X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam teraz tak samo jak czekalam na test Ani...

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania te testy potrafią płatać figle;) oby wszystko było dobrze;)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane <3 dziękuję za wasze wsparcie. Modlę się żeby to nie było nic poważnego. Sylwia tutejsza służba zdrowia jest do dupy... mogą olać sprawę mówiąc ze np mój organizm potrzebuje czasu na unormowanie się hormonów po wyjęciu implanta. Zawsze dają czas na to że organizm sam zwalczy problemy... W tej sytuacji jeszcze bardziej cieszę się że bilety do Pl zamówione.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, planujesz w PL jakieś szczegółowe badania?

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to ten wyjazd jest tylko po to aby się przebadać :) Napewno hormony morfologię usg i cokolwiek zleci ginekolog.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że to tej pory zajdziesz Mania :D

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez chwilę myślałam że gdyby się udało to co z wyjazdem? Słyszałam opinie ze nie można latać na początku ciąży i pewnie bym zachodzila w głowę co teraz :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno pierwszy trymestr lepiej odpuścić bo zbyt duże wahania ciśnienią są, a na początku trwa organogeneza przecież. Kwestia do przedyskutowania z lekarzem raczej :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam,że najlepszy na latanie jest 2 trymestr ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej jeżeli bym zaszła w ciążę odpuscilabym wylot dla dobra fasolki. Ale napewno też zadzwoniła bym do ginekologa w Polsce z zapytaniem co o tym myśli. Tak wogole to raczej nie wierzę że taki będzie scenariusz ;) U mnie zawsze pod górkę wiec przyzwyczaiłam się :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Madziulek dla Ciebie teraz jest najlepszy czas :D podobno niektóre linie lotnicze nie wpuszczają na pokład kobiet powyżej 30 tygodnia ciąży, żeby im nie zaczęły rodzić przypadkiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania jak zawsze jest pod górkę, to kiedyś w końcu jest z górki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, mozrmy sobie dłonie podać:)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz zawsze sibie powtarzam, ze moglo byc gorzej i nie jest zle:)) przepraszam was za bledy ale pisze z telefonu a tu sami swoi wiec sie tym tak nie przejmuje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też często pisze z telefonu także spoko ;) Ja również mam zawsze pod górkę, ale tak to już bywa w życiu:) Będzie dobrze dziewczyny !

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma leciała w 7 miesiącu ciąży, mówiła ze była informacja na temat ciężarnych matek ze po wyzyjez 7 miesiąca nie mogą latać. Wzięła wszystkie dokumenty bo brzuszek miała jak na 9 miesiąc :D a tam zero zainteresowania...
    Sylwia też się pocieszam ze nie jest najgorzej I muszę być cierpliwa ;) czasami jest ciężko :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy to prawda, że jak dziecko się rodzi na pokładzie to ma darmowe bilety do końca życia :P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D haha ale akcja.
    Slyszalyscie o takich przypadkach?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś coś tam słyszałam i tak myślę, ze pewnie się wycfanili i sobie przekalkulowali, że za dużo tracą na takich darmowych przelotach i dlatego nie wpuszczają kobiet w zaawansowanej ciąży, żeby nie musieć potem tak bulić za przeloty :D

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ