X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie drogie dlatego szukam ciuszków tej firmy ale używanych. Jak mi wyjdą spodnie za 50zł to będę bardzo zadowolona ;) a możliwe, że i za mniej :) Nie mam problemu z noszeniem używanych ciuchów zwłaszcza, że to i tak tylko na kilka miesięcy.

    Matko mam ja zachcianki. Miałam smażyć halibuta, ale... zachciało mi się pizzy. o 22 !!! a dodam, że nie cierpię pizzy bo się nią przejadłam dawno temu... W dodatku smakują mi cholernie Lays Fromage a kiedyś ich nie cierpiałam:P soki pomidorowe mmm... w ogóle dziwne te moje smaki:P

    Madziulek ja myślę, że jak dzidzia kopnie to na bank poznasz, że to właśnie to ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam różne zachcianki, ostatnio ciągle na kebaba a przecież to nie zdrowe :/ no ale nie potrafiłam sobie odmówić. Laysy fromage uwielbiam, przywiozłam sobie z polski i tym razem pewnie znowu będziemy wracać od babci zapakowani jak cygany :) polskie jedzonko najlepiej smakuje :) nawet sam ketchup ma lepszy smak :)

    Oo dobrze że piszesz madziulek biustonosze też musze kupić bo te co mam zaczynają być za małe.
    Was też tak piersi i brodawki strasznie swędzą ? Bo ja już nie wytrzymuje :/

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swedza..a brzuch to już w ogóle! ;)
    Smaruje wszystko 2 razy dziennie ale i tak swędzi :P

    Aniu, pewnie będzie tak jak mówisz :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiele ruchów czuję. Wczoraj popołudniu mi się kręciło pięknie, ale tak to rzadko je czuję nadal.

    Madziulek, to jest inne uczucie niż przewalanie w brzuchu, choć pewnie jak wy nieprzyzwyczajone jesteście do uczucia przewalania, to wam się mogą te uczucia "zlewać" :)

    annielica, my wstępnie też czekamy na chlopca. może dziś mi gin poszuka. Poproszę go.

    Ja mam staniki z h&m do karmienia i sobie chwale. Wygodnie mi w nich :)

    Mnie swędzi całe ciało. Dosłownie.

    Widzialyscie blog/stronę sroki? Tam ona ocenia skład kosmetyków. Więc idę kupić takie, które są odpowiednie :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 17tyg. :D

    zakocona, a co to za stronka? :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam w 12 <3 ;* :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, http://www.srokao.pl/2013/01/analiza-chusteczki-nawilzane.html

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)
    O której masz wizytę? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 :) Nie mogę się doczekać :D Jak dni lecą, to dziś mi się dłuży :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tradycyjnie czekamy na relację :)

    Jutro od rana chcę lecieć do Rossmana bo rusza promocja -49% na podkłady i pudry. A potem do lumpka po jakieś ciuszki <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja blog sroki bardzo lubię. Jako, że sama jestem producentem kosmetyku sama sugeruję się składem i mój produkt jest najbezpieczniejszy z wszystkich bo nie zawiera ani konserwantów ani alkoholi :D ale dość już tej reklamy ;)

    Na podstawie opinii sroki kupiłam też na rozstępy krem Elancyl :) Można go stosować od 4 miesiąca a opinie ma rewelacyjne (podobnie jak skład) bo zmniejsza istniejące rozstępy i sprawdza się nawet u osób, które mają ku nim skłonności genetyczne. Za 500ml kremu zapłaciłam 109 zł co uważam za bardzo dobrą cenę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Tradycyjnie czekamy na relację :)

    Jutro od rana chcę lecieć do Rossmana bo rusza promocja -49% na podkłady i pudry. A potem do lumpka po jakieś ciuszki <3

    Kurcze ale w Rossmanie chyba nie ma podkładu Revlona co? Bo ja tylko jego używam <3 W dodatku zamknęli na czas remontu Rossmana obok mnie :/ będę musiała podejść do najbliższego z całe 600 m haha :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z tymi rozstepami to troche inaczej to widze, lub inaczej do tego podchodze co fakt tez sie tam czyms smaruje i nawilzam skore, ale uwazam ze jak sie ma miec,to chocby sie cala ciaze kapalo w kremach to
    i tak się pojawia. Jak lezalam w pierwszej ciazy to spotkalam mlodą dziewczyne
    (19 lat),ktora czekala na porod - caly brzuch miala poorany,czerwone pregi. Ona mowila,ze cala ciaze nic nie miala,dopiero 2 dni po terminie porodu brzuch jej "popekal". Cala ciaze sie smarowala,oliwila i nic to nie dalo,z genetyka sie nie wygra. Moj ginekolog 4 lata temu mi powiedzial ze na tych wszystkich kremach tylko chca zarobic pieniadze, i jak napisalam mowil ze kto ma miec roztepy to je bedzie mial. Ale oczywiscie to moje zdanie i myslenie o tym =)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, chyba nie bo ja kiedyś Revlona kupowałam w Douglasie.

    Kasiu, zgadzam się z tym. Jak mają być to i tak będą :D Wydaje mi się, że najważniejsze jest nawilżanie skóry. Czy w ciąży czy bez niej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 12:46

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porabalam godzinę wizyty. Siedzę i czekam przed gabinetem, bo mam na 14 Jednak :P

    I mój gin tak samo powiedział o kremach na rozstępy. Ja smarować się będę jedynie oliwka. W każdym razie czytając ten blog sroki uderzyło mnie jak firmy nas naciągają na wydatki tylko dlatego że są znane :/ ech :/

    Edit:
    Mam nadzieję jednak że rozstępów mieć nie będę bo są dla mnie extremalnie szpecace :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 13:49

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poczytajcie sobie o elancylu wypowiadały się kobiety ze skłonnościami, które już przy dojrzewaniu miały rozstępy itp.i stosowały go bardziej z ciekawości pewne, że nic nie da i się mile zaskoczyły bo nic im nie wyskoczyło, albo jak wyskoczyło to w miejscach, których się nie smarowały. Ja jeśli mam choć 1% szans na to by nie mieć rozstępów to zrobię wszystko by ich nie mieć. Nie chce potem mieć do siebie pretensji, że pożałowałam kilka groszy a może jakimś cudem krem by mi pomógł. Nic nie ryzykuję, bo skórę i tak muszę nawilżać;)

    Wróciłam z lumpa. Kupiłam kilka ciuszków dla dzidzi, chrześniaka, mamy, męża i dla siebie. Szkoda, że w jednym lumpie była dostawa i było drogo bo 3 razy tyle bym kupiła ale babka mnie policzyła 100zł to większość poodkładałam ;(

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/7499b9a18ef3.jpg.html


    Ja i moje drugie oczy :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rozstepow to mimo dwoch ciaz na brzuchu nie mam ani jednego :) ale za to za kilka na piersiach i na udach ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania odważne ale... podobają mi się :D dodają charakteru :) No i nie pozostaniesz niezauważona :)

    zakocona jak wizyta ??

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/7499b9a18ef3.jpg.html


    Ja i moje drugie oczy :D

    Rewelacja :) Tez mam w tym kolorze ;) Do twarzy Ci :D

    Tez tak zaglądam w oczekiwaniu na relacje z wizyty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 18:35

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ