X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:45

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak czasem mam ze cały cykl od ovu mnie jajca szarpia ;) z jednego takiego cyklu była ciąża ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, ciort wie :/ Może być nawet zagnieżdżenie 6 dpo, ale czy wtedy ból jajnika też? Miałaś w tym cyklu monotoring?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam co miesiąc taki bol czasami cały cykl mnie boli jajnik ale w ciazy jeszcze nie byłam.

    Ale każdy ma inaczej.
    Mam nadzieje ze w twoim przypadku to ciaza. Życzę Ci tego.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam że nie przeczytałam wcześniejszych wpisów, ale teraz jestem trochę poddenerwowana.
    Przedwczoraj miałam lekkie plamienie z rana, krew w śluzie, myślałam że to przez owulację, bo śliczny przejrzysty śluz.
    Ale teraz poszłam do ubikacji i miałam śluz rozciągliwy a w nim już brązowa krew, po pięciu minutach poszłam znowu i mam już krwawienie, nie wiem o co chodzi? To jest dopiero 19 dc. Nic, zapisuję się do ginekologa bo to jest coś dziwnego... Wystraszyłam się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 17:17

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia ja też jestem w czasie owulacji i od dwóch dni mam plamienie - taki śluz z krwią. To już któryś cykl jak pojawia się coś takiego ale na usg wszystko ok. Czytałam, że przed owulacją spada gwałtownie poziom estrogenów i przez to są takie plamienia a nawet krwawienia. Może u Ciebie też tak jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 17:26

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia może po cb miałaś po prostu cykl bezowulacyjny. Jeśli taki występuje to jest albo bardzo krótki albo bardzo długi.

    Dziewczyny chciałam Was ostrzec, jeśli pojęcie sok z buraka, to nie zdziwcie się jeśli będziecie miały poza różowym moczem także różowy śluz. U mnie właśnie tak się stało :-P

    Chociaż oczywiście wkręcałam sobie implantację. :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 17:48

    KateHawke, -Mamunia-, Bocianiątko, agnieszka00, olik321, Frelcia, Czrna 81, Rucola, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jestem w szoku, naprawdę...
    U mnie to już nie plamienie to normalne krwawienie które mam w pierwszym dniu okresu. (niewielkie)
    Nie wiem może i po tej ciąży, rzeczywiście cykl mi się skrócił. :-(

    No i krew mi z nosa leci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 17:42

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Dzięki dziewczyny, jestem w szoku, naprawdę...
    U mnie to już nie plamienie to normalne krwawienie które mam w pierwszym dniu okresu. (niewielkie)
    Nie wiem może i po tej ciąży, rzeczywiście cykl mi się skrócił. :-(

    No i krew mi z nosa leci...
    Tez wydaje mi sie ze to przez cykl bezowulacyjny. Tez tak mialam :) zawsze cykle 26 dni a raz 19 dc dostalam okres bo mialam przetrwaly pecherzyk z poprzedniego cyklu ktory spowodowal cykl bezowulacyjny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    Tez wydaje mi sie ze to przez cykl bezowulacyjny. Tez tak mialam :) zawsze cykle 26 dni a raz 19 dc dostalam okres bo mialam przetrwaly pecherzyk z poprzedniego cyklu ktory spowodowal cykl bezowulacyjny :)
    Ja mam cykle 30-33 dniowe, więc ten byłby moim rekordem! Ale lepiej w tą stronę, ani żeli czekać dwa miesiące na okres. Poczekam, jeśli jutro będzie czysto to we czwartek wybiore się prywatnie do gina.

    Najlpesze jest to żę wszystko wskazywało na owulację, a nie na okres.

    agnieszka00 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia, na pocieszenie u mnie 53 dc ;)
    Jutro idę zrobić trochę badań i przy okazji zrobię sobie progesteron jako że jutro niby 7 dzień po rzekomej (wg testów) owulacji.

    Z resztą badań muszę czekać do 3 dc.

    -Mamunia- lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset nic nie powiedział na wyniki emka... Kazał ewentualnie powtórzyć tam gdzie on chce za jakiś czas - i jemu kazał zrobić TSH , LH FSH testosteron estradiol prolaktynę, a mi kazał powtórzyć znowu w 3 dc Lh FSH estradiol testosteron i Ca 125 i prolaktynę.

    A w 7 dpo progesteron i estradiol.

    Mam nadzieję że pomoże coś... Czekam na wyniki muchy powinny być w tym tygodniu.

    reset lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, moja endokrynolog, której ufam, do diagnozy PCO poza obrazem USG i innymi objawami (hirsutyzm, nieregularne miesiączki, brak owulacji) każe też robić te badania laboratoryjne:http://kreatorniazmian.pl/badania-w-pcos/

    Ginekolog w sumie twierdził, że po samym USG to nawet nie postawiłby diagnozy. Dlatego poza tym wskaźnikiem fai kazał mi obowiązkowo zrobić choćby amh.

    Jeśli nie robiłaś, to sobie zrób w 3 dc. Ja teraz też zamierzam.

    Rub45 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Iza, moja endokrynolog, której ufam, do diagnozy PCO poza obrazem USG i innymi objawami (hirsutyzm, nieregularne miesiączki, brak owulacji) każe też robić te badania laboratoryjne:http://kreatorniazmian.pl/badania-w-pcos/

    Ginekolog w sumie twierdził, że po samym USG to nawet nie postawiłby diagnozy. Dlatego poza tym wskaźnikiem fai kazał mi obowiązkowo zrobić choćby amh.

    Jeśli nie robiłaś, to sobie zrób w 3 dc. Ja teraz też zamierzam.
    Hmmm.. trochę mi się nie podoba podejście tego lekarza bo jak powiedziałam że chce zrobić AmH już to powiedział że nie bo on przewiduje później to badanie... Przeciez co mu szkodzi że zrobię teraz? AMH się chyba aż tak bardzo nie zmienia w przeciągu kilku wizyt? Poza tym pewnie zlecilby badanie w znajomym labie... I to ze Robiłam gdzie indziej by go nie przekonalo... Wkurza mnie to że z każdym jednym wynikiem będę musiała jechać na konsultacje która będzie mnie kosztowała 200 zł... Ale wiem że biznes to biznes...


    Mówił coś że mam duży jajnik...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 19:07

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę marudziła,będę robiła co każe ale daje sobie rok i zobaczę jakie będą efekty, poki co jestem dobrej myśli, ale jakby tez zluzowalam bo wiem że to może trochę potrwac...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę. Śmiesznie. U mnie AMH było pierwszym badaniem.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Kurczę. Śmiesznie. U mnie AMH było pierwszym badaniem.
    No właśnie... Powiedział że to drogie badanie. Ale chyba droższe dla mnie będzie to jak pojadę 120 km na wizytę za 150 zł zeby mi to zlecił... No kurcze. Chyba nigdy nie znajdę lekarza moich marzeń. Ostatnio wybulilam 160 zł na badanie emka które okazuje się że nie jest respektowane bo z miejscowości x... No ok. . Ehhh... Nie żebym kasy żałowała, ale przecież wynik to wynik...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie macie wyniki AMH? Ja przypomnę moje biedniutkie 0,85

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z przyjemniejszych rzeczy to dzisiaj znowu biegnę 4 km i tak do końca lutego, potem będę czaiła się na 5!

    Bocianiątko, Frelcia, lamka, Rucola, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ