X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na sobotę ale nie ma się co łudzić :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:

    ja byłam dzisiaj u zbysia, widziałam serduszko :) zdjęcia wklejać nie będę, bo praktycznie nic nie widać :) ale za 2 tygodnie może już coś dojrzymy :D
    Super :) Szybko to serducho widziałaś :D

    Co do wózka to zerknę na ten polecony przez Ciebie :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam ostateczny termin okresu na sobote.. ale czekam cierpliwie =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania przykro mi;( ale sama wiesz, że niektórym dopiero w 14dpo testy wychodzą więc jeszcze nic nie wiadomo;)

    Femme jak się czujesz? Jesteś z nami?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, póki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Dziewczyny, póki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :)

    zgadzam sie w calej rozciaglosci :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, te serducho to widzieliśmy przez kilka sekund ;) pozniej zbysiu stracił obraz :) ale mówił, że najważniejsze, iż jest echo zarodka i pęcherzyk nie jest zapadnięty :) za 2 tygodnie założy mi już kartę ciąży :D ciekawe dlaczego przy porodzie zabierają te karty??

    a co do wózków jeszcze, to trzeba je dobierać do 'otoczenia' ;) jeżeli np często wyjezdza się, to najlepszy będzie taki, który ładnie się złoży (tutek składa się fajnie, koła szybciutko można zdjąć, gondola wiadomo nie składa się ale spacerówkę można rozłożyć zupełnie na płasko), annielica musisz pamiętać, że te wózki retro są mimo wszystko mało praktyczne chociaż bardzo ładne :) ja osobiście miałam z nim do czynienia i bym nie kupiła :) ale to chyba dlatego, że ja uwielbiam koła obrotowe w marketach :D ale gondole i specerówki te retro mają bardzo wygodne :) więc jeżeli macie dobre chodniki, to czemu nie? U nas dziura na dziurze, więc amortyzacja musiała być jak najlepsza :) i jedynie w tym tutku nie czułam dziur :) ale to samo dziewczyny mówiły o wózkach Tako :) dokładnie o Tako Laret, one są bardzo podobne do tutków i mają większy wybór gamy kolorów :) jeżeli ktoś szaleje na punkcie wózków quinny, to od razu odradzam ;P Tragedia!!!! bardzo fajne są wózki Condor i Mclaren :) dla tych, które mają dużo kaski to Hartan i Bugaboo :) ale i tak najważniejsze, to pojsc do salonu i przymierzyć się do kilku :) (wyprzedzając pytania: chyba rok spędziłam na wybraniu idealnego dla mnie i Zuzy wózka dlatego mam tyle opinii :D)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za cenne wskazówki :D My też potrzebujemy dobrych amortyzatorów :P
    Muszę wyciągnąć męża żeby coś pooglądać. Bo i tak chcemy kupić używany ;)

    Bez sensu,że zabierają..tam masz całą historię ciąży można powiedzieć:/ A to może sobie zrobię ksero hehe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 09:46

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała no właśnie wózki retro mają bardzo dobrą amortyzację bo mają duże pompowane koła. Rozmiar nie ma znaczenia, bo i tak chcemy kupić duże kombi więc do samochodu się zmieści na pewno. Mi wcześniej podobał się Hilton Prestige, ale odkąd mąż zaakceptował reto i się w nim zakochał (serio, sam czasami go włącza żeby na niego popatrzeć) to ja nie będę się sprzeciwiać. Jak mu powiedziałam, że nie ma skrętnych kółek to powiedział, że najwyżej kupi się dwa wózki... bałwan jeden:P Niby te wózki to są też spacerówki ale z opowiadań znajomych wiem, że po pół roku najczęściej kupuje się i tak oddzielną bardzo lekką i poręczną spacerówkę, więc tak na prawdę wózek jest na jakieś pół roku, może dłużej. Ale co ja tutaj się udzielam, żeby wózek kupić trzeba najpierw w ciążę zajść...

    My dziś jedziemy na kilka dni do teściowej poza miasto, nie wiem jak złapię tam neta, więc może mnie nie będzie. Wychodzi na to, że serduszkować będziemy musieli u teściowej, ale co tam, obok las, przyroda, w sumie też ciekawe warunki do poczęcia bobasa:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica toż to idealne warunki :D:D aż żałuję, że jeszcze mam @ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warunki cudowne, byle pogoda dopisała. Wtedy grill, rowerek, rybki. Najgorzej, że od czasu jak sprzedaliśmy samochód musimy się przeprawiać z dwoma psami i bagażem pociągiem ale cóż - przygoda, przygoda;) Czuję się czasami jakbyśmy nadal byli studentami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 10:16

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, taka wyprawa też ma swój urok :D I działajcie :P

    Ja od rana byłam w laboratorium zrobić badania zlecone przez gina. Oczywiście płaciłm za nie, a obsługa masakryczna :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek daj spokój, to tak jak moj P poszedł na badanie nasienia a baba z recepcji krzyczy po nazwisku do mojego ze juuuuzzz moze wejsc do gabinetu i sobie strzepac ;/ oczywiscie innymi słowy...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem jak takie akcje dzieją się przy badaniach na NFZ (chociaż i tak jest to chore...no ale taki kraj) ale przy płatnych?! To już przesada..

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, ja mam małego hopla na punkcie wózków, jestem jakaś zbzikowana :D z naszego tutka korzystaliśmy ponad rok :) później kupiliśmy spacerówkę, w której zuzka mogła spokojnie spać i która będzie stabilna z dużym koszem na zakupy! :) niestety waga to 9kg ale nasłuchałam się wiele o przeciwwadze w tych leciutkich wózeczkach i doszłam do wniosku, że skoro mieszkamy na parterze to mogę mieć cięższy :) a taką parasolkę leciutką też mamy i jest straszna... ja wózki wybierałam jak jeszcze nie staraliśmy się o dziecko ;)

    madziulek ja byłam ostatnio na pobraniu krwi, to babka tak się wbiła, że nawet nie poczułam bólu :D innym razem babka mi się wbijała, to krew trysnęła na ścianę :D a teraz niedługo też muszę iść robić podstawę, czyli morfologię, glukozę, mocz i o dziwo HIV :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta przypadkiem trafiłam dziś na wpis w pamiętnikach dziewczyny, która w nowennie do Świętego Józefa wymodliła sobie męża. Podobno Św. Józef pomaga w ciężkich sprawach, jest patronem rodziny i modlitwa w intencji zawsze zostaje wysłuchana. I zaczyna się ją odmawiać 11 marca (dziś) a kończy 19 marca. Może chciałabyś spróbować w intencji dzidziusia? Ja chyba też to rozważam, bo nie bez powodu wpadłam na ten wpis akurat dziś...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny uwielbiam zakupy procz tego ze jak każda kobieta uwielbiam buty mam ich pełno hihi tak mysle ze chyba pojde dzis i kupie sobie jakąś bieliznę tzn nie sobie tylko tez z mysla o mężu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze slysze ze przy porodzie zabieraja karte ciazy.. Moja zabral lekarz przed porodem a po porodzie dostalam ja spowrotem..i mam do dzisiaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia a jak u Ciebie testy owu? U mnie nadal negatywy, aczkolwiek wczoraj druga krecha była dość wyraźna. Dziwne, bo owulacja już powinna być lada moment.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za owulacyjne pozytywy :D

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ