X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • bila Znajoma
    Postów: 18 17

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, właśnie przyszła @, więc zapisuję się na testy 1.03.
    Oby ten cykl był szczęśliwy :) W Walentynki przewidywana owu, więc będziemy się mocno przytulać:) Zielony kropuś to super prezent na dzień kobiet :D
    To będzie pierwszy cykl z luteiną i zaax'em po owu, oby wspomaganie coś pomogło.

    Powodzenia dla nas! :)

    Amy333, kaha lubią tę wiadomość

    Autoimmunologiczna choroba tarczycy, mutacja genu PAI-1 4G - ciąża na encortonie
    Mama dwóch aniołków: 5tc - luty 2016, 7tc - grudzień 2016

    f2w39jcg74xmub6o.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ma lutowe testowanie przed soba ale bardziej to będzie pewnie termin @ niż "oczekiwanie na testowanie"... także prosze o wpisanie na 8.03 :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 35dc a @ ani widu ani słychu. O Boże zlituj się nade mną, nie dałeś bobo to daj chociaż @. Ile mam jeszcze na nią czekam... załamka ;/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela u mnie 42 dc a ostatnio miałam 28 dniowy cykl. ja mam troszke wykres namięszany ale już objaśniam. Zimerzyłam temp. tak jak w pierwszej połowie cyklu i co sie okazalo mam temperatury tak jak w pierwszej fazie czyli 36,3 , waginalnie mam 36,6 więc różnica 0,3 stopnia.

    Czy trzeba przy takim cyklu wywoływac okres? Akurat do nastepnych staraniań mi się nie spieszy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie to ja mam 33 dniowe cykle. tylko ostatnio jakos zaczely mi sie skracac.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    dzięki :*

    Ja podam datę testowania jak @ przyjdzie.
    Ile dni po 10 tabl. duphastonu dostajecie @?
    Ja zawsze 5 dnia dostaje ;)

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze podczas brania luteiny miałam cykle 27-29 dni, ale zazwyczaj 28. W tamtym roku cykl grudzień-styczeń wydłużył mi się od 37 dni. Mam nadzieję że ten nie będzie dłuższy.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja zawsze podczas brania luteiny miałam cykle 27-29 dni, ale zazwyczaj 28. W tamtym roku cykl grudzień-styczeń wydłużył mi się od 37 dni. Mam nadzieję że ten nie będzie dłuższy.
    Się wszystko pokiełbasiło.

    Śniło mi się ze robiłam trzy testy na wszystkich pozytyw, no radość przeogromna :D
    Ale to oznacza tylko jedno, bo sny mam odwrotne.
    Za to dostałam Nową Prace, niedawno do mnie dzwonili Juhuuuu :D

    kaha lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Się wszystko pokiełbasiło.

    Śniło mi się ze robiłam trzy testy na wszystkich pozytyw, no radość przeogromna :D
    Ale to oznacza tylko jedno, bo sny mam odwrotne.
    Za to dostałam Nową Prace, niedawno do mnie dzwonili Juhuuuu :D


    Gratuluje:))
    A wiesz jak to jest z bobasami- to skubańce są:) Często czekaja az rodzice sobie nowe mieszkanko urządzą, nową prace dostaną- wiec... Nowa praca jest, niedługo pojawi się fasol :-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Gratuluje:))
    A wiesz jak to jest z bobasami- to skubańce są:) Często czekaja az rodzice sobie nowe mieszkanko urządzą, nową prace dostaną- wiec... Nowa praca jest, niedługo pojawi się fasol :-)
    Może w końcu zaczynie się wszytko układać :D Ja i tak miałam poczekać troche ze staraniami, nie chciałam jakoś tak rodzić w zimowych porach :D Teraz tylko musze zaobserwować swoje cykle :D i znowu do dzieła Ale się cieszę

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja doszłam do momentu w którym mogę rodzic w każdym miesiącu :( nawet 13 listopada :(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja doszłam do momentu w którym mogę rodzic w każdym miesiącu :( nawet 13 listopada :(
    U Ciebie pierwsze dziecko? U mnie przy pierwszym też było obojętne kiedy urodzę.
    Ale że teraz mam chorującego szkraba, to nie chce narażać niemowlaka na jakieś choroby.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U Ciebie pierwsze dziecko? U mnie przy pierwszym też było obojętne kiedy urodzę.
    Ale że teraz mam chorującego szkraba, to nie chce narażać niemowlaka na jakieś choroby.
    Drugie. A właściwie trzecie bo drugie straciłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 10:26

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 1 lutego 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja doszłam do momentu w którym mogę rodzic w każdym miesiącu :( nawet 13 listopada :(
    Też tak mam... Na początku chciałam wiosną, później na początku roku zimą a teraz tylko chcę zajść w ciążę i ją donosić :(

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie wrote:
    Też tak mam... Na początku chciałam wiosną, później na początku roku zimą a teraz tylko chcę zajść w ciążę i ją donosić :(
    To samo.. myślę, że po kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu cyklach starań nie liczy się ani płeć, ani miesiąc porodu, tylko spokojna, bezpieczna ciąża i zdrowe maleństwo..

    Lottie lubi tę wiadomość

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 1 lutego 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    To samo.. myślę, że po kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu cyklach starań nie liczy się ani płeć, ani miesiąc porodu, tylko spokojna, bezpieczna ciąża i zdrowe maleństwo..
    Zgadzam się w 100%

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też wszytko jedno kiedy urodzę, nawet jeśli miałby to być 1 listopad czy 31 grudzień. Ważne aby maleństwo było całe i zdrowe. Mam jakiś krytyczny dzień- spadek formy :(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam jak glupia na @, nie wiem czy nowy cykl zaczynać, czy nie. Nie lubie takiego szarpania się:/ Niby już jest ale tylko w srodku, heh.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż wiesz że jest już za rogiem, a u mnie nawet w środku jest pusto. Ale jeden plus taki że już boli typowo na @. Mam nadzieję że do końca tygodnia przyjdzie.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Mam jakiś krytyczny dzień- spadek formy :(

    Ja to samo dziś. Rozpłakałam się w pracy, jak zaczęłam myśleć o swoim życiu. Wariatka.
    Jestem około 2dpo i boli mnie podbrzusze, jakbym dziś miała @ dostać i jakieś problemy gastryczne mnie złapały, godzina 13, a ja już 3 razy na kibelku. W sumie to mogłabym już dostać dziś @, byłby spokój przynajmniej.
    O losie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 13:09

    ijpbio4pgzuzz66o.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ