X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!
Odpowiedz

W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!

Oceń ten wątek:
  • Lola* Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może czy progesterone besins wychodzi w badaniach krwi? Czy tak jak duphaston nie wychodzi?

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy, serduszko powinno być przy zarodku 4 mm. Twoje malenstwo ma jeszcze czas :) Mocno trzymam kciuki, Kochana.

    A co do terminu owu jesteś 100% pewna? Bo na tym etapie dzień czy dwa to ogromna różnica.

    aeiouy, Rucola lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko właściwie to widziała mnie w dopasowanej bluzce i widzi mnie codziennie, bo to nasza firmowa ulotkarka... No trudno tak podłego humoru jak mam nic nie jest w stanie pogorszyc.

    Misiaa nie wyobrażam sobie być na Twoim miejscu... tak mi przykro kochana... jesteście z mężem silni jak tytani.

    Dziewczyny... coś mi się chyba sypie w cyklu albo jakieś dziadostwo mnie łapie. Od wczoraj popołudniami łapią mnie mdłości. I to takie, że nie potrafię funkcjonować...

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola* wrote:
    Wiecie może czy progesterone besins wychodzi w badaniach krwi? Czy tak jak duphaston nie wychodzi?
    Właśnie powiem ci że niewiadomo niby ten sam składnik co luteina progesteronum tylko besins jest mikoryzowany progesteronum. Jak się gdzieś dowiesz daj znać sama biorę jeszcze besins i chciałabym wiedzieć. A z innej beczki besins ciekawe dlaczego taki drogi.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, naprawdę trzeba te bociany ściągnąć choćby i siła :)

    U mnie dziś dół przez dyr w przedszkolu. Nie spodziewałam się, że tak mi kobieta będzie dowalac, a kopie leżącego w sumie. Najgorsze jest to, że wiem, że prawo stoi po stronie mojego dziecka, a mam poczucie, że skrzywdze syna bardziej, walcząc. A kobieta wie, że postępuje nie fair i przez to jest cholernie agresywna. Mam dzisiaj dość. Zostały nam 4 miesiące tam i obiecałam sobie, że wytrzymam. Ale mam ogromne poczucie niesprawiedliwości...

    Z pozytywów. Mam pierwszy objaw ciąży. Nie zgadniecie. Szybko przetluszczajace się włosy, hmmm

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela a co sie dzieje w przedszkolu?

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 2 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Sasanko właściwie to widziała mnie w dopasowanej bluzce i widzi mnie codziennie, bo to nasza firmowa ulotkarka... No trudno tak podłego humoru jak mam nic nie jest w stanie pogorszyc.

    Misiaa nie wyobrażam sobie być na Twoim miejscu... tak mi przykro kochana... jesteście z mężem silni jak tytani.

    Dziewczyny... coś mi się chyba sypie w cyklu albo jakieś dziadostwo mnie łapie. Od wczoraj popołudniami łapią mnie mdłości. I to takie, że nie potrafię funkcjonować...
    A który to dzień cyklu u Ciebie?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was robiła ciasto drożdżowe, takie z kruszonką, ale z mrożonymi owocami? Mam ochotę na takie gorące ciasto.... Drożdże mam, mleko też, tylko owoce jedynie mrożone.... Albo dżem.... Weźcie podrzućcie przepis

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Dziewczyny pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was robiła ciasto drożdżowe, takie z kruszonką, ale z mrożonymi owocami? Mam ochotę na takie gorące ciasto.... Drożdże mam, mleko też, tylko owoce jedynie mrożone.... Albo dżem.... Weźcie podrzućcie przepis

    Kwestia smaku - przepis na ciasto z kruszonką i chyba truskawkami. Pychota. Dodawałam mrożone, tylko rozmrazalam owoce i w miarę możliwości odsączyłam :)

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Dziewczyny pytanie z innej beczki. Czy któraś z Was robiła ciasto drożdżowe, takie z kruszonką, ale z mrożonymi owocami? Mam ochotę na takie gorące ciasto.... Drożdże mam, mleko też, tylko owoce jedynie mrożone.... Albo dżem.... Weźcie podrzućcie przepis
    moja mama jak robi z mrożonych to je najpierw rozmraza na sitku, żeby jak najwięcej płynu odsączyć

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona jak wizyta u hematologa?

    szona lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tylko chciałam donieść ku pokrzepieniu, że u nas kolejny dino zaciążony ;). 4 lata starań, 4 transfer się udał :)

    Aeiouy, tak jak dziewczyny piszą, fasolka malutka, serduszko powinno się pojawić chyba do 6 mm :)

    Lola*, szona, Malgonia, Daniela, moni05, kittinka, MonikA_89!, aeiouy, agge, moyeu, Salome, Magddullina2, Iseko, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lola* Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Właśnie powiem ci że niewiadomo niby ten sam składnik co luteina progesteronum tylko besins jest mikoryzowany progesteronum. Jak się gdzieś dowiesz daj znać sama biorę jeszcze besins i chciałabym wiedzieć. A z innej beczki besins ciekawe dlaczego taki drogi.
    Zapytam w takim razie na najbliższej wizycie. Moja lekarka każe profilaktycznie zawsze brać ten progesteron ale w sumie to mam wątpliwości bo mam swój całkiem wysoki. Do którego tygodnia się go bierze? Dziewczyny a jest jakaś zależność między wartością bety a serduszkiem? Przy jakiej wartości można już usłyszeć?
    Ja dzisiaj powtarzałam bete i mój wynik to 256 ☺️ Nie wiem na kiedy umawiać się do gina

  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola* wrote:
    Zapytam w takim razie na najbliższej wizycie. Moja lekarka każe profilaktycznie zawsze brać ten progesteron ale w sumie to mam wątpliwości bo mam swój całkiem wysoki. Do którego tygodnia się go bierze? Dziewczyny a jest jakaś zależność między wartością bety a serduszkiem? Przy jakiej wartości można już usłyszeć?
    Ja dzisiaj powtarzałam bete i mój wynik to 256 ☺️ Nie wiem na kiedy umawiać się do gina

    Lola, z tego co mi gin mówił, to przy becie 1500 jest widoczny pęcherzyk ciążowy, ale czy wtedy też już usłyszysz serduszko to nie wiem 🙂

    Lola* lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Szona jak wizyta u hematologa?

    W sumie nudy.
    Kazała przyjść za 3 mce, powiedziała że wtedy może zbadamy aktywność antytrombiny III (?) a na razie dała skierowanie na kwas foliowy, b12 i homicysteinę. Dzieki, że pytasz :*


    Aaaaa i powiedziała „skoro wszystkie wyniki w normie, a ciąży nie ma TO ZNACZY, ŻE TO JESZCZE NIE CZAS” Aha, okej 😅 Jakby zatem było Wam smutno i czułybyście zniecierpliwienie - to spieszę z tą oto złotą myślą 🙃

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 marca 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy niestety usg na tym eyapie moze byc super a moze byc 5akie ze wyjdziesz z myślą ze wiesz ze nic jie wiesz. Wierze, ze tym razem wszystko bedzie dobrze.

    aeiouy lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja 6.02 miałam betę 1336 a na wizycie 10.02 jedynie był widoczny pęcherzyk. 20.02 był już i zarodek i serduszko😊 także warto poczekać, żeby się nie stresować jeszcze gorzej.....

    Lola* lubi tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 2 marca 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    W sumie nudy.
    Kazała przyjść za 3 mce, powiedziała że wtedy może zbadamy aktywność antytrombiny III (?) a na razie dała skierowanie na kwas foliowy, b12 i homicysteinę. Dzieki, że pytasz :*


    Aaaaa i powiedziała „skoro wszystkie wyniki w normie, a ciąży nie ma TO ZNACZY, ŻE TO JESZCZE NIE CZAS” Aha, okej 😅 Jakby zatem było Wam smutno i czułybyście zniecierpliwienie - to spieszę z tą oto złotą myślą 🙃

    Haha kurr** a my się stresujemy a to przecież po prostu jeszcze nie czas!!! 🤷‍♀🤦‍♀ głupia że na to nie wpadłam wcześniej. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2020, 20:14

    szona, Fiore, MonikA_89!, Rucola, Iseko, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 2 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, ochlonelam juz. Gile wysmarkane w rekaw męża. Glowa mi peka od tych emocji i po szczepionce jeszcze jestem...
    Nic innego mi nie pozostaje jak dalej czekac. Skocze na usg w przyszlym tyg. Moze faktycznie te 2-3 dni poczekalabym i byloby serducho.
    Dziekuje Wam dziewczyny - uspokoilyscie mnie tez ❤

    Musze odwiedzic biblioteke i wypozyczyc duuuuzo ksiazek na ten czas!

    I to tez nie jest tak, ze ja nie wierze w mojego Kropka. Po prostu swoje przeszlam i chcialabym, zeby chociaz raz bylo NORMALNIE, bez dodatkowych stresow/nerwow, bez dodatkowych łez.

    No nic, czekam dalej i modle sie o ten moj cud!

    A co do kasy, to u profesora jest cholernie drogo: 150zl usg (od 11 tyg usg kosztuje 250zl), 350zl wizyta, 770zl szczepionka a reszta to badania immunologiczne + jakies inne ktore zlecil profesor.

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 marca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Haha kurr** a my się stresujemy a to przecież po prostu jeszcze nie czas!!! 🤷‍♀🤦‍♀ głupia że na to nie wpadłam wcześniej. 😅

    Cieszę się, że wyjaśniłam tę zagadkę 😎

    Otwieram wino i świętuje z mężem kolejny nieudany cykl hehe. Śluz jak przed okresem. 8 dc. Mózg roz**bany 😅

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ