X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Przemyslalam sprawę, mąż mnie pocieszał żebym nie brała za bardzo diagnozy do siebie bo i tak kiedyś się uda :) Jeżeli lekarz w Polsce potwierdzi PCOS i na usg wyjdzie ze nie mam owulacji to podejmę się leczenia. Czytałam ze dziewczyny biorą lek o nazwie closlitbegyt.
    Jedyna rzecz która mnie zastanawia to brak objawów przy PCOS oraz wiem ze przy tym nie ma się okresu a ja go mam co miesiąc

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ! Masz okres, dlatego nie martw sie tyle na zapas.. Bedziesz w polsce to tam odwiedz lekarza i napewno jak sama piszesz podejmna sie leczenia. Glowa go gory bedzie dobrze =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania PCOS ma podłoże też hormonalne dlatego mnie to dziwi, ze spojrzeli na jajniki (ok to może świadczyć o PCOS) ale powinni też zrobić badania hormonalne. Poza tym powinni Ci zrobić monitoring i zobaczyć jak wygląda u Ciebie sytuacja czy jajeczkujesz, skoro masz regularne miesiączki. I dopiero wtedy mogą Ci dawać Clostilbegyt. I powiem, Ci, ze jak będziesz go stosować to zwiększa się Twoja szansa na ciążę mnogą ;) Będzie dobrze kochana ;) Masz już 2 fajnych dzieci to czemu miałabyś nie mieć 3ciego :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś tam czułam że nie będzie różowo ale nie poddam się tak łatwo ;) Pozostało czekać na Polskę.
    Wczoraj pani doktor była zdziwiona brakiem objawów oraz tym że mam normalnie okres. Pytała czy mam włosy na plecach, klatce piersiowej oraz na brzuchu??? :D myślałam że się przeslyszalam :D mówię że wręcz przeciwnie nigdy nie miałam problemów z owłosieniem... pod pachami mogę się nie golić nawet miesiąc i nie ma różnicy :D :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a jest z poziomem lh przy pcos? Orientujesz się? Testy wskazują że nie mam z tym problemów, mam ich zawsze dużo i testuje od 9dc. Na początku są znikome ślady w połowie cyklu skok i później znowu bladziochy.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co kojarzę jest FSH dużo za duże, estradiol bardzo niski i testosteron wysoki. Ja mam wysoki testosteron a nie mam też problemów z owłosieniem. Jeśli Ci te hormony się potwierdzą to razem z obrazem z usg może wskazywać na PCOS.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, ja tam wierzę,że po wizycie u gina w PL wszystko się wyjaśni i będzie ok :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) też liczę na to ;) a co do ciąży mnogiej to jak najbardziej mile widziana :D wolałabym jedno ale jak była dwojka to też ok ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja się trochę obawiam, wiem, ze niewielkie ale jakieś szanse są bo jeśli jakimś cudem dwa pęcherzyki mi pękły :P... aha i wiecie, że wyczytałam, że podobno wkrótce będzie można we wczesnej ciąży określić płeć dziecka bo podobno przyrost bety u dziewczynek jest o 20% większy niż u chłopców:P i sprawdzałam w kalendarzu chińskim to wychodzi, że będzie u mnie chłopiec haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    następne święta dziewczynki już z waszymi króliczkami będą :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze nie wiadomo czy u Ciebie nie będzie prezentu na Święta :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak <3 Właśnie 2 dni temu rozmawialiśmy o tym z mężem..że Boże Narodzenie już we 3 :)

    Ale wiecie..w brzuszku czy poza nim, to i tak w powiększonym gronie więc obstawiam,że wszystkie będziemy tak miały :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 09:34

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia kibicuję Ci mocno <3 mam nadzieję że tym razem uda Ci się :)
    Ja córcie urodziłam w listopadzie i na święta była z nami ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam na kalendarz hinski sprawdzic co ja bede miala, i wyszlo ze dziewczynka :D:D Ciekawe czy tak tez bedzie =)

    To mania tak jak ja, mam termin na 12 listopada =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wg BBF mam termin na 5 grudnia czyli może być prezent na Mikołajki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia u mnie ten kalendarz stoi w sprzeczności z teorią, że w owulkę to chłopiec. Bo my nie serduszkowaliśmy w owulkę więc powinna być laska :P no zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam wasze samopoczucie w taka pogode ?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcia urodziła się 17 listopada :) taka mała żabka była a teraz koza podbiera mi ubrania :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my serduszkowalismy wsumie co drugi dzien, zeby tylko owulki nie przegapic, wiec mysle ze bedzie chlopiec :/ Okaze sie =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale juz jestem ciekawa co bedziemy mialy :D

‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ