Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sama nie wiem, mam nadzieje ze nic mi nie bedzie. Od kad poronilam( a towarzyszyly temu czeste biegunki) na jej widok panikuje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ale mnie sie wydaje ze jak na te kilogramy to jakos grubo wyvladam... jak chociaz 57 bede miec to juz mi wystarczy :P

    Kasiu spokojnie tak jak Ania mowi nic nie bedzie dziecku :)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ciąży jak ognia unikam mcdonalda, bo ich żarcie naprawdę źle działa na ciężarny żołądek. Kasiu, nie martw się, po prostu wyzbyłaś się świństwa :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 19. tyg :D

    Choroba dalej mnie trzyma, umieram.. :(

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia jak tam beta? Robiłaś ?

    Ja się witam w 11 tygodniu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziecie jak burza dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero sie rozkrecamy:D

    Można powiedziec, że dziś tez wymiotowałam bo miałam 2 konwulsje ale mało zwymiotowałam. Cały dzień mdłości.... Kiedy to przejdzie ?:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj biedulki... :) ja właśnie sobie zrobiłam naleśniczki z białym serem na słodko na drugie śniadanie :))) Nie pomagają migdały i inne wspomagacze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam to taka sciema. Herbata z imbirem też. Najgorzej, że jest dobrze jest dobrze a nagle jak Cię skręci to nie wiesz czy do toalety biec czy może przejdzie...

    Ciekawa jestem czy w 2gim trymestrze będzie lepiej...

    Ja będę wcinała truskawki z śmietanką kremowka i cukrem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na truskawy do końca maja, jak już będą Polskie :) :) :) mmmm utarte z cukrem i makaronem, koktajl truskawkowy - najlepsze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się tak zachciało, że i na hiszpańskie się skusiłam :P

    Fasola ma swoje kulinarne zachcianki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie witam w 14 tygodniu <3 =) Ale ten czas leci dziewczyny =) Jeszcze troche a pol ciazy bedziemy mialy za soba =)

    Jak ja juz nie moge sie doczekac co siedzi w moim brzuszku =)

    Annielica niby 2 trymestr jest juz lrzejszy , moja siostra zato cala ciaze slabla i krecilo sie jej w glowie..zadziej niz na poczadku ciazy ale zostalo do konca :/ Mam nadzieje ze w naszym przypadku bedzie inaczej =)

    A co do truskawek to u mnie sezon na nie juz dawno otwarty =) Co drugi dzien wcinam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma z kolei całą ciążę wymiotowała i spała, więc sama nie wiem jak będzie. Raczej się nie nastawiam na nagły przypływ energii....

    Ja też nie mogę się doczekać co siedzi w moim brzuszku :)
    Katarzyna kiedy masz prenatalne? Czy już miałaś?
    Ja bardzo liczę, że na prenatalnych dowiemy się czegoś o płci ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam wiem, że będzie Wiktor zwycięzca :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no właśnie wszyscy tak mówią !! :P dosłownie wszyscy hehe :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w otoczeniu same chłopaki się rodzą abo urodzą ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek u nas też ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo ciocia Sylwia wie co mówi :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawki, truskawki, truskawki <3 <3

    Mnie mdłości i wymioty przeszły, życzę Wam tego!

    Wlecze mi się ten czas do do USG jak cholera :/ Jeszcze 2 tyg.. Ja chcę mieć pewność czy będzie Tadzio czy mamy szukać babskiego imienia :P

    U nas w otoczeniu same dziewczynki prawie.

    A ja w ciąży mam niesamowitą ochotę na KFC, słodycze i colę, i jem/piję, jak mi się tego chce. Nie należę do "tego nie wolno, tamtego nie wolno" ruchu ciężarnych ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nastepna wizyte 19.maja i chyba wtedy =) Mam nadzieje ze tego dnia tez sie juz dowiemy co sie chowa w brzuszku =)

‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ