X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny ja dzis odpoczywam po całym dniu wczorajszym pracy.
    Nikicia chyba też się wybiorę na zakupy fajny pomysł trzeba cos wprowadzić innego w zwiazek jakies urozmaicenie

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Sylwiaśta przypadkiem trafiłam dziś na wpis w pamiętnikach dziewczyny, która w nowennie do Świętego Józefa wymodliła sobie męża. Podobno Św. Józef pomaga w ciężkich sprawach, jest patronem rodziny i modlitwa w intencji zawsze zostaje wysłuchana. I zaczyna się ją odmawiać 11 marca (dziś) a kończy 19 marca. Może chciałabyś spróbować w intencji dzidziusia? Ja chyba też to rozważam, bo nie bez powodu wpadłam na ten wpis akurat dziś...


    To podobnie ja slyszalam o modlitwie do nowenny pompejańskiej..Jej celem jest wyproszenie roznego rodzaju lask .. Jednak jest troche dluzsza bo trwa 54 dni..

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, no mi moją zabrali i nie oddali :( może przy tym porodzie wydadzą mi obie ;P

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielica ja juz po owulacji ciemna krecha byla w niedziele ale czy doszło do niej to nie wiem bo do tego potrzebny jest monitoring testy mogą być pozytywne a owulacji może nie być :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 11:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no chyba ze w pl juz tak jest.. Tu w niemczech zawsze dostaje sie ja spowrotem..Nieraz zagladam do srodka i wspominam ten cudowny czas =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyk był gotowy do pęknięcia więc czekam na pozytywny test. Przed terminem @ pójdę do gina zobaczyć czy pęcherzyk pękł. Ale ostatnio jak miałam usg to byłam po owulacji bo pęcherzyk pękł czyli normalnie rosną i pękają mimo niskiego estradiolu.

    W niedzielę kończy mi się inofolik. I tak się zastanawiam czy przerwać stosowanie po owulce, zamówić z neta tańszy inofolik i brać od nowego cyklu czy przepłacać w aptece znowu:/ przerywałyście jego branie?

    A mąż dziś mi orzekł, że jest całkowie spokojny bo i tak wie, że wkrótce w ciążę zajdę. Ciekawe skąd on ma takie zdolności... Wróżbita jeden;P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    A mąż dziś mi orzekł, że jest całkowie spokojny bo i tak wie, że wkrótce w ciążę zajdę. Ciekawe skąd on ma takie zdolności... Wróżbita jeden;P
    I ma rację! :D

    Ja brałam Inofolic cały czas aż mi się zapasy skończyły ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, czyli zaraz będzie mocna krecha :))) ja ostatnio miałam tak że ok 12 kreski były prawie prawie takie same a wieczorem testowa była już ciemniejsza od kontrolnej także powinniście działać. Co do modlitwy jestem ZA! Tylko... czy ja potrafię się modlić? Bardzo chętnie pomodliłabym się z Tobą... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny coś wam powiem :) Byłam na wielu wątkach, gdzieś tam próbowałam się zaczepić ale jakoś nie pasowały mi tam nigdy dziewczyny... A tu mimo, że temat starań w styczniu to odgrzewany kotlet to bardzo dobrze i miło mi się tu z Wami siedzi :) fajne kobietki z Was :))

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też tu z Wami dobrze i nie przenoszę się na fioletową stronę ;) Tam za dużo paniki :P
    Z resztą staram się nie odwiedzać żadnych for, żeby się nie dołować :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być pozytywnie nastawionym :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no madziulek ktoś kiedyś pisał właśnie że na belly taka panika o wszystko że nic tylko przedwcześnie urodzić... ;/

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    no madziulek ktoś kiedyś pisał właśnie że na belly taka panika o wszystko że nic tylko przedwcześnie urodzić... ;/
    I tak jest ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, odkryłam w biedrze pierogi z jagodami ^^ ale mrożone, ale powiem Wam, że te jagody są prawdziwe :d a w większości to jakiś dżem jagodowy czy coś... te pierogi+ słodka smietanka... mmmmmm:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta my z mężem będziemy odmawiać tą nowennę (mam nadzieję, że dziś zdążymy). Ja w intencji dziecka, a mąż w intencji naszej firmy. Modlić się każdy potrafi i uważam, że modlitwa działa lepiej niż jakiekolwiek lekarstwa - serio :)

    A ja jestem taka happy bo kupiłam w wędkarskim za 12 zł cały słoiczek gumowych robaków :D haa ! tych żywych się brzydziłam, a teraz będę mogła łowić "na robaka" nie prosząc męża o to by mi go założył :D

    I w ciąży nie jest wskazane lamentowanie. Takim panikowaniem tylko złe rzeczy można na siebie ściągać. Dziecko rośne i rozwija się to cieszyć się trzeba a nie złe myśli przywoływać! Także mamuśki brzuch do przodu :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:

    I w ciąży nie jest wskazane lamentowanie. Takim panikowaniem tylko złe rzeczy można na siebie ściągać. Dziecko rośne i rozwija się to cieszyć się trzeba a nie złe myśli przywoływać! Także mamuśki brzuch do przodu :D
    Mój jest aż za bardzo do przodu :( :P

    Ale wynalazek takie robaczki hihi :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek to jeszcze lepiej - masz co eksponować :D Ja jak będę w ciąży to będę jeszcze bardziej wypinać mój i tak tłusty bebzol :D a niech się patrzą i podziwiają jakie cudo mam pod serduchem a co !

    Wynalazek ekstra i są wielorazowego użytku :D i nie zdechną jak prawdziwe :P a ryby podobno szaleją na ich punkcie :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko póki co nie jest ogromny przez fasolkę tylko przez wzdęcia :P

    No i jaka oszczędność z tymi robaczkami :D Ja kiedyś za dzieciaka łowiłam z kuzynką ryby na bambusowe wędki :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam duży brzusio przez tłuszczyk :D i słodycze :D ale mąż mnie po nim głaszcze i mówi "że robimy miejsce dla Wiktorka" :P

    Jak będzie coś widać to pochwalisz się Madziulek brzusiem ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica a ta nowenna czasami nie zaczyna się 10 marca?

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ