X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka poszla dzis jeszcze bardziej w dol, teraz jeszcze bardziej wierze ze to owulka =) A u ciebie jak tam ? widze jeszcze nie zaznaczylas tempki =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj troszkę w górę i sluz lepki ah ... Mi zawsze się wydawało ze skok temperatury musi być wysoki i wtedy jest owulacja no najwidoczniej mylilam sie.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok nastapuje po owu jesli sie teraz nie myle, wiec czekamy na dalszy bieg wydarzen :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lub tez w momencie owu

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedziec ;) Dzisiaj kluje mnie w jajnikach to dobry znak :) Cos tam napewno sie dzieje ;) Robilam test owulacyjny negatywny... Chyba za wczesnie jeszcze na testowanie owulacji ale wole nie przegapic.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz rano byl lepki a wieczorem mleczno rozciagliwy... jak w kalejdoskopie u mnie :D Dzisiaj atakuje meza ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dopiero początek cyklu/miesiąca - coś się dluzy ten cykl ;) oj ciężko będzie wytrzymać do 31... no chyba ze @ nadejdzie prędzej ... dziewczyny mobilizujmy się żeby nie testować wcześniej :D bo samej w grudniu nie dałam rady i mnóstwo kasy wydała na testy no i nerwy niepotrzebne były ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:09

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka z tym testowaniem masz racje ;) Znowu sie zaopatrzylam w testy owulacyjne i ciazowe :D w zaleznosci kiedy bede miala owulacje +- na 12 13 dzien po niej testuje.Teraz jestem pelna nadzieji ale pewnie w drugiej polowie cyklu optymizm szybko zniknie jak zawsze :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacyjne to jeszcze. . Ale robienie ciążowych testów kosztuje mnie tyle nerwów, i sprawiało tyle smutku i rozczarowań co miesiąc, że postanowiłam że nie wykonam już żadnego przed terminem okresu ..wykonam tylko jeden i na nim będą dwie piękne kreski :)

    Mania atakuj atakuj :D nigdy nie wiadomo kiedy szanowna pani owu sie pojawi.
    Oby nam je szybko wyznaczyło :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to juz jest z tymi testami korci jak cholera po owu... Mam nadzieje ze sie powstrzymam do okresu ;) Katarzyno jak tam twoja temperatura dzisiaj? U mnie rosnie..

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez rosnie , jesli bedzie szla jutro dalej w gore, to mysle ze owu mogla byc wczoraj lub dzisiaj :) Mam przynajmniej taka nadzieje :) Bylo by super, chodz musze przyznac , ze nigdy tak szybko jej nie bylo. Odczekamy, zobaczymy :-) Ty tez mysle jestes jeszcze przed :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodz tak wlasnie patrze i mysle ze u ciebie tez mogla byc w 7dc .. :D Czekamy na jutrzejsza tempke :D

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże ;-) jak zawsze. Szczerze nigdy nie mialam tak szybko owulacji ale może tym razem.... Test owulacyjny dzisiaj negatywny. Dwa dni temu kreska byla dość mocna ale jaśniejsza od kontrolnej a dzisiaj ledwo widoczna.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze faktycznie po =) czekamy :D

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimnelam sie godzinkę i w toalecie zauważyłam dużo wodnistego śluzu :-) Gdyby to nie byla ona to pewnie byłoby sucho... ale jestem ciekawa jutrzejszej tempki :-D a u Ciebie kochana wykres piekny!!! Mysle ze dziś albo jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 22:10

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jak na razie nie widac śluzu płodnego, ciekawe czy wgl bedzie w tym miesiacu.. Leki zamiast pomagac to wszystko poprzestawialy ;)

    Nieidealna
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć? Ja mam testować 16 stycznia

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis tempka poszla troche w dol niz w gore jak myslalam.. :/ Lecz sluz dzisiaj nadal wodnisto rozciagliwy :/ Dlatego mysle ze jeszcze jej nie bylo :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieidealna trzymam za Ciebie kciuki ;-) wiem że to irytujace ale napewno wszystko się ureguluje i owulacja tez będzie :-)

    Fufka30 mam nadzieję że Tobie uda się i zostaniesz u nas zarazac :-D

    Katarzyno u mnie temperatura tez poszla w dół to raczej owulacja przed nami. U mnie tez mokro :-D wodnisty i ciągnący Jestem podekscytowana ;-) ciekawe jak dlugo :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 16:58

    baklawka lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ojjj jeśli się uda to na pewno wyśle mnóstwo wirusków ;)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ