X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 października 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, beda kolejne 6 raczki?

    Ja osobiscie jestem wirlka fanka suplementacji, choc spedzilam dluuuugie godziny na poszukiwaniu takich, ktore mi pomoga. Jesli mialam watpliwosci to zawsze pytalam.

    Ale ogolnie to zgadzam sie z Malinka, ze to bardzo wazne by miec plan na wypadek ciazy (w pierwszej bylam na wizycie w dniu pozytywnej bety, bo mialam niski progesteron i nie chcialam ryzykowac). Po poronieniu na pierwszej wizycie mislam ustalone jak zwirkszyc dawke euthyroxu, jakie leki brac i ze z wizyta nie czekam. A ze zbieglo sie to z urlopem mohego lekarza i moim to i tak wiedzialam ze musze isc do kogokolwiek jak najszybciej.
    I wiem, ze w zdrowej ciazy mozna czekac do 7 tygodnia, ale tego czy ciaza jest zdrowa nie da sie przewidziec a czasem niewiele trzeba by jej pomoc.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 14 października 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po odebraniu pierwszej bety i proga - w tym samym dniu byłam u gina po dupka i u endo, bo miałam świeży wynik tsh. Ale czasami nie ma możliwości szybko dostać się do specjalisty :(

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 14 października 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko, o czym pisze Malina, wydaje mi się, że dzieje się w idealnym świecie.
    Bo na przykład - ile dziewczyn stąd zrobiło badania mutacji na polecenie lekarza? A ile na własną rękę? Gdybyśmy miały lekarzy, którzy mają fajną wiedzę i doświadczenie, to nie miałybyśmy tyle wątpliwości. Skąd ktoś, kto nie zdążył skonsultować wyników z lekarzem, ma wiedzieć, jak się zachować w przypadku ciąży? Albo komu wierzyć, gdy jeden lekarz zaleca branie zastrzyków, a drugi odmawia ich przepisanie?
    Niestety to wszystko nie jest takie proste...

    szona, Malgonia, MarLenka, Sasanka55, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 14 października 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    To wszystko, o czym pisze Malina, wydaje mi się, że dzieje się w idealnym świecie.
    Bo na przykład - ile dziewczyn stąd zrobiło badania mutacji na polecenie lekarza? A ile na własną rękę? Gdybyśmy miały lekarzy, którzy mają fajną wiedzę i doświadczenie, to nie miałybyśmy tyle wątpliwości. Skąd ktoś, kto nie zdążył skonsultować wyników z lekarzem, ma wiedzieć, jak się zachować w przypadku ciąży? Albo komu wierzyć, gdy jeden lekarz zaleca branie zastrzyków, a drugi odmawia ich przepisanie?
    Niestety to wszystko nie jest takie proste...

    Trochę też dlatego zrobiłam to badanie z testDNA, bo dr K. powiedziała, ze trzeba. Inni lekarze mowili, że to głupota - i to zapytani przeze mnie, temat nigdy nie wychodził od nich :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 17:25

    Salome lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się naczytałam, że w większości przypadków mężczyźni niepłodni mają podwyższone leukocyty w nasieniu...
    Mąż ma się umówić na jakiś termin badania jutro... do czasu wyników i zapewne wizyty u lekarza umrę z niepokoju i domysłów...

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 14 października 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20f3efabd1b0.jpg

    Pokopał lekarza w trakcie badania, główka nadal w górze. Szyjka pancerna, jak to gin określił "można się bawić" 😂

    Pati96, Salome, Malinaa90, szona, Agape91, i'm_back, Gosiek1993, Fiore, moyeu, DzulkaJ, Meggs, Iseko, Dorota1989, Karolina, Sasanka55, Madziandzia, Izape_91, MamaStasia :), MonikA_89!, majka91, aeiouy, Kittinka83, Misiaa, Ochmanka, Malgonia, Ania_85_, Szczesliwa_mamusia, agge, Malinowa91, 5ylwian, MagdalenaMaria2, Jadwiga38 lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:47

    Beti82, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    20f3efabd1b0.jpg

    Pokopał lekarza w trakcie badania, główka nadal w górze. Szyjka pancerna, jak to gin określił "można się bawić" 😂


    Ale cudny Antoś! 😍

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 14 października 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ale on ma ładną buzke ❤️

    Dziewuszki gratuluję cudownych bet i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenia!😘

    Ja ciągle chodzę sprawdzać czy już przylazla 🍷, ale ani jej nie czuć ani jej nie widać hehe bawi się ze mną skubana 👌

    Iza dzisiaj wizyta dopiero ok 21? Czekamy ❤️

    A Mamuśka jak po wizycie u lekarza odnośnie blizny po CC, o ile dobrze pamiętam?

    Myślicie, żeby jutro zrobić betę i proga jak okres nie przyjdzie?



    Irvine90, Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Aniulek.Ka Przyjaciółka
    Postów: 99 160

    Wysłany: 14 października 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie 14.10 nie okazał się szczęśliwym dniem mimo wcześniejszych II kreseczek i ładnej bety. Prawdopodobnie mam ciąże pozamaciczna 😭😭 Na USG lekarz odkrył ze mam torbiel na jajniku i płyn za macicą których wcześniej nie było. Niby jest w macicy pęcherzyka, ale podobno za mały zeby coś z tego było i podejrzewa ze za torbiel właśnie może rozwijać się ciąża pozamaciczna.

    Jestem załamana 😭😭😭

    uhugism.png
    3f4o4mn.png
    Pozytywny test 8.10.2019
  • Karolina Ekspertka
    Postów: 183 698

    Wysłany: 14 października 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek, ale na tym etapie poza pęcherzykiem lekarz nie mógł nic zobaczyć. A pecherzyk jest w macicy! I na jakiej podstawie lekarz podejrzewa, ze za torbiela jest cp?? Dziwna diagnoza dla mnie, zwlaszcza, ze beta bardzo ladnie rośnie. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale staraj się nie stresować i powtórz usg za kilka dni, może u kogoś innego?

    i'm_back, szona, Aga9090, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    ijnZp2.png

    08.2012 córcia ❤️
    06.2014 synek ❤️

    Czekamy na trzecie maleństwo TP 18.04.2020 ❤️
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 14 października 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Karoliną - idź do innego lekarza! I na razie spokojnie!

    i'm_back, szona, Aga9090, Sasanka55, Karolina, Kittinka83, Gosiek1993, Iseko lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek a w ktorym tygodniu jestes? Widze ze jakos tydzien po tescie dopiero? Ja poszlam na wizyte dopiero 6+2. Na twoim etapie jest jeszcze bardzo wczesnie. Poczekalabym conajmniej tydzien albo dwa!

    To tak a propos lekarzy i "lekarzy". W 5 tygodniu straszyc pozamaciczna jak pecherzyk jest w macicy nie mam slow.

    szona, Aga9090, Karolina, Salome lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 października 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* niestety nie jestem na bieżąco bo spędziłam dzisiaj cały dzień w drodze i na szkoleniu.... Teraz się zbieram i jedziemy do lekarza. Pewnie po 21 się odezwę do Was.

    Błagam trzymajcie kciuki bo mnie stres zaczyna łapać. Beta z piątku 40 tys.

    Pati gratuluję 😍

    Irvine cudny maluszek !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 18:41

    szona, Sasanka55, Pati96, Karolina, Irvine90, i'm_back, DzulkaJ, Ochmanka, Madziandzia, Gosiek1993, Ania_85_, moyeu, Iseko, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 14 października 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się już po wizycie na szczęście wszystko jest ok.

    Wiecej nic nie napiszę ..Czytam was ale jakoś nie mogę zapamiętać ..zmęczenie daje o sobie dzisiaj znać ale 7 306 kroków zrobionych 😊
    Miłego wieczoru

    MonikA_89!, Sasanka55, Pati96, Karolina, i'm_back, DzulkaJ, Salome, Ochmanka, Madziandzia, Gosiek1993, Ania_85_, Iseko, agge, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Aniulek.Ka Przyjaciółka
    Postów: 99 160

    Wysłany: 14 października 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trochę chaotycznie napisałam, w macicy coś widać, ale jest to za mały pęcherzyka (w pęcherzyka jest za mało płynu) na ten dzień cyklu i tą betę, właśnie przez ładny wynik bety zasugerował ze to ciąża pozamaciczna. kazał powtórzyć betę i zrobić morfologie zeby sprawdzić leukocyty. Jak beta będzie rosła a ten widoczny pęcherzyk nie to muszę zgłosić się do szpitala.

    Powiedział też ze może się coś z tego rozwinie ale nie robi dużych nadziei bo to jest bardzo podejrzana sprawa, niepokoi go też ten płyn za macicą, bo jest go sporo, a mnie bolą plecy i brzuch.

    Jestem jeszcze roztrzesiona po wizycie.

    uhugism.png
    3f4o4mn.png
    Pozytywny test 8.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek.Ka wrote:
    Dla mnie 14.10 nie okazał się szczęśliwym dniem mimo wcześniejszych II kreseczek i ładnej bety. Prawdopodobnie mam ciąże pozamaciczna 😭😭 Na USG lekarz odkrył ze mam torbiel na jajniku i płyn za macicą których wcześniej nie było. Niby jest w macicy pęcherzyka, ale podobno za mały zeby coś z tego było i podejrzewa ze za torbiel właśnie może rozwijać się ciąża pozamaciczna.

    Jestem załamana 😭😭😭
    Idź do innego lekarza i to jest naprawdę jeszcze wcześnie by wyrokowac - dziś już wcześniej pisałam jaka miałam betę i do tego lekarz mówił, że nie widzi pęcherzyka i tu żadnej ciąży nie ma lub pozamaciczna w 6w4 przy becie ponad 6000 (z tym, że u mnie była do tego ogromną torbiel) , a tego samego dnia u innej lekarki nawet serducho usłyszałam. Także moja ciąża pozamaciczna ma dziś 10 Mc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 18:49

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 14 października 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, jest 6 pęcherzyków ale pytanie ile z nich jest dojrzałych, ile się zapłodni i ile dotrwa do mrożenia. Wiele rzeczy może się po drodze wydarzyć. Jest szansa na punkcję za tydzień i zobaczymy co będzie dalej.

    Irvine, jaka śliczna buźka 😍

    Aniulek.Ka, ale skoro jest pęcherzyk w macicy to dlaczego lekarze podejrzewa ciążę pozamaciczną? Ja w 6t4d trafiłam do szpitala z podejrzenie cp (beta 3000), a po 3 dniach pojawiło się serduszko. Może to jeszcze za wcześnie!

    Izape, kciukasy w pogotowiu ✊✊✊✊

    Mama Stasia, cieszę się, że wszystko jest w porządku :)

    Irvine90, Malinowa91, Malgonia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 15:20

  • Dorota1989 Przyjaciółka
    Postów: 64 156

    Wysłany: 14 października 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek.Ka wrote:
    Dla mnie 14.10 nie okazał się szczęśliwym dniem mimo wcześniejszych II kreseczek i ładnej bety. Prawdopodobnie mam ciąże pozamaciczna 😭😭 Na USG lekarz odkrył ze mam torbiel na jajniku i płyn za macicą których wcześniej nie było. Niby jest w macicy pęcherzyka, ale podobno za mały zeby coś z tego było i podejrzewa ze za torbiel właśnie może rozwijać się ciąża pozamaciczna.

    Jestem załamana 😭😭😭


    Kochana spokojnie. U mnie w 5t4d pecherzyk tez byl malutki a lekarz nie straszył jakaś ciaza pozamaciczna, kazał przyjsc za tydz i juz byl maly zarodek. A tak wyglądał moj pecherzyk na pierwazym usg. Bądź dobrej myśli :*

    https://zapodaj.net/18d33c46ead7c.jpg.html

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ