X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D
Odpowiedz

W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarko nie jestem.... W ogóle... Ostatnio w jedną noc 3 marcowki urodziły , te malutkie dzieciatka i os razu mnie wszystko zaczęło boleć, chce już z 34 tc chociaż.... Mały nie jest jakiś wielki co mnie martwi 😔 ja przytylam 5kg tylko, przez cukrzycę... Mam nadzieję że do porodu jescze urośnie

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4464 9419

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana to przykro mi bardzo 😭 myślę o Was często i trzymam kciuki za Wasze zdrowie. Już niedługo ten 34 tydzień. A dzidziuś nawet jeśli urodzi się nieduży to na pewno szybko nadrobi. Tak to już jest że jedne dzieci rodzą się 4kg a inne 2.5kg. Zresztą ma jeszcze trochę czasu żeby przybrać ❤

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Oj kochana to przykro mi bardzo 😭 myślę o Was często i trzymam kciuki za Wasze zdrowie. Już niedługo ten 34 tydzień. A dzidziuś nawet jeśli urodzi się nieduży to na pewno szybko nadrobi. Tak to już jest że jedne dzieci rodzą się 4kg a inne 2.5kg. Zresztą ma jeszcze trochę czasu żeby przybrać ❤
    Dziękuję kochana bardzo, mam nadzieję że za tydzień na wizycie już będzie ważyl z 2kg 🙏

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hola, hola, co to za czarne chmury na watku? Przeciez zostaniemy mamusiamy i to szybko, biegusiem :) Dziewczyny, ktore mialy najrozniejsze, wstretne diagnozy, czy historie strat, teraz zagladaja do nas rzadko, bo tula brzdaca. Tak samo jak my, mialy przeczucia, ze do konca zycia zostana w ukladzie 2+kot, pies, rybka, a tu niespodzianka. Czekanie i niepewnosc sa okropne, ale jednak medycyna bardziej przemawia na tak, niz na nie, wiec dlaczego mialoby sie nie udac? Uda sie. Przeciez to wiecie

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pisalam wczoraj ale nikt nie odpisal.
    Irvine wspolczuje takiego porodu. Ale na szczescie masz to soba

    Mozecie spojrzec na wyniki amh. Niby ok ale na necie pisze ze powyzej 3 moze swiadczyc o pcos albo problemach z androgenami szczegolnie ze podejrzewam drugi cykl bezowulacyjny. Co sadzicie?
    https://naforum.zapodaj.net/98acc14f80c4.jpg.html

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona, a miałaś monitoring cyklu? Usg w 2-3 dc, żeby sprawdzić jak jajniki wyglądają, ile pęcherzyków antralnych?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Iwona, a miałaś monitoring cyklu? Usg w 2-3 dc, żeby sprawdzić jak jajniki wyglądają, ile pęcherzyków antralnych?
    Nie mialam nigdy w tych dniach cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle nie badałam AMH a może powinnam? 🤔

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia mysle ze jest to dobre badanie i warto je zrobic :) mnie badalo milion lekarzy i zaden o tym nie wspomnial oprocz obecnego ktory w pierwszej kolejnosci kazal wlasnie zrobic amh zeby zobaczyc na czym stoimy

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh nie jest idealnym badaniem, niby ma spadać z wiekiem, stymulacjami, a jest mnóstwo przypadków tu na forum, ze sobie beztrosko rośnie tak jak u Moniki. W drugą stronę tak samo, wysokie amh niekoniecznie oznacza pcos.

    Beti82 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Hej. Pisalam wczoraj ale nikt nie odpisal.
    Irvine wspolczuje takiego porodu. Ale na szczescie masz to soba

    Mozecie spojrzec na wyniki amh. Niby ok ale na necie pisze ze powyzej 3 moze swiadczyc o pcos albo problemach z androgenami szczegolnie ze podejrzewam drugi cykl bezowulacyjny. Co sadzicie?
    https://naforum.zapodaj.net/98acc14f80c4.jpg.html

    Ja Ci odpisałam.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszareczko, dzięki ze pytasz. Mam cały czas bóle kręgosłupa i głowy. Myśle już o jakichś szerszych badaniach. Nie wiem ile dpo jestem, ale leków w tym miesiacu przeciwbólowych biorę ogrom, wiec oby - jak zwykle - nic się nie udało. A teraz jeszcze wróciłam z pogrzebu mamy kolezanki, 6 lat walczyła z nowotworem, była takim wspaniałym człowiekiem... także humor wiadomo jaki. Niemniej takie chwile uświadamiają mi, że naprawdę mam w życiu wiele dobrego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 00:10

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Daniela tak zmienił się standard, ale to dobrze. Mama ginekolog fajnie to opisała. Ponowne cc to jeszcze większe ryzyko niż przy 1 wiec to doświadczony lekarz powinien ocenić czy kobieta kwalifikuje się do próby sn (jest szereg warunków) czy musi być kolejne cc. Każdy poród i każda ciaza po cc sa obarczone dużo większym ryzykiem, dlatego takie cisnkenke na zmniejszenie liczby cc na życzenie. Oczywiście takie sytuacje jak u Irvine są niedopuszczalne i skandaliczne, ale tu przecież nie można byłoby mówić o cc "na życzenie" tylko jako wskazanie w wyniku braku postępu porodu.

    Mnie oba porody po cc przerażają, ale nie miałam wyjścia, cc była dla ratowania życia.

    Agape trzymam kciuki, u mnie 2 razy odbylo się bez zbiegu, raz był to skończony 6 a raz skończony 7 tydzień.

    Ty jesteś lekarzem ginekologiem praktykującym? Bo juz ktorys raz czytam to twoje wymądrzanie się w kwestii porodów, co kto powinien a czego nie i jaki miec porod, i tak sie zastanawiam skad to przekonanie że w ogole powinnas miec opinie na temat porodow innych kobiet??

    Moze jednak kazdy powinien zajac sie soba, swoim zyciem i swoja ciążą, to moze miej byloby takich horrow porodowych. Cale szczescie dziecko zdrowe bo moglo skonczyc sie tragicznie.

    Irvine brak slow. Pozwij szpital i kazdego pracownika z osobna. Moze w ogole jakis pozew zbiorowy, ciekawe ile takich przypadkow mieli i ile skonczylo sie zle.

    Bozenka lubi tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Suszareczko, dzięki ze pytasz. Mam cały czas bóle kręgosłupa i głowy. Myśle już o jakich szerszych badaniach. Nie wiem ile dpo jestem, ale leków w tym miesiacu przeciwbólowych biorę ogrom, wiec oby - jak zwykle - nic się nie udało. A teraz jeszcze wróciłam z pogrzebu mamy kolezanki, 6 lat walczyła z nowotworem, była takim wspaniałym człowiekiem... także humor wiadomo jaki. Niemniej takie chwile uświadamiają mi, że naprawdę mam w życiu wiele dobrego.
    Szonka masz bóle górnej części kręgosłupa? Dobrze jakbyś zrobiła chociaż rtg, a najlepiej od razu rezonans. Ja mam górny kręgosłup jak 60-latka, 2 razy do roku się rehabilituję i dzięki temu jako tako w miarę bezboleśnie żyję, bo wcześniej to była masakra...

    szona lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Ty jesteś lekarzem ginekologiem praktykującym? Bo juz ktorys raz czytam to twoje wymądrzanie się w kwestii porodów, co kto powinien a czego nie i jaki miec porod, i tak sie zastanawiam skad to przekonanie że w ogole powinnas miec opinie na temat porodow innych kobiet??

    Moze jednak kazdy powinien zajac sie soba, swoim zyciem i swoja ciążą, to moze miej byloby takich horrow porodowych. Cale szczescie dziecko zdrowe bo moglo skonczyc sie tragicznie.

    Irvine brak slow. Pozwij szpital i kazdego pracownika z osobna. Moze w ogole jakis pozew zbiorowy, ciekawe ile takich przypadkow mieli i ile skonczylo sie zle.
    Nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć, że cc to operacja obarczona masą powikłań, a poród SN, jak sama nazwa wskazuje jest czymś naturalnym. Jako doula jestem całkowicie za zaostrzeniem przepisów i nie robieniem cc na życzenie. Aha i nie zauważyłam, żeby Malina kiedykolwiek się "wymądrzała", pisze jedynie co myśli, od tego jest forum ;)

    Madziandzia, Jagusia84, Malinaa90, Agape*, Ochmanka, frezyjciada, Taśka22, 5ylwian, Rucola, MonikA_89!, aeiouy, szona, Iseko, agge lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:50

    frezyjciada, Rucola, MonikA_89!, Malinowa91, Iseko, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:50

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze Pauliśka. Po pierwszej cesarce miałam masę zrostów i okropnego bliznowca. Drugi poród sn, bez komplikacji. Trzeci poród - cc i przecięcie pęcherza, w związku z czym cewnik na 2 tygodnie.
    Natalia co Cię tak zabolało? ;) wpadłaś tu nagle z dupy, obraziłaś Malinę, która nic złego nie napisała i tym bardziej nie zauważyłam, żeby się wymądrzała i wypadłaś.

    Piwonia, Agape*, Daniela, Malinaa90, Madziandzia, Ochmanka, Jagusia84, 5ylwian, frezyjciada, Gosiek1993, Rucola, MonikA_89!, aeiouy, Malinowa91, szona, Iseko, Magddullina2, Beti82, agge lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, przeczytałaś to, co chciałaś przeczytać. Proponuję, byś przestała jatrzyc.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:50

    agge lubi tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ