Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W oczekiwaniu na więcej szczęścia
Odpowiedz

W oczekiwaniu na więcej szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 15 lutego 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zło_snica wrote:
    Życie sobie ze mnie ewidentnej robi jaja.

    Zrobiłam najwiecej w życiu testów w jednym cyklu. Dwa dni temu robiłam hornieny i nawet poczasiaka nie było. W zasadzie to nie wiem co mam myśleć, ostatnio z późnej owulacji wyszedł właśnie biochem.

    https://zapodaj.net/plik-KU10hMr5YD#

    Masz myśleć ze jestes w ciazy! Gratulacje 🎉

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 1471 1837

    Wysłany: 15 lutego 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina_02 wrote:
    Złośnica!!! 😍😍😍



    A z Michasiem zaczynamy się dogadywać 😜 pierwsze dwa miesiące to był jeden wielki płacz ze względu na problemy brzuszkowe, gastrolog nam pomógł i teraz uśmieszki tego małego człowieczka wszystko wynagradzają a macierzyństwo zaczyna cieszyć 😅🥰

    😘❤️

    ❤️ u mnie to nastąpiło po 3 miesiącu 😅
    Pamiętam jak byłam właśnie u swojego lekarza i tam mi pani położna powiedziała, żebym wytrzymała - później już będzie lepiej i faktycznie ❤️ oczywiście inni mi mówili, że później to tylko gorzej a g… prawda.
    Dla mnie pierwsze 3 miesiące to był czysty horror 🤪 jak do tej pory nic nie się nie może z tym równać, a mamy już 8 zębów, obecnie idzie 9 i 10 także na nudę nie narzekamy 😉

    Ivanka93 wrote:
    Masz myśleć ze jestes w ciazy! Gratulacje 🎉
    ❤️ jak beta będzie rosnąć to obiecuje, że to do siebie dopuszczę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2025, 21:50

    Starania od 06.2021
    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie 🩵
    ___________
    „Jak przechytrzyć endomende” - 11.2024 starania o drugiego Bobasa

    15.02.2025 ⏸️, 18.02.2025: beta 400,54mIU/ml, 10.03.2025 ❤️, 14.04.2025 usg prenatalne, 15.04.2025 SANCO „dzień dobry Chłopczyku” 💙😉

    age.png

    To Ty, mamo,
    moja żywa kołysko,
    byłaś bliżej niż blisko,
    gdy serdeczne stukanie,
    Twoje ciche śpiewanie
    było pierwszym kochaniem.
  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 565 870

    Wysłany: 15 lutego 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Złośnica ktoś tu chyba wysuwa się na czoło tego pochodu 🙈 oby ten 45 dc i chyba-nie-dowierzam nie-wiem-co-mam-myśleć test doczekał się za 9 miesięcy swojego łóżeczka 🥰

    Olcykowa piłka jeszcze w grze, dużo zdrówka ❤️

    Krysia i Księgowa, kciuki na nowy cykl ✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2025, 22:06

    Zło_snica, Olcykowa lubią tę wiadomość

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    1 cs
    08.24 💔
    5 cs
    🥹🍀
    age.png
  • Sol35 Autorytet
    Postów: 681 354

    Wysłany: 15 lutego 2025, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala Złośnica toż to nawet ja widzę kreskę i nie muszę się doszukiwać ani telefonu pod różnymi kątami oglądać😅
    No pięknie🥰

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    "Jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
    Ja o twe zdrowie najgoręcej proszę,
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
    Ty cały mój świat, a ja.... Twoja mama"

    Marta (36+5 tc) ur. 8.05.2024r, 2600 g i 48 cm.


    40 l
    Hashimoto,
    nadkrzepliwość (VR2, MTHFR, PAI) -> heparyna od owulacji 0,6 w ciąży 2x0,4;
    brak kirów implantacyjnych -> accofil 1/3 codziennie od owulacji, encorton 10 mg;
    nawracające polipy endometrialne,
    niedrożny prawy jajowód.

    07.2021 - puste jajo
    06.2022 i 10.2022 - (7/8 tc) 💔💔👼🏻👼🏻
    03.2023 - (7/8 tc) 💔👼🏻
    09.2023 -> 🌈niespodzianka z niedrożnej strony
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 15 lutego 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlosnica ❤️❤️❤️ czekam na betę. Kiedy sie wybierasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2025, 22:20

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 15 lutego 2025, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Złośnica! Tego się nie spodziewałam 😂 I jaka mocna ta krecha 😶 😍 Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2025, 22:32

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 1471 1837

    Wysłany: 15 lutego 2025, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny ❤️

    Borówka zobaczymy 😉 jak na razie „ja nie wiem co ja myślę” 😜

    Olcykowa, Sol też jestem zadziwiona jej intensywnością. Obecnie jestem na etapie, że chodzę i sprawdzam czy nie zniknęła. Tego jeszcze nie grali.

    Księgowa ❤️ jeśli jutro test będzie pozytywny to w poniedziałek pójdę na betę.

    I weź idź spać człowieku 😂

    Sol35 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2021
    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie 🩵
    ___________
    „Jak przechytrzyć endomende” - 11.2024 starania o drugiego Bobasa

    15.02.2025 ⏸️, 18.02.2025: beta 400,54mIU/ml, 10.03.2025 ❤️, 14.04.2025 usg prenatalne, 15.04.2025 SANCO „dzień dobry Chłopczyku” 💙😉

    age.png

    To Ty, mamo,
    moja żywa kołysko,
    byłaś bliżej niż blisko,
    gdy serdeczne stukanie,
    Twoje ciche śpiewanie
    było pierwszym kochaniem.
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 16 lutego 2025, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złośnica pięknie!!!
    Ale niespodzianka! Trzymam kciuki za wysoką poniedziałkową betę✊🏼

    A korzystając z tego, że tu piszę podsyłam chyba ostatnie 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 brzuch coś pobolewa, idę dopakować walizkę:)

    Sol35, Księgowa, Zło_snica lubią tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 lutego 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlosnica, to ja niecierpliwie czekam na Twoj jutrzejszy test ❤️

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 16 lutego 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złośnica kciuki i ode mnie!

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    🙈
  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 1471 1837

    Wysłany: 16 lutego 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Zlosnica, to ja niecierpliwie czekam na Twoj jutrzejszy test ❤️

    ❤️❤️❤️
    szona wrote:
    Złośnica kciuki i ode mnie!

    ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2025, 20:26

    Starania od 06.2021
    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie 🩵
    ___________
    „Jak przechytrzyć endomende” - 11.2024 starania o drugiego Bobasa

    15.02.2025 ⏸️, 18.02.2025: beta 400,54mIU/ml, 10.03.2025 ❤️, 14.04.2025 usg prenatalne, 15.04.2025 SANCO „dzień dobry Chłopczyku” 💙😉

    age.png

    To Ty, mamo,
    moja żywa kołysko,
    byłaś bliżej niż blisko,
    gdy serdeczne stukanie,
    Twoje ciche śpiewanie
    było pierwszym kochaniem.
  • Alexa88 Koleżanka
    Postów: 50 26

    Wysłany: 16 lutego 2025, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złośnica trzymam kciuki❤️ oby to był początek dobrych wiadomości na tej grupie 😁

    A co do cykli, to moje teraz trwają 22-24 dni. W tym 8 dni krwawienia 🙄Zwariować można 🙈 kiedyś rowniutko po 28. Nigdy nie robiłam testów ciążowych przed spodziewaną miesiączka, więc od razu jak nie przyszła na czas to wiedziałam, że to ciąża😅

    Zło_snica lubi tę wiadomość

    Ona88' On86'

    4cs-05.11. 💗
    20cs-12.19. 💙

    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Insulinooporność

    02.25.-początek starań o 3 potworka😊
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 16 lutego 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złośnica, idziesz jutro na betę ?

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 16 lutego 2025, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, w końcu miejsce dla mnie 😅 Miesięczny tak zapitala, że przy Helenie nawet 20% wątku nie jestem w stanie nadrobić 🙈

    Po pierwsze - Złośnica piękna kreska! ❤️ Nieśmiało pozwolę sobie pogratulować i zaciskam kciuki ✊🏻

    Po drugie - hej 😅 Część z Was może mnie pamiętać, dla tych którzy nie kojarzą - 2 lata starań, 3 poronienia po drodze, ciąża udała się po szczepieniach limfocytami. Końcem marca mam planowo okres, wtedy z poligonu wraca też Stary, więc zabieramy się do roboty 🙈 Nawet termin porodu sobie policzyłam - na 01.01 😂
    Aktualnie zaczęłam suplementację, zamówiłam też resweratrol i dong quai, bo ostatnio super mi podkoksowały endo. Ale mam jeden problem - mierzenie temperatury rano. Jak Halszka się budzi i zaczyna swoje „mama wstajemy” całkiem zapominam o tym termometrze 🙈😂

    Zło_snica, Księgowa, szona lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 1471 1837

    Wysłany: 16 lutego 2025, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Złośnica, idziesz jutro na betę ?

    Jeśli moje Dziecko i Szanowny Małżonek nic nie wymodzą, to jutro beta 😉

    Alexa, dziękuję 😊❤️ mam nadzieję, że nie będzie to wielki falstart na naszym nowiuteńkim wątku 😂

    Ooo Mersalla jak miło Cię widzieć! 😊❤️

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2021
    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie 🩵
    ___________
    „Jak przechytrzyć endomende” - 11.2024 starania o drugiego Bobasa

    15.02.2025 ⏸️, 18.02.2025: beta 400,54mIU/ml, 10.03.2025 ❤️, 14.04.2025 usg prenatalne, 15.04.2025 SANCO „dzień dobry Chłopczyku” 💙😉

    age.png

    To Ty, mamo,
    moja żywa kołysko,
    byłaś bliżej niż blisko,
    gdy serdeczne stukanie,
    Twoje ciche śpiewanie
    było pierwszym kochaniem.
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 lutego 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Bo ja się tak nakręciłam na te bete Złośnicy, ze zadam pytanie nachalnie, ale raz jeszcze - chcecie jakis kalendarz?
    Bo moj post w sumie jest drugi na 1 stronie, więc o ile Borówkowa pozwoli to ja z chęcią się podejme uzupełniania nowych ciaz, testowania itd 😁

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 lutego 2025, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia, tak patrzę, ze ty masz przewidywana punkcję wtedy, kiedy ja owu 😅

    EDIT: a moja kolezanka PTP 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2025, 23:29

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 1471 1837

    Wysłany: 17 lutego 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczyny! Bo ja się tak nakręciłam na te bete Złośnicy, ze zadam pytanie nachalnie, ale raz jeszcze - chcecie jakis kalendarz?
    Bo moj post w sumie jest drugi na 1 stronie, więc o ile Borówkowa pozwoli to ja z chęcią się podejme uzupełniania nowych ciaz, testowania itd 😁

    Ja bym chciała 😊 uważam, że to super pomysł

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2021
    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie 🩵
    ___________
    „Jak przechytrzyć endomende” - 11.2024 starania o drugiego Bobasa

    15.02.2025 ⏸️, 18.02.2025: beta 400,54mIU/ml, 10.03.2025 ❤️, 14.04.2025 usg prenatalne, 15.04.2025 SANCO „dzień dobry Chłopczyku” 💙😉

    age.png

    To Ty, mamo,
    moja żywa kołysko,
    byłaś bliżej niż blisko,
    gdy serdeczne stukanie,
    Twoje ciche śpiewanie
    było pierwszym kochaniem.
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 17 lutego 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w mroźny poniedziałek 🥶🥶

    Zlosnica lecisz na bete? 🤞🤞

    Księgowa ja osobiście nie mam czego zapisywać w kalendarzu ale fajnie będzie wiedzieć za kogo i kiedy trzymać kciuki więc jestem za 😁😁

    Olcykowa powtarzalas jeszcze test?

    Vergeet lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 17 lutego 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlosnica, gdzie tescik? 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ