Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Kiedyś coś tam słyszałam i tak myślę, ze pewnie się wycfanili i sobie przekalkulowali, że za dużo tracą na takich darmowych przelotach i dlatego nie wpuszczają kobiet w zaawansowanej ciąży, żeby nie musieć potem tak bulić za przeloty :D
    Haha na pewno tak właśnie pomyśleli :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek nie wyświetla mi się Twój suwaczek:(

    W którym tygodniu Ty zobaczyłaś serduszko? Bo Katarzyna w 7 chyba racja? A jak Ty ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 14:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja widziałam bijące serduszko w 6t5d ciąży..

    Ah dziewczyny tyle nastukałyście, że najpierw musiałam nadrobić czytając dwie strony :)
    Ostatnio mało załańczam laptopa. Coś nie tak ostatnio się czuje. Wieczorami jestem już o 20:00 śpiąca i padam jak kawka a od godziny 01:00nie budze sie i nie moge zasnąć przez pare godzin :/ jest mi ciągle zimno i mam częste zawroty głowy. I co chwile biegam siku :/ No ite bolące łydki..nie myślałam że aż tak źle można sie czuć będąc w ciąży :) :/ Jeszcze miesiąc musze wytrzymać, potem mam nadzieje, że większość objawów minie ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna ja będę w 5t6d... ciekawe czy coś zobaczę:/

    Ja też jestem zmęczona ale to też przez chorobę. No i plecy mnie okropnie bolą. Mam uderzenia gorąca. Dużo śluzu. Siku też często robię. Na szczęście zero mdłości itp. :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Madziulek nie wyświetla mi się Twój suwaczek:(

    W którym tygodniu Ty zobaczyłaś serduszko? Bo Katarzyna w 7 chyba racja? A jak Ty ?
    Chyba jakaś awaria serwera suwaczki.com :)

    Tak naprawdę to dopiero w 9. Bo byłam u gina na początku 6 tyg ale było tylko coś tam widać. Myślę,że gdyby miał taki dobry sprzęt jak mój obecny gin to może byłoby już coś widać :)

    W środę zobaczymy naszą fasolkę aaa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 14:34

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania nie martw sie!

    dziewczyny chcialabym miec takie problemy jak wy ( mdlosci, zmeczenie itp) ;)

    mnie dzisiaj boli brzuch jak na @ w srode test, obawiam sie ze przyjdzie przed albo zaraz po tescie

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek mój gin ma nowy, dobry sprzęt to może coś tam zobaczy. Oby!

    Klaudia złe samopoczucie to nie problem:P problem jest taki, że się martwisz o fasoleczkę. Ale Ty też doczekasz takich problemów:)

    Kazałam mężowi kupić Femibion 1, wiem, że to pic na wodę i wszystko się słabo wchłania ale jednak nie mam apetytu przez chorobę, mało jem nie chcę żeby fasolce czegoś zabrakło.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, wszystko przed Tobą :*

    Aniu, mam nadzieję że zobaczysz <3

    Dziewczyny, proszę o mocne kciuki za mnie o 16.40! Mam to wystąpienie :/
    Oby tylko ten stres nie wpłynął niekorzystnie na fasolkę :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek musisz się zrelaksować. Pomyśl, że to tylko wystąpienie a fasolka jest najważniejsza!!! Raz dwa minie i będzie po wszystkim :) oczywiście trzymam kciuki mocno mocno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :) stres jest złym doradcą, więc postaraj się wyluzować :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukam i ja mocno!!! Nie denerwuj się a z pewnością sobie poradzisz :) <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mania, czekamy na ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki HCG 5325,99 :-)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek trzymam kciuki =)

    Ja mam kolejna wizyte dopiero 20.04

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę na wizytę.. ale mam sra nie :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania czekam na wieści :) dobre wieści !!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co i jak Mania

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2578

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :(
    Zespół policystycznych jajników :(
    Rozryczalam się w gabinecie. Poza tym niby wszystko ok. Powiedziała mi że po roku starań mogą wspomagać mnie leczeniem i dokładnie nas przebadać. I stąd te niepowodzenia :( :( :(

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dopiero teraz zauważyli pcos u ciebie? masz już przecież dzieci prawda?

‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ