X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Klaudia - ja uwielbiam łowić ryby:D taki wypad to dla mnie super sprawa :D

    Chcę dziś wykorzystać męża w celu prokreacyjnym :P

    Test owu z wieczornego moczu ma słabszą kreskę niż ten z porannego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 19:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Nikicia - chorwacja <3! ja w tamtym roku w podrozy poslubnej bylam z mezem w grecji na zakynthos, polecam:) a w tym roku to nie wiem chyba nigdzie sie nie wybierzemy no moze wypad pod namioty na ryby:D (wiem wiem, niby nuda ale zalezy jakie sie ma towarzystwo:D)

    Klaudia chorwacja hmm to jest to :-)
    Jak nie masz gdzie to zapraszam do mnie mamy domek nad jeziorem ...mozna łowić rybki ...moj mąż żegluje i bedzie super towarzystwo :-) takze my jak nie mamy vo robić to smigamy sobie nad jeziorko wiec zapraszam ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojaaaaa dziewczyny ale zazdroszczę, ja tylko raz byłam na wczasach za granicą :(( zawssze albo brak czasu albo kasy...

    w ogóle w końcu się przełamałam i zadzwoniłam do gina i umówiłam się na laparoskopię. 20 Maja mają mnie przyjąć do szpitala a 21 zabieg, mam nadzieje, że pod narkozą bo umrę :D ale tyle plus że jak coś będzie nie tak to zrobi to na miejscu i można starać się dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta - a nie boisz się ani trochę ? W sumie przynajmniej będziesz miała pewność, że wszystko ok. Dla dzidzi warto:)
    My w tym roku też nie byliśmy za granicą, a wcześniej jeździliśmy co roku. Nie martw się, odbijecie sobie kiedyś - będziecie jeździć z maluchem, pokazywać mu świat to dopiero frajda będzie :)
    Aha i imię Marcelina bardzo mi się podoba dla dziewczynki :D Marcel też, ale dla chłopca i tak chcemy Wiktor :)

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja jak zwykle w podróżach wiec zadko tu bywam ale czytam i czytam i oczom nie wierze nowe ciezarne super Gratulacje Strzała i Madziulek.

    Nikicia a ty co się obijasz do robory :-D

    Ja chyba troche odpuscilam przez pracę i te wyjazdy moje i wciąż zastanawiam się kiedy przyjdzie ten czas że usiade na tyłku w domu.

    A co do waszych tematów to urlopu nie planuje bo sama nie wiem co będzie jutro ;-) co do cynku to macie tu wykwalifikowana pigułe wiec powiem wam ze tak Nikicia masz racje cynk jest niezbedny u mężczyzny a najbardziej u tych z wysilkiem fizycznym dorosły mężczyzna powinien przyjmować od 15 do 50 mg jednak w przypadku chłopców tylko max do 18 dziennego zapotrzebowania wliczamy w to pokarm jesli odzywiamy sie zdrowo i systematycznie ale sie rozpisałam.
    Troche u was zagoszcze :-)

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej muriella no trochę cie nie było tu :-)
    Staram się cały czas nie poddajemy się :-) jeśli teraz nie wyjdzie wracam na monitoring no hormony juz mam ok wiec zobaczymy.
    Muriella a ty pielęgniarka?
    Sylwiasta nie ma co zazdrościć tylko spakować się i w drogę. My czesto ze xnajomymi jezdzimy zawsze to fajniej i w niektórych przypadkach taniej :-)

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pielegniarka uwielbiam pracować na noworodkach. Teraz pracuje w takiej prywatnej klinice w Niemczech i jestem zadowolona lekarze są zupełnie inni niż w Polsce i bardzo dużo się uczę.

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę się boję, ale to pod narkozą to obudzę się po wszystkim :) brrrrrrr a nie jednak bardziej się boję :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze trzeba być pozytywnie nastawionym :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muriella odzywaj się częściej a nie tylko czytasz nasze wypociny :-) pozdrawiam i życzę słodkich snów zmykam do męża działać :-)

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Muriella odzywaj się częściej a nie tylko czytasz nasze wypociny :-) pozdrawiam i życzę słodkich snów zmykam do męża działać :-)

    jeszcze będziecie miały mnie dość zostane tu z wami a przynajmniej się postaram.
    Nikicia milej nocy i wszystkim dziś rozrabiajacym pa

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella, witaj :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ojaaaaa dziewczyny ale zazdroszczę, ja tylko raz byłam na wczasach za granicą :(( zawssze albo brak czasu albo kasy...
    Ja w sumie tez bylam pierwszy raz za granica na wakacjach z biura podrozy (kiedys bylam w chorwacji na koloniach tylko) :) w koncu sie uda:)
    nikicia86 wrote:
    Klaudia chorwacja hmm to jest to :-)
    Jak nie masz gdzie to zapraszam do mnie mamy domek nad jeziorem ...mozna łowić rybki ...moj mąż żegluje i bedzie super towarzystwo :-) takze my jak nie mamy vo robić to smigamy sobie nad jeziorko wiec zapraszam ;-)

    Kocham zeglowac! mam patent nawet:) pare lat temu bylismy nad solina ze znajomymi i wypozyczylismy na jeden dzien omegę i smigalismy:) a są rybki w tym jeziorku?:D
    annielica wrote:
    Klaudia - my byśmy chcieli na Zakynthos w tym roku. No chyba, że zajdę w ciążę to wtedy pomyślimy o czymś innym.
    Aha Klaudia - ja uwielbiam łowić ryby:D taki wypad to dla mnie super sprawa :D

    Zakynthos super sprawa ale jedna rada jak się tam wybierasz odradzam hotel w LAGANAS - 24h na dobe trwaja tam imprezy i blaka sie tam pelno pijanych nastolatkow:) my bylismy w Cavo doro fajny rodzinny hotel ale bez szalu:) Mnie maz tez zarazil lowieniem ryb, w tamtym roku nawet wyciagnelam najwieksza sztuke:D co prawda leszcz heh ale 43 cm mial:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 08:46

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam Gran Canarię <3 Przed sezonem super pogoda i można dorwać świetnego lasta :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie to w podróży poślubnej byliśmy na Fuertaveturze. Było cudownie, ale sama wyspa na mnie takiego wrażenia jak wyspy Greckie nie zrobiła. A jeśli chodzi o lasta to jestem miszczem w ich wyszukiwaniu:D kiedyś byliśmy 2tygodnie w Bułgarii w fajnym hoteliku i z przelotem i śniadaniami zapłaciliśmy 950zł od osoby;P ale wylot był po 24h więc szybkie pakowanie i jazda;) ale lubie takie spontaniczne wypady;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica no to super okazja O.O nic tyle lecieć, no ja właśnie byłam tylko w Bułgarii i uważam, że to niedocenione państwo pod względem walorów turystycznych :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie umówiłam na badania prenatalne na 1. kwietnia :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bułgaria? Kuzyn był i podobno straszne z nich brudasy :) poza tym kąpią się w basenach w tych swoich "sukmanach".

    Ja byłam w zeszłym roku pod koniec sierpnia w Chorwacji (luzy na plażach), nie przez biuro podróży, jechaliśmy sami autem-fajna sprawa można wszędzie samemu dojechać i zwiedzać:) tym sposobem objechaliśmy kilka miast + wodospady krka - trzeba tam pojechać:) W tym roku zastanawiamy się czy znowu tam nie pojechać... Było super

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny witam was tak ze sloneczkiem :-)

    Klaudia mamy omege i lasera i kajak hihi :-D sa rybki :-) super to widze ze mamy podobne zainteresowania :-) trzy lata temu byliśmy z laserem nad naszym morzem to taka moj mąż miał frajde jak dziecko :-)

    Gaga no właśnie my teraz też chcemy autem nasi znajomi jezdza co roku i tez mowia ze wygoda wieksza :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 11:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek w prima aprilis ;-)

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ