X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!
Odpowiedz

W marcu Aromek, w grudniu nowy ziomek!

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ja gdy lezalam na patologii bylam od 24-27tc i lekarze kazali mi liczyc ruchy...mowili ze powinnam czuc ok 10 na godzine...ja oczywiscie ich tyle nie czulam..a malenka fikala ze ho ho! ;) - wiedzialam to po ktg :) wiec jak bardzo bedziesz sie denerwowala podjedz na ip i sie uspokoj ;)

    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję :* poczytałam trochę na fundacji Ernesta i najgorsze emocje na te moment ze mnie zeszły...

    Nikodemko Ty miałaś histero prawda? Mogłabyś mi napisać jak się czułaś po? Czy po zabiegu poszłaś od razu do domu? Jak to wygląda mniej więcej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 21:57

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, ja dostałam duphaston od rodzinnego. Powiedziałam, że czekam na wizytę u gina, a do tego czasu nie mam, a powinnam brać. Dał bez problemu 😊

    Pati, na pewno to inne ułożenie dzidzi. Ale wiadomo, każda z nas siedzi i analizuje, czy aby na pewno wszystko ok. Ciężko się pozbyć strachu, nawet po porodzie 😁 na szczęście jeszcze tylko troszkę i dzidź będzie Cię tak kopał, że będziesz miała dość 😘

    Misiaa, dziewczyny już wszystko napisały, co chciałam powiedzieć. Jesteś cudowna i już niedługo doczekasz się swojego cudu, jak KAŻDA stąd. ❤

    Pauliśka lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Agape* wrote:
    Szona z całego serca życzę Ci, żeby to prowadzenie wątku zakończyło się dla Ciebie szczęśliwie 🐣
    Twój listopadowy wątek przyniósł mi krótkotrwałe, ale wtedy szczęście 😉 więc niech ten wiosenny 🐥 zagości u Ciebie na zawsze 🙂

    Po raz kolejny uciekłam z forum, bo bolą mnie niektóre sprawy. Ale co z tego, że usunęłam konto, jak i tak Was czytałam przez te 2 tygodnie. Okropnie uzależniacie! 😟😅🤪🤷🏻‍♀️😁

    Nie znikaj! Jak się trzymasz? Ja marzec traktuję jak przerwę w konkretnych, dalszych dzialaniach. Detoksuję się od tabletek wszelakich, ćwiczę, raczej pilnuję diety. No i czekam na narty. A później się zobaczy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 22:14

    *Agape* lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Nie znikaj! Jak się trzymasz?
    Postaram się już nie znikać 😉

    Dziękuję, że pytasz. W miarę się trzymam, chociaż bywają bolesne momenty i ukłucia serca, jak myślę o tym, jakby to teraz było... Ale staram się wypierać te myśli z głowy.

    Właśnie jestem w trakcie pierwszego 🍷 po łyżeczkowaniu. Ale jeszcze 3 miesiące i wracam do gry 😉

    szona lubi tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, zaluje, ze mieszkamy daleko od siebie, bo przyjechalabym do Ciebie, skopala tylek, a zaraz po tym bardzo mocno przytulila lub odwrotnie. Blagam, nie obwiniaj sie za nic, bo peknie mi serce :( Doskonale wiesz, ze to nie Twoja wina, a cholerna niesprawiedliwosc tego swiata! :* Umowilysmy sie, ze do konca 2019 jestesmy obie w ciazy, cos nie wyszlo, ale w takim razie proponuje porod w grudniu 2020 :) :* Taaaaak bardzo chce wierzyc w ten marzec

    Agape, cudownie, ze wrocilas :* Jak sie czujesz? Ja uciekalam stad 2 razy i 122 mialam ochote zrobic to po raz trzeci, ale wiem, ze i tak bym do Was wrocila, wiec siedze tu grzecznie i juz nie odwalam :)

    *Agape*, szona, kittinka lubią tę wiadomość

  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Nie znikaj! Jak się trzymasz? Ja marzec traktuję jak przerwę w konkretnych, dalszych dzialaniach. Detoksuję się od tabletek wszelakich, ćwiczę, raczej pilnuję diety. No i czekam na narty. A później się zobaczy ;)
    Myślę, że przerwa od tego wszystkiego też bardzo dobrze Ci zrobi 🙂

    Ja np mam w planach wziąć się za dietę. A i stepper dziś wylądował w moim mieszkaniu 😁

    szona lubi tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko tak właśnie będzie! 💪

    Tak niewiele nas starających się tutaj zostało że akurat dla każdej miesiąca wystarczy ;)

    Sasanka55., moni05 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • *Agape* Autorytet
    Postów: 1019 1877

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Misiaa, zaluje, ze mieszkamy daleko od siebie, bo przyjechalabym do Ciebie, skopala tylek, a zaraz po tym bardzo mocno przytulila lub odwrotnie. Blagam, nie obwiniaj sie za nic, bo peknie mi serce :( Doskonale wiesz, ze to nie Twoja wina, a cholerna niesprawiedliwosc tego swiata! :* Umowilysmy sie, ze do konca 2019 jestesmy obie w ciazy, cos nie wyszlo, ale w takim razie proponuje porod w grudniu 2020 :) :* Taaaaak bardzo chce wierzyc w ten marzec

    Agape, cudownie, ze wrocilas :* Jak sie czujesz? Ja uciekalam stad 2 razy i 122 mialam ochote zrobic to po raz trzeci, ale wiem, ze i tak bym do Was wrocila, wiec siedze tu grzecznie i juz nie odwalam :)
    Doskonale Cię rozumiem,jeśli chodzi o usuwanie konta, ale Ty nie uciekaj, jesteś wspaniałą osobą, która w końcu doczeka się swojego szczęścia 🐥

    Ja od poniedziałku wróciłam do pracy, obawiałam się tego strasznie, ale było zdecydowanie lepiej niż się spodziewałam 🙂
    A jak spotykam kogoś, z kim widuję się dość rzadko, ale ta osoba wie, że mnie dłużej nie było w pracy, to otwarcie mówię, co się wydarzyło...

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

    Nasz tęczowy synek 😍🌈
    mhsv6iyef4wh4u59.png

    05.2016 synek 👦🏻
    01.2020 poronienie zatrzymane 7tc 👼
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2020, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiore wrote:
    Monika. Myślisz, ze po punkcji już sobie mogę odpuścić Q10?
    Myślę, że tak, bo jak już pobrano komórki, to nie ma co kokosować 😅

    Fiore lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2020, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi wrote:
    Monika przeczytalam to co masz w stopce i powiem Ci ze twoje starania powinny zakonczyc sie blizniakami zeby wynagrodzic Ci cala walke.
    😘 Wystarczy jakby się powiódł jutrzejszy transferze jednej silnej śnieżynki 🙏 Będę najszczęśliwsza na świecie ♥️ Ale bliźniaki też bym chciała 😅

    Fiore, Makino, PaniKsięgowa, Nana_r, Madziandzia, Pati96, olik321, agge, Iseko, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Agape* wrote:
    Doskonale Cię rozumiem,jeśli chodzi o usuwanie konta, ale Ty nie uciekaj, jesteś wspaniałą osobą, która w końcu doczeka się swojego szczęścia 🐥

    Ja od poniedziałku wróciłam do pracy, obawiałam się tego strasznie, ale było zdecydowanie lepiej niż się spodziewałam 🙂
    A jak spotykam kogoś, z kim widuję się dość rzadko, ale ta osoba wie, że mnie dłużej nie było w pracy, to otwarcie mówię, co się wydarzyło...

    Dziekuje <3 wszystkie sie doczekamy! Nie mam co do tego zadnych watpliwosci :)
    Ciesze sie, ze powrot do pracy nie byl taki straszny i ze masz sile na szczerosc. Ja, po lyzeczkowaniu i zlych wynikach histo, gdy wrocilam do pracy, od mnostwa dalszych mi osob slyszalam "o, wrocilas, a myslalem, ze jestes w ciazy". Odpowiadalam wtedy "no cos Ty" i to bardzo bolalo. Duuuuzo sily Ci zycze

    *Agape* lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Pauliśka, Szona dziękuję :* jutro będzie nowy, mam nadzieję lepszy psychicznie dzień...
    Co do lekarzy to uzmysłowiłam sobie ostatnio w jakiej beznadziejnej jestem sytuacji...w Toruniu nie ma kliniki niepłodności...jakaś w miarę rozsądna najbliżej jest chyba w Poznaniu więc musiałabym brać urlop bo pracuję od 10-18...w pracy powiedzieć że się staram nie mogę bo pracuję krótko..niespełna rok..więc same wiecie jak pracodawca na to patrzy..jedyną moją nadzieją na ten moment jest moja ginekolog do której idę we wtorek..
    Misia, invimed w Poznaniu jest czynny do 20 w niektóre dni. Może wystarczyłoby jakbyś się urwała 1-2h wcześniej z pracy. W niektóre soboty też jest lekarz dyżurujący. Warto pójść, bo może wasz problem jest łatwy do rozwiązania przez dobrego specjalistę. Niestety nie wszyscy ginekolodzy mogą przepisywać niektóre leki. Lekarka, do której chodziłam w Luxmed, nawet Clostibegytu mi nie dała. Tylko monitoring owulacji robiła i raz dała dupka na torbiel. Jak się pytałam o ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków, to mówiła, że nie może przepisać. Trzymam za ciebie kciuki ✊😘

    Fiore, szona lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2020, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Agape* wrote:
    Szona z całego serca życzę Ci, żeby to prowadzenie wątku zakończyło się dla Ciebie szczęśliwie 🐣
    Twój listopadowy wątek przyniósł mi krótkotrwałe, ale wtedy szczęście 😉 więc niech ten wiosenny 🐥 zagości u Ciebie na zawsze 🙂

    Po raz kolejny uciekłam z forum, bo bolą mnie niektóre sprawy. Ale co z tego, że usunęłam konto, jak i tak Was czytałam przez te 2 tygodnie. Okropnie uzależniacie! 😟😅🤪🤷🏻‍♀️😁
    W tej nierównej walce musimy trzymać się razem, żeby nie oszaleć 😘 Nikt tak szybko nie przywróci do pionu jak forumowe koleżanki, które same miały podobne kryzysy. Zostań z nami i już więcej nie uciekaj 😊

    szona, Sasanka55., kittinka, *Agape*, Lola*, Iseko, Mildred lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 marca 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Pati ja gdy lezalam na patologii bylam od 24-27tc i lekarze kazali mi liczyc ruchy...mowili ze powinnam czuc ok 10 na godzine...ja oczywiscie ich tyle nie czulam..a malenka fikala ze ho ho! ;) - wiedzialam to po ktg :) wiec jak bardzo bedziesz sie denerwowala podjedz na ip i sie uspokoj ;)

    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję :* poczytałam trochę na fundacji Ernesta i najgorsze emocje na te moment ze mnie zeszły...

    Nikodemko Ty miałaś histero prawda? Mogłabyś mi napisać jak się czułaś po? Czy po zabiegu poszłaś od razu do domu? Jak to wygląda mniej więcej?


    pytalas nikidemki, ale ja odpowiem nt histeriskopii.
    Miałam w styczniu histeroskopie diagnostyczna bez znieczulenia w klinice. Na zabieg miałam wolne, nic mnie nie bolało Bo nie miałam żadnych zrostow, wyszły mikropolipy, dr pobrał wycinek w kierunku komórek zapalnych, poczułam delikatne uszczypanie. Potem funkcjonowalam normalnie.
    Niestety nie wiem jak jest w szpitalach.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4461 9415

    Wysłany: 2 marca 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, jesteś cudowną kobietą i będziesz jeszcze lepszą mamą. Nie myśl o sobie źle bo nie ma powodu! Tulę mocno ❤
    Pati, zawsze jesteś tu mile widziana, jak każda inna nasza ciężaróweczka 🤰 jak kiedyś zajdę to też się ode mnie nie uwolnicie! 😂 Zrobimy tu sobie obóz dla ciężarnych ❤
    Monia, kciuki jak stąd do wieczności ❤❤❤

    A teraz mam dla Was hit 😂 mówiłam Wam że wyszła mi bakteria w posiewie? Byłam przerażona bo nie wiedziałam co to za syf. Jeszcze się bałam że zaraziłam tym męża i przez to ma kiepskie wyniki. Po czym już pełna paniki i strachu po półtora tygodnia odpaliłam google. No i się okazało że to słynny GBS. Brawo ja.

    MonikA_89!, agge lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 marca 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Pauliśka, Szona dziękuję :* jutro będzie nowy, mam nadzieję lepszy psychicznie dzień...
    Co do lekarzy to uzmysłowiłam sobie ostatnio w jakiej beznadziejnej jestem sytuacji...w Toruniu nie ma kliniki niepłodności...jakaś w miarę rozsądna najbliżej jest chyba w Poznaniu więc musiałabym brać urlop bo pracuję od 10-18...w pracy powiedzieć że się staram nie mogę bo pracuję krótko..niespełna rok..więc same wiecie jak pracodawca na to patrzy..jedyną moją nadzieją na ten moment jest moja ginekolog do której idę we wtorek..

    w Gdyni i Gdańsku też są kliniki,

    Gameta w Gdyni
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/gameta-gdynia,9285.html

    invicta Gdańsk
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/invicta-gdansk-ktorego-lekarza-wybrac,1674.html

    invimed Poznań
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/invimed-poznan,11293.html

    Medart Poznań
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/medart-poznan,7426.html

    poczytaj na wątkach, popytaj dziewczyn, czasami do tych najbardziej popularnych lekarzy czeka się kilka miesięcy.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 marca 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dzisiaj tak nieprzytomna, że strach cokolwiek robić w pracy, żeby nie zepsuć 😅 Chce do domu, do łóżka! Chyba jajo zniosę do tej 15......o ile wcześniej nie przysnę. Mam nadzieję, że wasze samopoczucie jest lepsze 😘

    Izape_91, szona, Sasanka55., agge, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 marca 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Jestem dzisiaj tak nieprzytomna, że strach cokolwiek robić w pracy, żeby nie zepsuć 😅 Chce do domu, do łóżka! Chyba jajo zniosę do tej 15......o ile wcześniej nie przysnę. Mam nadzieję, że wasze samopoczucie jest lepsze 😘
    bierzesz urlop lub l4 po transferze?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 marca 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nie umiesz udawac ze pracujesz? 😂

    szona, MonikA_89!, agge lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 marca 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Misia, jesteś cudowną kobietą i będziesz jeszcze lepszą mamą. Nie myśl o sobie źle bo nie ma powodu! Tulę mocno ❤
    Pati, zawsze jesteś tu mile widziana, jak każda inna nasza ciężaróweczka 🤰 jak kiedyś zajdę to też się ode mnie nie uwolnicie! 😂 Zrobimy tu sobie obóz dla ciężarnych ❤
    Monia, kciuki jak stąd do wieczności ❤❤❤

    A teraz mam dla Was hit 😂 mówiłam Wam że wyszła mi bakteria w posiewie? Byłam przerażona bo nie wiedziałam co to za syf. Jeszcze się bałam że zaraziłam tym męża i przez to ma kiepskie wyniki. Po czym już pełna paniki i strachu po półtora tygodnia odpaliłam google. No i się okazało że to słynny GBS. Brawo ja.

    Ja nie mam pojęcia co to, ale zaraz odpalę Google 😎

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ