X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dla wiedzy waszej- heparyna pomaga w lepszym przeplywie krwi przez naczynka. Dzieki temu zarodek lepiej zagniezdzi sie. Zmniejsza ryzyko poronienia.

    Bocianiątko, Rucola lubią tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik jakie zrosty? Planuje każdego dnia robić w inne miejsce zeby nie narobic siniakow

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Cheresta brawo :* niech rosną :) ja Was podziwiam ile jesteście w stanie wycierpiec, żeby się udało

    Lamka dokładnie. Po pierwszej stracie myślałam że się nie podniosę. Po drugiej byłam jeszcze bardziej zdeterminowana, choć odbiło się to na mojej psychice strasznie. Mimo to próbuję dalej, jednak tym razem po raz ostatni

    Ciasteczko a długo się staracie ?

    4 cykl. Ale diagnostyka ruszyła od 1 cyklu (wiek).

  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Problemik jakie zrosty? Planuje każdego dnia robić w inne miejsce zeby nie narobic siniakow

    Codzieenie zmieniaj strone.

    Zrosty to takie twarde miejsca po zastrzyku. Nie masz na nie wplywu. Wbijaj i wpuszczaj powoli a potem mocno przytrzymaj i rozmasuj :)

    Cheresta lubi tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O moich problemach z zajściem w ciążę mało kto wie. Bo nauczona doświadczeniem wiem ze ludzie uwielbiają plotowac o innych i ich problemach. A i najlepiej dodawać coś od siebie i koloryzowac.
    O niesprawiedliwości wiem tak jak wy dziewczyny wiele. Zastanawiam się od czego zależy czy się uda czy się nie uda.
    Jestem zła ze to akurat na nas trafia to wszystko zawsze myślałam że ten problem nigdy mnie nie dotknie. Przecież zdrowa kobieta zdrowy facet wiec dlaczego ma sie nie udać. Jestem wściekła na to.
    Ake przez to na brałam więcej pokory.
    I chyba jedyne co w tych długich steranuach jest pozytywne to jest to ze na świat patrze inaczej. Nauczyłam się tez cierpliwości.

    Uwielbiam was czytać. Tak bardzo wasze probleny są bliskie moim.
    Fajnie ze tu jesteśmy razem.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, tak, mówił że prawdopodobnie dostanę po pozytywnym teście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że tu trafiłam :)
    Wasze doświadczenie i rady są bezcenne! Wsparcie i zrozumienie - tego nie można nawet ocenić - Nikt nas nie zrozumie, tak jak my same, każda walcząca o swoje marzenie i pragnienie by dać życie !


    Cabrera lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest. Ja już kiedy zaczęłam się starać to wiele osób się odwrócilo ode mnie. Kiedy zaszlam jeszcze więcej. Był taki moment, ze poza tym forum nie miałam nic. A reraz nie jestem już wrześniówka, nie jestem jeszcze staraczkom i w ogole jest do dupy..

    Nika, chcialabym zeby wiecej osob zrozumialo, ze nawet jesli doczekam sie dziecka (w co wierze calym sercem) to nie bedzie to dziecko ktore stracilam.

    Ostatnio zastanawialam sie czy wolalabym nie byc w ciazy wcale. Ale przez te kilka tygodni kochalam to moje malenstwk tak bardzo i kochac je bede zawsze i mimo, ze peka mi serce gdy o nim mysle to nie zamienilabym tych chwil na nic innego.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka mam szczerą nadzieję, że to u Ciebie rozwiąże problem :*

    Bobisia ja też Was uwielbiam, dla mnie nie na dnia bez forum.

    Malgonia ode mni też wiele osób się odwrócilo po pierwszym poronieniu, powiedzialam wtedy o tym "przyjaciółce' które sama była w ciąży. Ta zerwala ze mną kontakt, bo rozmowy ze mną ja stresowaly. Takiego kopa od drugiego człowieka nigdy nie dostałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 18:11

    lamka lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Lekarz mówił, że gdybym nie urodziła nigdy to od razu by przepisał, właśnie ze względu na dwa poronienia. A tak to się waha i zdecyduje na kolejnej wizycie, bo jednak udało mi się donosic. Ale mówił że swoim pacjentkom podaje po drugim poronieniu bezwzględnie. Tobie lekarz to zasugerowal?
    U mnie raczej jest problem z szyjka i heparyna nic na to nie pomoże, ale to się okaże na kolejnej wizycie jak wygląda
    a badałaś mutacje?
    a jakie szyjka ma znaczenie w kwestii poronienia na wczesnym etapie? bo później to jasna sprawa. lekarz Ci to jakoś tłumaczył?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 18:11

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do heparyny to drżałam na samą myśl o kłuciu się w brzuch. jak dostałam wyniki mutacji i wszystkie były negatywne to odetchnęłam z ulgą.
    na wizycie potwierdzającej ciążę lekarz powiedział, ze ze względu na moje przeciwciała on by dał heparynę na pierwszy trymestr, więc się zgodziłam, przyzwyczaiłam i dałam radę. Dla dobra Dziecka. na ostatniej wizycie powiedział mi, ze chętnie mi pociągnie heparynę przez całą ciążę - nie protestuję, naprawdę da się przeżyć a jesli to ma pomóc, to mogę kłuć się i 5 razy dziennie.
    Z reguły zastrzyki robi mi emek, ale jeśli nie ma wyjścia to robię sama. da się przeżyć :) Najtrudniejsze początki a potem jakoś leci ;)

    problemik lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola nie badałam, żaden lekarz nie sugerował badań właśnie przez jedną donoszona ciążę. Nie spytałam jak szyjka wpływa na wczesne poronienia, byłam przerażona w tym gabinecie i na kolejnej wizycie chce o to zapytać. On sam mówił, że te dwie straty to naprawdę mógł być przypadek. Przed pierwszą ciąża poronien nie było. Do 19 tc też nic się nie działo. Wtedy zrobiło się rozwarcie na 2 cm, na szew za późno i miałam ronić... Bóg chciał ze leżąc plackiem donosilam do 36. Może po wtedy coś jest źle z tą szyjka ? Nie wiem, naprawdę wtedy byłam tak zaabsorbowana rozmowa o tyn, co dalej, jakie leki, czy będzie szew itp . Może wy macie pomysł czy niewydolnosc szyjki ma wpływ na wczesne poroniebie? Bo to, że tyłozgięcie zagraża to podobno bujda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 18:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi przyjaciele są płci męskiej. Nigdy nie dogadywalam się z kobietami. Wy jesteście ewenementem.

    Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Rucola nie badałam, żaden lekarz nie sugerował badań właśnie przez jedną donoszona ciążę. Nie spytałam jak szyjka wpływa na wczesne poronienia, byłam przerażona w tym gabinecie i na kolejnej wizycie chce o to zapytać. On sam mówił, że te dwie straty to naprawdę mógł być przypadek. Przed pierwszą ciąża poronien nie było. Do 19 tc też nic się nie działo. Wtedy zrobiło się rozwarcie na 2 cm, na szew za późno i miałam ronić... Bóg chciał ze leżąc plackiem donosilam do 36. Może po wtedy coś jest źle z tą szyjka ? Nie wiem, naprawdę wtedy byłam tak zaabsorbowana rozmowa o tyn, co dalej, jakie leki, czy będzie szew itp . Może wy macie pomysł czy niewydolnosc szyjki ma wpływ na wczesne poroniebie? Bo to, że tyłozgięcie zagraża to podobno bujda
    Hmm, jesli masz obiekcje co do heparyny to na razie weź jesli Ci lekarz zasugeruje i jednocześnie zrób sobie badania na mutacje. jesli coś wyjdzie nie tak, to kontynuuj heparynę a jeśli wszystko będzie ok to zawsze mozesz odstawić. lekarz mógł mieć rację, że 2 poronienia to przypadek, ale nie musiał jej mieć....50/50%. jesli mogę Ci coś doradzić, to nie ryzykuj. heparyna to naprawdę nic strasznego a jesli masz mutacje, to naprawdę może ocalić Twojego Maluszka.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, jeśli mi przepisze to będę brała :)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli chodzi o Przyjaciół, to ciężko mi ocenić czy mam takich poza moim emkiem. mam dużo koleżanek od serca, które mi dobrze życzą i nigdy sie na nich nie zawiodłam i naprawdę je kocham. Ale Przyjaciel jest jeden i jest nim mój emek :)

    Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyjadę z pytaniem o testy owulacyjne. Hope, poratuj.

    Robię DL, w czw. biel, a od piątku cały czas bladzioszki. A tu wczoraj śluz jak białko, dziś rano spadek tempki o 0,25 - całkiem jakby owu miała być jutro. Tylko jaka znowu owu bez piku LH?

    Wczoraj i dziś robiłam 2 razy dziennie, niemożliwe, zebym przegapiła pik.

    Czy to możliwe, żeby pik wyszedł blado przez to, że dużo piłam? Jeszcze nie miałam takiego numeru z DL, ale chyba faktycznie wypijam ostatnio ze 2,5 l dziennie.

    Ja to się na owu szykuję jak na wojnę - owu mam bolesne, że lepiej wtedy nic sobie nie ogranizować, tylko po pracy od razu przed TV.

    Ehh, jutro wszystko się wyjasni, ale ja to bym chciała wszystko wiedzieć już dzisiaj.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze szczerze mówiąc to koleżanka kiedyś robiła testy po dużej ilości wody i bez względu na to wychodziły pozytywy.
    Ja wasze mam tak ze pojawia mi się śluz płodny na 2 dni, potem znika i dopiero po raz drugi pojawia się na prawdziwą ovulke.
    Ja bym sikala dalej.

    Rucola lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 18 lutego 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę siusiać i mierzyć tempkę, bo trzeba wyjaśnić, czy rozwodniony sik = rozwodniony pik LH. A żeby było ciekawie, już mnie zaczyna kłóć w prawym jajniku, na którym miałam we wtorek 14 mm pęcherzyk. Serio, wszystko wskazuje na owu, tylko nie teściorki.

    Hope dziękuję, wiedziałam, że się zaangażujesz na hasło test ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2018, 19:08

    lamka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Będę siusiać i mierzyć tempkę, bo trzeba wyjaśnić, czy rozwodniony sik = rozwodniony pik LH. A żeby było ciekawie, już mnie zaczyna kłóć w prawym jajniku, na którym miałam we wtorek 14 mm pęcherzyk. Serio, wszystko wskazuje na owu, tylko nie teściorki.

    Hope dziękuję, wiedziałam, że się zaangażujesz na hasło test ;)
    Plan idealny :)

    Testy mnie zawsze ruszają :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ