X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wiecie że za 9 dni rusza nasz miesiąc :) szybko ten czas leci :)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie,aktualnie dopadła mnie choroba (kaszel, gardło, osłabienie) póki co nie biorę antybiotyku tylko pije saszetki na przeziębienie. Czy według Was powinnam sobie odpuścić ten cykl starań? Owulka najprawdopodobniej 27-28.02.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaMiszka wrote:
    Dziewczyny mam pytanie,aktualnie dopadła mnie choroba (kaszel, gardło, osłabienie) póki co nie biorę antybiotyku tylko pije saszetki na przeziębienie. Czy według Was powinnam sobie odpuścić ten cykl starań? Owulka najprawdopodobniej 27-28.02.
    O ile będziesz czuć się na siłach do przytulania to w niczym to nie przeszkadza . Sporo kobiet zachodzi w ciążę nawet o tym nie wiedząc a na razie do ok 7 dpo fasolka nie jest zwiazana z ścianą macicy.

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) U mnie beta negatywna, czekam na @ i zaczyniemy od nowa. Juz mamy jedna coreczke, teraz czas na drugie. Prosze wstepnie mnie wpisac na 19 marca

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 19 lutego 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z rana ;) jak ja nie nawidze lutego ciagnie mi sie niesamoawicie. Juz bym chciala marzec. U mnie 4 dpo i do testowania jeszcze cale wieki :/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Witam sie z rana ;) jak ja nie nawidze lutego ciagnie mi sie niesamoawicie. Juz bym chciala marzec. U mnie 4 dpo i do testowania jeszcze cale wieki :/



    Wytrzymasz ;) ja jestem jakieś 6 dpo ;) także też mam jeszcze czas ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jakos szybko leci a teraz jakas lipa totalna. Mam nadzieję że od poniedziałku szybciej poleci.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się masakrycznie w głowie kręci ze chodzić nie mogę...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha, czekamy na meldunek z wizyty w klinice! :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny chciałam wysłać Pw ale ovu mnie pobiło :) jak to zrobić ? Musze mieć ta osoba w gronie znajomych ?

    U mnie wczoraj była owu. I wczoraj daliśmy ciała, bo padliśmy oboje. Oby to nie zaważyło na całym cyklu.
    Powiedzcie jak mocie objawy owu klucie jajnikow, pobolewanie w dole brzucha itd. tu utrzymują Wam sie jeden dzień ? Bo np. Ja miałam dwa dni i w sumie nie wiem który byłby bardziej prawdopodobny na owu ten pierwszy czy drugi.

    Ewela masz rscje ! I mnie sie wyjątkowo ciągnie ten czas. A ja to czekania mam już w ogóle ehhh.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa, z tego co się orientuję wiadomości można wysyłać tylko do przyjaciółek, więc chyba najpierw musisz wysłać zaproszenie tej osobie.

    Bertha, również czekam na wieści :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama - u mnie w owu ból jajnika. Taki męczący. Wzdęcia! Ciężko było siedzieć przy biurku.

    A co do czasu - niby się ciągnie a niby nie ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    CzeresniowaMama - u mnie w owu ból jajnika. Taki męczący. Wzdęcia! Ciężko było siedzieć przy biurku.

    A co do czasu - niby się ciągnie a niby nie ;)
    U mnie az tak źle nie było, dołuje sie tylko ze wczoraj była ta owu i może ominęliśmy nasza szanse :(

    Summer tak tez cos mi sie wydawało, dzięki :)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bertha, powodzenia! Daj znać po :)
    Jesteś z Wrocławia prawda? Czy mogłabyś napisać którą klinikę wybraliście? Ja co prawda nie mieszkam we Wrocławiu, ale jeśli zdecydujemy się na IVF to tam będzie nam najbliżej.
    Jestem z Wro, ale mój lekarz współpracuje z klinika Parens w Krakowie i tam byliśmy :)

    Juz zdaje meldunek :)

    Bardzo fajny dr. Janeczko. Spokojny, konkretny, cierpliwy na moje tysiące pytań. Musimy powtórzyć badanie nasienia bo po gorączce 4 tyg poprzednie wyniki robione wiec sa do śmieci. wiec na początku marca mamy powtórzyć wraz z bardziej szczegółowymi badaniami - chromatyna i wiazanie z hialuronem. A ja mam jeszcze miec histeroskopie, co oznacza jeden miesiąc w plecy bo histero robi sie zaraz po okresie. Cos wypatrzył w macicy, jakies zmiany wiec to histero to zbada i ewentualnie usunie.. dupa.. zmin żadnych wczesniej nie było :( znowu jakas przeszkoda. (Btw zrobił mi nadzieje ze te "zmiany" to moze byc ciąża bi wyglada jak pęcherzyk, wiec ruszyłam od razu na betę i negatywna, wiec to nie to, ale nadziei narobił..)
    Bede miała krotki protokół :), pecherzyki w jajniku mu sie bardzo podobały. Badanie nasienia robimy żeby dobrać najlepsza metodę.
    Czyli tak, w 2017 roku mama nie zostanę, bo w marcu dopiero histeroskopia wiec w kwietniu chyba ivf. Z plusów bejbik nie bedzie miał urodzin w grudniu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 13:20

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Jestem z Wro, ale mój lekarz współpracuje z klinika Parens w Krakowie i tam byliśmy :)

    Juz zdaje meldunek :)

    Bardzo fajny dr. Janeczko. Spokojny, konkretny, cierpliwy na moje tysiące pytań. Musimy powtórzyć badanie nasienia bo po gorączce 4 tyg poprzednie wyniki robione wiec sa do śmieci. wiec na początku marca mamy powtórzyć wraz z bardziej szczegółowymi badaniami - chromatyna i wiazanie z hialuronem. A ja mam jeszcze miec histeroskopie, co oznacza jeden miesiąc w plecy bo histero robi sie zaraz po okresie. Cos wypatrzył w macicy, jakies zmiany wiec to histero to zbada i ewentualnie usunie.. dupa.. zmin żadnych wczesniej nie było :( znowu jakas przeszkoda. (Btw zrobił mi nadzieje ze te "zmiany" to moze byc ciąża bi wyglada jak pęcherzyk, wiec ruszyłam od razu na betę i negatywna, wiec to nie to, ale nadziei narobił..)
    Bede miała krotki protokół :), pecherzyki w jajniku mu sie bardzo podobały. Badanie nasienia robimy żeby dobrać najlepsza metodę.
    Czyli tak, w 2017 roku mama nie zostanę, bo w marcu dopiero histeroskopia wiec w kwietniu chyba ivf. Z plusów bejbik nie bedzie miał urodzin w grudniu :)
    Super wiadomości:) teraz musi być dobrze! Czyli z ivf mniej więcej równo ruszymy. Ja histeroskopię mam 28.02. Lekarz badań genetycznych Wam nie zalecił?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, ty miałaś histero?

    Edit, a wlasnie napisałaś ;)

    Ja mam @ na 8.03 wiec dopiero jakos 12-15.03 moze histero..
    a ty w którym dc będziesz miała histero robione?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 13:26

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Super wiadomości:) teraz musi być dobrze! Czyli z ivf mniej więcej równo ruszymy. Ja histeroskopię mam 28.02. Lekarz badań genetycznych Wam nie zalecił?
    Genetycznych żadnych. Ale mówisz o kariotypach czy badaniach M tych dwóch co wy będziecie robic?
    W kazdym badz razie żadnych nie robiliśmy i nie kazał robic.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie lipa bo od jutra biorę dupka a owu jak nie widać tak nie słychać :) Cykl uważam za stracony doszczętnie, co nie oznacza, że nie można się poprzytulać :P Ale od dwóch dni boli mnie brzuch, jak na okres, dziwnie strasznie, bo czuję się normalnie jakby małapa czaiła się za rogiem a to dopiero 15dc.

    h44eskjo413gi85k.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka, a dupka nie powinno się brać dopiero 3 dni po owu? Czy masz problem z cyklami bezowulacyjnymi?

    Bertha, dziękuję bardzo za odpowiedź. Zrobiliście naprawdę duży krok do przodu, który mam nadzieję, szybko doprowadzi Was do upragnionego celu :) Co do histero to z tego co czytałam o in vitro, warto zrobić i sprawdzić jak to wszystko tam wygląda, żeby w ciemno nie robić transferu zarodków. Będę Wam bardzo mocno kibicować!

    Inna, kurczę to praktycznie za tydzień będziesz już miała histero. Powodzenia!
    Ja to się zastanawiam czy nie poprosić o histero przy okazji laparoskopii.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Koniczynka, a dupka nie powinno się brać dopiero 3 dni po owu? Czy masz problem z cyklami bezowulacyjnymi?

    Powinno się brać po owu (niekoniecznie 3 dni,może być od razu po owu ale jeden czy dwa dni brania dupka owu też nie zakłóci, dłuższe branie już tak. Przynajmniej tak mi ginka mówiła) ale ja przed ciążą miałam bardzo długie cykle ( po 40-60dni ) i teraz też się zaczynają zawirowania, dlatego biorę go na uregulowanie cykli, żeby znowu nie czekać po Bóg wie ile na okres. Może organizm ładnie zaskoczy i owu się pojawi w następnym miesiącu koło tego 14 dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 13:45

    h44eskjo413gi85k.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ