X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za słowo ;-) życzę Ci tak mocno jak i sobie :-D Kazdej z nas!!

    Dzisiaj mama wysłała mi zestaw Baby&mamamed regularne cykle, płodność i cos na stres chyba.. Nie mogę sie doczekać. Tylko się zastanawiam czy zacząć je pic od nowego cyklu czy od razu jak przyjdą???

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelas cykl tak jak i ja dopiero niedawno, i chyba jeszcze czekamy na owu, wiec mysle ze mozesz pic od razu. Troche o tym czytalam i zastanawiam sie czy tez takich nie pic. Widzialam ze sa rozne, plodnosc, regularnosc cykli,relaks i przyjemnosc =) Mysle ze nawet mozna je ze soba laczyc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka, trzymam kciuki =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam o nich i bylo sporo pozytywnych komentarzy, fajnie opisane i sa to naturalne ziola. Zamowilam caly ten zestaw ktory napisalas. Przesylka doszla na 4 dzien od zamowienia na adres mojej mamy bo niestety nie wysylaja za granice :( ale przeciez nie moglam sie poddac :D Mamcia juz dzisiaj mi je wyslala i dojda za kilka dni do mnie (max 5 dni) Mozna je laczyc jaknajbardziej pijac je o roznych porach dnia. Slyszalam rowniez ze inofem i regularne cykle coraz czesciej polecane sa przez ginekologow.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja bym miala maly problem z zamowieniem, bo rowniez mieszkamy za granica :/ Wiec musialabym poprosic kolezanke o przesylke. Tutaj jak narazie o takich nie slyszalam. Lub za malo sie rozgladalam. Myslisz ze naprawde sa takie dobre,i ze komus pomogly zaciazyc ?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektore kobietki wypowiadaly sie ze przy regularnym piciu ziol zafasolkowaly w przeciagu 3-4 miesiecy a staraly sie dosc dlugo. Inne pisaly ze dzieki tym ziolom wyregulowali sobie cykl miesiaczkowy co pozwolilo im ustalic dobrze dni plodne. Ogolnie bardzo chwalily sobie. Pomyslalam sobie ze ze czemu nie sprobowac.

    Ja na poczatku listopada wyjelam implant antykoncepcyjny, ponoc plodnosc wraca w pierwszym cyklu ale ostatni cykl byl dlugiii, zakladajac ze plamienie srodcykliczne nie bylo miesiaczka. Tak wiec regulacja hormonow niezbezdn


    Ja zamiast allegro mam dostepnego ebay i wiem ze jest dostepny w sprzedazy tu inofem (drogo jak cholera :( )ale zamiezam go kupic po skaczeniu ziol Baby&mamamed no chybaze zafasolkuje <3 <3 <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIENKO chcialam dodac ze to nie sa pierwsze starania nasze o dzidziusia, Rok temu bylam również po wyjeciu implantu starania trwaly 9 miesięcy. Wtedy strasznie przechodzilam kazdy cykl... Ciągle czułam ból i w trakcie @ i po niej i w srodku cyklu masakra :-( W tym czasie przeslam kilka infekcji i dróg moczowych szpital antybiotyki itp. Bylam zdrozgotana tym co się dzieje. Zrobili mi badania na odwal i powiedziwli ze wszyatko w normie. .. Później dostalam propozycje dobrej pracy i na nowo założyłam implanta. ( obrazona na cały świat :-D ) Ale pragnienie dziecka było silniejsze i tak wiec zaczynam od nowa i tym razem sie nie poddam. W Polsce będę dopiero w lipcu i jezeli nie będę jeszcze w ciąży to zrobię prywatnie szereg badań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 21:00

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi ziołami to musisz zarejestrowac się na stronie Baby&mamamed i tam złożyć zamówienie na adres polski. Nie ma ich w aptekach

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze nie, nie wolno sie poddawac ! :D Oby tym razem bylo wszystko w porzadku i szybko zafasolkujesz. Ja co fakt mam juz jednego 3-letniego synka, staralismy sie prawie rok.. potem druga ciaza, o ktora tez staralismy sie 7 mies.Niestety zakonczylo sie poronieniem. Teraz walczymy dalej o rodzenstwo dla juniora =) Bardzo bym sie cieszyla gdyby wkrotce sie udalo, ale mysle ze potrwa to znowu przynajmniej 7 mies zanim sie uda.. Lekarz mowil mi raz ze mam za duzo meskich hormonow i dlatego tez nie owuluje kazdego miesiaca..ale mowil tez ze nie znaczy to ze wcale nie owuluje i ze mam duze szanse zajsc w ciaze, tylko ze musze byc cierpliwa :/ A cierpliwa to ja wcale nie jestem =) o ziolach poczytam troche wiecej jak znajde troche wiecej czasu =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam corke (11) i synka (6):) z corka bylam mloda i nawet nie wiedzielismy jak to sie stalo :D uwazalismy no ale los chcial inaczej. Wogole nie czulam ze jestem w ciazy. Kontrolnie poszlam do lekarza z bratowa bo dawno sie nie badalysmy. Gin zrobil mi usg a tam 9 tyg ciazy :/ Z synkiem starania trawaly ok roku. i oczywiscie o ciazy 7 tygodniowej dowiedzialam sie jak juz zrezygnowalam ze sie uda. Teraz cala moja rodzinka pragnie aby w domku zagoscil maly szkrab ;)

    Moze warto sprobowac te ziola skoro masz za duzo meskich hormonow. regulacja niezbedna tak jak i dla mnie. Do cierpliwych rowniez nie naleze wiec mamy troche wspolnego :)

    Gardlo mnie boli od wczoraj mam nadzieje ze sie nie rozchoruje :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 11:27

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh a ja dzisiaj zaspalam, tel mi sie w nocy rozladowal no i mnie nie obudzil :/ i nie mierzylam tempki :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie patrząc na Twój wykres zdalam sobie sprawę ze stala pora mierzenia temperatury jest bardzo ważna :-) Z reguły wstaje 7-7:30 bede sie tego pilnować. Dzisiaj wstalam specjalnie o 7:30 :-D oszalam chyba już do reszty...

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, mi ovu na 17.01 wyznaczył termin @, wiec jeśli @ nie przyjdzie to tego dnia zatestuję o ile cierpliwości wystarczy..:-) trzymam kcikasy za nas wszystkie i życze każdej z Was pięknych dwóch kreseczek:-) Pozdrawiam

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy7 witamy w klubie :-) Mam nadzieję że @ nie pojawi sie na dlugich 9 miesiecy ;-)

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna dzisiaj przy porannej kawie znalazłam wątek na ovu o inofemie i inofolic. Naczytalam się i na ebay zamówiłam 60 saszetek w dobrej cenie. Przesyłka z Polski darmowa. Teraz jestem gotowa na kolejne 3 miesiące :-D oby pomogły.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Lucy7 witamy w klubie :-) Mam nadzieję że @ nie pojawi sie na dlugich 9 miesiecy ;-)
    Ja też mam taką nadzieję:-) jeszcze kilka dni i sie wszystko wyjaśni..

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dobrze, oby nie byly na dluzej niz trzy mies potrzebne =) Ja zawsze stawiam budzik na 5.00 bo moj junior bardzo szybko wstaje,a tak jeszcze zdarze zmierzyc tempke =) zapisuje ja w tel i dalej spie, az junior mnie nie obudzi :D No dzisiaj sie nie udalo :D Ale jutro juz napewno nie zaspie :D

    Lucy witamy, i zycze tego samego :D

    Mania1718, Lucy7 lubią tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D dzisiaj wstalam 7:30 zmierzylam tem i tez dalej w kime :D Jutro zrobie tak samo. Sobota niedziela wolne trzeba wykorzystac czas na spanie. Zmierz jutro bo jestem tak samo ciekawa jak swojej ;) mysle ze jestes ju po owulacji a ja jeszce nie. Rano mialam sluz wodnisty a teraz kremowo lepki... Ale szyjka otwarta dosc dobrze. I znowu wieczorem atak na meza:D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sama niewiem czy przed czy po :/ Nigdy jeszcze chyba nie czulam bolu owulacyjnego. Tam czasami go wpisywalam ale pewna nigdy nie jestem jak tu niektore dziewczyny na forum ze to owu.. :/ zawsze staramy sie regularnie serduszkowac, zeby nie przegapic tego dnia :) dzisiaj sluz u mnie tylko kremowy, wiec moze faktycznie juz u mnie po.. wiecznie te czekanie :/ a po owu czekanie na @ :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej sugeruje sie sluzem i mam nadzieje ze juz byla u Ciebie przy najwiekszym przytulanku ;) Przez ostatnie cykle tez nie czuje rzadnych bolow owulacyjnych, ostatnio nawet nie czulam ze @ sie zbliza. A jak juz mialam tez nic nie bolalo :/ Pewne jest u mnie ze jak zacznie sie bol piersi (wieksze ciezke bolace jak cholera)to bede po owulacji. Piersi bola mnie dokladnie dwa tygodnie do momentu @.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ