X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, 2 miesiące wcześniej w dniu spodziewanej @ poleciałam na betę, była pozytywna...i wtedy mąż dostał ode mnie pudełeczko z grzechotką i testem ;)
    Ale w styczniu już wcześniej mówiłam,że czuję zmiany i być może to ciążą. Więc normalnie testowałam i powiedziałam,że są 2 krechy. Jednak do wizyty u gina nie nakręcaliśmy się jakoś specjalnie żeby się nie zawieść :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia to o której sikasz? Zajebisty prezent na urodzinki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek tak to jest, teraz stresuje się betą, potem wizytą u gina, a potem ogólnie ciążą... Chyba powiem mu wprost, tylko muszę wybrać odpowiedni moment;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam wszystkim życzę zafasolkowania tylko nie nakręcajcie się tak, żeby potem nie było rozczarowania :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ja mam luz w tym miesiącu :-) ok18 bede :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faaajnie zazdroszczę Wam:))) gdybym ja miała test z bladziochem to zrobiłabym odjechaną kolację i położyła mu jako przystawkę na talerzu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek wiem, że dopiero za 45 min będę miała pewność, ale jak patrzę na test z 2 kreskami to mimowolnie się nakręcam.

    Sylwia jakoś nam się dziś nie składa z tą kolacją, ale robimy teraz obiad a po obiedzie mąż chciał na spacer to może wtedy;) akurat po 15 będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda okazja jest dobra :) ja pewnie ze szczęścia poleciałabym po karton mojej ulubionej czekolady i najadła się za wszystkie czasy haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek mam fotke, ale jak zwykle nie wiem jaka byla to strona przez ktora wyslalam wam zdjecie pozytywnego testu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ty dopiero 5 cykl sie staralas? Jeeeeeeeeeee, to malutko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna to fotosik.pl

    Sylwia ja ze stresu nie wiem jak objad przrłknę. Ale fakt, ja już wczoraj pół słoika nutelli palcem opierdzieliłam:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wyslij zdjecie testu ! :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucajcie zdjęcia, chętnie obejrzymy :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielica pokaz tescik :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jak, mąż przy kompie ja z telefonu piszę. Ale może zaraz spróbuję. Od razumówię, że na żywo lepiej widać, no i kreska nie jest jakaś mega wyraźna bo to 10dpo i nieporanny mocz;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki annielica zaraz postaram sie tu je wkleic :D
    I jedz jedz bo teraz bedziesz musiala, zrdowo i regularnie =)=)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak przeczytałam, że Ty się podłamywałaś ze tak długo a nie wychodzi a to 5 cs a ja 16 to się załamałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da rady przez tel dodać;(

    Sylwia ale wy mieliście przerwę też w staraniach. Ja się martwiłam nasieniem męża i tymi moimi hormonami bo same wiecie, że były beznadziejne. Jakbym wiedziała, że jest z nami ok to bym się nie załamywała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem czemu ale na fotosik.pl niemoge dodac zdjecia :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jednak dalej współżyliśmy bez zabezpieczenia... :(

‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ