X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • Dorota1989 Przyjaciółka
    Postów: 64 156

    Wysłany: 6 października 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dorota współczuję Ci przeżyć ... A na USG kiedy ostatni raz byłaś? Lekarz nie widział nic niepokojącego??
    Mi lekarz w razie jakiegokolwiek krwiaka kazał odstawić acard, więc jeśli bierzesz to zapytaj czy trzeba odstawic.


    Na usg byłam w poniedziałek i wszystko ok NIBY BYŁO a teraz krwiak ok 2 cm. Dobrze, ze mi powiedziałaś właśnie biorę acard. Tzn juz nie będę brała. Dzięki Izape

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z ob i crp w ciąży? Rodzinna kazała zrobić a ja czytam że w ciąży nie powinno się robić i faktycznie norma 12 a ja 30... Crp norma 0.50 a ja 0.65 więc lekko podwyższone.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    To nie urodziny, ale dziękuję hehe 😁
    Mialo byc rocznicy. Myslalam caly czas o rocznicy,a napisalam urodzin 🤷‍♀️ ech... 😅

    Salome lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota1989 wrote:
    Na usg byłam w poniedziałek i wszystko ok NIBY BYŁO a teraz krwiak ok 2 cm. Dobrze, ze mi powiedziałaś właśnie biorę acard. Tzn juz nie będę brała. Dzięki Izape
    O ten acard,to dopytaj lekarza. Ja mimo krwiaka i krwawienia nie mialam zalecone odstawienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Jak to jest z ob i crp w ciąży? Rodzinna kazała zrobić a ja czytam że w ciąży nie powinno się robić i faktycznie norma 12 a ja 30... Crp norma 0.50 a ja 0.65 więc lekko podwyższone.
    Nie mialam ani tego,abi tego zlecanych do zrobienia. W zadnej ciazy. Takze nie wiem

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 października 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, bardzo bym chciała, żeby to była implantacja i żeby twój światopogląd nie został zburzony, ale skoro na 3 pęcherzyki mam 2 LUFy, to chyba jest mała szansa, że ten trzeci postanowił pęknąć i się zagnieździć.

    Maria, może masz alergię na soję? W kuchni azjatyckiej nie żałują sosu sojowego. Jeszcze ostrygowe/rybne też są u nich popularne, a to też silne alergeny.

    szona, Salome lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 października 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, też pomyslalam o soi - tym bardziej, że ona bardzo uczula. W ogóle w staraniach zaleca się zrobić panel alergiczny, bo okazuje się, że alergie mogą znacznie utrudniać zajście w ciążę 😳

    Ja jutro wzięłam wolne i mam tournee po lekarzach. Odkryłam w portalu luxmedu, że mój wynik biocenozy już jest. Trzymajcie proszę kciuki, żeby pozwalał na sono :/ Odbiorę go o 8, o 9:30 lekarz od sono, o 13:30 Kuczyńska i usg w 3 dc. Powiem jej już jak wygląda sytuacja z drożnością. Na 17 mam dentystę, bo przecież lada moment będę w ciazy (😅) także ostatni dzwonek.

    Na nowy cykl mam już olej z wiesiołka w pastylkach (Agge, kupiłam Gal, wiem że pisałaś - ale czy możesz przypomnieć raz jeszcze, jak brałaś?), syrop guajazyl na śluz w okolicy owulacji, kupiłam też witaminę E w kroplach. No wjeżdżam na pełnej... ;) Naprawdę wyparłam z głowy wszystko co mnie dotychczas spotkało, miesiace starań i nieudaną ciążę i mam ogromną moc i wręcz pewność, że będę w zdrowej ciąży. Nie mogę się bać, że się nie uda, zacznę się bać jeśli naprawdę się nie uda 💪

    Aaaa i co najważniejsze - mój maz znowu bada nasienie - bo musi z tego programu. Wszystkie z kolei dobrze wiemy czym się kończy badanie nasienia partnera w danym miesiącu ;)

    Plan jest, chęci są. To do dzieła!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2019, 17:11

    Szczesliwa_mamusia, Agape91, Ochmanka, Sasanka55, Ania_85_, Kittinka83, Beti82, aeiouy, i'm_back, MonikA_89!, Salome, Iseko, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 października 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria moj maz tez ma problem z azjatyckim jedzeniem. Nie kazdym i serio ciezko dojsc co to jest. Robil testy alergiczne na te najbardziej powszechne alwrgeny i nic w sumie nie wyszlo.
    Ale.. z tego co czytalismy to koledra w ziarnach jest mocnym alergenem.

    Salome lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 października 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria najlepszosci i kolejnych lat w szczęściu!!!

    Szona jak dla mnie Białystok zapładnia (Kriobank tak podwójnie- Malinowa potwierdzi😁) więc do dzieła!!!😋😉

    Ja dziś grzecznie jadłam normalne rzeczy a w kiszkach inauguracja Sunrise się odbywa... boszzzzz

    szona, Sasanka55, aeiouy, Salome lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 października 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Monika, też pomyslalam o soi - tym bardziej, że ona bardzo uczula. W ogóle w staraniach zaleca się zrobić panel alergiczny, bo okazuje się, że alergie mogą znacznie utrudniać zajście w ciążę 😳

    Ja jutro wzięłam wolne i mam tournee po lekarzach. Odkryłam w portalu luxmedu, że mój wynik biocenozy już jest. Trzymajcie proszę kciuki, żeby pozwalał na sono :/ Odbiorę go o 8, o 9:30 lekarz od sono, o 13:30 Kuczyńska i usg w 3 dc. Powiem jej już jak wygląda sytuacja z drożnością. Na 17 mam dentystę, bo przecież lada moment będę w ciazy (😅) także ostatni dzwonek.

    Na nowy cykl mam już olej z wiesiołka w pastylkach (Agge, kupiłam Gal, wiem że pisałaś - ale czy możesz przypomnieć raz jeszcze, jak brałaś?), syrop guajazyl na śluz w okolicy owulacji, kupiłam też witaminę E w kroplach. No wjeżdżam na pełnej... ;) Naprawdę wyparłam z głowy wszystko co mnie dotychczas spotkało, miesiace starań i nieudaną ciążę i mam ogromną moc i wręcz pewność, że będę w zdrowej ciąży. Nie mogę się bać, że się nie uda, zacznę się bać jeśli naprawdę się nie uda 💪

    Aaaa i co najważniejsze - mój maz znowu bada nasienie - bo musi z tego programu. Wszystkie z kolei dobrze wiemy czym się kończy badanie nasienia partnera w danym miesiącu ;)

    Plan jest, chęci są. To do dzieła!
    Trzymam kciuki za wynik!

    Co do oleju to brałam 3x dziennie po 2 kapsułki. Chyba tak też jest napisane na opakowaniu?

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 października 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota dopytaj lekarza na obchodzie, nie odstawiaj sama leków, bo w Twojej sytuacji to niewiadomo co może być sluszne- niech on oceni. Może trzeba odstawic na jakiś czas, a może wcale. Acard niestety może powodować większy krwotok-tak na logikę. Mi tak zalecił immunolog - dr P. Więc sądzę, że wie co robił mówiąc mi o tym. Trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze. Daj znać jutro jak tam.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 października 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z dentysta na początku ciąży??? Bo sama nie wiem czy iść już,czy poczekać jeszcze trochę. Czy mogę jakoś zaszkodzic teraz?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z dentysta na początku ciąży??? Bo sama nie wiem czy iść już,czy poczekać jeszcze trochę. Czy mogę jakoś zaszkodzic teraz?
    Mozesz spokojnue isc. Powiedz tylko dentyscie,ze jestes w ciazy

    agge, Izape_91, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 października 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z dentysta na początku ciąży??? Bo sama nie wiem czy iść już,czy poczekać jeszcze trochę. Czy mogę jakoś zaszkodzic teraz?
    Idź, idź. Tylko tak jak wyżej, powiedz o tym, że jesteś w ciąży. :) ja byłam jakoś w 13 tygodniu, a potem w 28.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 października 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Trzymam kciuki za wynik!

    Co do oleju to brałam 3x dziennie po 2 kapsułki. Chyba tak też jest napisane na opakowaniu?

    Tak właśnie. Miałam nadzieję, że się pomylili 😅

    agge lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Majeczka_ Znajoma
    Postów: 18 11

    Wysłany: 6 października 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja z innej beczki. Znacie kogoś albo mialyscie taką sytuację, że kobieta zaszła w ciążę w cyklu, kiedy jej mąż był na antybiotyku? (gardło, katar itd). Zastanawiam się, czy kupić testy :) ten 14 styl brzmi tak kusząco...

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 października 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Tak właśnie. Miałam nadzieję, że się pomylili 😅
    😂😂😂 no dużo tego trzeba łykac

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 09:34

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 października 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!! Chyba mąż zapisał mnie na za tydzień, ale nie byłam do końca pewna czy to już odpowiedni moment.

    Maria życzę Ci cudownych lat spędzonych u boku.meza :) no i na następną rocznicę, żebyście byli już we 3 !!! Chyba że będzie kombo to w 4!

    Melduję,że nie byliśmy na zakupach i mamy tylko pół rolki papieru 🤪

    Z dobrych wiadomości, po wizycie w przyszły poniedziałek będę odstawiać już accofil. Czyli jeszcze tylko 7 zastrzyków i odpadnie mi to dziadostwo. Pewnie będę panikować jak już odstawie....

    Ochmanko jak się czujesz???

    Salome, Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 6 października 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, ale ruszasz z kopyta! Coś dobrego musi z tego wyjść! 💪

    Izape, też nam się zdarza zostać z połową rolki ;) Jak dobrze, że w domu są zawsze chusteczki czy ręcznik papierowy haha 😁

    Kurczę, nie sądzę, żeby to była soja, bo mąż często używa sosu w domu i nic mi się nie dzieje. Może to po prostu tylko przypadek - czasem zdarzają mi się takie momenty słabości/zawrotów głowy. Oczywiście jeszcze żaden lekarz nie odkrył, dlaczego tak się dzieje.

    My już na lotnisku. Nie lubię takich późnych wylotów, bo ciężko się po nich pozbierać. Ale te małe wakacje były super! Wygrzaliśmy się, że hej! 😊

    Malgonia, szona, Ania_85_, Ochmanka, i'm_back lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ