X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Mój endokrynolog zalecał badanie prolaktyny w 3dc. Co ważne- dzień wcześniej zjeść lekką kolację, nie przeciążać się fizycznie, nie stresować- jeśli umiesz :P, nie uprawiać seksu, nie stymulować piersi. Na czczo, najlepiej w porze 8-12
    Kurcze a moja lekarka mi powiedziała, że jakoś po skończonym okresie badać prolaktyne i trochę jestem skołowana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry, dokładniej 3-5 dzień mi mówił lekarz. A to zależy ile komu okres trwa ;) w każdym razie wydaje mi się, że chodzi o czas I fazy cyklu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 17:35

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sucha wrote:
    Zuza91 wrote:
    Kochana, czasem jak jest jeszcze bardzo wcześnie, to raz wyjdzie jakiś cień, a raz nie (przynajmniej tak czytałam w internecie ;)). U mnie dzisiaj rano cień cienia, powtarzam test wieczorem. Masz zdjęcie tego testu z cieniem? U mnie wyglądał tak, jak niżej (na żywo mocniej widać).

    U mnie jest dokładnie taki jak u ciebie. A zdjecia nie umiem wstawić.

    Zdjęcie możesz wstawić wgrywając te tutaj: https://naforum.zapodaj.net i wklejając link, jaki Ci wyskoczy po załadowaniu zdjęcia na tej stronie :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany! jaki wysyp!! kochane gratulacje!!!

    U mnie cisza, od jutra lutka. Z jednej strony się ciesze z drugiej martwię bo tgo jednak hormony....
    A mam takie zakwasy nie wiem po czym ze ledwo chodze XD

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku - znów wariuje :/ kurcze no, znowu się nakręciłam na maxa - a było już tak dobrze :/ dopiero 19 dc, a ja już jakbym mogła to bym testowała - nie chciałam tego - już świetnie nad tym panowałam po akcji, kiedy zrobiłam chyba z 10 testów, w przeciągu 2,5 dnia, obiecałam sobie, że nigdy więcej - kurczaki, chyba potrzebuje wsparcia ... jeszcze ostatnio tak się szczyciłam, jak to odpuściłam, że od 3 mcy nie zrobiłam testu ... a tu znów wróciła jakaś wielka energia do robienia testów...




    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Dziewczyny ratunku - znów wariuje :/ kurcze no, znowu się nakręciłam na maxa - a było już tak dobrze :/ dopiero 19 dc, a ja już jakbym mogła to bym testowała - nie chciałam tego - już świetnie nad tym panowałam po akcji, kiedy zrobiłam chyba z 10 testów, w przeciągu 2,5 dnia, obiecałam sobie, że nigdy więcej - kurczaki, chyba potrzebuje wsparcia ... jeszcze ostatnio tak się szczyciłam, jak to odpuściłam, że od 3 mcy nie zrobiłam testu ... a tu znów wróciła jakaś wielka energia do robienia testów...




    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png



    Nie rób, mnie tez zaczyna mega kusić (a dopiero co sie chwaliłam ze taka jestem spokojna ;)). Ja jestem w 16 dniu cyklu, 4 dni po owu i juz dzisiaj oglądałam test który leży w szafce ;). Po co robić i zobaczyć negatywa, za wcześnie, nawet jeżeli jesteśmy w ciąży to myśle ze nasz organizm sie jeszcze nie zorientował :). Ja jedyne co zrobiłam to sprawdziłam sobie szyjkę - zamknięta i nisko, co absolutnie nic mi nie mówi na ten moment ale przynajmniej sie z testowaniem wyżylam ;). No i jem sobie ananasa, to tez zawsze jakos mi pomaga bo nie mam wrażenia ze siedzę bezczynnie i czekam ;) Mój sie pyta co mnie tak na ananasa ostatnio wzięło ale stwierdziłam ze nie dojrzał do odpowiedzi ;);)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dajcie proszę znać, co sądzicie - jest ten cień, prawda? Test z wieczornego moczu, 11 dpo. Rano wyszedł jaśniejszy bladzioch. Strasznie zaczynam świrować przed jutrzejszą betą, że jednak się okaże, że to nie ciąża :(

    1.jpg 1.jpg
    Galerie allegro za darmo

    1.jpg 1.jpg
    Darmowe galerie allegro.pl

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nie rób, mnie tez zaczyna mega kusić (a dopiero co sie chwaliłam ze taka jestem spokojna ;)). Ja jestem w 16 dniu cyklu, 4 dni po owu i juz dzisiaj oglądałam test który leży w szafce ;). Po co robić i zobaczyć negatywa, za wcześnie, nawet jeżeli jesteśmy w ciąży to myśle ze nasz organizm sie jeszcze nie zorientował :). Ja jedyne co zrobiłam to sprawdziłam sobie szyjkę - zamknięta i nisko, co absolutnie nic mi nie mówi na ten moment ale przynajmniej sie z testowaniem wyżylam ;). No i jem sobie ananasa, to tez zawsze jakos mi pomaga bo nie mam wrażenia ze siedzę bezczynnie i czekam ;) Mój sie pyta co mnie tak na ananasa ostatnio wzięło ale stwierdziłam ze nie dojrzał do odpowiedzi ;);)


    O jak dobrze, że jesteś, czekałam na Ciebie :) nie zrobię, oczywiście, jakbym miała nastawienie z ostatnich miesięcy to twardo powiedziałabym, że testuję 1.4., ale mogę poczekać maksymalnie do 24.3 - chyba, że zejdę na ziemie - wątpię :) ja nie sprawdzam szyjki, bo wkręciłam sobie, że "przeszkadzam", o zgrozo, sama siebie nie poznaję... mojemu mężowi nie przyznaję się nawet do mojego ponownego szaleństwa - on tego nie zrozumie i zacznie coś mi mówić o jakiejś presji ... ech... fajnie, że jesteś Nowa na dzielni :)

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Hej dziewczyny, dajcie proszę znać, co sądzicie - jest ten cień, prawda? Test z wieczornego moczu, 11 dpo. Rano wyszedł jaśniejszy bladzioch. Strasznie zaczynam świrować przed jutrzejszą betą, że jednak się okaże, że to nie ciąża :(

    1.jpg

    1.jpg


    hej Zuza, no ja widzę, ale nie wiem, może idź jutro na betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta <0,1, za to progesteron mam ponad 28 (norma 24), dziwic sie, ze piersi bolą.. :D

  • PaniSroczka Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim! :)
    Mój pierwszy post tutaj, bo i ja z tych marcowych - mam nadzieję :)
    Dopiero albo już jestem 25dc i 7dp, i doczekać się nie mogę... ciągle zadaje sobie pytanie jaka temperatura dnia następnego, kiedy testować pierwszy raz... Tak bardzo chciałabym żeby wyszło :)!

    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, za te co właśnie czekają aż kreseczka ściemnieje i za te co ze mną jeszcze czekają na dzień następny :)

    Bo najbardziej to mnie zastanawia ta "przepaść" temp w 3 dniu, może to ten krótki sen...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 20:17

    kaha, Maja84 lubią tę wiadomość

    08c0915cd52cd35adce2afe50e299ac2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 ja tam widzę te krechy, blade bo blade ale są :) zobaczymy co Ci beta powie :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Gratuluje kolejnym mamusią, ja jestem po usg piersi. Wszystko tam porządku, widać ma gruczołach ze stymulacja pełną parą :) teraz oczekuje na tel od lekarza kiedy wizyta i punkcją ;)
    Następne odhaczone teraz czekanie na punkcję.
    A mi się wydaje że stoję w miejscu takie zawieszenie w czasie brrrt jak ja tego nie lubię. Dziś 27dc i zakładam że @ za tydz przyjdzie dopiero ehhh

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniSroczka wrote:
    Cześć Wszystkim! :)
    Mój pierwszy post tutaj, bo i ja z tych marcowych - mam nadzieję :)
    Dopiero albo już jestem 25dc i 7dp, i doczekać się nie mogę... ciągle zadaje sobie pytanie jaka temperatura dnia następnego, kiedy testować pierwszy raz... Tak bardzo chciałabym żeby wyszło :)!

    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, za te co właśnie czekają aż kreseczka ściemnieje i za te co ze mną jeszcze czekają na dzień następny :)

    Bo najbardziej to mnie zastanawia ta "przepaść" temp w 3 dniu, może to ten krótki sen...
    Hej witaj wśród nas i rozgosc się. Warto by było jutro zmierzyć poziom progesteronu zobaczysz jak ciałko żółte pracuje i czy faktycznie ovu była.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie beta <0,1, za to progesteron mam ponad 28 (norma 24), dziwic sie, ze piersi bolą.. :D
    Ktory to dpo ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniSroczka wrote:
    Dopiero albo już jestem 25dc i 7dp, i doczekać się nie mogę... ciągle zadaje sobie pytanie jaka temperatura dnia następnego, kiedy testować pierwszy raz... Tak bardzo chciałabym żeby wyszło :)!

    To chyba każda z nas tak ma. Ja jak budzą się rano i biorę termometr do ręki to modlę się, żeby nie spadał tempka.

    bejb, Maja84 lubią tę wiadomość

  • PaniSroczka Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej witaj wśród nas i rozgosc się. Warto by było jutro zmierzyć poziom progesteronu zobaczysz jak ciałko żółte pracuje i czy faktycznie ovu była.

    Z wielką przyjemnością.
    I tak właśnie zrobię :) czyli pierwszy mały stres jutro :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    08c0915cd52cd35adce2afe50e299ac2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ktory to dpo ?
    10 :)

  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to kiedyś mówiłam mężowi o tym co czuje ale on tego nie rozumiał mówił ze zaraz w paranoję popadnę...teraz mu nic nie mowie bo jak mam słuchać ze się głupot naczytałam to wolę w ogóle mu nie mówić! Z Wami przynajmniej wiem ze moje myśli, przeczucia, odczucia itp są normalne i nie dotyczą tylko mnie ale każdej wyczekujacej fasolki.
    mam nadzieje ze jutro będą wyniki bety bo oszaleje.

    Motomi7, Roxanne lubią tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula ja też mężowi nic nie mówię, bo zaraz twierdzi, że znów się nakręcam, myślę tylko o tym i że za bardzo chcę i dlatego nie wychodzi. Ale jak tu się starać i jednocześnie nie chcieć?

    Motomi7 lubi tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ