X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:

    Jak będzie coś widać to pochwalisz się Madziulek brzusiem ?
    Jasne! Narazie nie ma czym ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta dziewczyna pisała, że 11 marca. Pisałam tylko to co wyczytałam. 9 dni bo z 19 włącznie, bo wtedy święto Św. Józefa to wychodzi od 11 raczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w necie znalazłam, że 10, dlatego pytam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz to źródło to co innego podaje. Aj tam moim zdaniem data nie jest tu tak istotna, ważne że modlitwa szczera odmówiona:) jak tam gaga chcesz się dołączyć? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga jsk tam u ciebie sytuacjia wyglada?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:

    A ja jestem taka happy bo kupiłam w wędkarskim za 12 zł cały słoiczek gumowych robaków :D haa ! tych żywych się brzydziłam, a teraz będę mogła łowić "na robaka" nie prosząc męża o to by mi go założył :D

    czad:D
    ja sobie z robakami radze ale zawsze panikuje jak musze rybke z haczyka sciagnac i zawsze lamentuje zeby nie zjadac ryb tylko je wypuszczac nawet jak sa wymiarowe heh:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zdejmowaniem z haczyka, zabijaniem i patroszeniem się mąż zajmuje. Ciężko mu to przychodzi, dlatego często też rybki wypuszczamy. Raz nawet się popłakał przy tym, ale ciii on nie wie, że to widziałam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to nie lubie lowic ryb, ale moj maz od czasu do czasu jezdzi z wujkiem, i czasami cos zlowia =)

    Jutro zapowiada sie dla mnie piewszy z trudniejszych dni w tym roku.. a zarowno meczacy dzien bo musze wstac juz o 4:00 zeby spokojnie dojechac . Pogrzeb jest na 11:30 .. Jeszcze nie wiem jak dam rade, bo jak tylko o jutrze mysle to plakac mi sie chce :( :(

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj sie Kasiu, bedzie ciezko ale z czasem bol oslabnie, tulę.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 marca 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś czuję dziewczyny, że zaczyna mnie czyścić. czuję lekkie mdłości, zobaczymy rano, oby się nie rozkręciło, bo do wc goni mnie konkretnie...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 co konkretnie miałaś na myśli?:P sytuacja wokół ovu jakaś dziwna, program oznaczył mi owulację przed płodnym śluzem i pozytywnym testem owulacyjnym, jedyne co się zgadza to skok temperatury, więc za bardzo nie wiem co jest bardziej wiarygodne:) za to test owulacyjny miałam w końcu na 100% pozytywny, jeszcze nigdy mi nie wyszły mi takie mocne krechy.

    annielica ja chyba słabo wierząca jestem, jakoś nie wydaje mi się skuteczne suche odklepanie modlitwy czytając ją z kompa w pracy ;) w dodatku ostatnio musiałam być na spowiedzi (będę chrzestną) i całkowicie mi ksiądz odebrał ochotę do chodzenia i na spowiedź i do kościoła. Ja mu mówię, że nie miałam potrzeby się spowiadać na Boże Narodzenie a on z tekstem: "jakbyś nie czuła potrzeby mycia się to też byś tego nie robiła?" Oczywiście, że nie:P ale to sobie dopowiedziałam w myślach, gdyby nie kartka którą miał mi podpisać, że byłam na spowiedzi to bym mu powiedziała kilka słów. Do teraz się gotuję na sama myśl o tym.


    3b40ec8e54754e3db17fe5d464254614.png

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    coś czuję dziewczyny, że zaczyna mnie czyścić. czuję lekkie mdłości, zobaczymy rano, oby się nie rozkręciło, bo do wc goni mnie konkretnie...
    Bidula :*

    Mdłości są okropne :(

    Witam się w 11. tygodniu :D

    To za którą teraz trzymać kciuki przy testowaniu? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny ja juz po testach zobaczymy co z tego wyjdzie w tym miejscusiacu :-D

    Gaga tak ogólnie pytałam a teraz trzymam kciuki żeby udało się :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 udostępnij wykres:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal testy negatywne. U teściowej ciężko z baraszkami bo ściany cienkie i wczoraj mieliśmy przy tym kupę śmiechu. Trzeba będzie gdzieś do sąsiadki teściówkę wysłać albo przenieść się w plener. Obym tylko się nie zaziembiła;P ale i tak uwielbiam tutaj być;) to taki mały raj;)

    Gaga wiem jak księża potrafią zniechęcić do kościoła. Sama spotykałam bardzo różnych. Ale nie dla księży chodzę do kościoła i się modlę. Wiara jest dla mnie bardzo ważna i pozwala mi przetwać ciężkie chwile. Ale oczywiście każdy jest inny i nie chcę nikomu narzucać moich poglądów. Ważne aby żyć w zgodzie ze swoim sumieniem i być dobrym człowiekiem;)

    Cały czas się zastanawiam co u Femme i jej fasolki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica ale jaka modlitwe odmawiasz? Jest jakas konkretna? A ja sobie kupilam pierscionek taki jakby przedwojenny ale bardzo mi aoe podoba^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wczoraj zaczęliśmy tą nowennę do Św. Józefa.

    Kiepska pogoda dziś, wietrznie;( a liczyłam, że zrobimy grilla;( oby jutro była lepsza bo szkoda tego całego żarełka...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:

    Kiepska pogoda dziś, wietrznie;( a liczyłam, że zrobimy grilla;( oby jutro była lepsza bo szkoda tego całego żarełka...
    Mniami! :D Teraz przez kilka dni ma być nieprzyjemnie :/

    A ja od rana walczę z migreną :( Pół nocy zarwałam :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaga nie mam tu wykresu prowadzę wszystko na telefonie mam sciagniete 4 aplikacje :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 16:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owu prawie pozytywny, ale miałam mocno rozcieńczony mocz (aż prawie biały) bo piłam piwko więc zaznaczyłam pozytyw. Zobacze jaki będzie jutro. Najwyżej zmienię. Pogoda była zbyt wietrzna na igraszki na zewnątrz, trzeba będzie się męczyć z teściową za ścianą, bo nie skumała delikatnej sugestii o wizycie u sąsiadki;P czuję się jak nastolatka, która szuka okazji żeby się pokochać;P

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ