Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Widzę, szykuje się zbiorowe testowanie :) Trzymam kciuki za dwie krechy :)

    Mania spokojnie, może to jednak nie @ a jakiś inny ewenement, w końcu dzisiaj 13 w piątek, wszystko jest możliwe ;)

    Mnie Ovu wyznaczyło owulację wcześniej niż zwykle, do tego testy owulacyjne wychodzą negatywne, o śluzie nie wspomnę :/ Dobrze, że w tym miesiącu bez starań bo bym chyba zwariowała.

    Dzisiaj mija dwa tygodnie w nowej pracy i powiem, że mega mi zleciały :) Do tego dość spokojnie, jestem zadowolona :)

    Jest weekend wiec postaram się coś więcej pisać :)

    Madziulek, Strzała cieszę się Waszymi fasolkami :)

    Annilica ja też z moim mężem nie mam dogodnych warunków do starań, cały dom ludzi. Dlatego ostatnio wymieniliśmy łóżko, bo stare skrzypiało :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haa a my jesteśmy tacy sprytni, że skorzystaliśmy z chwili gdy teściowa poszła brać prysznic i był szybki numerek;D niesamowicie eksytujące takie krycie się, już tyle lat sami mieszkamy, że zapomniałam jak to jest.

    Mania jak nie ma @ to nie ma się co smucić. To jedna kropelka i nie musi nic znaczyć. Testuj w dniu @ jeszcze;)

    Sówka super, że w pracy ok. Kto wie może taki luz w staraniach wyjdzie Ci na dobre;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczynki troszkę pospałam z zuzką i czuję się tyci lepiej :) czuję nawet, że chyba wezmę się za sprzątanie. ale podkreślam CHYBA :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :))) kurde teraz praktycznie nie mam czasu nawet tu zagldać, ale będę wpadać co jakiś czas :) Noo annielica, teraz czekamy na owulkowy skok u ciebie temperaturki :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znów sie zaczęło wstałam o 9.00 mąż dał mi sie wyspać :)
    I biegam jak co miesiąc w dzień w którym mam dostać okres co chwile ze strachu na kibelek i oglądam czy mnie nie zaleje :/ w nocy jak narazie tej mendy nie było :) Ale dzień jest długi :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) dzisiaj sobota :-) uwielbiam ten stan jak się wstaje o 10ej tzn ja jeszcze leze w łóżku z mężem który śpi :-D

    Katarzyna test zrobiłaś? Trzymam kciuki żeby nie przyszła wredna @ :-)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, nie testujesz? :)

    U mnie tradycyjnie pobudka po 8 bo padlam o 20 :P
    Miałam tyle energii, że wzięłam się za porządki.
    Teraz wcinam bulę z nutella :D

    A i wczoraj odebrałam wyniki i wszystko w normie.
    Bałam się o tarczycę bo nigdy chyba nie badałam ale jest ok :D

    To która dziś testuje? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek a ty jak się czujesz?

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny w ten sobotni poranek
    Nikicia masz spabie ja od 8 na nogach ogarniam dom :-)

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No od poniedziałku do piątku w pracy wiec sobota lenistwo :-D
    A ty Muriella jak tam starania? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie testowałam .. troche się boje :/ okres może jeszcze sie pokazać :/ jak do wieczora nie dostane to wtedy zrobie..lecz chyba raczej w poniedziałek bo nie mam żadnego w domu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna podziwiam za wytrwałość. Ja nawet gdybym wytrzymała do terminu @ to zatestowałabym już rano.
    Nie wiem mi się wydaje, że w tym miesiącu nic z tego. Już się przyzwyczajam powoli do trybu owulka-odliczanie dni do @ i obserwowanie objawów-@-czekanie na owulkę i tak w kółko. Żebym wiedziała, kiedy w końcu się uda to przeszłabym na dietę i poszła na siłownię, ale tego nie robię bo wciąż liczę na ciążę. Jeszcze może być tak, że przyjdzie lato ciąży dalej nie będzie a ja będę wyglądała jak wieloryb na plaży...

    Wczoraj znowu miałam pozytywny test owu, dziwne;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony to pewnie by już coś wykazało .gdyby..ale z drugiej znowu sobie myśle teraz zrobie test, a pod wieczór dostane okres.. dlatego wole jeszcze trochę cierpliwie poczekać.. jak dziś nie nadejdzie, to test napewno będzie pozytywny ;) Pomarzyć można :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż już nic tylko sie cieszy, a narazie nie ma z czego. . No i sam mówi że z testem lepiej jeszcze trochę zaczekać ..to będzie najdłuższy męczący i dla mnie dzień w niepewności :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam zaraz pomału zabierać sie za robienie obiadu, to przynajmniej na chwile odciągne myśli ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, pod uwagę bierze się TYLKO PIERWSZY test owulacyjny i liczy się, że od niego do 48 h będzie owulacja. Poźniej robienie testów jest bez sensu, bo pik lh może utrzymywać się w danym stężeniu aż do @ a nie ma to nic wspólnego z owulką :)

    a ja właśnie wzięłam się za siebie muszę z wagi 62 kg zejść do mojej wktórej najlepiej się czuję 55-56 :) rok temu taką miałam, ale praca na siedząco i podjadanie sprawiło że doszło 7 kilo na plus... ;/ Może nie nakręcaj się tak? Przecież ograniczenie jedzenia nie wpłynie źle na potencjalną ciążę :) To właśnie chyba jest najgorsze- to chuchanie i dmuchanie a bo może zafasolkujemy, jak sądzicie? :) Ja olałam system, nawet w tym cylklu monitoringu nie bede miala bo gin na urlopie :P i co? w nosie to mam :) :) Okres się skończył i mam zamiasr kochać się wtedy kiedy będzie ochota a nie z termometrem i testem owu w ręku bo dziś chyba owulka :)) i wiecie, że odżyłam? Znów jest jak dawniej, ostatnimi czasy rutyna w seksie nas zabijała... Ja zmęczona staraniami w środku cyklu nie miałam aż do @ praktycznie ochoty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 11:33

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia również podziwiam Cię za wytrwałość i mam nadzieję że @ nie przyjdzie ;)
    Mnie dopadła grypa. Już dawno tak się nie czułam. Leżę w łóżku obolała i z gorączką. Córcia się przejęła i poodkurzala cały dom :) Przydało by się posprzątać i ugotować coś na obiad ale nie mam sił.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też bym dawno zrobiła test :) trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jeszcze nie umiem zrezygnowac z liczenia dni plodnych. Tez powinnam schudnac jakies 6 kg ale u mnie to ciezsza sprawa bo musze zrzucic brzuszek i powinnam robic duzo ćwiczeń na te mięśnie ale serio boję się, że w razie czego zaszkodziłabym fasolce.

    Sylwiaśta nie możesz iść do innego gina na monitoring?

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 14 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta tak chyba trzeba wyluzować bo mozna sie zajechac psychicznie mam nadzieję że cu sie uda ;-)

    nikicia86 lubi tę wiadomość

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ