X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica dosyć duży już masz brzuszek :) Ja mam chyba też już taki :) z dzidziusiem wszystko dobrze. Serduszko ładnie bije :) jak brzmiała stronka na którą mogę wrzucić fotke :/ ?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fotosik.pl np. :)

    Czekamy na zdj :) :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/

    Kasiu to wzdęcie i tłuszczyk :) wrzucaj fotkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/f12ef19ae3914.jpg.html

    Przedstawiam wam moje przeszło 4 cm-trowe szczęście <3
    Pani doktor mówiła że jest większe niż myślała. I że jej komputer uważa dzidziusia o tydzień starszego :)



    zakocona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haa jaki dziubulek :D i jak pięknie rączki rozłożył :D

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko - nie dłuży się Wam ciąża? Ja się już doczekać nie mogę maleństwa na świecie a tutaj jeszcze tyyyle czasu :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony szybko zlecialy te miesiące ale teraz w domu tak się dluzy ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdaję sobie sprawę, że przy dziecku będę marzyła o odpoczynku, ale serio i tak moje myśli cały czas krążą dookoła ciąży. Madziulek Ty już będziesz tuliła maluszka a ja jeszcze będę czekała na rozwiązanie :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczna fasolka :)!

    mnie mijają te dni, ale czasem tak mi się w domu nudzi, że nie wiem, co ze sobą począć. Ja najbardziej żałuję, że nie ma czegoś takiego jak dokładna data porodu :P Można by wszystko mieć pięknie zaplanowane, a tak to nigdy nie wiadomo kiedy się dzidzi urodzi :)

    a będziecie rodzić naturalnie?

    edit:
    dziś 40% ciąży za nami :D :D A ja się czuję, jakbym dopiero co test robiła.. (które zresztą codziennie widzę, bo jeden leży w kuchni, a drugi w łazience na widoku :P)

    madziulek, masz lineę nigrę? u mnie już wyraźna, choć blondynką jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 08:20

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, ja jestem 2. tydz. w domu i już w łeb dostaję :P Ale też nie mam siły i wyjście do sklepu obok to wyzwanie ;) Jak musiałam wstać do pracy to jakoś się spinałam bo chyba wiedziałam,że muszę ;) Z drugiej strony tak sobie myślę,że to ostatni czas dla siebie..potem już zawsze będzie dziecko, czy małe czy duże :)

    Ja raczej naturalnie..z resztą to jest bezpieczniejsze dla dziecka, o ile lekarze mu krzywdy nie zrobią :) Cesarka jest o tyle spoko,że raczej nie ma opcji uszkodzenia dziecka ale za to mama dochodzi dłużej do siebie. No nic..siłami natury trzeba będzie urodzić :D Każdy mówi,że dla bobaska to lepsze. Z resztą jak będzie to się okaże za kilka miesięcy.

    U mnie też już coś widać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 10:16

    atdc3e5e035kp155.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    No tak "ciężki" i "drogi" jako wady :D Jak się chce wózek stabilny i dobrze zamortyzowany na pompowanych kółkach, to lekki on nie będzie (a i tak jest jednym z lżejszych). Co do "zbyt krótki pas w samochodzie do zapięcia fotelika", trzeba się dowiadywać najpierw czy fotelik pasuje do samochodu, a nie kupować na chybił trafił, tyczy się to też innych modeli ;)

    a to moja opinia:
    PLUSY:
    - jest dość lekki
    - ma pompowane koła
    - składa się i rozkłada w 5s
    - blokady kół przednich są wysoko i nie trzeba rąk brudzić dotykając jakiegoś pstryczka nisko
    - super amortyzacja
    - gondolka ma 8 ustawień pod plecy
    - odpowiednia regulowana wentylacja w gondolce; spód piankowy (teraz rodzimy na jesień to się może tak nie przyda, ale my bierzemy wózek dla kolejnych dzieci również)
    - super łatwy montaż nosidełka/fotelika, gondoli i spacerówki (montaż w obie strony)
    - spacerówka ma możliwość jazdy na płasko i 4 ustawienia siedzenia
    - spacerówka ma zabezpieczone materiałem (jakimś plastikowym) miejsca łatwo się brudzące, dla mnie bomba
    - gondolka ma bezszelestnie kładzioną budkę
    - rączka do prowadzenia wózka jest odpowiednio regulowana (jestem niska - 161cm, a sporo wózków ma dla mnie za wysoko rączki)
    - jest śliczny
    - łatwo się go prowadzi jedną ręką
    - bardzo skrętny
    - łatwo zamontować moskitierę do gondolki i spacerówki
    - ma duży kosz na zakupy (5kg)

    MINUSY:
    - nie widzę żadnego na razie


    Pozwolę sobie wtrącić:)

    My przy zakupie wózka również rozważaliśmy Bebecar, jak i Teutonię i Emmaljungę.Mogliśmy sobie na nie pozwolić finansowo, a skoro spełniały różne nasze oczekiwania, to kwestia była tylko jaki konkretnie model.
    Jeździliśmy po sklepach, oglądaliśmy.

    Nam zależało właśnie na bardzo stabilnym wózku, z dobrą amortyzacją i bez skrętnych kółek (mieszkamy w rejonie górzystym, mamy dużo dróg leśnych lub żwirowych). Waga nie miała znaczenia, bo mieszkam w domu a wózek zostawiamy na parterze.

    Byliśmy już właściwie zdecydowani na Emmaljungę, pojechaliśmy ją oglądać do sklepu, a tam miły pan sprzedawca pokazał nam jeszcze kilka wózków Tako. Wpadł nam w oko Tako Acoustic i porównując do Emmaljungi bardziej spełniał naszym oczekiwaniom, miał lepszą amortyzację,jechał płynniej.
    Uznaliśmy,że skoro możemy mieć lepszy dla nas wózek i do tego o połowę tańszy, to nie ma o czym myśleć.Jesteśmy z niego naprawdę baaaardzo zadowoleni i będzie też dla drugiego dziecka, bo tak jak piszesz-nie liczy się moda i kolor, a wygoda:)

    Wydaje mi się,że może za bardzo skupiasz się na znanym powszechnie micie,że co droższe to lepsze.
    Radzę Ci jednak pojeździć po sklepach i posprawdzać różne wózki, wtedy będziesz miała 100% pewności,że nie wyrzuciłaś kasy w błoto.




    Aaa i jeszcze któraś z Was pisała o parasolkach z Maclarena.
    Więc ja tak ogólnie o spacerówkach i gondolkach. Gondolki posłużą kilka miesięcy, ale jednak dobrze mieć w zanadrzu porządną spacerówkę. Porządna spacerówka a parasolka to dwie różne rzeczy:) Dużo osób zwracało mi uwagę,że parasolki nie są stworzone dla tak małych dzieci, które jeszcze nie siedzą zbyt stabilnie. A uwierzcie mi,że jak będzie chciało siadać to w gondolce nie powozicie i potrzebna będzie spacerówka, w której dziecka nie wytrzepie, w której będzie mogło spać.

    Ja mam parasolkę Inglesina Zippy, jest cięższa niż normalne leciutkie składaczki, ale tez ma lepsze kółka i amortyzację. Pomimo tego dzieckiem trzepie o wiele wiele bardziej niż w mojej spacerówce Tako.


    Pozdrawiam:)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Wydaje mi się,że może za bardzo skupiasz się na znanym powszechnie micie,że co droższe to lepsze.
    Radzę Ci jednak pojeździć po sklepach i posprawdzać różne wózki, wtedy będziesz miała 100% pewności,że nie wyrzuciłaś kasy w błoto.
    to źle ci się wydaje ;)
    jakbyś czytała posty wcześniejsze, zamiast jednego ostatniego, to byś wiedziała, że jeździliśmy po sklepach, czytaliśmy opinie i oglądaliśmy sporo wózków różnych firm....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 10:56

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    to źle ci się wydaje ;)
    jakbyś czytała posty wcześniejsze, zamiast jednego ostatniego, to byś wiedziała, że jeździliśmy po sklepach, czytaliśmy opinie i oglądaliśmy sporo wózków różnych firm....

    Przeczytałam zanim się odezwałam;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 11:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Pozwolę sobie wtrącić:)

    My przy zakupie wózka również rozważaliśmy Bebecar, jak i Teutonię i Emmaljungę.Mogliśmy sobie na nie pozwolić finansowo, a skoro spełniały różne nasze oczekiwania, to kwestia była tylko jaki konkretnie model.
    Jeździliśmy po sklepach, oglądaliśmy.

    Nam zależało właśnie na bardzo stabilnym wózku, z dobrą amortyzacją i bez skrętnych kółek (mieszkamy w rejonie górzystym, mamy dużo dróg leśnych lub żwirowych). Waga nie miała znaczenia, bo mieszkam w domu a wózek zostawiamy na parterze.

    Byliśmy już właściwie zdecydowani na Emmaljungę, pojechaliśmy ją oglądać do sklepu, a tam miły pan sprzedawca pokazał nam jeszcze kilka wózków Tako. Wpadł nam w oko Tako Acoustic i porównując do Emmaljungi bardziej spełniał naszym oczekiwaniom, miał lepszą amortyzację,jechał płynniej.
    Uznaliśmy,że skoro możemy mieć lepszy dla nas wózek i do tego o połowę tańszy, to nie ma o czym myśleć.Jesteśmy z niego naprawdę baaaardzo zadowoleni i będzie też dla drugiego dziecka, bo tak jak piszesz-nie liczy się moda i kolor, a wygoda:)

    Wydaje mi się,że może za bardzo skupiasz się na znanym powszechnie micie,że co droższe to lepsze.
    Radzę Ci jednak pojeździć po sklepach i posprawdzać różne wózki, wtedy będziesz miała 100% pewności,że nie wyrzuciłaś kasy w błoto.




    Aaa i jeszcze któraś z Was pisała o parasolkach z Maclarena.
    Więc ja tak ogólnie o spacerówkach i gondolkach. Gondolki posłużą kilka miesięcy, ale jednak dobrze mieć w zanadrzu porządną spacerówkę. Porządna spacerówka a parasolka to dwie różne rzeczy:) Dużo osób zwracało mi uwagę,że parasolki nie są stworzone dla tak małych dzieci, które jeszcze nie siedzą zbyt stabilnie. A uwierzcie mi,że jak będzie chciało siadać to w gondolce nie powozicie i potrzebna będzie spacerówka, w której dziecka nie wytrzepie, w której będzie mogło spać.

    Ja mam parasolkę Inglesina Zippy, jest cięższa niż normalne leciutkie składaczki, ale tez ma lepsze kółka i amortyzację. Pomimo tego dzieckiem trzepie o wiele wiele bardziej niż w mojej spacerówce Tako.


    Pozdrawiam:)


    Śliczny ten Wasz wózek :D Ja zastanawiałam się nad ROAN MARITĄ ale teraz wezmę i ten pod rozwagę ;) I cena przystępna :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Przeczytałam zanim się odezwałam;)
    no to słabe wnioski wyciągnęłaś z tego, co przeczytałaś w takim razie..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też dziś taka piękna pogoda? <3
    Zaraz się zbieram do sklepu :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek u nas pochmurno:( ale mam takiego lenia w tyłku, że nigdzie się nie ruszam:P chyba, że na spacer z psami:P

    Jutro wizyta u gina, trochę się stresuję :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki
    u nas piękna pogoda :) jak nie w Anglii :D
    Kasia super że dzidziuś rośnie jak trzeba <3
    Poszalalam dziś po szmatach aż mnie kręgosłup boli od chodzenia :D Na działach dziecięcych można oszalec. Tyle kupiłam dla mojej chrzesniaczki ze nie wiem gdzie to pomieszcze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 15:21

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię obiadek dla moich czortów i marzę żeby walnąć się do łóżka :/ nie mogę spać w nocy a w dzień padam...
    Dzisiaj odebrałam w końcu moje nowe okularki z czerwonymi oprawkami (zawsze chciałam mieć w takim kolorze :D )
    Ania będzie dobrze ;) koniecznie wstaw fotkę :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ