X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) Mi sie podobaja choc mysle ze ciut za odwazne :D ale co tam raz sie zyje :D Taki spontan przy zakupie a wrazie co mam jeszcze czarne :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania jesteś kobieta charakterna i za pazurem to okulary jak najbardziej pasują ;) no i są sexy ;) maż pewnie każe Ci zakładać je do łóżka :D

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, super!

    Ja dopiero do domu wróciłam, zalatany dzień dzisiaj.
    Po raz pierwszy miałam badaną szyjkę. Zamknięta i piękna (:P). Fot nie mam, bo gin nie robi i nic nie mierzy, kiedy wszystko jest w porządku.
    Dzidzi jest wielkie! Widać niesamowicie kręgosłup, żebra, wszystko w środku, rusza się pięknie! No niesamowity widok <3 <3
    Płci się nie dało zobaczyć, bo zasłonięte było..
    Następne mam już dopiero połówkowe 21.05

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona cudownie !!! trochę szkoda, że nie masz fotki, chętnie zobaczyłabym takiego małego człowieczka :) no i myślałam, że w końcu zdradzisz płeć, ale widać masz bardzo tajemniczą dzidzię:P

    Wczoraj gin dał nam zielone światło na seks ale ja mam jakiś wewnętrzny opór... nie wiem co z tym zrobić, bo mam ochotę ale świadomość dzidzi w środku studzi zapał :(

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica : szczęśliwa mama=szczesliwe dzidzi ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, mi co wizytę bada szyjkę. Szkoda,że nie masz fotek..u mnie też co 4tyg drukuje pliczek fotek :) Ale najważniejsze,że fasolka zdrowa :D

    Ciekawe co u Sówki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 07:59

    atdc3e5e035kp155.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Dziewczyny poczytajcie sobie o elancylu wypowiadały się kobiety ze skłonnościami, które już przy dojrzewaniu miały rozstępy itp.i stosowały go bardziej z ciekawości pewne, że nic nie da i się mile zaskoczyły bo nic im nie wyskoczyło, albo jak wyskoczyło to w miejscach, których się nie smarowały. Ja jeśli mam choć 1% szans na to by nie mieć rozstępów to zrobię wszystko by ich nie mieć. Nie chce potem mieć do siebie pretensji, że pożałowałam kilka groszy a może jakimś cudem krem by mi pomógł. Nic nie ryzykuję, bo skórę i tak muszę nawilżać;)

    Wróciłam z lumpa. Kupiłam kilka ciuszków dla dzidzi, chrześniaka, mamy, męża i dla siebie. Szkoda, że w jednym lumpie była dostawa i było drogo bo 3 razy tyle bym kupiła ale babka mnie policzyła 100zł to większość poodkładałam ;(

    W pierwszej ciąży używałam Elancylu razem z oliwką Babydream (a potem olejem migdałowym) i nie miałam żadnego rozstępu:) Ja polecam:)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    zakocona, mi co wizytę bada szyjkę. Szkoda,że nie masz fotek..u mnie też co 4tyg drukuje pliczek fotek :) Ale najważniejsze,że fasolka zdrowa :D
    Ja byłam 2 tyg temu, bo ciężko mi się było umówić inaczej. Teraz dopiero będę miała msczną przerwę. Szkoda :(
    Mi nie badał wcześniej, cytologii też jeszcze nie miałam pobranej, dopiero następnym razem będzie.

    Ja ci annielica powiem, że ja i L też czujemy się niekomfortowo podczas sexu. Jak na górze, to uwiera w brzucho; jak ja na górze, to myślę o tym, że brzucho ciążowe widać (dla mnie to nie jest sexowne). Od tyłu i tak nigdy nie dochodzę. Seyx jest, owszem, ale jakiś dziwny.
    Ale są inne rodzaje zaspokajania ;) I muszę przyznać, że mam 100x intensywniejsze orgazmy w ciąży, więc polecam :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/7499b9a18ef3.jpg.html


    Ja i moje drugie oczy :D


    Ladnie ci w nich =)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciekawe jak u Sówki :)

    Zuz_anna - dzięki utwierdziłaś mnie w przekonaniu, ze to dobry wybór :)

    zakocona ja mam zamiar dziś się przełamać. Muszę przez chwilę nie myśleć o dzidzi w środku. Przecież dziecko nie będzie nic z tego pamiętało. Mój organizm się dopomina, codziennie wyłuzdane erotyczne sny, czasami dochodzę w śnie. A próbowaliście na łyżeczkę? to dobra pozycja, my ją lubimy :) Może jakaś romantyczną kolację dziś zrobię, sexy ciuszki i te sprawy, jak będzie nastrój łatwiej będzie się przełamać :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się śmiejemy, że się fasolka naogląda hihi :D Ostatnio mąż się śmiał,że tak dziwnie mu bo się boi o mój brzuch ;) Więc chyba pozycja na boku zostaje :P

    Moje łupy z dziś:
    bea4e3022ce87d65med.jpg
    Całe 16zł :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek super :D Ja też wstawiam moje łupy z wczoraj :)

    Tutaj dla naszego bobo
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/277a0c2d78f7.jpg

    a tutaj dla półrocznego chrześniaka :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d0d19cbb546e.jpg

    Kupiłabym więcej ale jak nie znam płci to staram się uniwersalnie chociaż nie zawsze wychodzi :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, ja nawet zaspokojona mam erotyczne sny ;) Jednej nocy 3x doszłam przez sen.. Mówię serio. Nie pamiętam czy kiedykolwiek wcześniej aż tak mi się zdarzyło o.O

    Ja na łyżeczkę nie lubię, to też od tyłu jest = nie ma opcji dla mnie na dojście i niewygodna jest dla mnie.
    L w ogóle też nie chce dochodzić w środku, bo mówi, że nie będzie spermą po głowie dziecka pryskać <ech faceci...> :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, cudne <3

    A ja gdzieś czytałam,że dziecko odczuwa seks jako przyjemne kołysanie :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też gdzieś tak czytałam, ale w sumie nikt tam w środku nie był więc kto tam tak naprawdę wie :P mój też mi oświadczył, że nie chce dochodzić w środku, na nic tłumaczenia, że dziecko w worku owodniowym, że szyjka zamknięta, że czop śluzowy :P ehh faceci..

    Na łyżeczkę fajnie bo można sobie pomagać przy dojściu ;)

    Madziulek chętnie bym podkradła spodenki w kropki i śpiochy w paski :D
    Obok mnie kolejny ciucholand otworzyli może dziś skoczę ;)
    Nie wiem czemu ale więcej chłopięcych rzeczy wpada mi pod rękę:P jakiś znak ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne ciuszki <3 :) Ja chyba jednak poczekam z kupowaniem az bede wiedziala co bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna możesz kupować uniwersalne :) wiesz czasami jak maluszek jest tajemniczy to bardzo długo nie wiadomo kto siedzi w brzuszku :) Mi zresztą za takie grosze to i nie szkoda :) kolekcja powoli będzie się powiększać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzusio w 9 tygodniu ;) Niewiele się zmienił na moje oko :P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f136749a9ce3.jpg

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne kraglosci ;)


    dziewczynki jeszcze dwa dni i leceeee aaaa!!! Nachodzilam sie dzisiaj az mi nogi w d.... wchodza. Ostatnie zakupy zrobione teraz ttylko pakowanie zostalo :)
    Siostrzenica meza pracuje w szpitalu gdzie jest laboratorium. Jestem z nia umowiona na 7 rano w poniedzialek. Pobiora mi krew u niej na oddziale i zaniesie do laboratorium bez kolejki :) Poczekam na wyniki i zaraz obok jest ginekolog. Takze wszystko dograne ;)
    Kupilam dzisiaj zabewczki grajace dla mojej chcrzesniaczki <3 Musze ja przekupic zeby dala sie wycalowac :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania szczęśliwej podróży życzę :D

‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ