X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to juz za 6 dni :D Trzymam kciuki =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale jakoś nie mam ochoty na test... Te rozczarowanie jak negatyw boli okropnie. Miesiąc temu po zawodzie z I kreską spałam cały dzień.

    Teraz zmagam się z bólem miednicy. Boli masakra. Sama nie wiem czego to zwiastun jak @ to niech już przyjdzie bo się wykończę!

  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Hej kochane nazywam się Paulina i termin @ mam na 22 stycznia. Także czekam jak każda z Was :) na II kreseczki rzecz jasna :D
    trzymam kciuki :)

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukam za Was, u mnie już @ jest ;(

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy7 wrote:
    Kciukam za Was, u mnie już @ jest ;(
    Lucy7 glowa do góry i do dzieła w następnym cyklu ;-) U mnie jeszcze nawet owulacji nie było :-( a juz 17dc. Szczerze to nie liczę ze mi sie uda w tym miesiącu... Dzisiaj doszedł z Polski zestaw Baby&mamamed zaczynam pic od dzisiaj ;) inofolic jest jest :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 17:24

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 dzia za wsparcie, kolejny cykl i nowa nadzieja, będziemy walczyć;) A u Ciebie jeszcze nic straconego w tym cyklu. Kciukam !

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Drogie Koleżanki:)

    jestem tu nowa,ale obserwuję Was od dawna:) moja historia jest krótka: pół roku starań na clo i dupha. i nic!!! w tym miesiąc nic nie wzielam i tak jak wy czekam na testowanie:) ale zanim to nastąpi to oczywiście mam pewne objawy- przez 3 dni straszny ból brzucha( podobny przy zapaleniu pęcherza a może to i zapalenie ) i do tego dziś zauważyłam na wkladce maleńkie, maciupeńkie czerwone kropki. Oczywiście wujek gogle powiedział ze to na bank ciaza! zrobiłam test dziś ( tak wiem wiem za wcześnie) i nic. Czy ktoras z was ma cos podonego? Czy może już jestem w fazie urojenia!

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda84 nie chce robic nadzieji ale jak zaszlam w ciaze z synkiem mialam podobne objawy. Bylam pewna ze zapalenie pecheza zbliza sie ale przeszlo i pozniej dowiedzialam sie o 7tygodniowej ciazy... A ile jestes po owulacji? Moze jeszcze za wczesnie na test...

    Lucy7 napewno kiedys nam sie uda!!! <3 bez dwoch zdan :D

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Noo ale jakoś nie mam ochoty na test... Te rozczarowanie jak negatyw boli okropnie. Miesiąc temu po zawodzie z I kreską spałam cały dzień.

    Teraz zmagam się z bólem miednicy. Boli masakra. Sama nie wiem czego to zwiastun jak @ to niech już przyjdzie bo się wykończę!


    ppaulina wiem co czujesz ja poprzedni cykl czulam sie okropnie!! Nikt nie mogl ze mna wytrzymac! Zal rozczarowanie dlugi cykl... eh strasznie bylo. W tym cyklu odpuscilam jestem z regoly szczesliwa zadowolona z zycia. Starania sa oczywiscie, przygotowania witaminy ziolka itp. Ale nie nastawiam sie ze sie uda ale niepoddaje sie ;) Glowa do goru ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania dziekuje ze odpowiedzialas, lzej mi się zrobilo ze ktoś nie jest głuchy na moje wolania:) jestem miedzy 10-11 dniu owu. A powiedz mi proszę czy przy zapaleniu mialas silne bole brzucha? ja ogolnie co miesiąc już sobie wkręcam ze jestem w ciąży bo mam jej wszytkie opjawy, a potem lzy i rozczarowanie.

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze na testowanie za wczesnie ;) synek ma juz 6 lat wiec dawno to bylo.. Staralismy sie dzidzie ale wtedy nic nie testowalam nie zwracalam uwagi na zadne objawy. Dobrze zapamietalam uczucie zapalenia pecheza, siusialam czesto i nawet nie poszlam do pracy jednego dnia bo bylo zle. Wiem ze ciezko zapanowac nad emocjami ale postaraj sie odprezyc i niestresowac :) Powtorz test za 2-3 dni. Szanse sa duze tak wiec nie zadreczaj sie pytaniami <3

    magda84 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten cykl jest stracony, dostalam jakiejs infekcji :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Noo ale jakoś nie mam ochoty na test... Te rozczarowanie jak negatyw boli okropnie. Miesiąc temu po zawodzie z I kreską spałam cały dzień.

    Teraz zmagam się z bólem miednicy. Boli masakra. Sama nie wiem czego to zwiastun jak @ to niech już przyjdzie bo się wykończę!

    Nie testuj, odczekaj .. znam ten bol.. Ja powiedzialam sobie ze juz nigdy nie zrobie testu przed terminem @ ..

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienko co sie dzieje??? Pamietasz jak zastanawialysmy sie czy po @ przyszla owulacja?? haha 17dc a u nas nadal cisza, wiesz tak mysle ze u mnie cykl bezowulacyjny wiec tez spisuje go na straty :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda84 wrote:
    Witam Drogie Koleżanki:)

    jestem tu nowa,ale obserwuję Was od dawna:) moja historia jest krótka: pół roku starań na clo i dupha. i nic!!! w tym miesiąc nic nie wzielam i tak jak wy czekam na testowanie:) ale zanim to nastąpi to oczywiście mam pewne objawy- przez 3 dni straszny ból brzucha( podobny przy zapaleniu pęcherza a może to i zapalenie ) i do tego dziś zauważyłam na wkladce maleńkie, maciupeńkie czerwone kropki. Oczywiście wujek gogle powiedział ze to na bank ciaza! zrobiłam test dziś ( tak wiem wiem za wcześnie) i nic. Czy ktoras z was ma cos podonego? Czy może już jestem w fazie urojenia!

    Ja mam podobnie. Od dnia kiedy wystąpiła owulacja. Miałam jakby zapalenie pęcherza- ani żurawina ani urafuraginum mi nie pomogło. Taki śmieszny ból pozostał nadal. Ciągle pobolewa. Sikam jak szalona budze się po nocach na siku- wykańcza mnie to bo lubie się wyspać a taki przerywany sen to jak za kare. Od wczoraj jeszcze doszedł ból miednicy i krzyża. I takie ćmienie w jajnikach raz prawy raz lewy!
    Nadzieja jest że to ciąża ale pewnie nie. i muszę wyluzować. Bo znowu będę wyć!

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za fasolkę:-)

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh .. chyba przywleklo sie do mnie " Grzybicze zapalenie pochwy :( "
    Pamietam jak nad tym myslalysmy, wtedy mialabym jeszcze na ten cykl malenka nadzieje, ale mysle ze owu jeszcze nie bylo :/ A przez ta infekcje raczej jej nie bedzie. I z serduszkowaniem tez trzeba bedzie poczekac. Trudno.. trzeba najpierw sie wyleczyc i od nowego cyklu zaczne nowe starania. U ciebie jeszcze duzo moze sie zmienic. Owu jeszcze moze sie pojawic, nie trac nadzieji =) A jesli zeczywiscie okaze sie bezowulacyjnym, to razem zaczniemy od nowa ! A co !
    Nie poddajemy sie ! <3 ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina ja parcia na pęcherz nie miałam, tylko ten straszliwy brzuch, w sumie to do tej pory mnie boli. Ale miałam podobny bol brzucha 2 miesiące temu z bolem przy oddawniu moczu, a w tym miesiącu jest inaczej, sam bol brzucha. Ale tak jak mówisz człowiek się naczyta , ucieszy a potem rzeczywistość sprowadza na ziemie. Jak zaczynałam się starać z męzem to lekarz powiedział że daje nam pol roku a potem jak leczenie nie da to invitro. Inny lekarz powiedział ze u mnie innej szansy nie ma jak invitro, co mnie zalamuje, ale ciagle probuje....

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh obie tracimy nadzieje... A wiesz widzialam wykres jednej z dziewczyn gdzie byla infekcja antybiotyk a na koncu zielona kropeczka :D Tak wiec u ciebie tez nic straconego!! Wiesz moze my rzeczywiscie jestemy po owulacji skoro nadzieja ucieka. Ponoc kobiety tak sie czuja po owu... Ale beda jaja jak obie zobaczymy droga kreseczke :D

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale by bylo :D Ryczalabym caly dzien ze szczescia =) Ale lepiej nastawic sie inaczej

    Mania1718 lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ