X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Ja też czekam i czekam i się doczekać nie mogę ... Zaraz będę mieć 28 lat, wszyscy dookoła mnie mają dzieci a ja nadal czekam.

    Słonecznik, ależ mnie tym stwierdzeniem zaskoczyłaś! Aż wzięłam policzyłam w głowie ilość osób znajomych na naszym weselu (liczę tylko moich znajomych, bo mój M. ma w tym roku 36 lat, więc mało reprezentacyjna grupa wiekowa) i na 30 osób dzieci ma 10 z nich (przy czym to są ludzie między 28 a 32 lata, w 80% moi równolatkowie, czyli właśnie 32 lata). Z klasy licealnej proporcje podobne - dzieci u jakiejś 1/3 (a klasa ponad 30 osób), z gimnazjum jeszcze lepiej, bo dzieci ma jedna koleżanka (ale fakt, klasa 12 osobowa).

    Siwulec lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mesia, to sikamy dalej! Ja trochę poczytałam o testowaniu po Ovitrelle i generalnie wszystko zależy od organizmu. Niektóre dziewczyny pisały, że już 4-7 dni po zastrzyku, test nie wykrywał Ovitrelle w organizmie. Maksymalnie widziałam, że 12 dni się zastrzyk utrzymywał. Trzymam mocno kciuki! <3

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik powiedz mi bo przegapiłam wyniki nasienia Twojego M ale widze w stopce ze tez macie aglutynacje, byliscie z tym juz u andrologoa ? Przepraszam jesli juz o tym mowilas ale czlowiek nie jest w stanie wszystkiego spamiętać.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Mesia, to sikamy dalej! Ja trochę poczytałam o testowaniu po Ovitrelle i generalnie wszystko zależy od organizmu. Niektóre dziewczyny pisały, że już 4-7 dni po zastrzyku, test nie wykrywał Ovitrelle w organizmie. Maksymalnie widziałam, że 12 dni się zastrzyk utrzymywał. Trzymam mocno kciuki! <3

    Dzięki Emi ale ja już nie przywiązuje wagi do tego cyklu. Wiem ze i tak sie nie udalo. Zolnierze mojego M. są tak leniwi ze chocbym naprodukowała 10 cialek zoltych to ani jeden plemnik sie nie pofatyguje...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Słonecznik, ależ mnie tym stwierdzeniem zaskoczyłaś! Aż wzięłam policzyłam w głowie ilość osób znajomych na naszym weselu (liczę tylko moich znajomych, bo mój M. ma w tym roku 36 lat, więc mało reprezentacyjna grupa wiekowa) i na 30 osób dzieci ma 10 z nich (przy czym to są ludzie między 28 a 32 lata, w 80% moi równolatkowie, czyli właśnie 32 lata). Z klasy licealnej proporcje podobne - dzieci u jakiejś 1/3 (a klasa ponad 30 osób), z gimnazjum jeszcze lepiej, bo dzieci ma jedna koleżanka (ale fakt, klasa 12 osobowa).

    Może to też zależy od tego, że ja pochodzę z małego miasta i tam poprostu inaczej się żyje. Chociaż koleżanki ze studiów też już mają dzieci, większość z nich przynajmniej. Z mojego najbliższego otoczenia mają wszyscy chociażby po jednym dziecku. Mojego M siostra ma 3, jego kuzynostwo po 2 dzieci. Więc możesz sobie wyobrazić jak wyglądają "spędy rodzinne"... I to nieustające "a Wy kiedy??" "Coś kiepsko Wam idzie" ...

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba tak jest Z małymi miastami. Ja jestem z małego miasta ale żyję teraz w dużym i tutaj jakoś tak te kilka lat pomiędzy studiami a ugruntowaniem w pracy dużo więcej czasu zajmuje :). Moi znajomi z rodzinnego miasta mają już często po dwoje dzieci, a tutaj dopiero powoli zaczynają niektóre rodzić (mam 30 lat :)).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka zrobiłam proga, dalej czekam na wyniki :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Resecik powiedz mi bo przegapiłam wyniki nasienia Twojego M ale widze w stopce ze tez macie aglutynacje, byliscie z tym juz u andrologoa ? Przepraszam jesli juz o tym mowilas ale czlowiek nie jest w stanie wszystkiego spamiętać.

    Mesiu, mamy wyniki od wczoraj. Generalnie wszystko jest ok poza tymi dwoma parametrami, co w stopce :( Wyniki wrzuciłam wczoraj na wątku styczniowym.
    Do androloga będziemy dopiero iść, ale muszę ustalić termin, a nie wiemy na razie od której M. będzie zaczynał pracę, bo dziś zaczął nową :)

    Dziewczyny, mam pytanie - wyczytałam w necie, że aglutynacja może świadczyć o przeciwciałach przeciwplemnikowych - rozumiem, że to się może wytworzyć w organizmie tak nagle? Nie jest to tak, że się z tym rodzisz albo nie?
    A w ogóle to mam ochotę zadzwonić do kliniki, bo na wyniku mam wydrukowane aglutynacja "brak", a potem jest przekreślone i napisane 2a. Czy to możliwe, żeby aglutynacja wyszła po analizie komputerowej? A może to w ogóle nie nasza aglutynacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 11:03

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, no to czekam razem z Tobą :)

    Mesia, mój kropek też jest z odpuszczonego cyklu. Ty wiesz, jakie u nas były rewelacje. Kochana, nigdy nie mów nigdy :) Trzymam kciuki, żeby los Cię miło zaskoczył ;) <3

    Anaaa90, reset, Meśka, Luna1993 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Może to też zależy od tego, że ja pochodzę z małego miasta i tam poprostu inaczej się żyje. Chociaż koleżanki ze studiów też już mają dzieci, większość z nich przynajmniej. Z mojego najbliższego otoczenia mają wszyscy chociażby po jednym dziecku. Mojego M siostra ma 3, jego kuzynostwo po 2 dzieci. Więc możesz sobie wyobrazić jak wyglądają "spędy rodzinne"... I to nieustające "a Wy kiedy??" "Coś kiepsko Wam idzie" ...

    Ja u nas ucięłam szybko pytania, mówiąc, że się staramy i że mamy problemy medyczne. To ucina dalsze pytania.

    A w rodzinie M. też mamy podobny problem (3 lata starań), więc tam wszyscy rozumieją.Z drugiej strony mam siostrę M., która dwa razy wpadła ot tak, wcale o dzieciach nie marząc.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program zmienia ovu biorąc pod uwagę temp śluz i testy ovu. Jeśli po ovu wpiszesz np rozciągliwy śluz to kombinuje i szuka dalej czy inne temp świadczą o późniejszej ovu czy nie.

    agulineczka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M ma dziś kupić mi Ovitrelle,muszę zamówić z 10 testów,żeby robić od 9 dpo i zobaczyć kiedy się wypłucze.

    I powiem Wam,że od 2 godz siedzę w domu z racji dnia wolnego i ryczę... Nie wiem co że sobą zrobić... sorry za smęcenie

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu... jestem po wczorajszych warsztatach jak nakręcona... rozmawiam z kobietami z którymi dawno nie rozmawiałam... mówię rzeczy których nie miałam odwagi powiedzieć... z zazdrości. Strasznie mi się wczoraj spodobał jeden tekst: Nie ma nic na zewnątrz... Jeśli jesteś rozczarowana/y, sytuacją w jakiej jesteś, światem jaki Cię otacza, bądź pewna/y... że przyjdzie ktoś inny z innym nastawieniem i stwierdzi: „jakie to piekne, jaki w tym potencjał”. Nie ma nic na zewnątrz, wszystko jest w Tobie. Jesteś rozczarowana w sobie... to co widzisz jest odbiciem Twego wnętrza... Twoje życie jest obrazem tego jak je postrzegasz, jak je kochasz i jak kochasz siebie. Jeśli życie jest trudne to Ty komplikujesz życie, Ty je utrudniasz- spójrz na życie innymi oczami... oczami pełnymi miłości a zobaczysz jak życie Cię ukocha!

    Zrozumiałam że wszystko zależy ode mnie. Że ja kreuje swój świat. I nie muszę tkwić w żadnej relacji, która jest dla mnie toksyczna ani patrzeć i rozmawiać z ludźmi, którzy niczego poza bólem nie wnoszą do mojego życia. Zrozumiałam, że muszę dbać o siebie, swoje ciało, swoje samopoczucie. Dało mi to mega poczucie własnej wartości i mega kopa do działania. Zrozumiałam że marzenie o macierzyństwie się spełni..czy to dla mojego dziecka z krwi..czy dla adoptowanego. Nieważne. Jeśli chcę to będę matką.

    Wiem że dla niektórych z Was to coachingowe bzdury- dla mnie też tak było.. ale jak siedziałam tam z tymi kobietami..jak słuchałam ich historii często tragicznych to zrozumiałam jakie kurcze mam szczęście. Może teraz mi coś nie wychodzi ale po co płakać nad czymś na co nie mam wpływu? trzeba szukać rozwiązań albo dać życiu płynąć. Nie patrzeć wstecz ani w przyszłość, tylko na teraz.

    I z tego miejsca chciałam Wam powiedzieć, że WY jesteście moją SIŁĄ. nikt inny. Wy. Kobiety. Cudowne. Mądre. Silne. Zdeterminowane. I wierzę, że każda z nas odnajdzie swoje szczęście i będzie na nim tak skupiona, że przyjdzie szybciej niż będziecie chciały :)

    K O C H A M!!!! <3

    Bajkaaa, KateHawke, Emiilka, Anaaa90, Karma88, Kargo31, MaryAnn, moli5, nenusia, Czrna 81, bondzik007, Koteczka82, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 lutego 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka ja dalej trzymam kciuki :)


    Aha no i zapomniałam o wiruskach na luty
    &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&

    <3 <3 <3 <3 <3 <3<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Bocianiątko, KateHawke, Emiilka, Anaaa90, ANkaG, Koteczka82, Lunaris lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset w taki razie bardzo Ci zazdroszczę podejścia Twojej rodziny i tego zrozumienia bo u nas kompletne tego brak :(
    Frelcia takie nastawienie to ja rozumiem :) tak nie do końca to banialuki, coś w tym jest. Fajnie że takie spotkania są organizowane, pozwala popatrzeć na siebie z innej perspektywy i to bardzo budujące :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi i Bajka ja w to nie wierze ale jeśli stanie się cud to stawiam Wam po kompociku :*

    Emiilka lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Lunka, no to czekam razem z Tobą :)

    Mesia, mój kropek też jest z odpuszczonego cyklu. Ty wiesz, jakie u nas były rewelacje. Kochana, nigdy nie mów nigdy :) Trzymam kciuki, żeby los Cię miło zaskoczył ;) <3

    Ja po nieudanym iui rzucalam testami o ściany taka byłam zła... Poszłam myć okna jakos powiedziałam że mam wszystko gdzieś bo i tak jestem bezpłodna... Potem 7 dpo owulacji przyszła z powrotem wiara bo progesteron wyszedł bardzo wysoki jak na mnie i se myślę to pewnie ciąża zrobiłam proga 17 coś wyszło potem jakoś dziwnie mu wibrowalo w dole brzucha. Pamiętam szłam 8 dpo na bete wszystkie mi tu odradzaly no za wcześnie.. Wyszedł negatywnie i 2 dpo była taka kreska na teście że patrzyłam w okno i była beta 12. Życzę wam tego samego i odpuścić wreszcie

    Emiilka lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Reset w taki razie bardzo Ci zazdroszczę podejścia Twojej rodziny i tego zrozumienia bo u nas kompletne tego brak :(
    Frelcia takie nastawienie to ja rozumiem :) tak nie do końca to banialuki, coś w tym jest. Fajnie że takie spotkania są organizowane, pozwala popatrzeć na siebie z innej perspektywy i to bardzo budujące :)

    Żeby nie było tak różowo, rodzina nie pyta, ale wiecznie pociesza, że kiedyś nam się uda, że musimy wyluzować, że zdrowiej żyć itp. I oczywiście mają trochę racji, ale czasem wolałabym, żeby nie radzili nic.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Mesiu, mamy wyniki od wczoraj. Generalnie wszystko jest ok poza tymi dwoma parametrami, co w stopce :( Wyniki wrzuciłam wczoraj na wątku styczniowym.
    Do androloga będziemy dopiero iść, ale muszę ustalić termin, a nie wiemy na razie od której M. będzie zaczynał pracę, bo dziś zaczął nową :)

    Dziewczyny, mam pytanie - wyczytałam w necie, że aglutynacja może świadczyć o przeciwciałach przeciwplemnikowych - rozumiem, że to się może wytworzyć w organizmie tak nagle? Nie jest to tak, że się z tym rodzisz albo nie?
    A w ogóle to mam ochotę zadzwonić do kliniki, bo na wyniku mam wydrukowane aglutynacja "brak", a potem jest przekreślone i napisane 2a. Czy to możliwe, żeby aglutynacja wyszła po analizie komputerowej? A może to w ogóle nie nasza aglutynacja?

    My też mamy 2a i do tego ruch postępowy tylko 30% a normy są od 32% w górę.
    4 lata temu M. nie miał aglutynacji a ruch postepowy miał 70% ...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 1 lutego 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, carolla90, olik321, Agniechaaa, Bajka Łapię Wiruski!!! <3
    nowa na dzielni wrote:
    No to startuje w lutowym na poważnie. Byłam na szybko w klinice, gin stwierdził ze wyniki zadowalające a w jamie książkowo :P Dzisiaj mamy nic nie robić a jutro działać bo będzie owu. Pęcherzyk 19 mm, w piątek mam sprawdzić czy pękł. Byłam z eMkiem. EMek siedział jak trusia z boku i się nie odzywał ale chciałam żeby się zintegrował z tematem bo gin mówi ze 3 cykle i jak wszystko będzie dalej działać to przesiadamy się na niego z badaniami

    Nowa grunt, że chłop się oswaja z tematem. Powodzenia!

    Sarna kciuki za bezproblemowe rozwiązanie ciąży! Ale to zleciało. <3
    Frelcia wrote:
    Człowiek ledwo oczy otworzy a tu już 14 stron :p ja w lutym nie testuje ale będę mocno za Was kciuki trzymała! ❤ ja jedynie w lutym jeśli wszystko sprawnie pójdzie i nie będę miała hiperstymulacji to będę miała pod koniec punkcje i może transfer na samej końcówce więc też mi się przyda Wasze mega wsparcie :*

    Trzymam kciuki za szybki transfer. :*


    Ja nie wiem co mój organizm odpieprza. Wczoraj 10dc i ból mnie złapał taki jak zawsze owulacyjny. Owulaki robię od kilku dni i do tej pory nie było pozytywu. Wczoraj dla pewności bzyknęliśmy, ale do końca nie doszło. :( M padł ze zmęczenia i nic z teog nie wyszlo finalnie.

    No nic sikam dalej na owulaki i patrze co się bedzie dziac.

    Dziewczyny luty musimy rozwalić pozytywami w końcu no!

    Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ