Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 14 września 2015, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

Witamy się w 38tyg. - ciąża donoszona także odliczamy dni do spotkania z Filipkiem <3 :D

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 14 września 2015, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Madzia <3 <3!!

Ja dzisiaj mam wrażenie, że Tadek jest wyżej niż kiedykolwiek wcześniej :/ Męczy mnie to już strasznie :( W nocy nie spałam 2,5h + każdorazowe wyjście na siku, dodatkowo oprócz bóli stawów w palcach, zaczęły mnie nachrzaniać w nocy i nadgarstki :/

Wczoraj mieliśmy mieć spotkanie z położną i kwalifikację do DN, ale odwołała, bo dzieciak chory i dowiem się dzisiaj czy w śr będzie.. Oby, bo ja chcę to mieć już za sobą w końcu!

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 14 września 2015, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super!
    Klaudia ja ostatnio też się nie wysypiam :/ budzę się w nocy, kręcę, pufam... Pęcherz daje mi popalić nawet jak tylko troszkę jest moczu :D masakra
    Dzisiaj ruszam na łowy, a co?? :D Będę wybierać neutralne kolory ubranek ;)

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 września 2015, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ślicznie wyglądasz ! <3

Maniu ja się cieszę, że mam trochę uniwersalnych ubranek wcześniej bo odkąd znam płeć to zbyt często sięgam po różowe:P (a swoją drogą i najczęściej takie w oczy wpadają) i dzięki tym pierwszym łowom Kornelka nie będzie non stop chodziła ubrana na różowo:P

A my jesteśmy w trakcie remontu pokoiku. Z całego serca polecam zarówno nowy grunt lateksowy śnieżki jak i szczególnie śnieżkę satynową. Mąż jest nią zachwycony, a wiele farb już używał:) Mieliśmy śmieszną sytuację przy tym bo wczoraj kiedy chciałam zapalić lampkę w pokoju małej spaliła się żarówka. Poszło zwarcie i wywaliło korki w całym domu. Bezpieczniki w domu były ok, więc zadzwoniliśmy na pogotowie energetyczne. Kazali otworzyć skrzynkę z bezpiecznikami poza domem. Niestety właściciel nie wiedział gdzie jest kluczyk i tak zostaliśmy na całą noc bez prądu. Oczywiście przy okazji rozmroziliśmy zamrażarkę bo innej opcji nie było. Dziś rano maż jeździł do PGE (miał też problem z wyjechaniem z garażu bo wszystko na prąd ale jakoś manualnie otworzył bramę) po uniwersalny kluczyk do skrzynki. Namęczył się z jej otwarciem ale w końcu się udało i od 2 godzin mamy prąd jupi :D oj będziemy wspominać malowanie Kornelkowego pokoju:)

Właśnie robię cotton balls bo nie chciało mi się szukać po biedronkach ani przepłacać na allegro:) całkiem ciekawie mi wychodzą ale to tyyyle roboty :P nie mogę się doczekać efektu końcowego :)

No i od wczoraj męczy mnie zatrucie pokarmowe:( ehh

A dziś zaczynamy SR :)

• Czarny Kropek Koleżanka

Wysłany: 14 września 2015, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ślicznie wyglądasz! Jeszcze 3.5 miesiąca temu tez miałam taki brzuszek! Teraz staram się o rodzeństwo dla Małej.
    Szybkich porodów dziewczyny!

Mania1718 lubi tę wiadomość

[link=https://www.suwaczki.com/]relgh371079b5eve.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 14 września 2015, 16:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania niezła akcja z prądem :D
    Z moich łowów nici. Było tego od groma, prześliczne, niezniszczone ale większość co mi się podobało i brała bym to typowe albo dla chłopca albo dla dziewczynki. Zrezygnowałam z tych neutralnych i cierpliwie czekam.
    W środę przyjeżdża do mnie znajoma która ma dwoletnią córkę i prowadzi sklep z odzieżą używaną. Pisała mi że ma już tyle ubranek dla mnie że spokojnie starczy dla bliźniaków :) poza tym wiezie mi inne fanty bujaczek, wyparzacz do butelek i łóżeczko :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 16:11

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 września 2015, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu ja też czasami nie mogłam się powstrzymać i bardzo wcześnie kupiłam kilka ciuszków typowych dla płci;)

Pierwszy dzień w SR już za nami dobra nowina wózek już wysłany;) gratis bujaczek. Nie podoba mi się jego zielony kolor ale poszukam pokrowca w innym kolorze;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za miłe słowa :)

Aniu, niezła akcja :D Dobrze,że Wam ten prąd włączyli :D

Maniu, fajne prezenty od koleżanki :) :)

A pokaż wózeczek :D My wczoraj wieszaliśmy literki. Sprawdzałam jeszcze raz torbę i rzeczy dla Małego na wyjście. TO już tak blisko aaa <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 09:57

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 września 2015, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dojdzie pokażę;) łóżeczko skręcone. Pokoik ślicznie się prezentuje, zwłaszcza ściana w paski ;) teraz w zależności od finansów bede dokupować dodatki i dalszą wyprawkę;)

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 16 września 2015, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w 16 tygodniu :)
    Jak tam kobietki? Dzieciaczki chca juz wychodzic czy jeszcze nie?
    Ania ja jestem twarda i powstrzymalam sie z kupowaniem :D Jeszcze 5 tygodni do usg i dzialam :)
    Zamowilam wczoraj monitor do sluchania serduszka dziecka :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 września 2015, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja monitor tętna płodu sobie odpuściłam bo wiem, że gdybym przez przypadek tętna nie znalazła to bardziej bym była spanikowana. Maniu Ty w 3 ciąży zaraz będziesz ruchy już czuć;) to najlepszy monitor;)

Madziulek pytanko mam bo wiem, że też kupiłaś używany wózek. Prałaś wewnętrzne poszycie? Bo jest czyste i nie wiem czy się nie zdeformuje ale chce wiedzieć czy to konieczne?

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 września 2015, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie nieaktualne. Wyprałam środek. Wózek cudo;) potem zrobię fotkę to się pochwalę;) a stan no idealny ;) takie cudo plus bujaczek (nówka) za 700zł;) w tej opcji (chromowany stelaż i duże koła) zapłaciłabym 1700zł-1800zł za nowy więc uważam, że to super zakup ;)

• zakocona Autorytet

Wysłany: 16 września 2015, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, oficjalnie ogłaszam, że i ja donosiłam dzisiaj ciążę <3 Zaczęliśmy 38tydz <3!

Ja już po wizycie u gina. Oficjalnie gin pozwolił mi już rodzić :P Szyjka 1,5cm i powiedział, że jeszcze z tydz co najmniej pochodzę w dwupaku :)
    Młody ustawiony już w kanał rodny :D

Za tydz kolejna wizyta, a w pt ostatnie USG z pomiarami :)

Jestem przeszczęśliwa i wzruszona <3!

Trzymajcie kciuki za to, żebyśmy dzisiaj mieli w końcu spotkanie z położną i dostali kwalifikację do DN :)

No i moja kotka już właściwie na progu porodu:D Przy okazji na fotkę załapał się Tadek :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f2425e2cf5bc.jpg

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 września 2015, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona o ja Cię kiedy to minęło :) jeszcze niedawno test robiłaś:D normalnie nie mogę się doczekać pierwszych fotek Tadka :) jak tylko ochłoniesz po porodzie koniecznie musisz wszystko nam szczegółowo opisać :)

Wstawiam fotki wózka. Robione niestety późnym wieczorem.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a8144ce3646b.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/478f563ddcd6.jpg

• zakocona Autorytet

Wysłany: 17 września 2015, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna bryka :D

My wczoraj zostaliśmy zakwalifikowani do porodu w Domu Narodzin :D :D

A to my dzisiaj :) Waga wskazuje 65,5kg, czyli równo 13kg na plusie.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e3b2cd8cc437.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 09:06

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 17 września 2015, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładny brzuszek. jak tak patrze na niego to masz go dosyc wysooko jeszcze. moja kumpela (2 dni po terminie juz) ma taki splaszczony troche heh jak nic nie bedzie sie dzialo do wtorku to szpital i wywolanie albo cesarka ;)

ladny wozek:)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 17 września 2015, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, to już niedługo :) :)
    A właściwie dlaczego nie poród w szpitalu? :)

Aniu, fajny wózeczek :D Widać,że niezniszczony :)

Ja się czuję bardzo średnio...czekam już na rozwiązanie. Za tydzień mam wizytę i coś czuję,że do tego czasu jednak nic się nie wydarzy ;) A jak marudzę meżowi :P

Wczoraj kupiłam w Pepco jeden kocyk.

To my z dziś:
    e37cc5beb6e1e132med.jpg

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 17 września 2015, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, bo chcemy rodzić w pełni naturalnie bez żadnych interwencji medycznych, lekarzy, znieczuleń, przyspieszaczy porodu i w pozycji, w której ja i moje ciało zadecydujemy, że mi najwygodniej, o ile nie będzie porodu do wody :)
    Ja mam wizytę 23.09 :)

Klaudia, ano wysoko jeszcze. Gin powiedział zresztą, że co najmniej tydzień pobędę w dwupaku :)

Urodzić też bym bardzo już chciała. U ciebie Magda też brzuch wysoko nadal. Kiedy one nam się obniżą kurde?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 17 września 2015, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :)

Wiesz co...czytałam,że u niektórych dziewczyn brzuch obniżył się dopiero w dniu porodu :P

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 17 września 2015, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin wczoraj mówił, że obecnie jest w najwyższym punkcie i nic dziwnego, że dostaję koszmarne kopy po żebrach i mnie nieźle przyduszało w pon, myślałam, że umrę momentami :/

A masz jakieś skurcze czy cośtam?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego