Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 listopada 2015, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Was dziewczyny... ale to jest dla mnie tak niewyobrazalne, tak niemozliwe, nierealne ze chyba stad mam tyle watpliwosci... :) juz ani jednego wiecej testu- czekam spokojnie do soboty. :) a wizyta nie wiem, kiedy sie idzie pierwszy raz ... :)

Mania1718 lubi tę wiadomość

• cocosowa Autorytet

Wysłany: 19 listopada 2015, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Przepraszam Was dziewczyny... ale to jest dla mnie tak niewyobrazalne, tak niemozliwe, nierealne ze chyba stad mam tyle watpliwosci... :) juz ani jednego wiecej testu- czekam spokojnie do soboty. :) a wizyta nie wiem, kiedy sie idzie pierwszy raz ... :)
    Mimo, żę wstrzymałam się narazie od starań to czasami zaglądam cichutko trzymam kciuku ;)

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 19 listopada 2015, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia doskonale Cię rozumiem ;) Obawy takie jak Ty masz towarzyszą mi od początku :) Przyrost piękny.
    Ja na pierwszej wizycie pojawiłam się w 7 tygodniu ciąży ;)

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 listopada 2015, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :)

Maniu w 7tc weszlas wtedy? W sensie rozpoczelas 6t1d tak ? U nas w klinice pierwsza wizyta jest 21-25dpt a ja jestem 9dpt :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 15:29

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 19 listopada 2015, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie bylo tak ....:)

Testy ciazowe pozytywne od 12dpo, 16 dpo zanioslam mocz do analizy zeby potwierdzic ciaze (plus minus beta :D) Zglosili mnie do poloznej i pierwsze spotkanie ustalila mi na 8 tygodni ciazy (7t 0d)
    zalozyla mi karte ciazy, przeprowadzila wywiad na temat dwoch poprzednich ciaz, pobrala krew i mocz .
    natepnie pierwsze usg mialam dopiero na 11t 2d (jak to w UK czekasz i czekasz )

Dzieki Bogu sunek rosnie prawidlowo i ja czuje sie dobrze. W innym przypadku nie wiem czy zajeliby sie mna tak jak w PL. Wyobraz sobie ze ostatnie spotkanie z polozna mialam 10 tygodni temu gdzie nawet nie pobrala mi krwi i moczu, NIC. Za tydzien mam umowiona wizyte i jak uslysze kolejny termin na stycznia to zemdleje :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 listopada 2015, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak jestes cierpliwa... :) no ale w sumie nie masz wyjscia :D

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 19 listopada 2015, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa moze nie do konca :D Juz moj mezus sie o tym przekonal :D pamietam sytuacje... 10-11 tydzien ciazy wyslalam starego po test ciazowy :D Pukal sie w glowe ale grzecznie pojechal kupic :D albo zakup dwoch detektorow tetna dziecka ;)
    Teraz juz nie panikuje po polowkowym usg, i tylko dlatego ze czuje kopniaki malego.

Nie moge sie doczekac twojego pierwszego usg :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 listopada 2015, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dopoki sie nie czuje ruchow to nie wie sie przez te tygodnie od usg do usg co sie dzieje... ja to bym nawet co tydzien chodzila do usg ale lekarze wywiesili by kartki ze mnie nie przyjmuja :P

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2015, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak tam? Sypiesz sie juz? ;)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2015, 00:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Ania jak tam? Sypiesz sie juz? ;)

Jeszcze się trzymam :P Ale już za tydzień będę sypnięta ;) 6 dni zostało :)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2015, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to już za chwilę <3

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2015, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam cały czas <3
    Ekscytujące jest takie czekanie aczkolwiek się dłuży:P
    Chociaż pewnie jeszcze zatęsknię za brzuszkiem.
    4 dni !!!

Magda a jak u Was?
    Strzała gdzie fotki malucha ?

• madziulek Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2015, 05:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej wiesz kiedy dokładnie się rozpakujesz :P

U nas dobrze. Pierwsze szczepienie zaliczone :) Filipek był bardzo dzielny i zaplakal tylko podczas wklucia.
    Dziś kończy 2 miesiace <3

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 listopada 2015, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 miesiące??
    Niedawno rodziłaś! Cudownie ;) pewnie Filipek coraz bardziej komunikatywny ;) dzielny chłopak

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2015, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki piszcie co tam u Was? Sylwia daj znac jak sie czujesz?
    Ania to juz pojutrze :) Jak sie czujesz?
    Dzisiaj mialam spotkanie z polozna. Wszystko jest ok, sluchalismy serducha. Masakrycznie duzo przytylam :d Klucha ze mnie ze hej.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/34eb1d3a8807.jpg

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2015, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, zyje :) czekam na pierwsze USG 4.12 :)

Mania seksi mama z Ciebie jaka klucha! To ja wygladam jak kluska bo mam wydety brzuch caly czas jakbym sie najadla kilograma fasoli :P i niestety nie jest to jeszcze ciazowy brzuch :P

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2015, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super rozumiem ze spokojnie wszystko przebiega i bardzo sie ciesze :) Ja 2 grudnia mam szczepenie przeciwko grypie a po 16 grudnia bede miala kolejne wazne dla dziecka przy porodzie ale jeszcze dopytam na wizycie grudniowej oco kaman :)
    Przywalilam sporo na wzdze i czuje sie jak slonik :D ale przy trojce biegem zrzuce te zbedne kilogramy ;) Zazdroszcze Ani ze juz za chwile zobaczy corcie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2015, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po wizycie witam sie z rozwarciem i zobaczymy narazie jest ok ale pomału cos się zaczyna :-)

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2015, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i Nikicia trzymam kciuki za Wasze szybkie i bezproblemowe porody :-)

Sylwia i Mania miło się Was czyta :-)

Klaudia teraz Twoja kolej :-)

U mnie kolejny cykl czyha za rogiem...

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2015, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia no najwyższa pora! Trzymam kciuki za Was :)
    Maniu, czy OK dowiem się za nieco ponad tydzień :) póki co jaram się moimi dwiema tłustymi kresuniami- zrobiłam sobie test teraz, żeby chociaż tak zobaczyć, czy wszystko OK i od razu wyszły 2 upragnione mega tłuściochy i cieszę się jakbym na loterii wygrała :D

Sówka, nie wiesz, co czai się za rogiem ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 22:17

‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego