X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 września 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia niektorym mamusiom obniza sie stopniowo, innym tak jak mi dopiero w czasie porodu. Ten ucisk swiadczy ze Filipek jest gotowy ;) O jaaaa zarza bedziesz sie cieszyc synkiem <3 sama nie moge siedoczekac!!!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, u każdego to pewnie inaczej jest.

    Równie dobrze mogę urodzić w połowie października ;) Ale jakoś tak mam przeczucia, że t nastąpi szybciej. Zobaczymy :)

    Generalnie od kilku dni bóle podbrzusza są straszne (nie przez cały dzień ale tak falami się pojawiają), mam zwiększoną wydzielinę i waga stanęła, a nawet ciut spadła.

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 września 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, siostra L myślała, że urodzi drugiego syna przed terminem sporo, bo jej się brzuch na msc wcześniej opuścił, a urodziła 3 dni po TP ;) Koleżanka myślała, że syna urodzi tak samo jak córkę 2 tyg wcześniej, a miała wywoływany poród, bo mu się w ogóle nie śpieszyło ;)

    Także dla mnie to zawsze jest niewiadoma i nie da się wyczuć ani przewidzieć kiedy dzieciak zechce się urodzić.

    Ja wczoraj zaczęłam pić herbatę z liści malin i brać tabl z oleju z wiesiołka. Ciekawe czy cokolwiek to pomoże..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Twojego opisu miałam identycznie z synem. Tydzień to trwało i zaczęło się :) Tego dnia myślałam że to powtórka tych boli i zaraz minie. Mąż ułożył się do spania i nie czekał na sygnał "to juz" bo mówiłam tak od tygodnia :D Ja dreptałam po kuchni i czekając na zakończenie akcji. No ale skorcze były silniejsze i częstsze. Nie bolało :) O godzinie 3 nad ranem zostałam przyjęta na oddział położniczy a o 3.30 synek był już z nami <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania..to ekspresowo poszło :D

    Klaudia, tak, to prawda..nie wiemy kiedy się zdecydują wyjść :P

    W ogóle jeszcze mam takie skurcze/spięcia brzucha/ macicy...Już nie wiem sama czego bo ta macica też jest teraz wysoko.

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda szykuj się :D moim zdaniem to skurcze przepowiadajace. A z tego co pamiętam przy skazy skurczu mój brzuch twardnial i unosił się do góry ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jaka z Ciebie wróżka :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 września 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jak po wizycie ??

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W porządku :)
    Filipek zdrowo rośnie I póki co nie spieszno mu na świat :D
    Waży juz 2584 g :)
    Gin mówił ze w pierwszej ciąży to zwykle się przenosi malucha niż urodzi przed terminem. Ale ja wierzę że synuś we wrześniu się pojawi :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to cieszę się że wszystko jest ok. Ja córcię urodziłam w 36 tygodniu ciąży ;)
    W każdym bądź razie Filip ma jeszcze czas :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko teraz zależy od jego widzimisię :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super wieści :) Gdzie ty go chowasz serio??
    Kiedy masz następną wizytę?

    Oto my
    12kg na plusie, nadal przerażona wczorajszymi wieściami o prawdopodobnym braku urlopu u L. Za to szczęśliwa, że dziś ostatni (chyba) check-in ze sprzątaniem samodzielny, przy kolejnych L będzie już pomagał. UFFFF.
    Wyglądamy tak (ja tam dalej myślę, że brzuch wysoko):
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/30e09f5855dc.jpg

    W czw wizyta u gina, a za tydz USG przedporodowe i wreszcie się dowiemy ile waży <3!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja wczoraj zaczelam 28 tc ;)
    Czas leci jak szalony :P

    Madzia super, ze mały już taki duży :D
    Klaudia u Ciebie brzusio dalej rośnie ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 4 września 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu już 28? Faktycznie leci ten czas :) :)

    Klaudia, brzuszek extra :D U Ciebie pewnie tak go widać bo jesteś szczuplutka :)

    Miałam mieć wizytę za 2 tyg ale pan doktor kazał przełożyć na 24.09 :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi piszą, że brzuch mi opadł :) Porównanie 2 tyg temu z lewej, z prawej dziś:
    Jak myślicie?
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/55d11264c9e9.jpg

    Kurcze ale ten czas leci, Ania! Gratulacje :)

    Ja mam wizyty od przyszłego tyg co tydzień już. Czyli będzie 10.09 a potem kolejna 16.09, a potem kolejna 23 lub 24.09.

    25.09 to moje urodziny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:58

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam wrażenie, że delikatnie się obniżył :)

    zakocona lubi tę wiadomość

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 4 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)

    macie piękne brzuchy, Klaudia śliczne te zdjęcia :) no i baby shower pierwsza klasa :)

    ja ostatnio miałam bardzo stresujący okres, zmarła moja babcia... do tego spotkało nas wiele złego ze strony ex brata... stres objawił się wymiotami i skurczami. Na chwilę obecną jest ok, samopoczucie troszkę lepiej ale skurcze dają w kość. Noce są potworne, mam makabryczne sny :( boję się zasypiać. ehh...

    macie w planach owinąć łóżka folią? ja przy pierwszej ciąży owinęłam i bardzo dobrze zrobiłam, bo w nocy mi tyle wód odeszło, że łóżko byłoby całe zalane :) a tej ciąży za niedługo planuję spać w podkładach poporodowych, bo one są bardzo chłonne.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia brzusio jest niżej ;)

    Strzała przykro, ze musisz się stresować tak w ciąży no ale tak to bywa w życiu, że stres nikogo nie omija. Wiem coś o tym.

    U nas leje. Bosko. Normalnie teskniłam za taka pogoda;)

    zakocona lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 4 września 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ jestem ciekawa która pierwsza będzie w dwupaku ;)
    Klaudia tez myślę że troszeczkę brzuch się obniżył :)
    Ania pamiętam jak pisałaś ze beta 20 :D a tu już 28 tygodni za Tobą :)
    Ja liczę ze z końcem września poczuje pierwsze ruchy dziecka :) to będzie 18 tydzień.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu to prawda. Dobrze pamiętam tamten dzień. Często go z mężem wspominamy ;) Jeszcze trochę i córa będzie z nami ;)

    W którym tygodniu poczułaś ruchy Maniu w poprzedniej ciąży? Podobno w kolejnej są wcześniej. Chociaż wg mnie nie ma reguły. Ja mam łożysko na przedniej ścianie, to moja pierwsza ciąża a pierwsze ruchy poczułam w 14tc;).

‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ