X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawię wstawię ale to dopiero jutro :) Ja dziś spałam do 11 haha :D normalnie śpiączka jakaś:P więc nie mam potrzeby popołudniowej drzemki na szczęście !:)

    Maniu to może jakaś fotka w nowych okularkach co ?:>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica ale masz dobrze spac do 11:00 :D Spi poki mozesz, bo w ktotce sie zmieni =) ja wstaje codziennie przed 7 i na 8:00 prowadze juniora do przedszkola,a przed 12:00 odebieram i tak na okraglo, takze jak narazie staram sie cieszyc z czasu kiedy dzidzius jest w brzuszku, bo pozniej dojdzie do tego i wozek =) Annielica pewnie wszystko jutro z dzidziusiem bedzie dobrze <3 ;* Daj nam jutro znac =)

    Od kad jestem w ciazy czas mija mi jakos pomalu.. :/

    Za dwa tygodnie jedziemy na tydzien do polski do moich kochanych dziadkow z czego sie bardzo ciesze, bo potem dlugo juz ich nie ujrze gdy dzidzius sie urodzi to nie bedzie szlo jechac :/

    A u nas co do wyboru wozka to tez juz jeden mam na oku ale jeszcze zobaczymy =) Maz nie moze juz doczekac sie plci dziecka =)_ Juz sama nie wiem kto bardziej z nas =)

    Mania wrzuc zdjecie w nowych okularkach =)
    Ja jak junior zasnie to tez wam przesle fotke odemnie, wy wstawialyscie a ja zapomnialam =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jutro z jakimś makijażem :D bo po dzisiejszej drzemce wydladam jak czarownica :D :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna kiedy robisz test PAPPA?

    Maniu czekamy na foteczkę :)

    Im bliżej jutra tym większy stresik czuję :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem :/ kolejny termin mam dopiero na 19 maja.. lekarka nic nie wspomniała o tym :/ nawet nie pamiętam czy miałam je robione w pierwszej ciąży

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w kolejny słoneczny dzionek :D

    Mąż dziś zaspał do pracy to i ja dłużej pospałam :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie na temat wyników hormonów :D Byłam z córką u lekarza i przy okazji zapytałam o moje wyniki. Pani doktor tylko na podstawie testosteronu stwierdziła pcos. Widziałam wyniki na ekranie komputera a tam tylko zbadane dwa hormony, nie wiem jakie I ń testosteron. Norma dla nich to 25 a ja miałam 28 :D porażka totalna. Zapytałam czy dostanę coś na zbicie testosteronu oczywiście nie mogą nic zrobić w tym kierunku :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania to dziwne bo do diagnozy więcej hormonów potrzebują. A fakt na testosteron nic nie poradzisz, ja też mam wysoki i to dużo u mnie norma było 0,9 a ja miałam 1,35 i w ciążę zaszłam.

    Jestem po wizycie, niestety nie widziałam raczek i nóżek, ale była piękna fasolka z ślicznie bijącym serduszkiem :) Mam kartę ciąży i zlecone badania :) Mąż też widział serduszko - śliczne było :D taki mały pulsujący glut :D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9a4a5f5c5ee1.jpg

    zakocona lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, cudna fasolinka <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczna fasolka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny na razie to tylko kropeczka ale dla mnie najśliczniejsza na Świecie :D Nie ma nic piękniejszego :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) uwielbiam takie fotki <3 Cieszę się Aniu razem z Tobą ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło mi to słyszeć Maniu ;) przypominam, że miałaś wstawić fotkę! ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Ania to może wrzucę coś jak będę w Polsce :D teraz zalatana jestem i nawet na makijaż nie mam czasu :) Dni zaczynają się pełną parą że wieczorem padam ( a i tak nie mogę zasnąć ) Dopinam ostatnie szczegóły przed wyjazdem. W piątek ostatnie zakupy i pakujemy się w walizki ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ale trzymam Cię za słowo :D pewnie wszyscy jesteście podekscytowani wizytą w Polsce :) zobacz jak to szybko zleciało, a niedawno bilety rezerwowałaś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i wg gina TP na 3 grudzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 18:56

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasoleczka :)!

    Ja dzisiaj zrobiłam badania krwi i moczu. Wszystko w normie. Nie zlecił mi TSH, powiedział, że na wizycie o tym pogadamy (tj jutro).

    Ja się witam w 17tyg <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 19:42

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica to wigilia juz z dzidziusiem jak u nas =)

    Ja dzisiaj bylam z mezem na zakupach. On biedny siedzial i czekal az zadowoleni wracalismy do domu =) Kupilam sibie dwie pare spodni takie luzniejsze na gumce i koszulke =) Juniora zaopatrzylam w spodenki i buty =) I tak sie zmeczylam lataniem po sklepach ze juz na nic nie mam sil.

    Zakocona super juz 17 tydzien, czujesz juz ruchy dzidziusia? A moze juz tez wiesz co bedzie ? Ja jutro zaczynam 12 tydzien :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro 9 tydzień. Ja licytuję na allegro 3 pary spodni ciążowych z happy mum bo szkoda mi wydać 6 stów na nowe;) I fakt Wigilia już z dzidzią, a kto wie może Mikołajki nawet ;)

    No właśnie zakocona ostatnio pisałaś, że czujesz ruchy, teraz to już wyraźne pewnie są co?;)

    Madziulek a Ty czujesz już ruchy?;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie czuje, nie wiem nawet jak to rozpoznać przy moich problemach z trawieniem ;)

    Te ciuchy happy mum są mega drogie. Polecam h&m. Teraz są przeceny dla niektórych ciążowych rzeczy. Można dostać dodatkowo ten rabat. Dziś zamówiłam sobie biustonosze i topy do karmienia.
    Tak to nic nie kupuje bo i tak siedzę w domu. Czekam na przeceny to jakieś letnie kiecki upoluje. Generalnie szkoda kasy bo większość jest na chwile tylko :)
    Kumpela ma mi przywieźć coś po sobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 21:27

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ