Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super wieści :) Gdzie ty go chowasz serio??
    Kiedy masz następną wizytę?

Oto my
    12kg na plusie, nadal przerażona wczorajszymi wieściami o prawdopodobnym braku urlopu u L. Za to szczęśliwa, że dziś ostatni (chyba) check-in ze sprzątaniem samodzielny, przy kolejnych L będzie już pomagał. UFFFF.
    Wyglądamy tak (ja tam dalej myślę, że brzuch wysoko):
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/30e09f5855dc.jpg

W czw wizyta u gina, a za tydz USG przedporodowe i wreszcie się dowiemy ile waży <3!

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja wczoraj zaczelam 28 tc ;)
    Czas leci jak szalony :P

Madzia super, ze mały już taki duży :D
    Klaudia u Ciebie brzusio dalej rośnie ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu już 28? Faktycznie leci ten czas :) :)

Klaudia, brzuszek extra :D U Ciebie pewnie tak go widać bo jesteś szczuplutka :)

Miałam mieć wizytę za 2 tyg ale pan doktor kazał przełożyć na 24.09 :)

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi piszą, że brzuch mi opadł :) Porównanie 2 tyg temu z lewej, z prawej dziś:
    Jak myślicie?
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/55d11264c9e9.jpg

Kurcze ale ten czas leci, Ania! Gratulacje :)

Ja mam wizyty od przyszłego tyg co tydzień już. Czyli będzie 10.09 a potem kolejna 16.09, a potem kolejna 23 lub 24.09.

25.09 to moje urodziny :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 09:58

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 09:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam wrażenie, że delikatnie się obniżył :)

zakocona lubi tę wiadomość

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 4 września 2015, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)

macie piękne brzuchy, Klaudia śliczne te zdjęcia :) no i baby shower pierwsza klasa :)

ja ostatnio miałam bardzo stresujący okres, zmarła moja babcia... do tego spotkało nas wiele złego ze strony ex brata... stres objawił się wymiotami i skurczami. Na chwilę obecną jest ok, samopoczucie troszkę lepiej ale skurcze dają w kość. Noce są potworne, mam makabryczne sny :( boję się zasypiać. ehh...

macie w planach owinąć łóżka folią? ja przy pierwszej ciąży owinęłam i bardzo dobrze zrobiłam, bo w nocy mi tyle wód odeszło, że łóżko byłoby całe zalane :) a tej ciąży za niedługo planuję spać w podkładach poporodowych, bo one są bardzo chłonne.

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia brzusio jest niżej ;)

Strzała przykro, ze musisz się stresować tak w ciąży no ale tak to bywa w życiu, że stres nikogo nie omija. Wiem coś o tym.

U nas leje. Bosko. Normalnie teskniłam za taka pogoda;)

zakocona lubi tę wiadomość

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ jestem ciekawa która pierwsza będzie w dwupaku ;)
    Klaudia tez myślę że troszeczkę brzuch się obniżył :)
    Ania pamiętam jak pisałaś ze beta 20 :D a tu już 28 tygodni za Tobą :)
    Ja liczę ze z końcem września poczuje pierwsze ruchy dziecka :) to będzie 18 tydzień.

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu to prawda. Dobrze pamiętam tamten dzień. Często go z mężem wspominamy ;) Jeszcze trochę i córa będzie z nami ;)

W którym tygodniu poczułaś ruchy Maniu w poprzedniej ciąży? Podobno w kolejnej są wcześniej. Chociaż wg mnie nie ma reguły. Ja mam łożysko na przedniej ścianie, to moja pierwsza ciąża a pierwsze ruchy poczułam w 14tc;).

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 4 września 2015, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdę mówiąc nie pamiętam w którym tygodniu :D Od niedawna wieczorami jak odpoczywam i jem coś smacznego to mam wrażenie ze czuję leciutkie pukanie... Pamiętam dobrze te uczucie ale może to jelita a ja se wmawiam :D Juz niedługo :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2015, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te poczatkowe ruchy mozna pomylic z jelitami:P chociaz dla mnie to bylo jak strzelajace banki albo gotujaca zupa:D kto wie moze to maluszek ;)

Zamowilismy wozek z olx. Trzymajcie kciuki, zeby tym razem nikt nas nie wychujal ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 15:57

Mania1718 lubi tę wiadomość

• madziulek Autorytet

Wysłany: 5 września 2015, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała jak najmniej stresu :*

Jak mnie boli podbrzusze :(

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 6 września 2015, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda współczuję. :*
    Ania wstaw fotkę wózka jak juz będziesz miała go w domu ;)
    Jak się czujecie dziewczyny przed porodem? Pewnie emocje czasami sięgają zenitu i w waszych głowach milion pytań. .. :)
    Mnie od wczoraj boli głowa, pomagalam znajomym ogarnąć kilka spraw i chyba przegrzalam mózg :D

• zakocona Autorytet

Wysłany: 6 września 2015, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z rana zaliczyliśmy panikowe USG.

Od rana miałam wrażenie, że inaczej go czuję, na dodatek miałam wrażenie, że czkawka jak do tej pory była w pachwinie z lewej, tak dzisiaj trzęsło mi brzuchem z prawej na górze. No generalnie "obrócił się i na pewno cesarka"!!

Tadek leży główkowo. Poryczałam się, jak tylko mi dr powiedziała. Przeryczałam pół badania USG, bo po raz pierwszy mieliśmy tak dokładne, tu rączka, tu nóżka, tu to, tu tamto. Dowiedzieliśmy się, że jądra mu zeszły (o czym żaden lekarz do tej pory nie poinformował). Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wymiary odpowiadają 35+6. A Tadek waży 2792g <3 <3 Zdjęcia mam tylko wymiarów, ale widzieliśmy go 4D (słabo, bo wcisnął się w macicę) <3

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 6 września 2015, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takiej sytuacji też bym pewnie panikowała ;) Najważniejsze że syn ułożył się prawidłowo. Będziesz chciała znieczulenie przy porodzie? Czy stawiasz na typowo naturalny poród?
    Ja o jadrach ze zeszły do moszny dowiedziałam się dopiero po porodzie syna :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 12:58

• zakocona Autorytet

Wysłany: 6 września 2015, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, Tadek leżał główkowo od chyba 27tyg, ale dzisiaj jakoś inaczej go czułam, nie wiem czemu w sumie..

My rodzić chcemy w Domu Narodzin, całkowicie naturalnie :)

A tak wygląda nasz wanienko-przewijak :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ec1ea5dae8b.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 16:00

Mania1718 lubi tę wiadomość

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 września 2015, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia dobrze, że z małym wszystko ok;)
    Moja dziś też jakaś spokojna ;P

My już po sesji ciążowej! Robiliśmy zdjęcia u nas. Już się nie mogę doczekać kiedy dostaniemy fotki. Od razu się pochwalę. I myślę, że bez sensu zakrywać twarz bo ucieknie efekt a i tak mnie widziałyście;) Mamy takie spontaniczne fotki z pieskami;) ogólnie jestem zadowolona;)

zakocona, Mania1718 lubią tę wiadomość

• madziulek Autorytet

Wysłany: 7 września 2015, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, to się bidulko zestresowałaś.. :* Najważniejsze,że wszystko dobrze! :) Bardzo fajny ten przewijak z wanienką :D

Aniu oczywiście czekamy na foty :D

Witamy się w 37tyg. :D
    baa1ad03f2ad9e35med.jpg

Podbrzusze nadal boli..Może nie cały czas ale jak zacznie, to masakra :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 09:13

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 7 września 2015, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam mega atak paniki i beczałam i się uspokoić nie mogłam. Ale na szczęście tylko mi się wydawało..

Magda, no coraz bardziej go widać :D!
    Powiedz mi kiedy twój gin mówi, że ciąża jest donoszona? Wczoraj zapytałam tej, co mi robiła USG (dr n med) i powiedziała, że 38+0 o.O Belly pokazuje 37+0 i generalnie to już sama nie wiem, no bo 37+0 to 3 tyg przed TP wypada..

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 7 września 2015, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończony 37 tydzień czyli faktycznie 3 tyg przed terminem :)

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego