X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny serio chcecie wydawać ok 4 tysięcy na wózek, który posłuży na dobrą sprawę kilka miesięcy? Półroczna dzidzia będzie już mogła jeździć w spacerówce, którą tak jak pisałyście dobrze mieć też oddzielną.

    Ja powiedziałam sobie, że więcej niż 1,5 tysiąca na wózek nie wydam, bo w tej cenie można kupić już naprawdę fajne wózki. Tak szczerze to często przepłaca się za markę a funkcjonalność jest identyczna. Jeszcze rozumiem płacenie grubych pieniędzy za fotelik bo jednak chodzi o bezpieczeństwo malucha. Ale oczywiście to Wasza sprawa ile chcecie wydać na wózek :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja kupuję używany :) I chcę wydać max tysiąc zł :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wózek posłuży mi dużo dłużej, bo nie zamierzam kończyć na jednym dziecku :) spacerówka jest superowa również, szczególnie, że w lato będziemy dużo do lasu na działkę jeździć i byle spacerówka się na takie spacery nie nada, a ja się męczyć nie zamierzam :)

    jak na razie kilka marek porównałam i nie widzę żadnego podobieństwa do bebecara, jeśli chodzi o funkcjonalność. 4 tys mamy zamiar wydać już razem z fotelikiem (w życiu bym tego używanego nie kupiła) i całym sprzętem dodatkowym ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, też planuję maraton po lumpkach :D

    Jak ktoś planuje więcej dzieci, to warto zainwestować. U nas tylko jedno więc bierzemy używany :) Zakochałam się w spacerówce Maclarena <3 Nowa 1000zł, a znalazłam na olx-ie za niecałe 4 stówki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 13:07

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spacerówkę typu parasolka Maclarena ma znajomy. Idąc do lasu trzeba ją było zostawić w mieszkaniu, bo nigdzie by nią nie zaszedł z dzieckiem po leśnej ścieżce.

    my chcemy co najmniej dwoje dzieci, więc nam posłuży wózek na pewno :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sklepie wszystko ładnie wygląda :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano właśnie ;) I dlatego ja czytałam mnóstwo (a dokładniej to L czytał :P), pytałam koleżanek, pojeździliśmy po sklepach, posłuchaliśmy co tam pracownicy o danych wózkach gadają i wybraliśmy bebecara :)

    zapomniałam jakiej firmy jeden nam podpasował, ale wada duża, odrzucająca go była prosta - za wysoko rączka. Jestem dość niska, a większość czasu ja będę małe prowadzać, więc ręce by mnie bolały. Pierdoła niby, ale nie pierdoła jednak ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to na to też właśnie zwracaliśmy uwagę bo my z kolei jesteśmy wysocy ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy mieć 3 dzieci, ale nie wiadomo w jakim odstępie czasu. Jako, że kolejne dziecko może pojawić się niedługo po pierwszym (chociaż nigdy nie wiadomo) to gdy pojawi się ono może być inna moda i może mi się spodobać inny wózek, z innymi funkcjami bo przez ten czas na pewno wszystko pójdzie na przód. Ale oczywiście zakocona jak uważasz :) Jedni wolą kupić jedne solidne i drogie buty za klika sezonów a inni wolą wydać mniej, ale mieć inne buty na każdy sezon:)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi racja ;) Z tymi butami to już się nauczyłam i kupuję solidne na dłużej :P

    Ciekawe jak tam Kasia po wizycie :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wolę kupić solidne i droższe na kilka sezonów. Mam buty zimowe te same od 5 lat, to samo kozaki na jesień/wiosnę. Warte były każdej złotówki ;)

    Nie bawię się w żadne mody i pierdoły, sezonowe kolory wózków. Ważna jest dla mnie FUNKCJONALNOŚĆ.
    Mogliśmy mieć za darmo wózek Stokke (tak, ten durnie superdrogi) i powiedzieliśmy, że dziękujemy, ale nie, bo ani to do lasu, ani to na działkę, ani to w zimę gdziekolwiek. Ot bajerancki wózek dla ludzi do centrum handlowego, dla jednego ideał, a dla nas zawaligrat ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz zakocona ja mimo wszystko uważam, że można kupić równie fukcjonalne wózki w niższej cenie. I wcale nie chodzi tu o to, że nas nie stać ale wolałabym różnicę w cenie spożytkować na inne elementy wyprawki. Zawsze rozsądnie wydaję pieniądze, taka już jestem:) I też nie sugeruję się modą, ale chcę by wózek mi się podobał i żebym czuła się z nim ładnie. Tak już niektóre kobiety mają ;)

    Na razie obstawiamy przy ROAN MARICIE ze względu na dużą gondolę i super amortyzację, ale wiadomo nie prowadziliśmy go jeszcze na żywo więc to może się zmienić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam super stronę z opiniami mam na temat wózków :)

    http://www.bangla.pl/dzieci

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też szkoda kasy na nowy..w ogóle to co można to bierzemy z drugiej ręki :)

    Już czekam aż będziemy się tu chwalić zakupami :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ja też nie wykluczam, że jeśli znajdę używany w dobrym stanie to też może się skuszę:P To bardziej mój mąż jest rozrzutny a nie ja :)

    Też bym chciała się już móc pochwalić rzeczami dla maluszka, ale tu jeszcze tyle czasu:P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Na razie obstawiamy przy ROAN MARICIE ze względu na dużą gondolę i super amortyzację, ale wiadomo nie prowadziliśmy go jeszcze na żywo więc to może się zmienić :)
    poczytałam opinie z ciekawości. na bank nie dla mnie :D

    my też większość rzeczy używanych mieć będziemy. Nowe będą wózek+fotelik. Kupioną mamy nową nianię elektroniczną i dostaliśmy nowy smoczek. A i jak się ciąża potwierdziła, że się ładnie rozwija, to kupiliśmy pierwszą czapeczkę :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona ten Twój jak na taką cenę też nie powala samymi zaletami
    http://www.bangla.pl/opinie/p804/bebecar-wozek-ip-op-at

    Ale to kwestia gustu, ale o tym się przecież nie dyskutuje :)

    Ja na pewno kupię troszkę używanych ciuszków, a co jeszcze to się zobaczy jak trafi się okazja :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trochę przejelysmy wątek :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek no co poradzisz jak nasze staraczki nie chcą się udzielać:P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak "ciężki" i "drogi" jako wady :D Jak się chce wózek stabilny i dobrze zamortyzowany na pompowanych kółkach, to lekki on nie będzie (a i tak jest jednym z lżejszych). Co do "zbyt krótki pas w samochodzie do zapięcia fotelika", trzeba się dowiadywać najpierw czy fotelik pasuje do samochodu, a nie kupować na chybił trafił, tyczy się to też innych modeli ;)

    a to moja opinia:
    PLUSY:
    - jest dość lekki
    - ma pompowane koła
    - składa się i rozkłada w 5s
    - blokady kół przednich są wysoko i nie trzeba rąk brudzić dotykając jakiegoś pstryczka nisko
    - super amortyzacja
    - gondolka ma 8 ustawień pod plecy
    - odpowiednia regulowana wentylacja w gondolce; spód piankowy (teraz rodzimy na jesień to się może tak nie przyda, ale my bierzemy wózek dla kolejnych dzieci również)
    - super łatwy montaż nosidełka/fotelika, gondoli i spacerówki (montaż w obie strony)
    - spacerówka ma możliwość jazdy na płasko i 4 ustawienia siedzenia
    - spacerówka ma zabezpieczone materiałem (jakimś plastikowym) miejsca łatwo się brudzące, dla mnie bomba
    - gondolka ma bezszelestnie kładzioną budkę
    - rączka do prowadzenia wózka jest odpowiednio regulowana (jestem niska - 161cm, a sporo wózków ma dla mnie za wysoko rączki)
    - jest śliczny
    - łatwo się go prowadzi jedną ręką
    - bardzo skrętny
    - łatwo zamontować moskitierę do gondolki i spacerówki
    - ma duży kosz na zakupy (5kg)

    MINUSY:
    - nie widzę żadnego na razie

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ