X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania może zmiana klimatu na polski dobrze Ci zrobi przy staraniach:P

    Ja też mam podwyższony testosteron, ale u mnie nie ma pcos. I też nie jestem owłosiona ito. A jaki masz stosunek FSH do LH? Powinien być ok.1. Jeśli powyżej może wskazywać na pcos.

    Dziś poczułam pierwsze mdłości bleee...

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania konkretne wyniki hormonów napisze jak zrobię w Polsce ;) bo tutaj wszystko jest tak zakręcone że nie mam pojęcia o co chodzi. Niby mam wizytę w piątek z lekarzem rodzinnym ale nigdy nie mówią konkretnie. W Polsce okaże się czy rzeczywiście mam pcos i czy wogole mam jajeczkowanie :) Jeżeli nie to liczę na stymulację owulacji lekami ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania trzymam kciuki aby wszysto bylo dobrze i oby nie bylo to pcos =) A jak tak bedzie to pewnie jak piszesz pomoga tobie lekami =)

    Madziulek pokaz nam swoj brzuszek :)

    Ja mam wrarzenie ze moj jest wiekszy niz w pierwszej ciazy jak na trzeci miesiac. Bo jest juz od biustu w dol zaokraglony, lub tylko taki ze tak powiem nadmuchany =) Jutro znow ujrze moja fasolke,mam nadzieje ze wszystko nadal dobrze =) Milego dnia <3 :*

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazroszcze wam tych brzuszkow :)
    Ostatnio troche panikowalam z tymi badaniami i siedzialam na necie czytajac rozne artykuly. Maz sprowadzil mnie do parteru mowiac ze brakuje mu spontanicznego starania. Ze ma dosc :( Pocieszyl mnie ze i tak nam sie w koncu uda i nie ma co panikowac <3 Postanowilam ogarnac sie :) Od teraz rzadnych testow i zadreczania sie :) Po badaniach w Pl zamierzam serduszkowac do skutku :D bez wiekszej spiny
    Udanej niedzieli dla wszystkich <3
    7 dni do wyjazdu <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trzymam kciuki zeby dzidzia rosla zdrowo <3 Pochwalisz sie fotka?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie mania nie zadręczaj sie. Bedzie dobrze. Chwila moment a dołączysz do nas :) Fasolką się oczywiście pochwale :)Właśnie biore się za śniadanie i nie mogę doczekać 10:45 <3 mój mąż ma dziś wolne i wybiera się pierwszy raz ze mną :) Napisze pod wieczór i wstawie fotke bo około 12.00 śmigamy po juniora do przedszkola i jedziemy do koleżanki przywitać dzidziusia, która dzisiaj około 10.00 ma cesarke i może pochwalimy się już swoim szczęściem <3 miłego dnia kochane :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania Twój mąż ma racje zwłaszcza, że macie już 2 dzieci to czemu mielibyście nie mieć 3ciego?;) głowa do góry wkrótce dołączysz do zaciążonych ;)

    Madziulek gdzie jest fotka brzuszka powiedz? ;P

    Kasia czekamy na fotke dzidzi. W 12 tygodniy można rozpoznać płeć. To nie powinno być prenatalne już?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym rozpoznaniem płci to jest różnie..nie ma pewności,że się nie zmieni do kolejnej wizyty :D

    Kasiu, trzymam kciuki :)

    Oto i mój brzuszek ;)
    48a28f0b22fbddd8med.jpg

    zakocona lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulku ty chudzinko <3 połowa ciąży a ty taka szczuplutka!!! Ja mam taki bez ciąży :D :D
    Ania a ty jak się czujesz?
    Kasia nie mogę się doczekać fotki fasolinki :)

    Ja od kilku dni cierpię na bezsenność :( masakra. Kręcę się w łóżku do 3 w nocy i wstaję o 7. Mąż rano pytał czy znowu nie myślę o głupotach :/ myślę pozytywnie i pierwszy raz od dłuższego czasu mam problem ze snem. Zawsze był śpioch ze mnie a tu taka sytuacja :D :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi bez przesady :) Ale fakt, wydaje mi się że przytyłam tylko trochę...bardziej w biuście i może trochę w ramionach.

    Mamusie polecacie te wózki 3w1? Naczytałam się i stwierdziłam, że lepiej się zaopatrzyć w zwykły wózek-gondolę (byle była długa, z rączką w miarę wysoko no i ze zwrotnymi kołami) plus nosidełko czy tam fotelik, a potem kupić jakąś lepszą spacerówkę, która posłuży na dłużej. Co myślicie? :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek u mnie dopiero początek 3 miesiąca będzie a mam brzuszek większy od Ciebie:D chudzinka z Ciebie:) może nawet fotkę bym wrzuciła ale się wstydzę mojego tłuszczyku i wielgachnych wzdęć :P

    Ja też mam problemy ze snem w nocy (w dzień drzemię bez problemu) wstaję po 10-15 razy siku... masakra, przewracam z boku na bok, aż w końcu zasypiam z wykończenia:/

    Ja i tak kupię wózek 3w1 albo 2w1, a potem dokupię spacerówkę, taka spacerówka to wcale nie jest ogromny koszt. Bardziej się skłaniam przy 2w1, bo fotelik do auta i tak chcemy kupić oddzielny taki, który przeszedł dobrze wszystkie testy bezpieczeństwa. I oczywiście marzy mi się nosidełko ergonomiczne. Zastnawiam się czy będę też umiała nosić malucha w chuście.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja wczoraj podniosłam samo nosidełko..ale ciężar :P

    Aniu, wrzucaj fotkę :) Sami swoi :D

    Ja też mam wzdęcia! Ale po posiłku..Od rana nie więc strzeliłam fotę ;) A piję koper włoski od kilku dni i pomaga więc polecam.

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wzdęcia najlepszy rumianek :) I espumisan jest bezpieczny w ciąży również.

    Ja kupuję 2w1 i do tego fotelik/nosidełko. Z Bebecara. Byliśmy też na warsztacie chustowym i na pewno chcemy też motać nasze dzidzi (jeśli będzie ono też to chciało). Ale ja kompletnie się nie znam na tych chustach ani jak ich szukać, więc to pewnie będzie ostatnia rzecz, którą kupimy.

    Jakoś w ogóle nie mam parcia na kupowanie rzeczy dla malucha :P

    madziulek, ty też szczupła jesteś! Pięknie już ci brzuszek widać :)!

    Jutro idę na badania kontrolne krwi i moczu, w czw mam wizytę u gina. Po tych stresach ostatnich (dwukrotne zalanie sąsiadów), bardzo się cieszę, że zobaczę maluszka i się uspokoję, że wszystko w porządku.

    Od kilku dni mnie brzuch ciągnie w środku. Masz tak, madziulek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 10:49

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba też sobie sprawię koper włoski bo espumisan nie zawsze pomaga.

    Z tego co wiem takie nosidełko chociażby Tuli nie jest mocno ciężkie a serio mamy bardzo chwalą. Niestety to wydatek ok 500zł, ale warto podobno.

    Jak sami swoi to sami swoi. Z góry przepraszam za goliznę :P musiałam rozpiąć spodnie, żeby było lepiej widać bo tak to uciskają. Przez to zsunęły się trochę z pupy i wygląda jakbym narobiła w gacie haha :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8657beb4c0fd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 10:48

    zakocona, Mania1718 lubią tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, też taki miałam przez mega wzdęcia :D Ale to tylko znaczy, że dzidzi rośnie :D

    mi na szczęście wzdęcia koszmarne minęły i dość rzadko je w ciąży miewam. ech marzy mi się, żeby mi tak po ciąży zostało i nie musiała się więcej z nimi męczyć (co akurat nie będzie możliwe pewnie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 11:00

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ładny brzusio <3 U mnie na początku ciąży brzuch był mocniej wywalony niż teraz, właśnie przez wzdęcia.

    zakocona, póki co nic nie ciągnie. Czekamy na fotę fasolki :D Ja mam wizytę w przyszły wt :)
    Już bym chciała kupić i mebelki i wyposażenie łóżeczka i wózek..ale mąż mówi, że jeszcze czas ;) Wózki oglądam na olxie narazie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 11:07

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fotek raczej nie będzie, bo to szybka kontrola tylko :) no, ale zobaczymy :) Powiem wam, że lecą te dni i tygodnie.. W środę będę już w 17 o.O i tylko czekam na kolejne USG <3

    będziesz prosiła o szukanie płci :P?

    my mamy ten wózko-kosz mojżesza już, łóżeczko (jak mój wujek od rodziny ogarnie odbiór) będę miała to samo, w którym ja się "wychowałam" i syn wujka, zrobione przez dziadka :) Wózek wybrany mamy, ale zamawiać będziemy dopiero w lato. Dwa dni nam zajęło szukanie odpowiedniego i oglądanie różnych firm i modeli.

    Z mebelków to tylko będziemy kupować wanienkę, przewijak i takie tego typu :P Na ciuszki w ogóle nie mam jazdy, chyba mój mózg czeka na sygnał o płci :P my na razie pokój dziecięcy to mamy extra zagracony rzeczami z poprzedniego mieszkania, bo ja już nie miałam siły ostatnich 3 toreb rozpakowywać i tak leżą :P No i tam suszarnio-prasowalnia jest ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prentalnych wyszło,że chłopak ale wiem że to się może jeszcze zmienić ;) Za tydz sprawdzimy znowu :D

    My wczoraj oglądaliśmy wózki. Spodobał nam się MAxi Cosi Mura 4 plus. Ale na olx-ie szukam też innych. Właśnie rano wpadł mi w oko Bebecar Vector.

    Łóżeczko już mamy. Jego zawartość wybrałam, tylko zamówić trzeba :D A do pokoju musimy kupić szafę 2drzwiową i komodę, postawiliśmy na Ikeę ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny;) to prawda dzidzia rośnie, pojutrze usg to zobaczę jak prezentuje się mój mały stworek :)

    Zakocona łóżeczko zrobione przez dziadka? Ale czad :D

    My co prawda mamy jeszcze dużo czasu na szukanie mebelków itp. ale już powoli się rozglądam :) Ciuszki już mogłabym kupować ale na razie bez płci to ciężko:P chociaż czasami można kupić coś co pasuje na chłopca i dziewczynkę. Jak będę się wybierała na ciuchy to biorę wszystko najwyżej się komuś innemu przyda albo w kolejnej ciąży :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy bebecar ip-op. Genialnie genialny wózek.

    W sypialni dziecięcej mamy wielką szafę wnękową, taką samą jak u nas w sypialni, więc komody nam odpadają :)

    annielica, dziadek był stolarzem :) Ale dla mnie i tak czad, że moje dziecko mogłoby spać w łóżeczko, w którym ja kiedyś spałam. Oby tylko wujek znalazł, u kogo w rodzinie ono teraz jest :D
    czekamy na fotki maluszka :)

    ja się do lumpeksu po ciuchy dla dzidzi wybieram od 2 tyg. Jakoś mi zawsze nie po drodze jednak :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ