X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro czeka nas jeszcze raz kłucie i pobieranie krwi, jak będzie dobrze to jutro wyjdziemy .Jakoś tak sobie już myślałam, że dzisiaj nie wyjdziemy :/ Byłoby za pięknie :/ no i staranka też odpuszczone .Mam nadzieje, że owulka wcześniej już była, albo poczeka sobie aż wrucimy do domu :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to lepiej żeby poczekala jeszcze jeden dzień ;-) U mnie wodnisto nadal test dzisiaj wyszedł obiecująco (jeszcze negatywny ale taka średnia kreska testowa) Wkurzył mnie dzisiaj moj luby i przytulanka nie będzie.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny
    ovu wyliczył mi @ na 25 ale ja chce testowac 20 w urodziny męża ... mam nadzieję że dostanie najlepszy prezent na świecie...
    wg USG 10 miałam owulację a teraz strasznie bolą mnie piersi... nigdy tak nie bolały... :/

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Ja również przyłączam się do testowania pod koniec stycznia. Spodziewana @ na 23 czyli już niedługo. Owulka wydaje mi się że była 9, dwa dni później pojawił się jednorazowo śluz z niteczkami krwi. Mam nadzieje że tym razem się uda ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • kociczka26 Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    ja prawdopodobnie miałam dzisiaj owulację bo zawsze czuję kiedy jest tak więc będę mogła testować na koniec stycznia, mam nadzieję zobaczyć 2 kreski

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robicie testy owulacyjne??? Dzisiaj zrobilam o 15 test i zapowiadalo sie obiecujaco.. Kreska testowa dosc mocna ale nie tak jak kontrolna. Powtorzylam o 19 i nie ma juz nic. Czy to byl ten caly skok lh ??? Miala tak ktorakolwiek z was?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupie na następny cykl :) skoro była to wrazie co serduszkuj :)
    My jeszcze w szpitalu, ale już bez gorączki na szczęście. Teraz czekamy na kolejne wyniki badań krwi. Jak będzie wszystko dobrze to popołudniu wychodzimy do domu. Wreszcie :) :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zebys wyszla dzisiaj do domu ze zdrowym synkiem ;) U mnie zaczal sie kremowy sluz czyzbym byla po owulacji? Tempka na to nie wskazuje eh czarna magia... Dzisiaj doszedl Inofolic <3 Wlasnie popijam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 17:38

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy w domku !!! :D :D :D
    Goraczka tez juz sobie poszla, i mam nadzieje ze nie wroci. W poniedzialek tylko do lekarza zbadac mocz i to by bylo na tyle.
    Ciezko mi powiedziec czy jestes juz po, wszystko mozliwe, z mojego wykresu tez nic nie wiem, a teraz przez ten szpital to juz wogole sie pogubilam. Od jutra bede dalej mierzyc tempke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociczka26 wrote:
    hej dziewczyny :)
    ja prawdopodobnie miałam dzisiaj owulację bo zawsze czuję kiedy jest tak więc będę mogła testować na koniec stycznia, mam nadzieję zobaczyć 2 kreski


    Co odczuwasz owulujac ??

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!! Wracamy do obserwacji :D

    Kociczka26 tez jestem ciekawa odpowiedzi :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dołączam się do Was ! :-) Chcę testować za tydzień :-) Już spisywałam na straty ten cykl przez infekcje, ale widze jeszcze nadzieje i wracam do Was spowrotem ! :-) Tempka podwyższona była przez dobry tydzień po owulacji (36,7 o 7:00 rano codziennie) a dziś wskoczyła na (37,0 o 7:00) Nie powiem ale ten skok dał mi małą nadzieję :P Pozdrawiam Was dziewczyny cieplutko i życzę zieloności !!!

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka Zycze owocnego testowania!! <3 Temperatura pieknie wzrosla, nadzieja jest duza :) U mnie jeszcze nawet owulacji nie bylo ahh ta zolza czai sie za rogiem :D Przybadz w koncu!!!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ''Nie dziękuję'' :-D Ahh no , organizm płata figle, musisz się zrelaksować :-P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj chodze lekko podminowana ze testy wciaz negatywne.. niby kreska druga dosc mocna ale to jeszcze nie to. Maz zauwazyl i probuje zalagodzic sprawe <3 Mowi ze dzis robimy dzidziusia (jak co drugi dzien) :D :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane staraczki mnie pewnie @ wyprzedzi zanim zatestuję tak jak planowalam 17 stycznia ( przynajmniej się nie rozczaruję i nie zobaczę I kreski) ale
    mocno kciukam za Was i życzę samych pozytywów :*

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.ja @mam na 25 zobacze jak się będę czuć bo jak na @ to nawet nie testuje...kurde a juz mnie boli brzuch.przecież szlag mnie trafi w końcu :(( ja juz takie doly lapie ze Glowa mala :(:(:(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy7 glowa do gory!! Skad tyle pesymizmu??? Ja mocno wierze ze sie uda <3

    Battinka bedzie dobrze nie doluj sie!! Badz dobrej mysli <3

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka dzis dalej nisko, chyba u mnie tej zolzy tez jeszcze nie bylo :( :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane nazywam się Paulina i termin @ mam na 22 stycznia. Także czekam jak każda z Was :) na II kreseczki rzecz jasna :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 09:54

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ