X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Ania jak tam? Sypiesz sie juz? ;)

    Jeszcze się trzymam :P Ale już za tydzień będę sypnięta ;) 6 dni zostało :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 listopada 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to już za chwilę <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam cały czas <3
    Ekscytujące jest takie czekanie aczkolwiek się dłuży:P
    Chociaż pewnie jeszcze zatęsknię za brzuszkiem.
    4 dni !!!

    Magda a jak u Was?
    Strzała gdzie fotki malucha ?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 listopada 2015, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej wiesz kiedy dokładnie się rozpakujesz :P

    U nas dobrze. Pierwsze szczepienie zaliczone :) Filipek był bardzo dzielny i zaplakal tylko podczas wklucia.
    Dziś kończy 2 miesiace <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 miesiące??
    Niedawno rodziłaś! Cudownie ;) pewnie Filipek coraz bardziej komunikatywny ;) dzielny chłopak

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki piszcie co tam u Was? Sylwia daj znac jak sie czujesz?
    Ania to juz pojutrze :) Jak sie czujesz?
    Dzisiaj mialam spotkanie z polozna. Wszystko jest ok, sluchalismy serducha. Masakrycznie duzo przytylam :d Klucha ze mnie ze hej.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/34eb1d3a8807.jpg

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, zyje :) czekam na pierwsze USG 4.12 :)

    Mania seksi mama z Ciebie jaka klucha! To ja wygladam jak kluska bo mam wydety brzuch caly czas jakbym sie najadla kilograma fasoli :P i niestety nie jest to jeszcze ciazowy brzuch :P

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super rozumiem ze spokojnie wszystko przebiega i bardzo sie ciesze :) Ja 2 grudnia mam szczepenie przeciwko grypie a po 16 grudnia bede miala kolejne wazne dla dziecka przy porodzie ale jeszcze dopytam na wizycie grudniowej oco kaman :)
    Przywalilam sporo na wzdze i czuje sie jak slonik :D ale przy trojce biegem zrzuce te zbedne kilogramy ;) Zazdroszcze Ani ze juz za chwile zobaczy corcie :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po wizycie witam sie z rozwarciem i zobaczymy narazie jest ok ale pomału cos się zaczyna :-)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i Nikicia trzymam kciuki za Wasze szybkie i bezproblemowe porody :-)

    Sylwia i Mania miło się Was czyta :-)

    Klaudia teraz Twoja kolej :-)

    U mnie kolejny cykl czyha za rogiem...

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia no najwyższa pora! Trzymam kciuki za Was :)
    Maniu, czy OK dowiem się za nieco ponad tydzień :) póki co jaram się moimi dwiema tłustymi kresuniami- zrobiłam sobie test teraz, żeby chociaż tak zobaczyć, czy wszystko OK i od razu wyszły 2 upragnione mega tłuściochy i cieszę się jakbym na loterii wygrała :D

    Sówka, nie wiesz, co czai się za rogiem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 22:17

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia <3 to juz !!! Zycze Ci szybkiego bezbolesnego porodu ;)
    Sylwia nie ma innej opcji, musi byc dobrze :)
    Sowko kochana juz mocniej sie nie da kibicowac Ci ;) Nie kciuki a piesci sa zacisniete zeby to byl ostatni cykl :)

    Ja zalozylam koszule dla ciezarnych i domownicy maja polewe ze mnie :D Zreszta sama sie z siebie smieje. Corcia sie pyta ,,mamo czemu mam wrazenie ze wygladasz jakbys lezala w szpitalu,, :D

    sylwiaśta159, annielica lubią tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu ślicznie wyglądasz ! :) taki ładny brzuszek :)

    Tak ja rodzę już pojutrze :) Jeszcze to do mnie nie dociera :P ta myśl, że FIZYCZNIE przytulę i zobaczę córę to jeszcze do mnie nie dociera !!!:) ta cała ciąża to sen, jak bajka :) niesamowita sprawa, a pojutrze czeka mnie najbardziej niesamowita chwila w życiu :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe :))

    sówcia o tak kciukamy! bigok.gif

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Natalia wychodzi na to ze jednoczesnie urodzicie :) To bedziemy ciociami dwoch pieknych ksiezniczek ;) mam nadzieje ze bedziecie mialy internet w szpitalu i podzielicie sie z nami jak najszybciej dobrymi wiesciami :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, jesteście Kochane :-*

    Ale jednak ten cykl mi sfiksowal, temperatura kiepska, ból jak na @. Na nic nie liczę.
    Ale jest postęp. Jak dobrze pójdzie to grudniu czeka mnie hsg i stymulacja lekami. Mąż powtórzył badania, czekamy na wyniki. Jednak mam co do nich wątpliwość bo robił je po 7 dniach abstynencji a pierwsze miał po 4, także ciężko będzie porównać. Ale walczymy dalej.

    Kochane a może żłobek na tym temacie otworzymy? Niezła gromadke dzieciaków już mamy :-)

    annielica, Mania1718 lubią tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu ja mam nielimitowany internet w telefonie więc mam go wszędzie i zawsze :) Jak tylko dojdę do siebie coś skrobnę :)
    Z tego co kojarzę ja i Nikicia nawet tego samego dnia dowiedziałyśmy się o ciąży. U mnie termin z usg ostatniego jest na jutro. Czuję jak mi ciąży mój mały klocek. Malutka to ona nie będzie. Spodziewam się, że będzie pyza ok. 4kg :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, jesteście Kochane :-*

    Ale jednak ten cykl mi sfiksowal, temperatura kiepska, ból jak na @. Na nic nie liczę.
    Ale jest postęp. Jak dobrze pójdzie to grudniu czeka mnie hsg i stymulacja lekami. Mąż powtórzył badania, czekamy na wyniki. Jednak mam co do nich wątpliwość bo robił je po 7 dniach abstynencji a pierwsze miał po 4, także ciężko będzie porównać. Ale walczymy dalej.

    Kochane a może żłobek na tym temacie otworzymy? Niezła gromadke dzieciaków już mamy :-)
    tyle razy mówiłam, że temp to można o kant nie powiem czego potrzaskać- jaką miałaś ładną w tamtym cyklu i co? ;) pooglądaj sobie galerię wykresów, jakie niktore niby beznadziejne wykresy a zakończone kropkiem ;) fajnie, że robicie HSG- to spory krook do przodu w diagnostyce :) a mąż po co powtarzał badania? stymulacja to też super pomysł :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 22:41

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka dalej trzymam kciuki !!!! Musi się udać :) Sylwii też to powtarzałam i nie wierzyła, kłóciła się to teraz sama się przekonała !! :D

    Mania1718, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wiem, że nie ma co całkiem na temperaturze polegać ale póki co przynajmniej owulke mi dobrze wyznaczała. Dopiero teraz coś zaszwankowało.
    Mąż badania powtórzył bo te ostatnie nie należały do najlepszych i chcieliśmy sprawdzić czy się coś poprawiło. Poza tym lekarz kazał powtórzyć żeby wiedzieć czego się trzymać przy dalszych działaniach.

    Będą forumowe blizniaczki :-)

    sylwiaśta159, Mania1718 lubią tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ