X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga nie poddawaj sie. Wiesz ze w koncu dla Was tez zaswieci slonce. Nie wiem co to znaczy stracic dziecko, wspolczuje.
    W styczniu minęło dwa lata jak staramy się o dziecko, w tym rok z pomoca lekarza. Dopiero teraz zaczynam czuc ze byc moze nam sie uda. Bardzo mocno w to wierze. Nic innego nam Kochana nie pozostało, poza wiara w to ze kiedys sie uda. Mocna Wam zycze zeby bylo jak najszybciej.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć nie wiem kiedy bede testowac i czy wogole... jestem zdecydowanie nastawiona na NIE ... dzis wizyta u gina moze dowiem sie cos więcej, co Nas dokładnie czeka czasowo jeżeli chodzi o in vitro ...
    Eh
    Aga pociesz się, że u Was przynajmniej u małża jest wszystko ok. U nas wyszła padaka z każdej możliwej strony. Czekamy obecnie na wyniki kariotypu, a potem pewnie dodatkowe koszta w związku z diagnostyką preimplantacyjną zarodków <o ile jakiekolwiek powstaną przy takiej fragmentacji>. Sama się pocieszam często tym, że jeszcze nie jest tak źle, żeby gorzej być nie mogło... dacie radę, nie widzę innej opcji!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga rozumiem Cię <3 dziś tez jestem w czarnej dupie :(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless brak + albo brak @? Znam ten bol. U mnie chyba zadzialala psychika. Zbyt bardzo sie nakręcalam, teraz to wiem, ale jak wiemy czlowiek uczy się na błędach.
    A mnie dopadla grypa, do przyszłego piatku mam zwolnienie lekarskie, a we wtorek HSG. Mam nadzieję że choć trochę mi przejdzie.

    Benia 394 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za każde słowo pocieszenia. Ale jak nigdy nie moge sie teraz podnieść... do lekarza ide tylko dlatego zeby w domu nie gadali... nie robię tego juz nawet dla siebie bo ja juz nie wierze, ze moze sie udac :(

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dzieki za każde słowo pocieszenia. Ale jak nigdy nie moge sie teraz podnieść... do lekarza ide tylko dlatego zeby w domu nie gadali... nie robię tego juz nawet dla siebie bo ja juz nie wierze, ze moze sie udac :(
    Kochana wiem, że masz dołek, odchoruj to, zbierz siły i do ataku! :*

    Ewela - heh u mnie też zaczęły się oznaki ciąży urojonej, tak bardzo wmawiałam sobie, że się udało, aż autosugestią przesunęłam @. :P Teraz zostałam sprowadzona na ziemię ;) Mój przyjął wyniki na klatę, dość dzielnie i skwitował tylko ,,no widzisz, przynajmniej możemy szaleć do woli bez obaw o wpadkę". :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cykluntez musialam zablokowac sobie @.
    A jesli chodzi o zle wyniki jakichkolwiek badan to nie byloby tak łatwo gdyby wyszly mu zle. No ale ludze sie ze udraznianiu zaskoczy. Nawet mój M z rana stwierdził ze dzięki HSG zaczyna widziec światło w tulenu. Chyba musiał czytać cos na ten temat.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja w tym cykluntez musialam zablokowac sobie @.
    A jesli chodzi o zle wyniki jakichkolwiek badan to nie byloby tak łatwo gdyby wyszly mu zle. No ale ludze sie ze udraznianiu zaskoczy. Nawet mój M z rana stwierdził ze dzięki HSG zaczyna widziec światło w tulenu. Chyba musiał czytać cos na ten temat.
    Hah z tym światłem w tunelu to zabrzmiało dwuznacznie :D Ale faktycznie po HSG nie raz dziewczynom załapywąło, bo kontrast przetykal mikrozrosty na jajowodach. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba przestanę udostępniać swoje wykresy :/ wkurwia mnie na maxa pocieszanie na sile :/

    kaha lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja chyba przestanę udostępniać swoje wykresy :/ wkurwia mnie na maxa pocieszanie na sile :/
    heh dlatego ja już się nie uzewnętrzniam na wykresach :D

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja chyba przestanę udostępniać swoje wykresy :/ wkurwia mnie na maxa pocieszanie na sile :/
    No faktycznie to nie jest zbyt przyjemne.
    Jak moj maz mowi cycki do gory i do przodu. W tym miesiacu na luzie, wiecej czasu dla nas, kino, kolacja i te sprawy.
    Nie mozna zyc tylko staraniami.

    kaha, _Hope_ lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki M :/ kaszany ciąg dalszy :/ raptem 1% plemników o względnie prawidłowej budowie i do tego średnioruchliwe - teratozoospermia, asthenozoospermia. :/

    Agaaa daj znać po wizycie co tam lekarz wymyślił. :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 15:15

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Odebrałam wyniki M :/ kaszany ciąg dalszy :/ raptem 1% plemników o względnie prawidłowej budowie i do tego średnioruchliwe - teratozoospermia, asthenozoospermia. :/

    Agaaa daj znać po wizycie co tam lekarz wymyślił. :*
    Qrwa :( a on przecież się suplementuje nie?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Qrwa :( a on przecież się suplementuje nie?
    Jak widać suplementacja przyniosła niesamowite efekty. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jak widać suplementacja przyniosła niesamowite efekty. :P
    Inna a coś się stało między 2010 rokiem i obecnym co podejrzewacie ze mogło napsuc coś w jajkach?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Inna a coś się stało między 2010 rokiem i obecnym co podejrzewacie ze mogło napsuc coś w jajkach?
    No właśnie nic, może trochę stresu w pracy i życiu osobistym, ale aż tak by nie namieszało to. :/ Z tego wynika, że ciąża, ze starszakiem śmiało może być zaliczana do ewenementów przyrodniczych. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 15:52

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    No właśnie nic, może trochę stresu w pracy i życiu osobistym, ale aż tak by nie namieszało to. :/ Z tego wynika, że ciąża, ze starszakiem śmiało może być zaliczana do ewenementów przyrodniczych. :/
    No i do kompletu doszło nam zbyt szybkie upłynnienie. 15 minut przy normie powyżej 60. <ściana>
    Ja pierdziele :/ nieźle i jeszcze kilka razy biochem się trafił.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja chyba przestanę udostępniać swoje wykresy :/ wkurwia mnie na maxa pocieszanie na sile :/

    Czy to tyczy się mnie? :o hmmm ??? :P

    Od teraz będę wszystkim mówiła prawde i tylko prawde :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje...
    Od 5dc mercilon

    20.02 następna wizyta i jeżeli wszystko bedzie dobrze to w marcu ivfl

    Oczywiście to zrobie ja tonę badan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 16:59

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Czy to tyczy się mnie? :o hmmm ??? :P

    Od teraz będę wszystkim mówiła prawde i tylko prawde :P
    Nieeee :D ty mi dziś nic nie pisałaś :D a wykres zostawiam dla przyjaciółek dostępny. Strasznie mnie to dołuje jak wiem ze czekam na @ a ktoś na sile mnie pociesza :/ to takie rzyganie tęczą podczas trzęsienia ziemi :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ