X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga ja nie widziałam żeby "jakieś brudasy" kompały się w sukmanach w basenach w Bułgarii. Kraj biedny ale ładny. To w Egipcie widać dużo muzułmanów kąpiących się w burkach na plaży.
    My zazwyczaj wypożyczamy auto jak gdzieś lecimy i możemy jechać gdzie chcemy i zwiedzać co chcemy.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica może to zależy od hotelu, wiem to tylko z relacji, a zmyślać raczej nie ma sensu, bo po co

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Madziulek w prima aprilis ;-)
    Tak wyszło :D

    Mania, jak tam testowanie? :)

    A może obecne mamuśki doradzą na co patrzeć przy zakupie wózka? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w podróży poślubnej byliśmy w Indiach polecam każdemu super klimat moglabym tam mieszkać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie widziałam "brudasów". Ale nie można generalizować, brudasy są wszędzie, czy to w Polsce, Szwajcarii, Bułgari czy Egipcie, zależy na jaki obrazek akurat się trafi. Jeśli chodzi o wypoczynek, uważam,że nie drogi kraj a piękny :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czuję się dzisiaj paskudnie... Głowami pęka a do tego chyba dochodzi grypa żołądkowa (syn ma biegunkę pewnie od niego się zarazilam ) Zatestuje jutro ale wiem ze i tak nic z tego ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, a tam zaraz nic nie wyjdzie :)

    Ej dziewczyny odkryłam a w sumie mój odkrył w moim ciele kolejną formę dostarczania przyjemności :D drapanie po głowie ^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 dlaczego tak późno to odkryliście?!?!?!? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam drapanie po pleckach:D i mąż to wykorzystuje gdy chce mnie do czegoś przekonać:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo właśnie uwielbiam drapanie po całym ciele, ale jakoś głowę zawsze omijaliśmy :D a tu wczoraj nie mogłam zasnąć i mój mnie tak zaczął miziać po głowie i za chwile drapanko no i czuje się jak kotek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe sylwiasta ale fajnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie lubię dotykanie po głowie dlatego daję często swojemu szczotkę i proszę żeby czesał. Mówię Ci sylwiaśta spróbuj. A już czesanie TangleTeezer to w ogóle rewelacja:D

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tangleteezer to must have jezeli chcesz aby dziecko poczesało Twoje włosy :D


    ja byłam dzisiaj u zbysia, widziałam serduszko :) zdjęcia wklejać nie będę, bo praktycznie nic nie widać :) ale za 2 tygodnie może już coś dojrzymy :D


    madziulek, co do wózków, to ja z całego serca polecam Tutek Tambero ;) zanim na niego trafiłam miałam w rękach wiele innych :) waży ok 14kg ale prowadzi się jak masełko <3 super gondola z regulowanym podgłówkiem, spacerówka przesuper, bo budka chroni całe dziecko w racie wiatru albo deszczu :) cena ok 1500zł, wydaje mi się, że nie najwyższa jak za tak fajny i estetyczny wózek :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 10 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Ja ogólnie lubię dotykanie po głowie dlatego daję często swojemu szczotkę i proszę żeby czesał. Mówię Ci sylwiaśta spróbuj. A już czesanie TangleTeezer to w ogóle rewelacja:D

    u mnie to nie przejdzie - mam krecone wlosy :/
    nikicia86 wrote:
    Hejo dziewczyny witam was tak ze sloneczkiem :-)

    Klaudia mamy omege i lasera i kajak hihi :-D sa rybki :-) super to widze ze mamy podobne zainteresowania :-) trzy lata temu byliśmy z laserem nad naszym morzem to taka moj mąż miał frajde jak dziecko :-)

    Gaga no właśnie my teraz też chcemy autem nasi znajomi jezdza co roku i tez mowia ze wygoda wieksza :-)


    zazdraszczam omegi!!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dawaj kiedyś do mnie Klaudia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, cudowna wiadomość. To na pewno niesamowite uczucie zobaczyć serduszko swojego szkraba :) Szkoda, że na płeć jeszcze trzeba trochę poczekać hehe :P

    Ja nie znam się na wózkach, ale sporo czytałam i oglądałam programów. Kiedyś chciałam mieć skrętne kółka itp. Teraz najważniejsze dla mnie są gumowe opony, żeby dobrze amortyzowały wyboje i duża gondola. No i wygląd. Mój mąż zachwycił się wózkiem RETRO i powiedział, że taki i tylko taki wchodzi w grę. Mi również bardzo się podoba http://allegro.pl/roan-marita-prestige-4xgratis-torba-mosk-folia-i5117018600.html
    Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła taki kupić. W wyobraźni mam nas pchających taki cudny wózeczek ahh :) Ogólnie wózek tego typu dobrze się sprzedaje i mamy bardzo go chwalą bo jest bardzo wygodny i praktyczny.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    To dawaj kiedyś do mnie Klaudia :-)
    wiesz ze naprawde zaczynam to rozwazac?:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane moje ja od rana z dobrym humorkiem :-)

    Klaudia nie ma problemu :-)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny
    Zrobiłam test "negatyw" ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cos Ty? Kiedy masz miec @?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ