X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Sasanko ja odczuwam, do tego przezroczysty śluz ze mnie leci, trochę ciągnący i jakiś kawałek "galaretki" dzisiaj mi wyleciał ? Ale nic nie piecze, nie boli, jest normalnie

    Judit to czekamy na wyniki ☺️

    Ja tak mam 1szy raz, az sie boje, ze cykl skroci sie jak cholera, chyba ze to Dziobak sie wgryza tak super wczesnie :D tez mnie nic nie piecze.

    14.10 to piekna data, tak! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 21:06

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 października 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Te moje urodziny to jakieś magiczne, wszyscy coś wtedy mają 😂😂

    Moja teściowa ma wtedy np. Dzień Nauczyciela 😂 jeeeeeeeeeeeeej 😅

    Ochmanka, Sasanka55, agge, Agape91, Pati96, Ania_85_, Kittinka83, Gosiek1993, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 3 października 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co? 14.10 mam szykować szampana? :D

    Sasanka55, agge, Pati96, szona, Ania_85_, aeiouy, Gosiek1993 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 3 października 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja się umowie na 14 października 😋

    Dziewczyny nie zrozumcie mnie źle że sobie coś wkręcam bo za czarnowidztwem nie przepadam ale mam pytanie do niecierpliwych Mam.
    Wiem wiem że tysiąc i tak dalej ale szukam faktów.
    Przy jakiej becie już było widać gdzie zarodek się umiejscowił? Czy ile dpo? Cokolwiek, tak żeby było wiadomo gdzie jest.
    Pytam bo zaczyna mnie zastanawiać częsty bólo-dyskomfort po prawej stronie. Dzisiaj brzuch już całkiem odpuścił więc miałam typowy dzień odbicia bo świetny humor i masa energii nie opuszczały mnie do samego wieczora.
    Ale! Wstaje z łóżka, siedzę na kibelku, sięgam do górnych szafek czy nawet jak jadę samochodem to ciągle coś czuje po prawej stronie a czasem zaboli jak cholera. Nie to że się martwię ale moja natura "muszę wiedzieć na czym stoję" każe mi się tym zainteresować.
    Dziękuję!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 21:22

    MagdalenaMaria2 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 3 października 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na pomysł by w jednym miejscu spisać kto tego 14 ma wizytę i nie tylko by wiedzieć za kogo trzymać kciuki

    14.10

    Izape _91-wizyta serduszkowa
    DzukaJ-tescik (będą dwie kreski jak nic )
    Kittinka83-wizyta serduszkowa
    Mildred -pierwsza wizyta w klinice
    Moyeu -testuje( będą dwie kreski jak nic )
    Sasanka55 - testuje (będą dwie kreski jak nic)
    Maria87-testuje (będą dwie kreski jak nic )
    Angelika1313-testuje (życzę tego samego co dziewczyna )
    Irvine90- wizyta i USG III trymestru

    Buba123-termin porodu
    Majka91-ujrzy dwie kreski
    Monika_89!-podglad jajek
    I oczywiście Agge ma urodziny
    Będzie się działo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 13:03

    Sasanka55, agge, Salome, Pati96, Szczesliwa_mamusia, i'm_back, Iseko, Izape_91, Kittinka83, Gosiek1993 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 3 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniquue wrote:
    Ja po 10 dniach miałam podobny cień jak Ty na ostatnim teście 😊 Robiłam Pink super czułym, a dzień wcześniej nova test o czułości 25, a też mimo wszystko coś pokazał. Ja bym czekała na betę choć wiem że to trudne bo dla mnie 4h czekania na wynik było wiecznością (robilam w diagnostyce o 15stej i Pani powiedziała że najpozniej wyniki będą rano).

    Podnioslas mnie na duchu kochana. Najgorsze jest to że duphaston kończy mi się jutro i dlatego zależy mi żeby wiedzieć czy się udało czy nie bo muszę jakoś załatwić opakowanie. Bo chyba go niewolno przerywać?

    Glupia ja kupiłam pink test super czuły, nowatest i mam jeszcze ten z allegro rano silne na wszystkie. Bo co mi z wyniku o 20 jak recepty już nie ogarnę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 21:28

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 3 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313, Maria87 z nami testują też 😊14.10

    Sasanka55, Ochmanka, Iseko, Kittinka83, Gosiek1993 lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    To może i ja się umowie na 14 października 😋

    Dziewczyny nie zrozumcie mnie źle że sobie coś wkręcam bo za czarnowidztwem nie przepadam ale mam pytanie do niecierpliwych Mam.
    Wiem wiem że tysiąc i tak dalej ale szukam faktów.
    Przy jakiej becie już było widać gdzie zarodek się umiejscowił? Czy ile dpo? Cokolwiek, tak żeby było wiadomo gdzie jest.
    Pytam bo zaczyna mnie zastanawiać częsty bólo-dyskomfort po prawej stronie. Dzisiaj brzuch już całkiem odpuścił więc miałam typowy dzień odbicia bo świetny humor i masa energii nie opuszczały mnie do samego wieczora.
    Ale! Wstaje z łóżka, siedzę na kibelku, sięgam do górnych szafek czy nawet jak jadę samochodem to ciągle coś czuje po prawej stronie a czasem zaboli jak cholera. Nie to że się martwię ale moja natura "muszę wiedzieć na czym stoję" każe mi się tym zainteresować.
    Dziękuję!

    Ochmanko, moim zdaniem masz za wysoki progestron jak na CP! To na bank nie ona! Maly Ochmanek to chlopczyk i juz fika, gdzie trzeba :* Przy tysiaku pochwalisz sie nam cudnym zdjeciem :) Jestem tego pewna :*

    Edit: pamietaj, ze kazda z nas cos w ciazy bolalo. Ja krwawilam, prog w okolicach 1, bol, a CP nie bylo :* Wiem, ze to trudne, ale wyklucz ja sama i juz. Ten bol to jajnik pracujacy nad progesteronem :) Mooocno sciskam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 21:42

    Ania_85_, MagdalenaMaria2, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 3 października 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    To może i ja się umowie na 14 października 😋

    Dziewczyny nie zrozumcie mnie źle że sobie coś wkręcam bo za czarnowidztwem nie przepadam ale mam pytanie do niecierpliwych Mam.
    Wiem wiem że tysiąc i tak dalej ale szukam faktów.
    Przy jakiej becie już było widać gdzie zarodek się umiejscowił? Czy ile dpo? Cokolwiek, tak żeby było wiadomo gdzie jest.
    Pytam bo zaczyna mnie zastanawiać częsty bólo-dyskomfort po prawej stronie. Dzisiaj brzuch już całkiem odpuścił więc miałam typowy dzień odbicia bo świetny humor i masa energii nie opuszczały mnie do samego wieczora.
    Ale! Wstaje z łóżka, siedzę na kibelku, sięgam do górnych szafek czy nawet jak jadę samochodem to ciągle coś czuje po prawej stronie a czasem zaboli jak cholera. Nie to że się martwię ale moja natura "muszę wiedzieć na czym stoję" każe mi się tym zainteresować.
    Dziękuję!
    Z tego co wiem, to jajniki mogą jeszcze pobolewac we wczesnej ciąży.

    MagdalenaMaria2, Ochmanka lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 3 października 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko, może z tego jajnika była owulacja i teraz też dalej go czujesz. Też myślę, że za ładny progesteron na CP

    Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 3 października 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie z innej beczki może któraś z dziewczyn która ogarnia prawo będzie coś wiedziała w tym temacie.. jaki czas ma prokurator na powołanie biegłych w sprawie? Czy to jest bezterminowe jak nie może znajeźć biegłych którzy podejmą się danej sprawy?

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IzaaK wrote:
    Reset - bardzo Ci dziekuje... Naprawdę.
    Na refundację nie robię nic. Leczymy się w prywatnej klinice i tak - gonady miały być tylko że względu na brak owulacji

    Klinika nie ma znaczenia, bo lek refundowany może przepisać (a wręcz najczęściej przepisują,bo tylko tam się robi IVF) lekarz w prywatnym gabinecie. Chodzi o to, że na recepcie masz R i wtedy zamiast płacić za zastrzyk np. 300 zł, płacisz 8 zł. Jasne, jak się uda zajść na samych gonadotropinach albo jeśli odrzuca się IVF z jakichś względów to wtedy po refundacji jesteś do przodu, ale jeśli musielibyście podejść do IVF to wtedy masz koszty procedury, wszystkich leków do stymulacji, leków przed punkcją, leków po transferze (a ładują wtedy wszystko, co możliwe), koszty mrożenia itp.

    Ale zanim zaczniesz myśleć o IVF oraz o gonadotropinach to serio - poważna diagnostyka siebie samej i M. Bo zastrzyki to nie cukierki, naładujesz się hormonami, a potem okaże się, że była jakaś prosta przeszkoda... Wiem jak cholernie boli brak owulacji, bo człowiek czuje się okradziony przez los na szansę bycia w ciązy. Siedzi się na forum, czyta jak dziewczyny testują co miesiąc, a samemu wie się, że nie ma po sikać na test, bo ciąży bez owulacji nie będzie. Dlatego ja, zwłaszcza w tych beznadziejnych cyklach, leciałam ostro z diagnostyką, by mieć poczucie, że cokolwiek robię... I co ciekawe - M. przebadałam raptem po 4 m-cach starań, mimo że on ma już 12 letnie dziecko. Zrobiłam to z dwóch powodów- raz, by się nie truć na marne, dwa - by jeśli trzeba było jego leczyć to by robić to równolegle, a nie tracić czasu.

    Masz diagnozę braku owulacji? PCO czy coś innego? Jakie masz AMH?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 października 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 bedzie strach odejsc od monitora :)

    Judit wyglada ok. Metylowane masz b12 i kwas foliowy, reszta to dodatki a b6 ciezko dostac metylowana. Cos mi swita ze tez sie nad tym zastanawialam.

    Judit, DzulkaJ, MagdalenaMaria2, Kittinka83, Salome, Gosiek1993, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 3 października 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- ale będziesz miała piękny prezent urodzinowy- 5 podwójnych kresek 😁 aż sobie przypomnienie w kalendarzu ustawiłam 😁 i dzięki Szonie uświadomiłam sobie, że to też urodziny mojego M 😛 dzięki, że przypomniałaś, że wtedy jest dzień nauczyciela, bo ja zawsze po tym pamiętam 😘 ostatnio w żartach zażyczył sobie klocki LEGO- ale się zdziwi jak je dostanie 😜

    Ochmanko- z tego co pamiętam, to mnie też kłuło z jednej strony i też miałam takie obawy jak Ty- tym bardziej, że wtedy były na forum akurat dwa takie przypadki 🙁 więc do pierwszego USG byłam trochę przerażona, ale jak widać wszystko jest okej 😉 Mój pan doktor na większość moich pytań w stylu "czy to normalne?", odpowiada "skoro tak jest to znaczy, że normalne". Często mam go ochotę udusić za taką odpowiedź, ale może coś w tym jest. Bo w ciąży jest tyle dziwnych ciągnięć, ból w różnych miejscach i innych dziwnych objawów, że można by zwariować 😕

    A ja mam dzisiaj studniówkę 😃 kiedy to zleciało 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 23:30

    Sasanka55, agge, Szczesliwa_mamusia, i'm_back, DzulkaJ, Malgonia, Karolina, aeiouy, Kittinka83, Salome, Gosiek1993, Ochmanka lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko,mnie bolal dlugo jajnik na poczatku ciazy . Akurat ten,z ktorego miałam owu. W 1 ciazy miqłqm tak samo. A pecherzyk bylo u mnie widac w 5t2d. Nie wiem jaką mialam wtedy bete,bo juz nje sprawdzałam. Ale mysle,ze mogło byc ok 5tys

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 3 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja 14 mam wizytę i usg trzeciego trymestru :D

    Dziewczynki, niezmiennie trzymam mocno kciuki za WSZYSTKIE. Nie mogę się nacieszyć z tego, że coraz więcej tu mamy ciężarnych, a zaraz będą już wszystkie <3 zazwyczaj się nie odzywam, żeby nie zanudzac, ale czytam i mega kibicuję.

    Ochmanko, mnie jajnik bolał chyba do 7 tygodnia prawie bez przerwy, a i teraz czasami bolą. Nie martw się :*

    Sasanka55, i'm_back, DzulkaJ, Ania_85_, Malgonia, agge, szona, aeiouy, Iseko, Kittinka83, Salome, Gosiek1993, Malinaa90, Ochmanka lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Agge- ale będziesz miała piękny prezent urodzinowy- 5 podwójnych kresek 😁 aż sobie przypomnienie w kalendarzu ustawiłam 😁 i dzięki sezonie uświadomiłam sobie, że to też urodziny mojego M 😛 dzięki, że przypomniałaś, że wtedy jest dzień nauczyciela, bo ja zawsze po tym pamiętam 😘 ostatnio w żartach zażyczył sobie klocki LEGO- ale się zdziwi jak je dostanie 😜

    Ochmanko- z tego co pamiętam, to mnie też kłuło z jednej strony i też miałam takie obawy jak Ty- tym bardziej, że wtedy były na forum akurat dwa takie przypadki 🙁 więc do pierwszego USG byłam trochę przerażona, ale jak widać wszystko jest okej 😉 Mój pan doktor na większość moich pytań w stylu "czy to normalne?", odpowiada "skoro tak jest to znaczy, że normalne". Często mam go ochotę udusić za taką odpowiedź, ale może coś w tym jest. Bo w ciąży jest tyle dziwnych ciągnięć, ból w różnych miejscach i innych dziwnych objawów, że można by zwariować 😕

    A ja mam dzisiaj studniówkę 😃 kiedy to zleciało 😃

    Kocham slowa "Skoro tak jest, to znaczy, ze normalne" <3 kolejne madrosci do kajetu Sasanki :)

    Ania_85_, szona, Salome lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    I ja 14 mam wizytę i usg trzeciego trymestru :D

    Dziewczynki, niezmiennie trzymam mocno kciuki za WSZYSTKIE. Nie mogę się nacieszyć z tego, że coraz więcej tu mamy ciężarnych, a zaraz będą już wszystkie <3 zazwyczaj się nie odzywam, żeby nie zanudzac, ale czytam i mega kibicuję.

    Ochmanko, mnie jajnik bolał chyba do 7 tygodnia prawie bez przerwy, a i teraz czasami bolą. Nie martw się :*

    No nie! Irvine sie nie odzywa, a my sie martwimy. Pisz biegusiem wszystko, co u Ciebie :* <3

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 3 października 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Judit wyglada ok. Metylowane masz b12 i kwas foliowy, reszta to dodatki a b6 ciezko dostac metylowana. Cos mi swita ze tez sie nad tym zastanawialam.

    Super, dziękuje :* No to łykam a za jakiś czas zobaczymy czy coś pomogło :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 3 października 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    No nie! Irvine sie nie odzywa, a my sie martwimy. Pisz biegusiem wszystko, co u Ciebie :* <3
    <3 <3 <3 Nic ciekawego, może to i dobrze :) mam ogromny brzuch, już każdy z daleka go widzi, dziś np jak zalatwialam sprawę na uczelni, to pani powiedziała: "Pani usiąd... to znaczy, państwo usiądą, bo widzę, że pani we dwójkę" 😂
    No i powoli robi mi się już naprawdę ciężko, ale przynajmniej plecy nie bolą, odkąd co drugi dzień biegam na gimnastykę dla ciężarnych. :)

    Sasanka55, Ania_85_, agge, szona, i'm_back, MonikA_89!, MagdalenaMaria2, aeiouy, Kittinka83, Salome, Gosiek1993, Ochmanka lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ