X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka tez uwazam ze hsg to niezly krok do przodu :) Byc moze odrobina pomocy medycznej i bedziesz sie turlac jak ja :D Przyklad naszej dzielnej Sylwi <3
    Ania 4 kilo piekny klocek ;) Ja nie rodzilam duzych dzieci wiec mysle ze max 3300 urodze ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy czy mała będzie chciała wyjść czy jeszcze poczeka trochę :-) bo stresik już jest ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu ja ciesze się, że sn nie rodzę bo jestem drobna i chyba bym była cała porozrywana !!:P

    Sówka ważne, że walczycie :) W końcu wygracie tą walkę. HSG super posunięcie moim zdaniem :) rozważacie inseminację w razie czego?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a ile masz tego rozwarcia? Jezu u mnie był express :D Chyba jestem stworzona do rodzenia. Jak rodziłam Olinka to skorcze zaczęły się po 20 . W szpitalu o 1 w nocy miałam 3 cm rozwarcia a o 3.30 urodziłam ;)
    Ania powiem Ci ze córkę o pół kilo mniejszą od syna rodziło mi się gorzej. Nie chodziło o wagę tylko o to jak parłam. Nacieli mnie mocno żeby ją wypchać. A z Olim 3 konkretne parte tak jak powinny być i bez nacięcia i pęknięcia poszło ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu a Karmiłaś dzieciaczki piersią?
    Pewnie czekają na braciszka z utęsknieniem co ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwarcie na półtorej palca :-)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcię karmiłam bezproblemowo 6 miesięcy. Nic się złego nie działo (no raz nie odciagnelam pokarmu i piersi zrobiły jak kamienie plus gorączką ) A syna tylko dwa miesiące bo ciągle płakał i nie najadal się. Błędem było to ze jadłam dużo nabiału a nie powinnam

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia na grudniówkach Alicja miała 3cm i trochę z takim chodziła. Ale oby u Ciebie szybciej się rozkręciło.

    Maniu mam nadzieję, że mi tez się uda KP. Zdeterminowana jestem bardzo:) sama nie wiem czemu tak mi zależy :) boję się tylko początkowego bólu. Do czego można to porównać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u każdej kobiety inaczej dlatego lekarz powiedział mi ze może być jutro a może tez byc za tydzień bo rozwarcie będzie sie utrzymywać :-) no nic trzeba czekać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wolisz wcześniej czy trochę poczekać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystko jedno juz teraz :-) ale tak sie smialam ze może w moje urodziny lub imieniny zeby prezent był :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nigdy nie wiadomo :) daj znać jak coś !

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 listopada 2015, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania cudny brzuszek <3

    Nikicia jeszcze chwila i będziesz tulic swoje maleństwo :) :)

    Aniu wszystko juz gotowe na powitanie Kornelii? :D

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, jesteście Kochane :-*

    Ale jednak ten cykl mi sfiksowal, temperatura kiepska, ból jak na @. Na nic nie liczę.
    Ale jest postęp. Jak dobrze pójdzie to grudniu czeka mnie hsg i stymulacja lekami. Mąż powtórzył badania, czekamy na wyniki. Jednak mam co do nich wątpliwość bo robił je po 7 dniach abstynencji a pierwsze miał po 4, także ciężko będzie porównać. Ale walczymy dalej.

    Kochane a może żłobek na tym temacie otworzymy? Niezła gromadke dzieciaków już mamy :-)

    Sówka to jestem o jeden krok przed Tobą:) miałam już hsg a teraz zaczynam stymulację lekami, zobaczymy co z tego wyjdzie:) Nie ma co zwlekać z hsg, przynajmniej będzie wiadomo czy jajowody są drożne. A i przed hsg trzeba mieć zrobione wymazy.

    Trzymam kciuki za szybkie,, bezbolesne "podwójne" rozwiązania:)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was:) ja nie wiem co z moimi temperaturami jakbym miala 3 ffaze cyklu to wyglada heh sluz robi sie powoli wodnisty tak jak w ostatnim cyklu wiec mOze sie skonczy jak.zawsze a moze i nie:) powiem Wam ze po roku staran mam troche wiekszy dystans . Ladny wykres no ladny ale co z tego okres? Pewnie czemu nie mozna bylo sie spodziewac itd itd

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania pytasz o poczatkowy bol, nie kazda kobieta odczuwa bol :) U mnie przy pierwszym karmieniu zle dostawialam corke do piersi podajac jej sam sutek a nie cala brodawke wiec poranila mi i bolalo. (To tak jak bys ciagle pocierala palcem wrazliwego sutka) Nakladki na sutki byly zbawieniem, Wiki dobrze ssala a mi sie wszystko wygoilo i moglam wrocic do normalnego karmirnia. A z synem nie bylo problemu.(z sutkami) Jedyne co odczuwalam to skorczajaca sie macice przy ssaniu. Pamietaj ze piewszy miesiac jest najgorszy a pozniej leci z gorki :)
    Chialam jeszcze powiedziec ze bardzo chcem karmic piersia ale jezeli beda jakies utrudnienia to nie zamierzam sie katowac i dziecka i jaknajbardziej sie wspomagac.

    Natalia ruszylo cos ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 09:40

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello właśnie o tym posiewie wiem i się go obawiam, że wyjdą jakieś bakterie u w tym roku nie zrobię go. A mam skłonność do nich. W lipcu ostatnio leczył siebie i męża.

    Dzisiaj siedzę jak na szpilkach bo może będę miała wynik męża.

    Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie :-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki kochane :)

    u nas taki sajgon, że nie mam czasu tutaj pisać. Powoli koniec przeprowadzki ale ciągle coś... Ostatnio Zuzia miała jelitówkę, matko jedyna... jak ona płakała po wymiotach :( sama miałam łzy w oczach :( Olinek jest kochaniutki mimo, że od dwóch dni nerwowy. Wysypało go na buźce. Położna mówiła, żeby się nie przejmować ale na szczęście jutro idziemy z nim do lekarza, więc o wszystko wypytam :)

    A Oluś skończył już miesiąc i jest oficjalnie niemowlaczkiem :D

    222a72182aeed98bgen.jpg
    4e476b28d1759c78gen.jpg
    aebb2d36b467080bgen.jpg


    Aniu, powodzenia jutro! To niesamowite, jak szybko czas leci :) mam nadzieję, że Kornelka będzie grzeczną dziewczynką, a przede wszystkim zdrową, a Ty szybciutko do siebie dojdziesz ;* :)

    annielica, nikicia86, Mania1718 lubią tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do kp, to bólu do niczego nie da się porównać. Pierwsze przystawienie nie boli, późniejsze też nie jeżeli, tak jak Mania pisała, włoży się dziecku całą brodawkę :) czasami robią się zastoje przy sutkach i wtedy jest ciężko ale mi pomaga odciągnięcie pokarmu laktatorem lub ręką i częste przystawianie, choćby na chwilkę. Ja w takich momentach dostawiam na tyle na ile jestem w stanie znieść ból ;) no i oczywiście obkładać cyce zimną, rozbitą kapustą :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo u mnie noc dalej w dwupaku :-D

‹‹ 344 345 346 347 348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ