Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2015, 01:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nigdy nie wiadomo :) daj znać jak coś !

• madziulek Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 03:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania cudny brzuszek <3

Nikicia jeszcze chwila i będziesz tulic swoje maleństwo :) :)

Aniu wszystko juz gotowe na powitanie Kornelii? :D

Mania1718 lubi tę wiadomość

atdc3e5e035kp155.png
  • Rafaello Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, jesteście Kochane :-*

Ale jednak ten cykl mi sfiksowal, temperatura kiepska, ból jak na @. Na nic nie liczę.
    Ale jest postęp. Jak dobrze pójdzie to grudniu czeka mnie hsg i stymulacja lekami. Mąż powtórzył badania, czekamy na wyniki. Jednak mam co do nich wątpliwość bo robił je po 7 dniach abstynencji a pierwsze miał po 4, także ciężko będzie porównać. Ale walczymy dalej.

Kochane a może żłobek na tym temacie otworzymy? Niezła gromadke dzieciaków już mamy :-)

Sówka to jestem o jeden krok przed Tobą:) miałam już hsg a teraz zaczynam stymulację lekami, zobaczymy co z tego wyjdzie:) Nie ma co zwlekać z hsg, przynajmniej będzie wiadomo czy jajowody są drożne. A i przed hsg trzeba mieć zrobione wymazy.

Trzymam kciuki za szybkie,, bezbolesne "podwójne" rozwiązania:)

Mania1718 lubi tę wiadomość

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was:) ja nie wiem co z moimi temperaturami jakbym miala 3 ffaze cyklu to wyglada heh sluz robi sie powoli wodnisty tak jak w ostatnim cyklu wiec mOze sie skonczy jak.zawsze a moze i nie:) powiem Wam ze po roku staran mam troche wiekszy dystans . Ladny wykres no ladny ale co z tego okres? Pewnie czemu nie mozna bylo sie spodziewac itd itd

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania pytasz o poczatkowy bol, nie kazda kobieta odczuwa bol :) U mnie przy pierwszym karmieniu zle dostawialam corke do piersi podajac jej sam sutek a nie cala brodawke wiec poranila mi i bolalo. (To tak jak bys ciagle pocierala palcem wrazliwego sutka) Nakladki na sutki byly zbawieniem, Wiki dobrze ssala a mi sie wszystko wygoilo i moglam wrocic do normalnego karmirnia. A z synem nie bylo problemu.(z sutkami) Jedyne co odczuwalam to skorczajaca sie macice przy ssaniu. Pamietaj ze piewszy miesiac jest najgorszy a pozniej leci z gorki :)
    Chialam jeszcze powiedziec ze bardzo chcem karmic piersia ale jezeli beda jakies utrudnienia to nie zamierzam sie katowac i dziecka i jaknajbardziej sie wspomagac.

Natalia ruszylo cos ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 09:40

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello właśnie o tym posiewie wiem i się go obawiam, że wyjdą jakieś bakterie u w tym roku nie zrobię go. A mam skłonność do nich. W lipcu ostatnio leczył siebie i męża.

Dzisiaj siedzę jak na szpilkach bo może będę miała wynik męża.

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie :-)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 26 listopada 2015, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki kochane :)

u nas taki sajgon, że nie mam czasu tutaj pisać. Powoli koniec przeprowadzki ale ciągle coś... Ostatnio Zuzia miała jelitówkę, matko jedyna... jak ona płakała po wymiotach :( sama miałam łzy w oczach :( Olinek jest kochaniutki mimo, że od dwóch dni nerwowy. Wysypało go na buźce. Położna mówiła, żeby się nie przejmować ale na szczęście jutro idziemy z nim do lekarza, więc o wszystko wypytam :)

A Oluś skończył już miesiąc i jest oficjalnie niemowlaczkiem :D

222a72182aeed98bgen.jpg
    4e476b28d1759c78gen.jpg
    aebb2d36b467080bgen.jpg

Aniu, powodzenia jutro! To niesamowite, jak szybko czas leci :) mam nadzieję, że Kornelka będzie grzeczną dziewczynką, a przede wszystkim zdrową, a Ty szybciutko do siebie dojdziesz ;* :)

annielica, nikicia86, Mania1718 lubią tę wiadomość

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

Wysłany: 26 listopada 2015, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do kp, to bólu do niczego nie da się porównać. Pierwsze przystawienie nie boli, późniejsze też nie jeżeli, tak jak Mania pisała, włoży się dziecku całą brodawkę :) czasami robią się zastoje przy sutkach i wtedy jest ciężko ale mi pomaga odciągnięcie pokarmu laktatorem lub ręką i częste przystawianie, choćby na chwilkę. Ja w takich momentach dostawiam na tyle na ile jestem w stanie znieść ból ;) no i oczywiście obkładać cyce zimną, rozbitą kapustą :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2015, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo u mnie noc dalej w dwupaku :-D

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2015, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała cudowny synek!!! Podobny do Ciebie bardzo bo kojarzę Cię na fotkach :D

Oby mnie KP też nie bolało;)

Madziu wszystko od jakiegoś czasu gotowe i tylko czeka na Nasza księżniczkę;)
    Dziś 40tc. Poród już jutro! O jaaa niesamowite;)

• Rafaello Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Rafaello właśnie o tym posiewie wiem i się go obawiam, że wyjdą jakieś bakterie u w tym roku nie zrobię go. A mam skłonność do nich. W lipcu ostatnio leczył siebie i męża.

Dzisiaj siedzę jak na szpilkach bo może będę miała wynik męża.

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie :-)

Nie ma co się na zapas zamartwiać, może nic nie wyjdzie w wymazie:) HSG najlepiej robić do 10dc zaraz po zakończonej miesiączce

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale śliczny Olinek, jaka minke fajna zrobil w stylu "O. mama." :D

Nie wyobrazam sobie co bym czula, gdybym wiedziala ze juz jutro moge miec na rekach swoje dzieciatko. Och... :)

5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała ale masz cudnego synka <3 Boski jest :) :)

Aniu jak to zlecialo! Oczywiście będziemy czekać na wieści jak tylko nabierzesz sił :)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2015, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Ale śliczny Olinek, jaka minke fajna zrobil w stylu "O. mama." :D

Nie wyobrazam sobie co bym czula, gdybym wiedziala ze juz jutro moge miec na rekach swoje dzieciatko. Och... :)

Czułabyś, że zbiera Ci się na sraczkę z tego stresu serio !!! :D
    Bardzo się cieszę i czekam a jednocześnie boję :)
    Ale pociesza mnie, że tyle z Was jest mamami i super sobie dajecie radę to i ja muszę :) i dam radę :)

rozowa_strzala, Mania1718 lubią tę wiadomość

• madziulek Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2015, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymam kciuki za jutro :* :)

annielica lubi tę wiadomość

atdc3e5e035kp155.png

Wysłany: 26 listopada 2015, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za miłe słowa :)

Anka, trzymaj się tam jutro :)) powodzenia!

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 07:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jestem z Toba myślami! :)

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 07:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od rana trzymam kciuki :-) I czekam na świeżutkie informacje.

Nikicia za Ciebie też :-)

Klaudia obiecujący wykres ;-) Coś czuję, że sama tu zostanę ale się doczekam.

Mąż powtórzył badania, brak poprawy. Coraz więcej myślę o iui i gdyby mąż zdążył przyjechać odpowiednio do domu w grudniu to kto wie czy nie zrobimy go jeszcze tym roku.

Póki co jestem w stolicy, dzisiaj spotkanie ze znajomymi, jutro cały dzień z Mężusiem :-) Będzie lżej witać kolejną @, bo powinna się do niedzieli pojawić.

Miłego dnia :-)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, Strzała piekniś z Olusia :-)

Tu naprawdę żłobek trzeba założyć :-)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Ja też od rana trzymam kciuki :-) I czekam na świeżutkie informacje.

Nikicia za Ciebie też :-)

Klaudia obiecujący wykres ;-) Coś czuję, że sama tu zostanę ale się doczekam.

Mąż powtórzył badania, brak poprawy. Coraz więcej myślę o iui i gdyby mąż zdążył przyjechać odpowiednio do domu w grudniu to kto wie czy nie zrobimy go jeszcze tym roku.

Póki co jestem w stolicy, dzisiaj spotkanie ze znajomymi, jutro cały dzień z Mężusiem :-) Będzie lżej witać kolejną @, bo powinna się do niedzieli pojawić.

Miłego dnia :-)

Sówka a jaki jest u Was problem z nasieniem? ja z racji wynikow meza i tego ze juz ladne wykresy miewalam (mimo ze ten jest inny niz wszystkie) staram sie nie nakrecac ;)

‹‹ 345 346 347 348 349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego