X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!
Odpowiedz

W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja cierpliwość się skończyła. Babka, która rozdawała ulotki zadała mi pytanie "Kiedy maleństwo?" wskazując na mój brzuch. Chciałam odpowiedzieć "nigdy", ale się ugryzłam w język i powiedziałam tylko "Nie wiem, jeszcze nie teraz". Nie dość, że dotknęła wrażliwego tematu to jeszcze wyszło na to, że jestem gruba o czym akurat nikt mi przypominać nie musi. Natomiast nie mam żadnej energii do życia i ćwiczeń. Nie mam już energii do tych starań. Rzygam tymi lekami, śluzami, testami i objawami. Chcę swoje życie z przed starań. Kiedy byłam szczupłą, pełną życia laską z pasjami, która nie zazdrościła niczego nikomu. Nie poznaje tej tłustej, zmęczonej, zaniedbanej baby, która tylko narzeka i złorzeczy, bo komuś innemu więcej nakapało. I nie wiem jak się jej pozbyć...

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę was o poradę. czy badacie progesteron? Załóżmy że beta wyjdzie na plus to jaki progesteron przy wczesnej ciąży? Bo zrobiłam też dziś pierwszy raz

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i rodzinny nie wypisał mi duphastonu, bo mam zakrzepicę w wywiadzie... I na nic tłumaczenia, że to zalecenia ginekologa i niczym mi to nie grozi... Wrrrr jak ja kocham lekarzy... :/

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika kciuki za dzis!!!

  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola powodzenia w marcu. Rodzic w swieta to chyba fajna rzecz chociaz nigdy nie rodzilam w swieta. Przybajmniej czlowieka ominie skladanie zyczen i szukanie prezentow jal co roku.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jeśli pozwolicie to chciałabym dołączyć? Będę testować 30.03, chyba, że @ mnie wcześniej zaskoczy.

    Trochę informacji na mój temat. Straciłam synka we wrześniu 2018 w 31tc. Po tym przykrym doświadczeniu zaczęliśmy starania w listopadzie 2019, udało się ujrzeć II kreski w grudniu, niestety okazało się, że to cb. Lekarz kazał odczekać jeden cykl i działać dalej. Można powiedzieć, że przeczekaliśmy dwa cykle i teraz wracamy do dalszej walki o upragnione maleństwo.

    Trzymam mocno kciuki za każdą Dziewczynę tutaj, aby marzec okazał się tym szczęśliwym miesiącem.

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi rodzenie w swieta ma swoje plusy, ale jak Ci czegos lub kogos potrzeba to wszystko zamkniete i wszyscy na urlopach ;) aleogolnie marcowe owulacje polecam.. choc ja mialam juz chyba 1 kwietnia ;)

    Madziandzia tule Cie mocno. Zobaczysz ze ona wroci, dajjej troche czasu i nie naciskaj na nia za bardzo. Wiesz jak to z babami jest ;)

    Madziandzia, MalaMi lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lola* Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1010 wrote:
    Proszę was o poradę. czy badacie progesteron? Załóżmy że beta wyjdzie na plus to jaki progesteron przy wczesnej ciąży? Bo zrobiłam też dziś pierwszy raz
    U mnie w labolatorium normy dla I trymestru to 11-44ng/ml ale najlepiej jakby bylo kolo 20 lub więcej moim zdaniem

  • Lola* Koleżanka
    Postów: 36 64

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Hej Dziewczyny, jeśli pozwolicie to chciałabym dołączyć? Będę testować 30.03, chyba, że @ mnie wcześniej zaskoczy.

    Trochę informacji na mój temat. Straciłam synka we wrześniu 2018 w 31tc. Po tym przykrym doświadczeniu zaczęliśmy starania w listopadzie 2019, udało się ujrzeć II kreski w grudniu, niestety okazało się, że to cb. Lekarz kazał odczekać jeden cykl i działać dalej. Można powiedzieć, że przeczekaliśmy dwa cykle i teraz wracamy do dalszej walki o upragnione maleństwo.

    Trzymam mocno kciuki za każdą Dziewczynę tutaj, aby marzec okazał się tym szczęśliwym miesiącem.
    Strasznie współczuję, 31 tc to już tak blisko... Trzymamy za Ciebie kciuki!

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 2 marca 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorinka9191 witaj.. bardzo ciężko się czyta Twoją historię.. bardzo mi przykro
    Będę mocno kibicować <3

    Rucola też myślę, że jeszcze wszystko musi sie unormować.. choć wiem, że ciężko czekać

    Monika kciuki zaciśnietę.

    Kasiu przy wcześniej ciąży progesteron powyżej 20 pare jest ok.

    Byłam dziś na ostatnim monitoringu. Pękł drugi pęcherzyk. Więc owulacja była z lewego i prawego jajnika.
    Z nowości doktorek dał mi luteinę, ale kazał brać 2razy dziennie aż okres się nie pokaże. Zawsze przerywałam jeśli w terminie miesiączki małpy nie było hm.. (mam 50mg)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2020, 12:58

    szona lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi wrote:
    Monika kciuki za dzis!!!
    Dziękuję 😘 Co prawda transfer mam jutro, ale kciuków nigdy dość 😁😁

    Mildred lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola te pierwsze cykle po porodzie i przy kp to jest zazwyczaj cyrk na kółkach- wystarczy przypomnieć sobie moje 🤦 oby u Ciebie szybko się ustabilizowało, a najlepiej, żeby szybko zaskoczyło ;)

    Madziandzia znajdź w końcu czas dla siebie, żebyś mogła porobić coś co lubisz! Często w tym wszystkim zapominamy o sobie, że nadal jesteśmy ludźmi, nie tylko staraczkami, ja wiem, łatwo mi mówić, bo mam już dzieci, ale to takie okropne, że żyjemy pod zegarek, zapominając, że najpierw powinniśmy zadbać o swoje zdrowie psychiczne! Ale niech pierwsza rzuci kamieniem, która nawet "odpuszczając" nie pomyślała, oho owulacja za rogiem, trzeba złapać starego, dziś,albo jutro, albo dziś i jutro a pojutrze poprawić.

    Lorinka matko kochana😭 31tc to ostatnia prosta 😭 nawet nie chce sobie wyobrażać co przeszliście .... Mocno trzymam kciuki za szybkie powodzenie!

    Leoslawa a test robiłaś z porannego sika?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2020, 13:05

    Madziandzia lubi tę wiadomość

  • Kasia1010 Przyjaciółka
    Postów: 113 54

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola* wrote:
    U mnie w labolatorium normy dla I trymestru to 11-44ng/ml ale najlepiej jakby bylo kolo 20 lub więcej moim zdaniem
    Dziękuję. Dziś wyniki bety a jutro progesteronu.

  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Rucola te pierwsze cykle po porodzie i przy kp to jest zazwyczaj cyrk na kółkach- wystarczy przypomnieć sobie moje 🤦 oby u Ciebie szybko się ustabilizowało, a najlepiej, żeby szybko zaskoczyło ;)

    Madziandzia znajdź w końcu czas dla siebie, żebyś mogła porobić coś co lubisz! Często w tym wszystkim zapominamy o sobie, że nadal jesteśmy ludźmi, nie tylko staraczkami, ja wiem, łatwo mi mówić, bo mam już dzieci, ale to takie okropne, że żyjemy pod zegarek, zapominając, że najpierw powinniśmy zadbać o swoje zdrowie psychiczne! Ale niech pierwsza rzuci kamieniem, która nawet "odpuszczając" nie pomyślała, oho owulacja za rogiem, trzeba złapać starego, dziś,albo jutro, albo dziś i jutro a pojutrze poprawić.

    Lorinka matko kochana😭 31tc to ostatnia prosta 😭 nawet nie chce sobie wyobrażać co przeszliście .... Mocno trzymam kciuki za szybkie powodzenie!

    Leoslawa a test robiłaś z porannego sika?


    no właśnie nie z porannego...
    z drugiego.., poranny o 8 rano i w południe drugi.
    wiem.. to moglo mieć wplyw na wynik testu, ale i tak trochę emocje opadły. @ nadal nie przychodzi, nadal chce mi się spać i kręci mi się w głowie.
    zobaczymy..

  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny!

    Trudne doświadczenia za nami, ale wierzę, że jeszcze najpiękniejsze przed nami.

    MonikA, ja również trzymam mocno kciuki jutro!

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dołączę się do was ;) dzis mam 27dc a 13po temperatura nadal na poziomie 37:)
    Ok 30 cyklu staran.... nadziei brak....

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiszon11 wrote:
    Cześć dziewczyny :) dołączę się do was ;) dzis mam 27dc a 13po temperatura nadal na poziomie 37:)
    Ok 30 cyklu staran.... nadziei brak....
    A czemu nadziei brak?

    Narazie temp bardzooo ok :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Leoslawa Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiszon11 wrote:
    Cześć dziewczyny :) dołączę się do was ;) dzis mam 27dc a 13po temperatura nadal na poziomie 37:)
    Ok 30 cyklu staran.... nadziei brak....


    u mnie bardzo podobnie 26 dc i temp pow 37.
    test dziś robiłam i negatywny. dzis powinnam dostać @
    może nam się uda ? 😊😊😊😊

  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To takim czasie niepowodzenia, patrzenia jak wszystkim wokol się udaje niestety nastawienie mam taki A nie inne :(
    Progesteron 22dc 9.3 przy normie 1.2 - 15.9

  • MalaMi Przyjaciółka
    Postów: 92 87

    Wysłany: 2 marca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik321 jak owulacja byla to jest szansa na drugiego babla.
    Malgonia dopiero teraz obliczylam ze ty rodzilas w swieta . jak wrazenia duze oblozenie na porodowce.
    lorinka 9192 witaj. Jabtez nowa. Bardzo mi przykro z powodu straty. Mam nadzieje ze niedlugo urodzisz sweje teczowe dziecko.
    Teraz moze ja cos o sobie jak pozwolilyscie mi dolaczyc. Mam 26 lat . staramy sie od 6 cykli teraz jest7 za 8 dni ide na mon pierwszy monitoring.Pozatym mam bardzo dlugie cykle moj gin twierdzi ze bezowulacyjne. Wiec pewnie u mnie jest problem z owulacja Powodzenia dziewczyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2020, 13:32

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ