X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bez sił i bez nadziei. Nie zniosę kolejnego lekarza który się nie zna na podstawowych rzeczach...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Jestem bez sił i bez nadziei. Nie zniosę kolejnego lekarza który się nie zna na podstawowych rzeczach...

    Domyślam się jak się czujesz,ale spójrz inaczej: w poniedziałek nowy ginekolog, który powinien być lepszy,a po drugie prolaktyna jest do opanowania i może to była jedyna przeszkoda, którą da się dość szybko przeskoczyć :*
    Plus wyniki M.ale te podrasujesz :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ca077662be21.jpg

    Kate na górze wynik z września a na dole z grudnia... te same jednostki.

    Reset ale lekarz nie może robić tajemnicy z moich wyników? Podejrzewam że zrobił to bo się bał przyznać do błędu i że zawalił ... Nie może mnie też kłamać ....powinien pomagać i leczyć .. czyli cały cykl q dupę bo napewno prolaktyna jest nadal wysoko... Jutro do diagnostyki na badanie... I tyle pozostaje

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ca077662be21.jpg

    Kate na górze wynik z września a na dole z grudnia... te same jednostki.
    (...)

    Iza koniecznie powtórz to badanie. I pamiętaj, że po ćwiczeniach rośnie, po stymulacji sutków, po seksie. Więc to ci może zaburzyc wynik. Jak robiłaś coś z tego to poczekaj z badaniem. No i stres może podwyższać wynik

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ca077662be21.jpg


    Reset ale lekarz nie może robić tajemnicy z moich wyników? Podejrzewam że zrobił to bo się bał przyznać do błędu i że zawalił ... Nie może mnie też kłamać ....powinien pomagać i leczyć .. czyli cały cykl q dupę bo napewno prolaktyna jest nadal wysoko... Jutro do diagnostyki na badanie... I tyle pozostaje

    Oczywiście, że nie może. Ja go nie bronię, ale ze swojego doświadczenia wiem, że konowały są w ginekologii wyjątkowe. Podtrzymuję jednak życzenie, by okazało się, że prolaktyna była jedyną przeszkodą :*

    Szkoda cyklu- i tu mogę powiedzieć, że doskonale Cię rozumiem. Sama ostatnią owulację miałam w listopadzie, więc rozgoryczenie w związku z brakiem szans u mnie też jest duże...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Iza koniecznie powtórz to badanie. I pamiętaj, że po ćwiczeniach rośnie, po stymulacji sutków, po seksie. Więc to ci może zaburzyc wynik. Jak robiłaś coś z tego to poczekaj z badaniem. No i stres może podwyższać wynik
    Nic z tych rzeczy nie było :( pamiętałam żeby przed badaniem nie seksic...nie ćwiczyłam tez... Ehh

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Oczywiście, że nie może. Ja go nie bronię, ale ze swojego doświadczenia wiem, że konowały są w ginekologii wyjątkowe. Podtrzymuję jednak życzenie, by okazało się, że prolaktyna była jedyną przeszkodą :*

    Szkoda cyklu- i tu mogę powiedzieć, że doskonale Cię rozumiem. Sama ostatnią owulację miałam w listopadzie, więc rozgoryczenie w związku z brakiem szans u mnie też jest duże...
    Czemu codziennie jakieś nowości mnie spotykają...

    Ale wcześniej jak była w normie to mimo wszystko się nie udawało :/ mi chyba nie jest dziecko pisane i tyle.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape nie znam się Kochana na prolaktynie, ale stres na pewno na nią Ci nie pomoże. Jeśli masz upatrzonego nowego lekarza to trzymaj kciuki by tym razem bylo lepiej. I nie chce nikogo zniechecac do robienia badan ale sama rozpaczalam, ze juz jestem ba pewno bezplodna jsk 8 dpo mialam progesteron 6 i na pewno owulacji przy takim nie bylo - a jednak okazalo sie ze zaciazylam. Wiem, ze to moze inny hormon itd ale nie zalamuj sie. Trzymam kciuki i wazne ze badania masz chocciut lepsze wiec cos drgnelo w dobra strone.

    Oj.. dopatrzylam sie ze ta podstawowa masz gorsza niz mialas.. no to juz nie wiem co powiedziec, ale nie trac nadziei.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 12:08


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape współczuję Ci ja już chyba nie umiem bardziej sie wqrwic i dostałam na pocieszenie szybciej @ ale i tak 20 dni do kolejnej owulacji mniej więcej! Zaczynamy od nowa czas na plan bo jakoś w marcu druga połowa mam ginekologa bo będzie to już pół roku starań(nir mówię ogólnie) tylko odkąd dostaliśmy ponownie zielone światło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 13:37

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Nic z tych rzeczy nie było :( pamiętałam żeby przed badaniem nie seksic...nie ćwiczyłam tez... Ehh
    IzaPe również niewyspanie jest główną przyczyną podwyższonej prolaktyny, trzeba być wypoczętym do badania, bo inaczej wynik zafałszowany.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza może spróbuj umówić się do Ulmana, którego polecała Rucola. Myślę, ze on będzie w stanie popatrzeć na twój organizm całościowo i ogarnie również problem z prolaktyną.

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    IzaPe również niewyspanie jest główną przyczyną podwyższonej prolaktyny, trzeba być wypoczętym do badania, bo inaczej wynik zafałszowany.

    Kochana badanie robiłam w sobotę w szpitalu krew mi pobierała przyjaciółka która jest pielęgniarka... Nie wiem ale moE to spowodowało że się zestresowałam, no bo trochę się balam tego jej wkłucia szczerE powiedziawszy, ale żeby aż tak bardzo skoczyła ? Czytałam że bromergon nie można odstawiać tak nagle bo wtedy skacze... :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkap11 wrote:
    Iza może spróbuj umówić się do Ulmana, którego polecała Rucola. Myślę, ze on będzie w stanie popatrzeć na twój organizm całościowo i ogarnie również problem z prolaktyną.
    Właśnie mamy u niego wizytę w poniedziałek, dlatego pojechałam pokserować wyniki a tu takie coś... No jak to zobaczyłam to byłam w szoku że nic nie powiedział :(jest mi żal.. wiem że i zaraz przejdzie tak jak z morfologia ale jestem strasznie zbulwersowana..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 12:17

    Emilkap11 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape wcale Ci się nie dziwię, że jesteś zła... Ale zobacz, w poniedziałek wizyta u porządnego gina, zobaczysz co on Ci powie

    Anka tulę :(

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Izape wcale Ci się nie dziwię, że jesteś zła... Ale zobacz, w poniedziałek wizyta u porządnego gina, zobaczysz co on Ci powie

    Anka tulę :(
    Luna czlowiek zamiast iść do przodu to przy tych lekarzach cofa się dwa kroki w tył... Nie mam na to siły!

    Wiem że to już niedługo ale jest mi cholera źle. Nie poradzę nic na to. Po raz kolejny przekonałam się że nie ma co liczyć na pomoc lekarza. Nie wiem gdzie ja będę rodziła dzieci ale chyba w domu...

    AnkaG teraz widzę że wykwalifikowany lekarz to podstawa... Nie ma co oszczędzać. Ci na NFZ to siedzą i pierdzą w krzesła. Tylko tyle potrafią. Prowadzić zdrowe ciążę i leczyć infekcje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 12:27

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, tulę Cię z całych sił, jeśli potrzebujesz to odreagować to wykrzycz się dzisiaj i wypłacz albo idź poćwiczyć/ pobiegać. Ale od jutra postaraj się już nie stresować, bo nerwy nie pomogą a mogą zaszkodzić.
    Najważniejsze, że zmieniacie lekarza i jest ogromna szansa, że ten sensownie Wami pokieruje.
    Niezmiennie trzymam mocno kciuki <3

    Karma88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Właśnie mamy u niego wizytę w poniedziałek, dlatego pojechałam pokserować wyniki a tu takie coś... No jak to zobaczyłam to byłam w szoku że nic nie powiedział :(jest mi żal.. wiem że i zaraz przejdzie tak jak z morfologia ale jestem strasznie zbulwersowana..
    Nowy gin przepisze Ci odpowiednią dawkę na zbicie i będzie git ;).

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape :( kurwa Ci lekarze to kretyni naprawdę. Mam nadzieję, że przynajmniej ten nowy ogarnie to w końcu tak jak powinien. Odreaguj jakoś.

    Ja dziś piję winko walentynkowe. Wczoraj M mi przywiózł, ale dziś jechałam na badania więc odpuściłam picie. Ale dziś ni hu hu. Piję, nerwy trzeba spuścić. :*

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Nowy gin przepisze Ci odpowiednią dawkę na zbicie i będzie git ;).


    Oby to tak było jak mówicie :( i oby nie namieszało znowu...

    W jaki sposób prolaktyna blokuje owulację ?? Że nie dochodzi do niej wcale ? Czy normalnie jest wyrzut LH i pęka pęcherzyk?? Tylko ciałko żółte niedomaga ?

    Nie znam się jednak na ludziach, myślałam że to dobry lekarz. Za to polozna ma fajną bo gadałam z nią chwilę i mnie babka tak podniosła na duchu, mówiła że jak dwie pary jej znajomych adoptowało dzieci to zaraz zachodziły naturalnie w ciążę. Pocieszała i mówiła że napewno będzie dobrze, tylko szkoda że jej już nie zobaczę bo do tego konowała nigdy nie przyjdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 12:34

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza w takim razie trzymam kciuki, żeby nowy lekarz jak najszybciej zaradził waszym problemom. Powodzenia na wizycie <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ