Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • problemik Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Czy pępek jest zaklejony stosownym plasterkiem?

Pępek? Nie słyszałam o tym. Wtajemnicz mnie ;)

07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA.
    10.2019 Nowy rozdział w życiu ❤
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    A bo jest taki ivfowy obyczaj ze po transferze należy pępek zakleic plasterkiem dla dzieci, takim z postaciami z bajek żeby dzidzia nie uciekła :D :D :D

91Ewela09, Flowwer, problemik, kaha, Maja84, Lady Savage lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:) dzisiaj 26 dc i przenoszę sie do was:) marzec i tak bedzie dla mnie stracony, bo przy mojej znów podniesionej prolaktynie pewnie z wszystkiego nici. Wczoraj zrobiłam test i biel, dzis juz śluz podbarwionym. Ale juz w sunie mnie to nie dziwi... w przyszły piątek umówieni jesteśmy na badanie powtórne męża i w połowie marca zapisuje sie do jakiegoś konkretnego gin endo w klinice, mysle ze chyba do Gyncentrum w Katowicach i idziemy z powtórnym wynikami męża i moja pro. Zobaczymy co powiedzą, moze podlecza a moze bedzie wskazanie do imsi. Kochane moje będę sobie Was podczytywać, napisze tez jaki wynik męża. Jestem bardzo ciekawa Waszych dalszych losów z invitro szczególnie inna, agniechaaa, bertha i flower:) piszcie, trzymam za Was kciuki i czuje sie z Wami jakos blisko:* ma któraś jakaś opinie o Gyncentrun? Cos słyszałyście moze?

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:

A o jedzeniu ananasa slyszalas???

Ptysia, trzymam kciuki i bede tu informowac co i jak :)

problemik lubi tę wiadomość

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:

Ptysia, trzymam kciuki i bede tu informowac co i jak :)
    Słyszałam i o obowiązkowym fast food ze po ;)

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Co z tym ananasem ? Jestem ciekawa !!!

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Co z tym ananasem ? Jestem ciekawa !!!
    Koleżanka jadła po 1/4 świeżego ananasa od dnia transferu przez 7 dni. On ma pomagać się zagniezdzic zarodkowi ;)

Flowwer lubi tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2017, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Koleżanka jadła po 1/4 świeżego ananasa od dnia transferu przez 7 dni. On ma pomagać się zagniezdzic zarodkowi ;)

Dokladnie :)!!!! Czytalam gdzies ze w stanach nawet robili badania w thm kierunku i faktycznie poprawialo to wyniki :)

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dokladnie :)!!!! Czytalam gdzies ze w stanach nawet robili badania w thm kierunku i faktycznie poprawialo to wyniki :)
    No to ja od ovu będę chodzić z plasterkiem i ananasy wcinać !! Nawet jak to tylko na psychikę działa ;)

kaha, Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • problemik Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananaska jem tzn pije soczek codziennie z plastra ananaska, pomaranczki i grejfruta.
    Do tego zjadajcie 2 orzeszki brazylijskie.
    Wam też polecam :)
    Plasterek nakleje to mąż będzie miał niezły ubaw ze mnie ;)

Maja84 lubi tę wiadomość

07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA.
    10.2019 Nowy rozdział w życiu ❤
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bila, 91Ewela09, Bea_, Nadzieja91
    Jutro trzymam kciuki :)

kaha lubi tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odpadam z testowania, "cykor" sie uaktywnia :/ poczekam może az "laskawa pani" sama przyjdzie.

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Ananaska jem tzn pije soczek codziennie z plastra ananaska, pomaranczki i grejfruta.
    Do tego zjadajcie 2 orzeszki brazylijskie.
    Wam też polecam :)
    Plasterek nakleje to mąż będzie miał niezły ubaw ze mnie ;)

To zwieksz dawke ananaska do 3 plasterkow :) podobno taka dawka jest najlepsza :)

• Justya85 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, i ja dołączam do Was, testować będę dopiero 25.03. Staramy się od października z jedną przerwą. Byłam tu chwilke ale nie ogarniałam wykresu, wracam bo bez tych obserwacji nie wiem co się dzieje. Od dwóch cykli biorę lutke na plamienia przed @. Dopiero zaczynam cykl więc narazie podczytuje bo mało zdziałam, ale trzymam mocno kciuki za dwie krechy u każdej z Was:)
    p.s. jeśli macie problem z endo to wiem co robić, bo jak zaczynałam miałam ledwo ponad 8, a teraz mam 13:)

zubii lubi tę wiadomość

Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Cześć Dziewczyny:) dzisiaj 26 dc i przenoszę sie do was:) marzec i tak bedzie dla mnie stracony, bo przy mojej znów podniesionej prolaktynie pewnie z wszystkiego nici. Wczoraj zrobiłam test i biel, dzis juz śluz podbarwionym. Ale juz w sunie mnie to nie dziwi... w przyszły piątek umówieni jesteśmy na badanie powtórne męża i w połowie marca zapisuje sie do jakiegoś konkretnego gin endo w klinice, mysle ze chyba do Gyncentrum w Katowicach i idziemy z powtórnym wynikami męża i moja pro. Zobaczymy co powiedzą, moze podlecza a moze bedzie wskazanie do imsi. Kochane moje będę sobie Was podczytywać, napisze tez jaki wynik męża. Jestem bardzo ciekawa Waszych dalszych losów z invitro szczególnie inna, agniechaaa, bertha i flower:) piszcie, trzymam za Was kciuki i czuje sie z Wami jakos blisko:* ma któraś jakaś opinie o Gyncentrun? Cos słyszałyście moze?
    Hej ja akurat w provicie jeśli chodzi o Gyncentrum to tam nie byłam ale tam najlepszy jest Grettka ktory po zawirowaniach przeszedł z Provity( ciekawe dlaczego ;) )
    Pisz jak tam parametry nasienia tu ostanio pisały o jakims leku chyba Inna bedzie pamiętać ponoć pomaga.
    Ogólnie daj znać jak tam po wizycie i jak bedą leczyć "wasz" przypadek.
    Ogolnie to duży krok do przodu i trzymam kciuki!!!

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Mamma-mia Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    nie mam pojęcia, jak ona starała się to, ja wyjechałam do Francji na 4 lata, teraz w Poznaniu mieszkam, i kontakt się urwał, z tego co słyszałam od kogoś innego to ma syna 4 letniego i córkę kilumiesięczną. Ale szczegółów nie wiem.
    Lady, czytalam, ze szukasz dobrego ginekologa. Ja jeszcze rok temu mieszkałam w Pz i mialam tam gina, ktory pomogl mi zajsc w pierwszą ciażę. Człowiek o złotym sercu, świetny fachowiec, gin-endo z aktualną wiedzą. Pacjentki go uwielbiają. Powiem Ci, że po długim poszukiwaniu tego właściwiego ginekologa, w końcu trafiłam na niego i to dalo mi mega kopa, mega motywacje, z wizyt wychodzilam usmiechnieta :) W ciązy tez zajmował sie mną genialnie. Moglam mu napisac smsa w noc, a oddzwaniał rano, z kolei jak po usg w gabinecie mial watpliwosci, bo maluch sie źle ulożyl, to na kolejny dzień zapraszał na usg do siebie do szpitala. Odwiedzal mnie na oddziale poporodowym.
    Polecam z całego serca dr Wojciecha Pieńkowskiego

Lady Savage lubi tę wiadomość

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    hej, i ja dołączam do Was, testować będę dopiero 25.03. Staramy się od października z jedną przerwą. Byłam tu chwilke ale nie ogarniałam wykresu, wracam bo bez tych obserwacji nie wiem co się dzieje. Od dwóch cykli biorę lutke na plamienia przed @. Dopiero zaczynam cykl więc narazie podczytuje bo mało zdziałam, ale trzymam mocno kciuki za dwie krechy u każdej z Was:)
    p.s. jeśli macie problem z endo to wiem co robić, bo jak zaczynałam miałam ledwo ponad 8, a teraz mam 13:)

Justya85 - to testujemy tego samego dnia :). Ja w tym miesiącu nie zamierzam nic robić ale będę mierzyć rano temperaturę :) Moze jak juz się zacznie oczekiwanie da mi to jakis większy spokój ;).

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Dziewczyny a miała ktoras z Was novatest ? Nie zwróciłam uwagi jak wygląda przed zrobieniem, widać ta druga kreseczkę ?

Ja robiłam w poprzednim cyklu. Musisz uważać, bo mi pomimo braku ciąży po godzinie zrobił się cienki różowy pasek.
    Taka zmyła.

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Hej ja akurat w provicie jeśli chodzi o Gyncentrum to tam nie byłam ale tam najlepszy jest Grettka ktory po zawirowaniach przeszedł z Provity( ciekawe dlaczego ;) )
    Pisz jak tam parametry nasienia tu ostanio pisały o jakims leku chyba Inna bedzie pamiętać ponoć pomaga.
    Ogólnie daj znać jak tam po wizycie i jak bedą leczyć "wasz" przypadek.
    Ogolnie to duży krok do przodu i trzymam kciuki!!!
    Właśnie do tego lekarza chciałabym uderzyć:) ciekawe jakie bedą kolejki:) będę o wszystkim pisac. Ja nie wiem czy chodzi o profertil? Moj maz bierze go jakies 4 miesiace juz, dam znać czy morfologia nasienia sie poprawiła jak bedziemy juz po:)
    Agniechaaa kiedy podchodzisz do invitro? Bo to juz chyba jakos teraz w marcu No nie?

• Mamma-mia Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2017, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ananasa, o już 3 lata temu słyszalam o akij wspomagaczu :) Koleżanka właśnie podchodząca do IVF miała m.in. świeżego ananasa w rozpisce od... lekarza :D

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego