X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laparoskopia to operacja, nacinają ci brzuch w kilkumiejscach i przez kamerkę diagnozują co jest nie tak- jest bardzo dokładne- na nfz

    hsg, u gina na fotelu, wpuszczaja ci przez macice kontrast i na monitorze patrza czy przechodzi przez jajowody i tym samym, czy są drożne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia dobrze powiedziałaś mam zajeb**** teorie i w dodatku dobre !!! :P Jeszcze się przekonasz ;D

    Dziewczyny mocno mocno za Was kciukam ;) I jasne, ze będzie pozytywnie :D bez 2 zdań :D

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAha :) Zdecydowanie wolalabym hsg ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ostatnio się nie sprawdziła :( może powinnam udać się do wróżbity Macieja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia najlepszym zdarza się pomylić :P rąbnęłam się o miesiąc :P ten musi być u Ciebie zaciążony i już ;)

    Mania uwaga, hsg może bardzo boleć :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu, różnica też jest taka że laparo wykryje endometriozę a hsg nie. Już byłam nastawiona na tą laparoskopię. Ale dziś przeczytałam że w wielu przypadkach robią się zrosty co też uniemożliwia zajście w ciążę więc co jak będą drożne a po zabiegu się zapchają? ;/ więc plan mam taki- isc na hsg jak beda drożne olac laparoskopię a jak beda zapchane to pojde na laparo bo nie bede miala nic do stracenia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, podobno hsg tzn ból jemu towarzyszący można porównać do tych na @ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jak zrobisz badania to kiedy hsg ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To było też o laparoskopii diagnostycznej. Dlatego się zastanawiam nad tym kwasem.
    "Zrosty otrzewnowe występowały również u 71–96% pacjentek po zabiegach wspomagających płodność, co stwierdzono podczas powtórnej laparoskopii zwiadowczej. Jajniki są szczególnie podatne na tworzenie się zrostów. Pittaway i wsp. piszą o tym, że zrosty obserwuje się u 90% kobiet po operacjach jajników, takich jak wycięcie torbieli czy zmian endometrialnych lub po obustronnej klinowej resekcji jajników.


    Aniu HSG robi się między 8 a 12 dc w moim przypadku będzie to 8-12 maj. Termin laparo mam 21 maja

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przeszlam dwa naturalne porody wiec takie hsg pewnie nie byloby straszne dla mnie. Ja chyba na poczatek poszlabym na hsg a jezeli wyszloby ze mam nie drozne jajowody to zdecydowanie zgodzilabym sie na laparoskopie. Sylwia jest duza szansa ze po laparoskopi nie byloby czacu na zrosty bo zaraz bys zaszla w ciaze ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taak, ale sama już nie wiem co mam zrobić, nie umiem się zdecydować jedno czy drugie, ahhh mówię Wam masakra, jeszcze od dziś brzuch mnie zaczyna ćmić na okres to już w ogóle pięknie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to będę mocno mocno kciukać ;) chociaż ja i tak myślę, że dzidzia już jest :D

    13 maja są urodziny teściowej i mija okres największego ryzyka utraty ciąży, więc dla mnie też ważna data ;)

    Mania twarda z Ciebie babka, bez kitu ja Ci o bólu przy hsg a ty 2 pociechy naturalnie rodziłaś hehe :P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia mocno wierze ze bedziesz potrzebowala tych zabiegow ;)
    Aniu przy pierwszym porodzie jak zlapal mnie bol party i mala zsunela sie ku wyjsciu myslalam ze umieram :D :D Wbilam pazury w sciane i zastanawialam sie co to bylo :D :D Na szczescie szybko rodzilam jedno i drugie, tego wam tez zycze <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo ważna data :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam sie do waznej daty. Mysle ze 10-11 powinna przyjsc @ Oby nie :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj będzie szczęśliwy i już ! ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok temu też tak mówiłam haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu się nie liczy :P

    Liczy się teraz ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie za rok powiem Ci " rok i dwa lata temu też tak mówiłam" :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okolica 13maja tez będzie wazny xzas mysle ze dopiero 12 maja będę robić test i mam nadzieję ze bede miala podStawy zeby pojsc na bete zeby mieć pewnosc ze mam nie pic w weekend ba weselu :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ