X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki, co taka dziś tutaj cisza, pewnie niedzielne lenistwo? ;) O zgrrrrrozo jak ja nie lubię niedzieli ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wróciliśmy z urodzin brata naszego chrześniaka ;) 13 lat skończył ;) kupiliśmy bu replikę piłki adidasa z mistrzostw świata, gówniarz od razu wyciągną męża żeby pokopać w gałę hehe :P spędziliśmy też trochę czasu z naszym chrześniakiem - słodziutka perełka:) rozczula mnie jak mąż się nim zajmuje :) wczoraj widzieliśmy się ze znajomymi i powiem Wam, ze nocne wypady to nie dla mnie. Poszliśmy na późną kolację do restauracji i o północy byłam już ledwo żywa. Oczywiście powiedzieliśmy im o dzidzi:) A zaraz lecimy na spotkanie z kolejnymi znajomymi bo będą nas zapraszać na wesele w czerwcu.

    A jeśli chodzi o domek zdecydowaliśmy, ze jeśli ma nasz to na nas poczeka, bo w tym miesiącu chyba nic z tego, a za miesiąc kto wie;) Najgorzej, że od razu trzeba zapłacić dla agencji, kaucję i najem i to wychodzi spora kwota. Ale ja wierzę, że domek i tak będzie Nasz :) już widzę sobie nas w nim oczyma wyobraźni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie marzy sie miec domek/mieszkanie obojetnie ale pietrowe z sypialnia na poddaszu!

    Ehh do @ znowu jeszcze kilka dni, a bóle na @ jak zwykle już mnie zaczynają męczyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 21:09

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w poniedziałek :)

    Trzymam kciuki za testerki :*

    Strzała, co u Ciebie? :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, jak po weekendzie? U nas bylo lenistwo w domu, nic tylko ciagle pada..dzisiaj tak samo, nawet mi sie niechcialo zaprowadzic juniora do przedszkola..

    Sylwiasta my z mezem mamy domek dwupietrowy, no i tego roku mamy zamiar jeszcze kupic meble do sypialni ( ktora od poczadku planowalismy na poddaszu :) ) Mieszkamy juz w nim prawie dwa lata, ale jeszcze zostalo nam duzo do ukonczenia .. Wszystko tak duzo kosztuje.. a teraz jeszcze dzidzius w drodze.. jakos damy rade =) Ale powiem ci ze z sprzataniem takiego dwupietrowego domku to nic przyjemnego,zajmuje mi to nieraz 5 godzin, a o oknach juz nie wspominam =) Musze zakupic sobie drugi odkurzacz ktory zostanie na pierwszym pietrze bo teraz juz nie wnosze go z pietra na pietro. Teraz maz zajmuje sie jak narazie sprzataniem =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu no to superancko :)) ja to już niczego nie pragnę, mogę mieć nawet mieszkanie dwupokojowe- też przeżyję tylko niech los da mi moją Marcelinę/Marcelka... :( a tu leje się ze mnie śluz jak płodny czyli na @ .... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia będzie i Marcelina albo Marcel !!! Zobaczysz ;) Robiłaś dziś badania? A jak będzie dzidzia w brzuchu to wtedy zaczniesz snuć plany o większym lokum :P normalna sprawa ;)

    Katarzyna domek Wasz czy wynajęty ?

    U mnie brzuszek już taki, że się nie da ukryć. Sąsiedzi sami gratulują jak nas widzą, a dziś bez kolejki weszłam na pobieranie krwi. Wkurzyłam się bo miałam w końcu jechać do pracy ale nasza pracownica albo się zatruła albo ma jelitówkę i musiałam zostać w domu na wszelki wypadek :( wrr...

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bo cały czas się waham, teraz już wiem co oznacza "kobieta zmienną jest" :P :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojeeejjj no bo Aniu już masz piękny brzuszek :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podjęliśmy decyzję, jadę dziś na wymaz zrobić do 3 dni bedzie wynik a jak dostane @ to na hbs i hcv i 8-11 dc na HSG, jak wyjdzie drozne to od nastepnego cyklu IUI jak niedrozne to 21 maja laparoskopia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica , nasz szeregowy 156,94m² domek =) Z 283 m² ogrodkiem =) Jeszcze tak duzo nam zostalo do ukonczenia.. ale powolutku robimy sobie jedno po drugim. Bo nie chcielismy brac dodatkowego kredytu na zrobienie wnetrza..Takze powoli do przodu :) Czas nie zajac nie ucieknie =) No i raczej juz sie nie bedziemy przeprowadzac =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki juz masz duzy brzuszek ? Ja zauwazam go moze troche, codziennie sie przygladuje =) Juz nie moge doczekac sie pierwszych kopniaczkow <3 ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Sylwia powodzenia ;)

    Kasiu to super. Mam nadzieje, że i nam się uda wynająć tamten domek. No i liczę, że jak wszystko pójdzie po naszej myśli to w następnym roku może ruszymy z budową swojego ;)

    Madziulek, katarzyna, zakocona też macie tak twardą górę brzucha? Dół dużo miększy a góra mega twarda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Górę brzucha ? Raczej nie. Zato dół odczuwam że jest twardszy..
    Przed 12.00-stą odebrałam juniora z przedszkola i chciałam wziąść się za obiad, i tak zakręcilo mi się mocno w głowie, że myślałam że zemdleje i stracę przytomność. Położyłam sie i po 20 min minęło. .coś strasznego.Do tego zaczęłam się pocic. Poczym jak już mi przeszło to było mi zimno. Mam nadzieję że wszystkie te dolegliwości Zaniedługo miną. Do tego powróci znowu w nocy ból łydek który nie daje mi spać :/ :( W pierwszej ciąży nie miałam żadnych prawie że objawów, nawet sie dziwiłam co to niektórzy tak narzekają na pierwszy trymest. Teraz dobrze wiem co przechodziły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się właśnie wydaje, że narządy mi trochę poszły do góry i dlatego taki jest twardy....
    Ja dziś przespałam 3 godziny w ciągu dnia. Nic nie jestem w stanie zrobić bo się męczę i chce mi się spać... Dziś zmachałam się na spacerze z psami i spociłam się też. W dodatku miewam mdłości. Jeszcze bardziej zapragnęłam aby wynająć tamten domek, jutro go oglądamy. Z tym, że tam jest piesek właścicielki bo ona nie chce by się męczył w bloku ale jako, że my mamy już 2 i trzeciego przygarniemy, w końcu jest tam ogród. Działka nieduża bo tylko 1000m ale to zawsze coś ;) Postanowiliśmy, że jakby co ustawimy taki duży rozkładany basen na podwórku a co !:P zresztą mamy stamtąd kawałeczek nad piękne miejsce, takie małe jeziorka polodowcowe, woda tam jest cudowna :) I żeby czuć się bezpieczniej obgadałam z moją mamą (oby nigdy taka sytuacja nie miała miejsca) to jakby co moja mama może się do nas wprowadzić a za wynajem jej mieszkanka opłaci się połowę wynajmu domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super Aniu :) A jaki koszt takiego domku?:)

    tak tak piszesz tyc jeziorkach itd... zapragnęłam jechać na działkę nad jezioro do rodziców... :) wstaję rano wychodzę w koszuli nocnej na taras, słonko grzeje, śniadanko jedzone na dwoerze, RAJ!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 19:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo cudowna musi być taka działka :D A majówka tuż tuż, więc Sylwia możesz z tego skorzystać ;) Jak się czujesz kochana ?

    A ja czytam "Ciężarówką przez 9 miesięcy" :) Fajna książeczka ;)

    2500zł plus opłaty (ogrzewanie, woda, prąd i takie tam). Tyle, że za pierwszym razem trzeba zapłacić 7500zł bo jeszcze agencja i kaucja ehh... Gdyby nie to ajj...
    Błagam oby się udało. Dom oglądało podobno trochę osób. Oby nikt się nie zdecydował przed nami. Najgorzej, że ten miesiąc pełen wydatków. Na marketing pójdzie nam duża kwota ehh, ale oby szybko się zwróciło i to z nawiązką.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czuję? Hmmm... mam brzuch jak balon rozdęty przed @ ... ;/

    trzymam kciuki, by się Wam udało! :) zdawaj nam tu relacje :) a masz zdjecia tego domku?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia u mnie wzdęcia to był pierwszy objaw ciążowy :P

    odbierz priv to wyślę Ci ofertę to obejrzysz fotki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tiiaa u mnie to jak moda na sukces... niekończąca się historia :P ...

‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ