X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • Marcysia86 Ekspertka
    Postów: 150 270

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Implantacja zarodka? :)
    Bardzo bym chciala zobaczymy co z tego wyjdzie. 6 marca termin miesiaczki zostaje czekac na Cud.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    W grudniu mialam cykl bezowulacyjny, byl najbardziej lajtowy. Nic nie bolalo, nic nie wariowalo, ale za to @ dlugo nie przychodzila. A teraz to jakis kosmos dla mnie od 4dpo w okolicy jajnika ciagle mnie kluje, sciaka. Nie mooge glebko oddychac, kichac, uciskac tej strony, az zastanawiam sie czy to moze nie ciaza pozamaciczna. Ale temp leci w dol wiec w marcu po @ podczas HSG okaze sie co tam sie dzieje.

    A to ja akurat czuje moje jajniki bardzo dobrze :P co raz to mnie kłują i pobolewają :P

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Dzień dobry i mam nadzieje ze tez tlusty czwartek ;)
    U mnie teperatura zaczyna spadac jak co miesiąc więc prawdopodobnie znów nici, ale nie uciekam od Was. Kolejne testowanie ostatniego marca :)
    To tak jak ja :) teraz testuję 2 a potem mam nadzieje ostatniego marca :D tez się nigdzie nie wybieram :)
    Trzymam kciuki za następne testowanie :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję testować jak @ nie przyjdzie 1 marca. Choć nie wiem czy po dzisiejszej wizycie u gina nie zaleci mi zrobienie testu ewentualnie badania w poniedziałek rano, żeby upewnić się czy mogę spokojnie odstawić luteinę.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Jak nie wierzycie to poczytajcie o plamieniu implantacyjnym :)

    https://parenting.pl/portal/plamienie-implantacyjne
    Ja o tym plamienie tylko słyszałam. Sama go nigdy nie doświadczyłam ;) u mnie jakiekolwiek plamienie w trakcie cyklu albo w ciąży to albo zawirowanie z hormonami albo poronienie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam się z Wami w ten tłusty czwarteczek, mam nadzieję, że żadna nie jest na kosmicznej diecie Anny Lewandowskiej i choć jednego pączusia dziś zjadła ;)
    Podopisywałam Was do listy, jeśli jeszcze kogoś pominęłam- dajcie znać.
    A i pochwalę się radosną nowiną (jest absurdalna ale dla mnie radosna)- pierwszy raz od prawie roku mogłam się cieszyć NORMALNĄ @- tylko 1 dzień mocniejszego krwawienia, pozostałe dni całkiem lajtowe :) już zapomniałam jak to jest... :)

    Marcysia86, Karolina90, problemik, staraczka1111, Flowwer, Kaczorka, bertha, summer86, KaMiszka, Tusiek86 lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny witam się z Wami w ten tłusty czwarteczek, mam nadzieję, że żadna nie jest na kosmicznej diecie Anny Lewandowskiej i choć jednego pączusia dziś zjadła ;)
    Podopisywałam Was do listy, jeśli jeszcze kogoś pominęłam- dajcie znać.
    A i pochwalę się radosną nowiną (jest absurdalna ale dla mnie radosna)- pierwszy raz od prawie roku mogłam się cieszyć NORMALNĄ @- tylko 1 dzień mocniejszego krwawienia, pozostałe dni całkiem lajtowe :) już zapomniałam jak to jest... :)

    Extra!! :) cieszę się Kochana bardzo! :)

    kaha lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny witam się z Wami w ten tłusty czwarteczek, mam nadzieję, że żadna nie jest na kosmicznej diecie Anny Lewandowskiej i choć jednego pączusia dziś zjadła ;)
    Podopisywałam Was do listy, jeśli jeszcze kogoś pominęłam- dajcie znać.
    A i pochwalę się radosną nowiną (jest absurdalna ale dla mnie radosna)- pierwszy raz od prawie roku mogłam się cieszyć NORMALNĄ @- tylko 1 dzień mocniejszego krwawienia, pozostałe dni całkiem lajtowe :) już zapomniałam jak to jest... :)


    Czasem na organizm potrzebuje czasu na uregulowanie. To teraz czas na działanie !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czasem na organizm potrzebuje czasu na uregulowanie. To teraz czas na działanie !!
    No niestety na działanie jeszcze nie moge sobie pozwolic :( dopiero od maja, ale wygląda na to, że wszystko idzie ku dobremu :)

  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wydaje mi się, że 3-5 dc :)

    Dzięki Karolina za odpowiedź, dziś rano byłam na badaniu i teraz czekam na wyniki - dziś mam 4 dzień cyklu :)

    problemik wrote:
    Aga89, pamiętam Cię z wątku IVF :)

    To chyba pomyłka bo nigdy nie udzielałam się ma wątku IVF ;)


    Ja do tej pory nigdy nie miałam plamień w trakcie cyklu, nawet na implantację. Ku mojemu zdziwieniu, 10=ego dnia zeszłego cyklu pojawiło się jednodniowe plamienie - teraz planuje zbadać poziom progesteronu po owulacji bo byc może Luteina będzie potrzebna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 14:14

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    No niestety na działanie jeszcze nie moge sobie pozwolic :( dopiero od maja, ale wygląda na to, że wszystko idzie ku dobremu :)
    n
    Najgorsze te czekanie, też trochę się naczekam

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam dziewczyny...
    Luty to nie jest mój miesiąc...dziś plamienie jutro pewnie @.
    Wbijam się do was kochane :)
    Jeśli w marcu się nie uda zdenerwuję się ;)
    Proszę o zapisanie mnie na 22 marca.
    Pozdrawiam i miłego wieczorku.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy. Prosimy sie rozgoscic :)
    No tak to z tymi @ jest, albo przychodza nieproszone albo trzeba na nie czekam z utesknieniem. Ja jeszcze kilka dni przed terminem ale standardowe objawy zaczynaja sie odzywac :/

    Tusiek86, summer86 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Tusia :) mam nadzieję, że będzie Ci tu z nami miło, bo całkiem fajna ekipka nam się zebrała. Mocno trzymam kciuki, żeby kwietniowy wątek nie był już nam potrzebny do testowania a jedynie do kibicowania :)

    91Ewela09, Tusiek86 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Wasze pączkowe obżarstwo? :-P ja zjadlam tylko dwa, a mam takie wzdęcia jakbym conajmniej z 10 wsunęła :-P
    Jak się u Was zapowiada weekend? Ja jutro idę z mężem do kina a w sobotę na kinder bal do koleżanki z pracy, bo w listopadzie 2016 urodziła jej dzidzia :-)

    summer86 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo jakie miłe przyjęcie :)
    Dziękuję summer86 - ja również mam nadzieje , że żadnej z nas nie będzie już kwietniowy wątek potrzebny :)
    Z "okazji" nadejścia @ napije się chyba winka a może nie z okazji @ - dziewczyny za nas , żeby @ była tą "ostatnią" w tym roku ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina- ja zjadlam 3 i przygladam sie czwartemu :D a u nas weekend mial byc ciekawy, a niestety jak co drugi tydzien- corka sie pochorowala :( takze siedzenie w domu i modlenie sie, zebysmy sie wszyscy nie pochorowali...
    Tusiek dopisze Cie jutro, jak bede na kompie :) 22 marca- dla mnie wyjatkowa data- urodziny męża :) tez mialam wtedy testowac jak jeszcze nie wiedzialam, ze nie bede sie starac.
    Kobietki WSZYSTKIM Wam zycze zielonych, wiosennych wykresikow w marcu <3

    Tusiek86, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek, ja właśnie piję winko wytrawne pracując przy kompie - wino oczywiście na lepsze endo :)

    Karolina90, ja zjadłam tylko 1. Miałam w ogóle nie jest, bo ostatnio odstawiam cukier i węgle, ze względu na wyniki krzywej, ale namówili mnie mówiąc, że niezjedzenie pączka lub faworka przynosi pecha :) A na weekend planujemy jakiś miły wieczór w knajpce, no i mam nadzieję, że dużo seksu, bo owulka powinna być w niedzielę-poniedziałek :) A na co do kina idziecie?

    Tusiek86 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej masz już jedno dzieciątko więc to kwestia czasu. Znajdź dobrego gina lub odrazu klinika zaoszczędzisz sobie nerwow i czasu. Kiedyś musi sie udać. Popatrz na mnie ja już 11 rok walczę i nie tracę wiary a nie jest i mi lekko aktualnie leżę w łóżku po laparo i walczę o oddech tak strasznie mnie klatka piersiowa bol. Co sie nie robi dla zobaczenia dzidzi

    Dzis 8 dc.endo 7 mm. Pęcherzyk na prawym jajniku 11 mm.owu niby za 4-5 dni wiec lipa bo w sobotę mąż znów jedzie czyli w 10 dc ostatnie serduszko będzie.cykl stracony :(...mamy sobie dac jeszcze ze dwa trzy miesiące i robimy badania nasienia i coś o inseminacji brząkał.dobry lekarz.wygadałam sie jak głupia.musze pójść do dobrego Endo z tsh. Ktos kogoś poleca z Lublina lub okolic??
    I kochana znam pary gdzie pierwsze dziecko ok szybko a drugiego brak lub po wielu latach bo nie mogli...i tego się boje

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Dzis 8 dc.endo 7 mm. Pęcherzyk na prawym jajniku 11 mm.owu niby za 4-5 dni wiec lipa bo w sobotę mąż znów jedzie czyli w 10 dc ostatnie serduszko będzie.cykl stracony :(...mamy sobie dac jeszcze ze dwa trzy miesiące i robimy badania nasienia i coś o inseminacji brząkał.dobry lekarz.wygadałam sie jak głupia.musze pójść do dobrego Endo z tsh. Ktos kogoś poleca z Lublina lub okolic??
    I kochana znam pary gdzie pierwsze dziecko ok szybko a drugiego brak lub po wielu latach bo nie mogli...i tego się boje

    A może "problemem" jest taki , że akurat męża nie ma w tych odpowiednich dniach?

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ