X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A o jedzeniu ananasa slyszalas???
    Co z tym ananasem ? Jestem ciekawa !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Co z tym ananasem ? Jestem ciekawa !!!
    Koleżanka jadła po 1/4 świeżego ananasa od dnia transferu przez 7 dni. On ma pomagać się zagniezdzic zarodkowi ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Koleżanka jadła po 1/4 świeżego ananasa od dnia transferu przez 7 dni. On ma pomagać się zagniezdzic zarodkowi ;)


    Dokladnie :)!!!! Czytalam gdzies ze w stanach nawet robili badania w thm kierunku i faktycznie poprawialo to wyniki :)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dokladnie :)!!!! Czytalam gdzies ze w stanach nawet robili badania w thm kierunku i faktycznie poprawialo to wyniki :)
    No to ja od ovu będę chodzić z plasterkiem i ananasy wcinać !! Nawet jak to tylko na psychikę działa ;)

    kaha, Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bila, 91Ewela09, Bea_, Nadzieja91
    Jutro trzymam kciuki :)

    kaha lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odpadam z testowania, "cykor" sie uaktywnia :/ poczekam może az "laskawa pani" sama przyjdzie.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Ananaska jem tzn pije soczek codziennie z plastra ananaska, pomaranczki i grejfruta.
    Do tego zjadajcie 2 orzeszki brazylijskie.
    Wam też polecam :)
    Plasterek nakleje to mąż będzie miał niezły ubaw ze mnie ;)


    To zwieksz dawke ananaska do 3 plasterkow :) podobno taka dawka jest najlepsza :)

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, i ja dołączam do Was, testować będę dopiero 25.03. Staramy się od października z jedną przerwą. Byłam tu chwilke ale nie ogarniałam wykresu, wracam bo bez tych obserwacji nie wiem co się dzieje. Od dwóch cykli biorę lutke na plamienia przed @. Dopiero zaczynam cykl więc narazie podczytuje bo mało zdziałam, ale trzymam mocno kciuki za dwie krechy u każdej z Was:)
    p.s. jeśli macie problem z endo to wiem co robić, bo jak zaczynałam miałam ledwo ponad 8, a teraz mam 13:)

    zubii lubi tę wiadomość

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Cześć Dziewczyny:) dzisiaj 26 dc i przenoszę sie do was:) marzec i tak bedzie dla mnie stracony, bo przy mojej znów podniesionej prolaktynie pewnie z wszystkiego nici. Wczoraj zrobiłam test i biel, dzis juz śluz podbarwionym. Ale juz w sunie mnie to nie dziwi... w przyszły piątek umówieni jesteśmy na badanie powtórne męża i w połowie marca zapisuje sie do jakiegoś konkretnego gin endo w klinice, mysle ze chyba do Gyncentrum w Katowicach i idziemy z powtórnym wynikami męża i moja pro. Zobaczymy co powiedzą, moze podlecza a moze bedzie wskazanie do imsi. Kochane moje będę sobie Was podczytywać, napisze tez jaki wynik męża. Jestem bardzo ciekawa Waszych dalszych losów z invitro szczególnie inna, agniechaaa, bertha i flower:) piszcie, trzymam za Was kciuki i czuje sie z Wami jakos blisko:* ma któraś jakaś opinie o Gyncentrun? Cos słyszałyście moze?
    Hej ja akurat w provicie jeśli chodzi o Gyncentrum to tam nie byłam ale tam najlepszy jest Grettka ktory po zawirowaniach przeszedł z Provity( ciekawe dlaczego ;) )
    Pisz jak tam parametry nasienia tu ostanio pisały o jakims leku chyba Inna bedzie pamiętać ponoć pomaga.
    Ogólnie daj znać jak tam po wizycie i jak bedą leczyć "wasz" przypadek.
    Ogolnie to duży krok do przodu i trzymam kciuki!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2015 1205

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    nie mam pojęcia, jak ona starała się to, ja wyjechałam do Francji na 4 lata, teraz w Poznaniu mieszkam, i kontakt się urwał, z tego co słyszałam od kogoś innego to ma syna 4 letniego i córkę kilumiesięczną. Ale szczegółów nie wiem.
    Lady, czytalam, ze szukasz dobrego ginekologa. Ja jeszcze rok temu mieszkałam w Pz i mialam tam gina, ktory pomogl mi zajsc w pierwszą ciażę. Człowiek o złotym sercu, świetny fachowiec, gin-endo z aktualną wiedzą. Pacjentki go uwielbiają. Powiem Ci, że po długim poszukiwaniu tego właściwiego ginekologa, w końcu trafiłam na niego i to dalo mi mega kopa, mega motywacje, z wizyt wychodzilam usmiechnieta :) W ciązy tez zajmował sie mną genialnie. Moglam mu napisac smsa w noc, a oddzwaniał rano, z kolei jak po usg w gabinecie mial watpliwosci, bo maluch sie źle ulożyl, to na kolejny dzień zapraszał na usg do siebie do szpitala. Odwiedzal mnie na oddziale poporodowym.
    Polecam z całego serca dr Wojciecha Pieńkowskiego

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    hej, i ja dołączam do Was, testować będę dopiero 25.03. Staramy się od października z jedną przerwą. Byłam tu chwilke ale nie ogarniałam wykresu, wracam bo bez tych obserwacji nie wiem co się dzieje. Od dwóch cykli biorę lutke na plamienia przed @. Dopiero zaczynam cykl więc narazie podczytuje bo mało zdziałam, ale trzymam mocno kciuki za dwie krechy u każdej z Was:)
    p.s. jeśli macie problem z endo to wiem co robić, bo jak zaczynałam miałam ledwo ponad 8, a teraz mam 13:)

    Justya85 - to testujemy tego samego dnia :). Ja w tym miesiącu nie zamierzam nic robić ale będę mierzyć rano temperaturę :) Moze jak juz się zacznie oczekiwanie da mi to jakis większy spokój ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Dziewczyny a miała ktoras z Was novatest ? Nie zwróciłam uwagi jak wygląda przed zrobieniem, widać ta druga kreseczkę ?

    Ja robiłam w poprzednim cyklu. Musisz uważać, bo mi pomimo braku ciąży po godzinie zrobił się cienki różowy pasek.
    Taka zmyła.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej ja akurat w provicie jeśli chodzi o Gyncentrum to tam nie byłam ale tam najlepszy jest Grettka ktory po zawirowaniach przeszedł z Provity( ciekawe dlaczego ;) )
    Pisz jak tam parametry nasienia tu ostanio pisały o jakims leku chyba Inna bedzie pamiętać ponoć pomaga.
    Ogólnie daj znać jak tam po wizycie i jak bedą leczyć "wasz" przypadek.
    Ogolnie to duży krok do przodu i trzymam kciuki!!!
    Właśnie do tego lekarza chciałabym uderzyć:) ciekawe jakie bedą kolejki:) będę o wszystkim pisac. Ja nie wiem czy chodzi o profertil? Moj maz bierze go jakies 4 miesiace juz, dam znać czy morfologia nasienia sie poprawiła jak bedziemy juz po:)
    Agniechaaa kiedy podchodzisz do invitro? Bo to juz chyba jakos teraz w marcu No nie?

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2015 1205

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ananasa, o już 3 lata temu słyszalam o akij wspomagaczu :) Koleżanka właśnie podchodząca do IVF miała m.in. świeżego ananasa w rozpisce od... lekarza :D

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się z żadnych ananasów ani podobnych rzeczy nie śmieję :) jakby coś miało pomóc to mogę nawet jakieś świństwo pić lub jeść. Aczkolwiek picie Guajazylu na poprawę śluzu mnie trochę przerosło, nie cierpię tego smaku. Za to dzięki staraniom stałam się smakoszką wytrawnego wina, mimo że wcześniej nie przepadałam za nim.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Właśnie do tego lekarza chciałabym uderzyć:) ciekawe jakie bedą kolejki:) będę o wszystkim pisac. Ja nie wiem czy chodzi o profertil? Moj maz bierze go jakies 4 miesiace juz, dam znać czy morfologia nasienia sie poprawiła jak bedziemy juz po:)
    Agniechaaa kiedy podchodzisz do invitro? Bo to juz chyba jakos teraz w marcu No nie?

    Pisz bo ka czesto w pozku jestem to moze tez tam uderze.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    ja się z żadnych ananasów ani podobnych rzeczy nie śmieję :) jakby coś miało pomóc to mogę nawet jakieś świństwo pić lub jeść. Aczkolwiek picie Guajazylu na poprawę śluzu mnie trochę przerosło, nie cierpię tego smaku. Za to dzięki staraniom stałam się smakoszką wytrawnego wina, mimo że wcześniej nie przepadałam za nim.
    Ja też nie śmieje więc od przyszłego cyklu idą w ruch plasterki i ananas !!!
    Co tu się człowiek nowości naczyta ;)

    summer86, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, tak zapytam z ciekawości, te nacięcia po laparo dobrze się goją? Myślisz, że duże blizny po tym zostaną?
    W piątek będę męczyć lekarza o majowy termin, więc pewnie będę teraz Was wypytywać o wszystko.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, tak zapytam z ciekawości, te nacięcia po laparo dobrze się goją? Myślisz, że duże blizny po tym zostaną?
    W piątek będę męczyć lekarza o majowy termin, więc pewnie będę teraz Was wypytywać o wszystko.
    W pachwinie wygląda to jak małe zadrapanie po kocie praktycznie już zagojone a w pepku za tydz nie będzie śladu. Pytaj sie ja wiem jak to jest ale uwiez kup sobie ESPumisan lub ulgix na wzdęcia bo po wtloczeniu powietrza mi dało popalić dopiero po doradzeniu dziewczyn tu z forum pomogło po 1 dniu a meczylam się.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydz przed laparo piłam nutridrink i do dzis czyli przez 14 dni. Pomaga w gojeniu ran ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ