X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby z wynajęciem domku się wam udało :) Mi pod wieczór już trochę lepiej. Zauważyłam że jak coś częściej przegryze jak i tak też powinno być :/ ) to mdłości niema :) Kładę się spać bo już oczy mi się zamykają.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, trzymam kciuki za wynajem :*

    My się dziś zobaczymy z naszym maleństwem, wizyta o 16.15 :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ale czad :) prosimy o zdjęcia i relacje :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zaliczyłam pierwsze ciążowe wymioty... Masakra...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bidula :*

    Klaudia, na pewno wpadnę do Was z relacją :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 09:25

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek czekamy na wiesi =) Moze juz lekarz rozpozna plec =)

    annielica ,to pierwsze i pewnie nie ostatnie wymioty .. :/

    U mnie jak narazie dobrze, zmuszam sie czesciej cos malego przegryzac aby znowu nie zakrecilo mi sie tak mocno w glowie.. niech juz te dolegliwosci mijaja :/

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki :) ja znowu bylam w szpitalu, tym razem tydzien. wymioty zaburzyly prace nerek i wątroby, więc mam wielkie zakażenie organizmu ale powoli przechodzi :)

    do tego dzisiaj usłyszałam, że w brzuszku siedzi synek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 12:52

    sylwiaśta159, zakocona lubią tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała gratulacje synka :D będziecie mieli parkę :D

    Dziewczyny widzieliśmy dom - R E W E L A C J A !!!
    Nie da się go porównać ze zdjęciami. Tyle miejsca... Na parterze jest hol, salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze zwane też pralnią i tam jest też piec gazowy oraz garaż, na piętrze jest łazienka i 4 sypialnie z czego jedna to bardziej pokój rekreacyjny. Działka też spora mimo wszystko. Dom jest wart każdej złotówki !!! Jak się siedzi przed komputerem to wydaje się drogi, ale jak się tam jest to zupełnie inna bajka. I jeśli znegocjujemy trochę prowizję dla agencji to go bierzemy. I wtedy przeprowadzka od połowy czerwca :D Dom jest położony w super miejscu bo serio blisko miasta a jednak ustronnie. Obok co jakiś czas widać ładne też nowe domki. Sąsiedzi bardzo fajni i niektórzy też bardzo bogaci. Tuż obok dom buduje właściciel kliniki, w której chcę rodzić :D Oby wszystko się udało ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, gratuluję synka :)

    Cześć, jestem Filipek :D Mam 10,5 cm długości i ważę prawie 130g :) Moje serducho bije jak dzwon :D U mamy w brzuchu wykonuję takie akrobacje,że pan doktor nie mógł mi zrobić zdjęcia :D
    86d56d713709f5ddmed.jpg

    zakocona, rozowa_strzala lubią tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek jak po wizycie ? Jak dzidzius <3 ;* =)

    Rozowa strzala, ajj ty biedna nasza z tymi wymiotami :/ Oby juz tylko bylo dobrze =) Gratuluje synka =) tak szybko lekarz to wykryl ? Czemu wiec moj nic nie widzi :/ Moze u mnie jest dziewczynka ktora sie chowa :P Przechodze ta ciaze calkiem inaczej ( gorzej ) wiec kto wie =)

    Annielica to super jak pomalu idziecie do przodu =) Trzymam kciuki oby wszystko sie udalo, i obyscie sie mogli wprowadzac w polowie czerwca =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O prosze jaki sliczny dzidzius <3 ! =) A wlasnie o tobie myslalam, i nasze wiadomosci sie rowno wyslaly =) Gratuluje synka =) To mamy juz dwoch chlopcow =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzała-Ty się bidulko wycierpisz, zamiast spokojnie cieszyć się ciążą :( ale najważniejsze, że wszystko wraca do normy :)

    Madziulek- cudownie było podpatrzeć domek swojego synka co? :)) Boże, ja bym chyba wymyślała co rus to nowe bóle byleby tylko udać się na usg :D :D

    Ania to rozgladaj sie juz za jakimiś drzewkami owocowymi co by króliczek miał między czym hopsać :D

    Kasiu- jeszcze trochę i Ty też będziesz wiedzieć kto skrywa się w brzuszku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 19:11

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam,że ciężko uwierzyć że w środku mieszka sobie taki maluszek wiercipięta :D

    A no i muszę mierzyć codziennie ciśnienie. Bo co wizyta to ma meeeega wysokie. Wg mnie to z emocji ale gin kazał kontrolować.

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek gratulacje, cudowna nowina :) Ja też jestem bardzo ciekawa co skrywam w brzuszku :)

    Sylwia kilka drzewek może kupimy ale nie za dużo bo działka też nie jest jakaś przeogromna :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek a ruchów nadal nie czujesz?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, nie, póki co nic :) A patrząc na to jak się mały wiercił, to spodziewam się niedługo,że coś poczuję :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najwyższa pora żeby dał o sobie znać :P to może wstawisz jakąś fotę brzusia ? :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię zdj jutro od rana :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki czekam :D Madziulek a mąż był na usg ? Jak reakcja na wiadomość o synku ?:)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku chodzimy razem :D Już na badaniach prenatalnych miesiąc temu kiedy wstępnie wyszło,że chłopak to mąż cały happy :D On gra w piłkę więc już zapowiedział,że młodego zapiszemy do szkółki piłkarskiej :P

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ