X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 września 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cc49a4e6c78.jpg


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ec8283acf485.jpg


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6401bcfadd5b.jpg


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 15:07

    zakocona lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 9 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu super foty, z pieskami świetna :D

    Mania ale cudnieee <3 Macierzyństwo Ci służy :) :)

    Klaudia, fajne literki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 15:34

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu pasuje Ci maluszek ;)

    Dzięki dziewczyny za miłe słowa ;)
    Dziś znowu obkupiłam się w lumpku.

    A ponieważ już po północy... Witam się w 29 tygodniu ciąży ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już 29? Jejjj, super :)

    Ja dziś też się wybieram do lumpka. Chcę też wejść do Biedronki, bo od dziś w gazetce są produkty dla dzieci i mam.
    Chyba ogarnę ten maraton :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 10 września 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj, 64,9kg, czyli 12,4kg na plusie..
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eacbc1c52054.jpg

    Ja dzisiaj ostatnie prasowanie i ubieram ten wózko-kosz mojżesza + zawieszę literki, potem mam gina, potem muszę na bazarek, a potem SR ostatnia.

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania co tam ciekawego pokupowałaś? Z wózkiem wszystko ok póki co?
    Magda pochwalisz się łowami z Biedronki?
    Mam ochotę sama skoczyć na jakieś zakupy neutralne dla maluszka :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia marzy mi się przytyć tylko 12 kilo :) To tak jak nic ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu kobieta od wózka nie odbiera telefonu... Jeszcze będę dzwonić...

    Byłam dziś odebrać odłożone ciuszki dla małej od tej Pani co dostaje je z zagranicy. Mąż był ze mną i tak się wczuł, że wyszliśmy z ogromna reklamówka i zostawiliśmy u niej 130zł. A ciuszki cudeńka perełki. Mam już tego tyle, że do roczku chyba nie muszę nic kupować Kornelce ;)

    Mam też farbę i wszystko do malowania pokoiku małej. Mąż kiedyś był budowlańcem to się zajmie tym na dniach ;)

    A ja zaraz siadam i zamawiam łóżeczko bo ostatnio widzieliśmy takie fajne proste w hurtowni za 399 a na smyku po 302zł. Mam nadzieję, że jeszcze są;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 15:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wózek laska sprzedała.... a 3 razy obiecywała, że nam przytrzyma:/ to już 4 raz zrobili nas w bambuko!!! chyba kupimy nowy bo już brak siły na tych niepoważnych ludzi:/

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 września 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu przykro mi... :/ A byliście oglądać ten wózek? Bo używany to chyba najlepiej jechać, zobaczyć i ewentualnie od ręki kupić. My tak robiliśmy..

    Ale się obłowiliście! :D
    Ja dziś tak jak planowałam dosyć skromnie - wydałam 20zeta :) A Filipkowi kupiłam kilka ciuszków, 3 pary skarpetek i zabawkę :D Wszystko już się suszy :)

    Mania, w Biedronce wzięłam tylko te pampersy jedynki, dwie paczki. Za 9zł były więc spoko cena :)

    Ale się zmęczyłam tą wyprawą! Ale chyba literki przyszły bo mam awizo :) Jutro skoczę na pocztę :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 10 września 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na wizycie. Wszystko ok, dzisiaj szyjki mi nie sprawdzał. Kolejna w środę :)

    Zrobiłam dzisiaj ostatnie prasowanie (mam nadzieję) i będę jeszcze dziś po SR albo już jutro ubierała wózko-kosz :)

    Dopakowałam kolejny raz torbę do szpitala i prawie wszystko już tam jest.

    Kolejna październikówka rodzi. Właśnie napisała, że ma 9cm rozwarcia ;)

    A moja kotka donosiła dzisiaj ciążę i czekamy na poród, a druga ma swoje 4. urodziny :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek, niestety takiego wózka jak chcemy nie znajdziemy używanego w naszym mieście.Przeglądam ogłoszenia od dość dawna i nie trafił się ani jeden w okolicy w tej wersji o kolorze nie wspominając.

    Wzięłam się za zamawianie kilku pierdół do wystroju pokoju. Na pierwszy ogień poszły naklejki różowe motylki. Teraz szukam kinkietów i żyrandola w różowym kolorze bo tutaj są żółto-zielone i nam nie pasują.

    Madziulek 9zł za opakowanie pampersów? Dobrze przeczytałam?
    Pochwal się łowami :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 września 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, październikowe mamusie powoli będą się rozpakowywać :D
    Super,że wszystko dobrze z Tadkiem <3

    Kotka donosiła, to i pani musi hihi :D

    Aniu szkoda z tym wózkiem :/ Kurcze sama nie wiem co Ci poradzić...Trochę szkoda kasy na nowy no ale jak nie macie wyjścia..A może gdzieś w bliskiej okolicy ktoś będzie taki sprzedawać?

    Takie pampersy:
    http://www.biedronka.pl/pl/product,id,11004,name,pieluchy-dada-premium-comfort-fit-28-szt

    Wychodzi 32gr/szt więc bardzo dobra cena :)

    Dzisiejsze zakupy:
    40f6e58764c12ee5med.jpg
    8d27896eda1e4b6cmed.jpg
    c7bdd2c5ebb4c4ccmed.jpg
    2c7f2b73156a8998med.jpg
    32c16fa27705e428med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 17:46

    zakocona lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ale się obkupiłaś :) cudeńka :)!!! Aż mam ochotę pochwalić się swoimi ostatnimi zdobyczami ale jest ich zbyt dużo hehe :P oj będziemy stroić te nasze pociechy :)

    Madziulek liczę, że może coś jeszcze się znajdzie. W sumie do porodu mam jeszcze trochę czasu.

    A łóżeczko zamówiłam takie http://www.smyk.com/klups-amelia-lozeczko-niemowlece-drewniane-120x60-cm-bez-szuflady,p1063026677,swiat-niemowlaka-p
    Fajnie się prezentuje w rzeczywistości i boki pasują do mebli, które już są.
    Zamówiłam też lateksowy materacyk z Ikei, i będę zamawiać 2 lampki Smila Blomma na ścianę.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 10 września 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne <3 Też mamy białe :D

    Dokładnie. Jeszcze troszkę czasu jest więc może akurat :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ono nie jest całe białe, boki ma w kolorze jasnego drewna (buk?), ale tutaj jest szafa, komoda i łóżko dla dziecka w kolorze jasnego drewna więc powinno pasować :)

    Madziulek masz rację nic nie dzieje się bez powodu, może trafię jeszcze lepszy :)
    W poniedziałek zaczynamy z mężem SR :P
    Dziś kupiliśmy u babeczki strój kąpielowy dla małej - mąż nie może się doczekać kiedy zaczniemy chodzić z nią na basen :)Widziałam dziś w jego oczach taką radość, że może jej coś kupić. Kobietka mówiła, że pierwszy raz widzi, żeby facet zamiast mówić "przestań a po co tyle", sam jeszcze dokładał jeszcze więcej:P oj czuję, że będzie córę baaaardzo rozpieszczał:P już planuje jej kupić elektryczny różowy samochodzik:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i byłam w Biedrze. Kupiłam Lovellę do białego i do koloru, 2 opakowania dady 1 i opakowanie ten namiocik dady 2 :) Serio super ceny :)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 września 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello dziewczynki :)

    ja zaraz zaczynam 33 tydzień ciąży :) nie wiem kiedy to minęło? może jutro uda mi się fotę brzucha strzelić :)

    od kilku dni śpię w osobnym łóżku, bo nie wysypiałam się z mężem i jest o niebo lepiej ;)

    zgaga daje w kość, wymioty też męczą ale już końcóweczka :)

    Ania, my też mamy łóżko firmy Klupś, zresztą jak większość naszych znajomych, i jesteśmy zadowoleni :)

    Córcia nasza pochodziła do przedszkola 4 dni i przyniosła do domu takie choróbsko, że masakra. A najlepsze jest to, że ona tam trochę posmarała, trochę pokaszlała a my z mężem zdechlaki ;) dobrze, że już przechodzi :)

    co do ciuszków, to mam już chyba wszystko :) ostatnio jeszcze domawiałam kaftaniki, bo pamiętam, że były mega wygodne dla noworodka.

    zostały mi jeszcze pieluchy, sól fizjologiczna, fiolet do przemywania pępka i butelka :) jeżeli szukacie fajnego i niedrogie kremu na odparzenia, potówki, podrażnienia, to z całym sercem polecam wam Mediderm, który kupicie w aptece :) tuba kosztuje 8zł a słoik 200g ok 25zł :) jest sprawdzony i małej niczym innym nie smaruje podrażnień :)


    ahh... już nie mogę się doczekać porodu :D jestem mega ciekawa, czy będzie podobny, zwłaszcza jeżeli chodzi o ból i szybkość :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 września 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania chyba zakup nowego bedzie swietnym rozwiazaniem :) Nierozumiem jak mozna sie umawiac i pozniej olac sprawe :/
    Jestescie juz przygotowane po calosci !! Elegancko :)
    Ja wiekszosc rzeczy mam juz upatrzone tylko cierpliwie czekam na poznanie plci. W kazdym sklepie gdzie robie zakupy przechodze dzialem dzieciecym i wzrokowo zapamietuje co gdzie i za ile ;)
    23 wrzesien mam spotkanie z polozna, zobaczymy ile przytylam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 08:42

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjechały literki <3

    7c7de404d3497131med.jpg

    Mania1718, zakocona lubią tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ